7396
Cabal Online
  • wordsworth
    #2245
    Hali^^
    FA-nak vannak ezek a kulonbozo element arrow-ok (magic), ezek adnak valami status effectet is? vagy csak element különbözik?
    A másik, hogy nincs valami olyan skillje ami fellök/ellök? :P
  • persil
    #2244
    Szerintem nem rossz, de nem is ez a lényeg, hanem, hogy VAN zenéje, és ne bassza már meg, hogy nem akarja lejátszani. Amúgy is zavar, ha nem szól semmi. Szóval mi lehet a baj?
  • Nethyrrea
    #2243
    a játék zenéje szerény véleményem szerint amúgyis egy rakat hányadék, én a második nap elnémítottam és azóta is boldog vagyok tőle.
  • persil
    #2242
    Tegnap tettem fel a játékot, hogy kipróbáljam, és van vele egy érdekes problémám.
    Nem játsza le a zenéket. Mappájában meg ott van egy halom muzsika. Kell csinálnom vele valamit?
  • Doomista
    #2241
    lol,én tegnap lettem lvl 100,magyar guildekkel egytöl egyig gond van,egyik sem jó,ugy hogy én meg a haverok átmegyünk valami angol jo klánba...eddig vagy 4 magyar klán megyegetet tönkre...hajaj...sakuto,vagy outba lehet elmönk,pasz melyikbe...
  • Nethyrrea
    #2240
    nem minősül annak, mivel ő már a war része miatt ölhet meg. csakhát csak 1 honourt kap utánad, ennyiért inkább egy mobot ölök le mint egy semlegest.

    tegnap voltunk ch7-en klánnal csapkodni kicsit, nekem első igazi war élményem volt. hát....volt néhány archer aki eleinte csak aqua bowwal dashelgetett előlünk, aztán egyszercsak megfordult, topazos íj elő, és 3 lövésből leszedett. na ott csak lestem. gondolom, meg ahogy a klántagok is mondták, az ilyen általában 130-140 feletti bőven. émmeg a szolid kis lvl 100-ammal xDDD
  • Doomista
    #2239
    LOL
    Nekem esik mindig forgottenben egy nem capellás gyerek,mert én capellás vok,ömeg nem ... wizard a gyerek,2 skillböl fexek töle,de átmék másik ch-ra és szsz elvan intézve a dolog :P EZ akkor most PK-nak minösül,vagy nem ?!
  • Razuel
    #2238
    War serveren ha pk-zol nem kapsz -honourt.. és elmondom, hogy azért nem öltek meg, mert nem vagy még 1ik nemzet tagja se.. így 1 honour miatt nem esik neked :P
    Majd 97 után nézhetsz amikor a capellák/procyk nekedesnek :)
  • MarketingMan
    #2237
    Amúgy valószinüleg egy skill exp-es set volt azon aki így támadt meg... Én most 88-as szinten is hordok néha shadowsteel helmet és boot-ot...:))... De amúgy akik így PK-znak a végén úgyis csúnyán megszívják a negatív hatások miatt ahogy nubyy is írta....
    Tegnap war szerveren amúgy azt figyeltem h már szinte senki nem támadott meg...még fort ruinában sem...pedig ott bőven volt osmium/shineguard cuccos kari is... De úgy tűnik már ott is inkább a honour point-ok miatt vannak....
  • Nethyrrea
    #2236
    szerintem nekik elég az is hogy a kicsiket lepékázzák direkt erre felhúzott karikkal.
  • nubyy
    #2235
    Nem a labirintus a legrosszabb:D Elvesztik a h p-t, ha sokat pkznak es akkor bizonyos cuccokat nem tudnak hordani.
  • Doomista
    #2234
    jaj ez a PK,de utálom...de egyszer ugyis mennek a labirintusba,HÁHÁHÁHÁ
  • Nethyrrea
    #2233
    pont ez. hogy "HÁÁÁHHHÁHHÁÁÁ, HOGYÁTVERTEM A KIS NOOB KÖCSÖGÖÖÖT"... mindig lesznek ilyen emberek.
  • Shadow42
    #2232
    Ja, a lvl 20 az nem elírás, csináltam egy Warrior karit is, már lv27.
  • Shadow42
    #2231
    Egy Láma kérdés: fehér szerveren ha elutasítom a PVP-t mégis megtudnak támadni? Bár a válasz felét tudom, mert megtörtént. Kiírta a cabal. hogy az illető aktiválta a PK módot és már jött is... Csak tudnám mi élvezet van abban, hogy kb.60lvl-el magasabb szinten valaki lemegy lv20-asokat leverni. Ja ráadásul még alacsonyszintű páncélt is húz hozzá..
  • MarketingMan
    #2230
    Na akkor már értem....:)) Azért komoly lenne ha 3 slotos mithril settel futkározni...:).. Nem sok ellenfél akadna..:)))
  • Nethyrrea
    #2229
    női FB-ről nincs kép mithrilbe?^^
  • Razuel
    #2228
    Ha jobban megnézed a képeket.. klán neve: TestingTeam, character nevek: xx_Tester_xx.. ezek testerek azért vannak ilyen cuccba.. nem hackeltek semmit csak kipróbálják a cuccokat, hogy nincs-e valami bug velük..
  • nubyy
    #2227
    Tesztserveren csinaltak ezeket a karikat.
  • MarketingMan
    #2226
    Huhh...ezek elég hacker/trainer szagú képek...mármint azok a karik amik a képeken vannak... De amúgy nagyon szupi cuccok....jó hogy felraktad őket, legalább mindenki láthatja hogy hogya is néz ki a mithril sett....
    Csak hát az eddig látottakhoz képest igencsak irreális....:))...
    De majd egyszer talán idáig is eljutunk..:)))
  • Razuel
    #2225
    mithril*
    és 60m körül volt
  • Razuel
    #2224
    marson már láttam +3as slotos mitgril blade-t itemdropos slottal..
    Amúgy a csávó nemtom mért pont MP +t craftolt rá.. -.-
  • Doomista
    #2223
    mercuryn traden egy gyerek árult sima slottos mithril orbot 1 billioért,sőt többért :D
  • nubyy
    #2222
    1. kep
    2. kep

    Ilyet akarok en is XD
    Meg ilyet
    Ilyen is johet
    Akkor mar ilyet is
    Ezt is
    Es ezt is
  • Nethyrrea
    #2221
    rakjon már be valaki mithril cuccokról képet, még egyet se láttam :s
  • Razuel
    #2220
    Én buta.. jah és te mivagy? Azthiszed, hogy valami nagy pro vagy és most itt vered a nyálad az újonnan tanult "stayler" szövegeddel.. Érdekes, hogy az ampos WI lezúzott minden endgame karit, de biztos azért, mert itt sok buta van és nem stayloznak.. megint csak ennyit tudok mondani, hogy szánalmas vagy, hogy itt vered a nyálad..
  • Zarache
    #2219
    Razuel ha telleg vegig olvastad volna mit irtam rajonnel most hogy buta vagy :D ampos kari erosebb mnit az atlag kari amposnal meg a styler ampos erosebb es sokkal erosebb de akinek csak nagyszaja van es forumon tudja kielni magat en arrol nemtehetek hogy nemvotl gyerekszobad :D ja amugy meg vedd felesgul Mayat vagy csokolgasd a labanyomat :DD legabb valamire jovagy :) tobbieknek meg azt alajnlom zarjuk lea temat es ne is vegyunk tudomast errol a Maya fanrol xD sokkal idegesitob lesz neki ez masreszt meg Mercuryn megcsinaltam a Bolhapiac chatet pass bolhapiac terjszetek szet egymas kozt jatekban igy mi magyarok konnyes es egyszeruen tudunk keresgedni egymas kozt. :)
  • Razuel
    #2218
    Igen? mutassál már egyet.. én csak mayáról beszéltem, rólla is csak azért mert az "ampos karik gyenge szarok".. igaz zarache?
  • Razuel
    #2217
    Ja igen.. kirúgtak.. nagyarc gyerek nagyon kemény mert kickelt csak azzal nemszámolt, hogy mindenki jön utánnam XD
    Szóval BT-nek már szinte vége..
  • HencStein
    #2216
    bár asziszem téged is 2 lábbal rugtak ki bluetearsböl......s szá pssssszzzttt
  • HencStein
    #2215
    hf már rég megszünt csak szolok én már rég immortalba vaok
  • Nethyrrea
    #2214
    annyiban igaza van hogy a postjaid 80%-a másból se áll, minthogy "márpedig nálunk x meg y olyan überfasza hogy hazavágna akárkit közületek de bizonyám!", a maradék 20% meg agyatlan flame.


    milenne ha esetleg valami értelmesről is beszélgetnénk, mert ennek itt így, ebben a formában semmi értelme. ha ennyire tesztoszteron túltengésben szenvedtek akkor csináljatok a jupiteren egy karit, aztán essetek egymásnak, vagy menjetek le a grundra szétverni egymás arcát, de már kezdesz nagyon unalmas lenni.
  • Razuel
    #2213
    Te nem vagy normális.. most ősintén.. xD
  • nubyy
    #2212
    Jah, utana meg mondod itt, h mien faxa mert teged lecsapott 2 utesbol...
  • Razuel
    #2211
    Ja és voodoo a HF-es cheater haverjaiddal sztem ne itt arcolj ;)
  • Razuel
    #2210
    Te tényleg nooby vagy xP
    Szerinted csak olyanok ellen pvp-zek akiket tuti, hogy megölök vagy mi? A pvp nem arról szól, hogy kinézed magadnak a leggyengébbet és azt ölöd..
    Megnéztem milyen erős maya.. és? 1-2x megölt na bumm egy katt és felkelek.. hát rohadtnagy dolog
  • nubyy
    #2209
    2200-as kommented eleg ha megnezed... Es mi a halalt varsz egy olyan pvp-ben amikor egy nalad sokkal nagyobb, dual-trans karit akarsz megcsapni, ugy, h te meg csak completer vagy, v.szeg szarabb cuccokban mint o... Ha hulye vagy arrol mi nem tehetunk...
  • Razuel
    #2208
    100an elpicsázta a 150es karit jah.. XD
  • HencStein
    #2207
    Te naon elvagy tévedve hogy sniper erös kari áá a nagy loturot ..... klántársam lvl 100 on elpicsázta 2 skillböl szál nc az hogy mithrill van a kezébe az semmi az nem nagy valami
  • Razuel
    #2206
    Igen? Mutasd már meg, hol maradt le..
    Egyébként meg maya nagyobbat sebez rajtam simán skillelve crit nélkül mint az én legnagyobb ütésem rá.. de te biztos jobban tudod xP