7396
Cabal Online
  • Doomista
    #2285
    És még 1 fontos kérdés/kérés...Nencs e valakinek valami programja,amivel tudnánk 2x cabalt futtatni,az egyiken normálisan jáccanánk,a másik meg stallozna közben,és nem ugy hogy 1 asztalit és egy laptopot használok,hanem 1 gépen...jo lenne valami ilyen progi.
  • Razuel
    #2284
    egy lolért adod vagy mi?
    a kérdésemre válaszolj ne lollozz itt..
  • Doomista
    #2283
    Valakinek nincs egy forgotten runios mapja képben ?! Mert ugye azt már nem mutatja,pl nálam,és hát ugye haverral van egykis történet,arra kellene egy forgotten ruin mappa mind1 milyen méretben és minöségben a kép,nagyon fontos lenne,help me !
  • Nethyrrea
    #2282
    hádeha bemész egybe, úgyis látod, hisz mindig van időszámláló (kivéve néha amikor bemész heill-hez, meg ilyesmi)
  • persil
    #2281
    Látod ezt gondoltam, és ezért kérdeztem, hogy meddig:DDDD
  • ywy
    #2280
    looooooooooooooooool
  • Razuel
    #2279
    Engem nem érdekel az ajánlat csak kíváncsi vagyok, hogy mennyiért adod..
    szóval..? :) :P
  • Nethyrrea
    #2278
    ameddig le nem jár
  • persil
    #2277
    A DT kártyával meddig lehetek egy dungeon-ben?
  • ywy
    #2276
    császtok!!!!
    eladó egy ijjász kari!!!!!99lvl rank completer a craftom ring lv2
    amulett lv2 orb bluestinnél járok ,és a lényeg crystalba pherystin végét járom 90% nál vok.szoval nem sokára aquat craftolhatsz.Ha valakit érdekel ako pls ide irjon:[email protected]
    jah cabal cash is érdekel.
  • persil
    #2275
    Köszi szépen
  • HencStein
    #2274
    astral board: drop vagy item mall vagy piac (itt lehet adni venni az item mallos cucokat nem ugy mint silkbe)
    cape +3=43
    +4=57 +5=69 +6=82 +7=95 +8=???
  • Nethyrrea
    #2273
    van rá esély hogy 40-en legyen astral boardod, ha veszel :D esni esik, de arra neszámíts, fehér hollót gyakrabban látsz.
  • Nethyrrea
    #2272
    úgyérted enchantolni +4 +5 stb-re? széplenne :D
  • persil
    #2271
    Astral board-ot csak úgy lehet szerezni ha megveszem, vagy kiesik, nincs rá valami küldetés vagy ilyesmi? Van rá valami esély, hogy 40en szerezzen is egyet az ember?:)
    És köpenyt mikortól lehet hordani?
  • Looooser
    #2270
    a harmadik helyere is egy slotos itemet tegyél
    sapi kesztyű bármi...
    1 kérdés az EoG EoF stb köpenyekbe ami monnyuk pl +3-as lehet még bele húzni?
  • Nethyrrea
    #2269
    és elég hamar el fognak fogyni :D
  • Zarache
    #2268
    majd ha meglesz a 4 fonotsabb skilled akkor segitek hogy miket hasznaljal legabbis az altalanos combot elmondom mert van egy masik azt meg csak 3an hasznaljuk a serveren :D
    Nethy mondja jol titaniumig hanyagold ezt a reszet csak gyujtsed oket titaniumhoz es osmiumhoz jol fognak majd akkor jonni :)
  • Nethyrrea
    #2267
    jótanács:

    50 alatt neigen foglalkozz slotos cuccokkal meg enchantolással, inkább tartogasd a corekat vagy add el
  • Moyko
    #2266
    Helló!

    lenne egy-két kérdésem, anno találtam egy iron katanat ami 1 sotos volt tettem melé egyforce core(high) és nem törtnt semmi azon kívűl hogy eltünt a f.core. (a másik il. harmadik helyre mit kell behelyezni?)

    FB (lv23) vagyok kis segitséget tudnék kéni kasztal kapcsolatban? fejlődés játékmechanikai szempontból, egyenlőre még ugy nézem elvagyok a küldikkel... köszi.
  • Zarache
    #2265
    launcheret ha elinditod ott is van options kivalsztod a soundot es legalul lesz a bgm play mode abbol ha jol emlekszem az allos mindent lejatszik
  • persil
    #2264
    De nekem tetszenek az eredeti zenék:P illetve... annyira nem, de illik a játékhoz. Winamp meg azért nem jó megoldás, mert zavar, hogy nem vált zenét mikor másik városba megyek, csatázok stb:D

    hencstein... ööö.. milyen opciókról beszélsz?O.o
    Options-ben van sound azon belül meg 3db hangerő csúszka, milyen opciót lehet és hol benyomni?:DDD
  • Nethyrrea
    #2263
    ismét csak azt tudom mondani hogy nem vesztettél semmit :) én amúgyis winampon zenét hallgatok mellette, vagy filmet nézek, mikor mi :D
  • persil
    #2262
    Tipikus de csak én lehetek ennyire szerencsétlen, valahogy mindenkinek megoldódik, csak nekem nem:(
    Minden be van kapcsolva, minden a helyén van stb, már újra is telepítettem, de semmi:/
  • HencStein
    #2261
    optionsba a audioba mind2 2 opcio be van nyomva? mert én automatán kiveszem :D
  • destroyer140
    #2260
    Voodoo.Nekem is ugyan ilyen zene problémám van de a J vel elő hozható xar semmire nem jó.Addig tudtam el állítgatni hogy a játszott zene képernyőn elő jöjjön PL: a "Green Despair.ogg" de hiába megyek a playre baszik lejátszani.
  • HencStein
    #2259
    lehet kivan véve mert alapbol csak a dungeonokba van zene .. ha megnyomod a "j" -t akkor elöjön a zenének a szarjai ahol tudod változtatni az egészet ..
  • Razuel
    #2258
    Úgyvan ügyes vagy.. csak elmondom, hogy ha lefektet pvp-be magától felkel ha combozol -.-
    Persil nekem is volt, hogy egy idő után megadta magát és nemszólt.. tedd újra a game-t és szólni fog (nekem utánna ment)
  • persil
    #2257
    Nekem ilyen óccsóbb 5.1 van, de nem szól sehogy, egyszerűen zene nincs, csak dungeon-ben, ott van... :D Tettem be neki saját muzsikát is (ogg-ben) a jukebox-ba, azt sem játsza a mocsok.
  • DarkBlade
    #2256
    Üdv!

    Nállam ez a felállás!
    Adva van egy 5.1es hangfalszet, egy alaplapi 5.1es hangkártya, és volt egy SB Live! 7.1 es hangkari. /mert mostmár csak néma szegény/
    Alaplapi 5.1, 5.1ben zene nincs, stereóban van.
    SB Live 7.1, 5.1ben, és stereóban is volt zene./Mig müködöt/

    CSá!
  • persil
    #2255
    Na, nekem az van, hogy a játék sound mappájában, a bgm (backgroundmusic gondolom én....) mappában ott van az összes eredeti muzsika ogg-ben. Valami 470 mega, vagy mennyi. Összes többi hang, is a helyén van.
    És valamiért csak a dungeon-ökben játszik le zenét (egyet, nem tudom ez rendben van-e, olyan sok dungeon-ben még nem voltam) de a többit, a térképek téma zenéit, stb nem játsza le. Feltettem újra, azt is megpróbáltam, hogy átmásolom az eredeti zenéket a jukebox mappába, de sehogy nem jó.
    Senkinek nincs ötlete, segítsen már valaki. :/
  • Nethyrrea
    #2254
    ahogy kivettem a hozzászólásából az alap zenéket se játsza le, de lehet tévedek
  • HencStein
    #2253
    lelehet fektetni de mind1
  • HencStein
    #2252
    csak ogg kiterjesztésü filékat játszik le mp3 mat nem szál át kell konvertálni és azt berakni
  • Razuel
    #2251
    pvp-be nem sokat érsz a fektetős skillekkel, mert pvp-be combozni kell és a combo miatt nem lehet lefektetni.. :o
  • persil
    #2250
    Azzal kezdtem természetesen, nem tudom mi lehet a gond, azért köszi.
  • MarketingMan
    #2249
    jaj..kihagytam a történetből h annak az FA-nak volt ilyen skillje...csak h teljes legyen a mondandóm.....:)..ez kimaradt
  • MarketingMan
    #2248
    Tuti van megfektetős skillje is... Pont az előbb pvp-ztem egy 71-es FA-el és még csak master volt...szal tuti van valami ilyesmije már alacsony szintre is.... elvégre nem oylan égtelenül nagy bónusz...csak ha már 2 skillből tudsz ölni....
  • Shadow42
    #2247
    Csatlakozok, én is kilőttem..
  • Nethyrrea
    #2246
    nincs ötletem sajna, hacsak optionsban nincs lehalkítva/bekapcsolva/valami.