7396
Cabal Online
  • donatus13
    #2485
    Pls egy kicsit segítsetek érdemes fejlesztenii egyszerre swordot meg a magicot FORCE SHIELDER vagyok fejlesztettem mind kettöt csak nem tom megéri e kössz.
  • Zarache
    #2484
    bogarakon azok dobhatnak EoX-t szal mindet :)
    es van 4 Boss ezek dobhatnak ertekes dolgot is de altalaban coret
    caln tarsank meg rw3-t dobott xD
  • MarketingMan
    #2483
    Jajj...bár nekem is lenne már Lakeside...:).... de szar hogy még csak 100-as vok:S:(((( Na majd ha nemsoká trans leszek akkor megyek Forgottenbe...:))...
    Tényleg...valaki ott tud jó droppokat...?..Min érdemes grindelni/farmolni?
  • Zarache
    #2482
    koszi az infot a minotaurusrol lehet farmolom majd egy picit :D
  • donatus13
    #2481
    Játszik valaki a marson ? Én ott vagyok és keresek egy jó guildot, force shielder lettem lehet egyszerre fejleszteni kardot meg magic ot?
  • Razuel
    #2480
    1. Boss
    2. úgyhallottam, hogy az LS-es bossokhoz már nem elég 1-2 ember hanem egy fullos csapat kell, hogy lenyomják :P
    Egyébként marosn Piccolonak esett ott a kis kentaurokból egy +7es cape xD
  • Zarache
    #2479
    az a set amit irtam nem mithrill es nem is lv99-s ruha :)

    Voodoo LS Boos Lv 120 Area az dobta a BoF+3-t
  • Doomista
    #2478
    nekem most mystic kéne 2 slottos alap,én majd feltolom,meg minden.
    és ingyen. aztán meg mithril,3 slottos alap,én majd feltolom,meg minden.

    de kinek nem ?
  • HencStein
    #2477
    ha geci erösek akkoris megéri
  • MarketingMan
    #2476
    na erre én is kiváncsi lennék hogy melyik mob dob ilyeneket.... nem baj ha ritkán csak legyen rá valami esély...és akkor már megéri azokon grindelnem...:)...persze csak ha nem túl erős mobok
  • HencStein
    #2475
    Meik dobta a bof+3mat?
  • MarketingMan
    #2474
    De ebben a bladerbe az volt a legszebb hogy 4-szer picsáztam el így...:)... Először azér mer leNoob-ozott a kis mocsok:).. Na mondom ...ezt nem hagyom... Erre miután nyertem asszondja hogy a mob-ok mögé bújtam és ezért ő nem tudott befogni ütésre....:S...jaj de szr szöveg...).... Erre nyomtunk még egyet....utána meg el is ment a channelről...
    És erre kb 20 perc múlba meg Whisp-el hogy akarok-e pvp-zni.... Na mondom oké...és akkor már nem tit fegyóval hanem redosmmal jött(én tit-el nyomtam végig)....és akkor is lenyomtam kétszer(akkor volt az 1hit is)....
    De tényleg akad néha ilyen is.... És az a vicc hogy én még nem is vagyok olyan jó mer most lvl 100-on csak completer 12/62 vagyok.... szal most aktívan megy a grind...
  • Zarache
    #2473
    szep en meg ma voltam bossolni 12 LS bosst oltunk le vegen az ertekesebb dolgorka ment a lot xD es nem lefaszmakoltam a BoF+3-t :) de oda is attam ezt ra 1 percre egyik guild tarsnak neki nagyob szuksege volt ra :)
    az a crit dmg ugy jon ki hogy alapbol 120% crit dmg van mniden karin
    erre rajon FB10%-a az mar 130% es helm+kard+crystal ad 21%-ot igy meglesz a 151%

    de ez a sett kb 2 2.5 honap es 800m vagy 1b :D de ha meglesz lesz egy durva PvP settem :)

    Marketing ese grat az uteshez :)

    lehet hogy a srac nemrakot hp-s upgrades skillt vagy valami van par fszlama aki hulyesegeket valt ki :D en is talalkoztam olyan karikal akit crit nelkul megoltem egy hitbol g.masterel es mar volt nationje de volt olyan aki egy szep crit utan halt cska meg es volt oylan is aki csak fel hpra ment le na oket utalom emrt os is ramtud verni egy ugyanekorat xD
  • MarketingMan
    #2472
    Huh...na ma megvolt a legnagyobb dicsőségem ebben a játékban...:))
    Egy 102. szintű g.master bladert egy ütéssel zúztam le....MUHAHHAHAHA
    Ekkora egy LÁMÁÁÁTTT.... Full Mystic settel és redosm fegyókkal jött...
    Én meg adept osm settel...és a pvp-re csak a ringeket és az amulettem vettem át...
    Na erre varrjon gombot valaki...(Jah és persze crit-es whirlwind volt a gyűztes első találat:)))
  • MarketingMan
    #2471
    jaja...hát elvileg erről szólnak az igazán nagy guildek.... ez a lényeg...meg ez az előnyük..:) Persze a sok jó guild war mellett:)))
  • HencStein
    #2470
    hát nálam hogy entcaffébol nyomom néha igy ott megdumáltuk hogy van1 kari akibe elég komoly összegeket belefektetünk és azzal teljesen felnyomjuk a craftokat maiböl hasznuk is lesz meg nekünk is lesznek cucaink
  • MarketingMan
    #2469
    Na ez már elég komolynak néz ki....:) Bár crit dm-be nem tom hogy hogy jön ki ennyi.... Vagy asszem a force b-nek egyes skillek is adnak critet...de ebben most nem vok biztos...
    Amúgy én úgy vagyok ezzel hogy sztem 1 slotos és craftolt shineguardot próbálok majd összehozni valahogy...mer az olyan osmium cuccok amik miatt megéri osmiumnál maradni azok nekem túl drágák...
    Meg hát a 2-3 legnagyobb klánba(Exodus/Acheron/Unemployed) ott azért elég komolyan passzolgatják át egymásnak a ppl-ek a jobbnál jobb dolgokat...:)
    Szal nekem valószínüleg shineguard lesz a végső... És legalább lesz egy rettenetesen nagy def-em...:).. Az is valami:)
  • tomiboy1989
    #2468
    Valaki meg tudná mondani hogy a mars serveren hol lehet megtalálni a nagy craftos játékosokat???Melyik channel??
  • Zarache
    #2467
    2 honap mulva durvabb lesz addigra elkeszulok a settemel az igy fog kinezni
    50%crit rate
    2500 alap hp
    43%sword amp
    151%crit dmg inc
    14hp/mp auto heal
    es eleg defem is lesz hozza :D
  • MarketingMan
    #2466
    Hm...egész jó crit rate-et sikerült összehoznod....nem semmi:)... Mondjuk force bladernek az nagyon kell is...:) Az a mázli hogy warriornak csak amp kell...de az nagyon sok....amennyi csak lehet...
    Csak sajna az drágább mint a crit...legalábbis tapasztalataim szerint...:S
  • tomiboy1989
    #2465
    Üdv mindenki!
    Lenne egy kérdésem nem tud valaki olyan karaktert aki tud craftolni osmium vagy titanium dolgokból LUCK osat?????
    MARS serveren!
    előre is thx!
  • HencStein
    #2464
    sztem 1-100 ig add valamit
  • Zarache
    #2463
    hmm valaki tudja hogy tit craftolt guard item mennyi defet ad mert nincsen most kedvem legyartani egyet xD
  • Zarache
    #2462
    naja de ez igazabol csak szerencse kerdese es most 6m-n vagyok mert megint vettem uj cuccot igy vna most 20%sword ampom es 45% crit ratem mostaniakat +6-ra felhuzom es utana majd kesobb lecserelem 3 itemem titaniumra :D
  • HencStein
    #2461
    egyre jobban az lesz hogy olcsobb lesz piacrol öltözködni mint megvenni a 0 cucokat
  • HencStein
    #2460
    Én is azt valom hogyha megveszem a cucot piacon +5 +6 os szinten sokkal 1*rübb meg olcsobb
    pl ruhám +3 mas volt és rányomtam kb 15 uch-t és nem ment +5 nél tovább
    utána megnéztem piacon anyiért már kaptam volna +5 öt is de ha nem ragaszkodok a a 2*50 hp hoz akkor +6 is
  • MarketingMan
    #2459
    Na igen...én is tökre örültem...mer pl a daikatanam a boot-om és a kesztűm elsőre sikerült +6-ra....veszteség nélkül....meg az armorom is sikerült kb 2-3 milla veszteséggel... És most lassan ott tartok hogy a helmemen elbukom az összes hasznot...
    De sztem nem érdemes upgradelni magas szintű cuccot....inkább imádkozok hogy majd találjak már kész cuccokat...és inkább megveszem drágábban...
    Sokszor elég rémisztűek az árak a trade-en de már kezdek rájönni hogy nagyon is reálisak...és csak megkímélem magam a sok kudarctól az upgraden....
  • Zarache
    #2458
    nemtom en megprobaltam megenzni vane hozza catalyst de nem talaltam szal akkor mar csak az uj upgradeban lesz
  • Razuel
    #2457
    Valahogy lehet lvl2es encheket is catalistolni, csak azt a prok megtartják maguknak.. szal nem public :P
  • Zarache
    #2456
    Upgradeles a legidegesitobb ebben a jatekban xD
    tegnap a 2 slotos osm katanat egybol +6-ra huztam
    ma az uj red osm blademre elnyomtam 40-50 coret es +4 csak :D
  • hobbycserkész
    #2455
    Köszönöm szépen, ez elég érthető volt.
    A google-s megoldás azért nem lett volna tökéletes számomra, mert az angol tudásomat ez már meghaladja.
    Tényleg, nem akar valaki egy Cabal-lal foglalkozó, magyar nyelvű oldalt csinálni, amit aztán frissít is? (Nem akarom megbántani az extrás oldal készítőjét, de nem sok értékelhető információ van ott...)
  • persil
    #2454
    Beírod google-be(pl) hogy cabal craft guide, vagy cabal upgrade guide, és tádám, máris lehet mazsolázni.

    Amúgy upgrade:
    Vannak a játékban kis színes magok (core). Ezeket kell egyszerűen ráhúzni a cuccodra, amit fel akarsz plusszolni. A low core shadowsteel/aramid-hoz való, vagy ennél kisebb szintű tárgyakhoz.
    A medium egészen titanium cuccokig használható, és a red core pedig redosmium-ig.
    +7ig mehet a móka. 3ig fel szokott menni, ha esetleg elrontod (nem tudom 3ig lehet-e egyáltalán) akkor nincs semmi baj. Ha +4nél rontod el, akkor sincs baj, de elvész a core. +5nél visszaesik 3ra, ha elbénázod és +6/7nél pedig lemehet 0ra is.

    A force core pedig valamilyen plusz statot ad a tárgyadhoz, ami slotos(lyukas). Ezt a core alchemist tudja megcsinálni elviszed neki a cuccokat (upgrade-elendő tárgy+force core+katalizátor[opcionális]) és klikk az upgrade gombra.
    Bal oldalra beteszed a slotos tárgyadat, középre a force core-t és akár mehet is az upgrade, de ebben az esetben random lesz az effekt. Ezért kell a katalizátor ami slotos kell, hogy legyen, és egyes fórumok szerint legalább olyan szintu, mint amit upgrade-elni akarsz, de nekem ment jóval kisebb szintűvel is, tehát ez nem igaz.
    A lényeg, hogy a katalizátor határozza meg, milyen képességet kap a cumód.
    Álljon itt egy kis lista, hogy mi mit adhat:
    csizma = defense ráta
    felső = defense
    kesztyű = attack rate
    egykezes kard = attack
    kétkezeskard = crit sebzés növelés
    gömb/kristály = magic
    sisak = hp

    Nem mindegy, hogy mibe mit akarsz, mert nem mehet mindenféle effekt bármilyen cuccba, tehát:
    csizma = hp, defense, defense rate
    felső = hp, defense, defense rate
    kesztyű = defense, attack rate, defense Rate, attack
    egykezes kard = attack rate, attack, crit sebzés, magic
    kétkezeskard = attack rate, attack, crit sebzés, magic
    gömb/kristály = attack rate, attack, crit sebzés, magic
    sisak = defense, defense rate, crit sebzés

    Extra core-okkal pedig lehet növelni a dolog esélyét.
    Lvl2 force upgrade-ről és craft-ról nem nyilatkozok, nem értek hozzá, nem csináltam.

    Kicsit hosszú lett, elnézést... :D
  • hobbycserkész
    #2453
    Sziasztok!
    Valaki tudna egy részletes, szájbarágós, mindenre kiterjedős, hülyéknek is megérhetős, craftolós és egyéb tárgyfejlesztős HOWTO-t csinálni?
    Szerintem...
    Előre is köszönet
  • Zarache
    #2452
    muszaj adniuk mert eddig lv100ig ugyan ugy jott a rank up es most is bepotolhatjak az elotte levoket es igy elemhet lv170-ig es legabb lesz egy kis quest is xD
  • MarketingMan
    #2451
    Jaj ez a core upgrade egyre rosszabb...már vagy 15 core-t elnyomtam egy rohadt helm-re és erre megin kezdhetem előröl mer az a szar megin visszaesett +3-ra:S Lehet jobban járok ha ezen túl csak +6-os cuccot veszek...:S
  • HencStein
    #2450
    Ez biztos hogy mineki kap 1 bonust? mert hát nemtom :D az kicsit jovolna ...de ez a kr re van lehet hogy itt nem lesz bonus rankup csak skillek
  • Zarache
    #2449
    van lehetoseg ra hogy igy jon ki nehez lenne most elmagyarazni de amikor slotost gyartasz akkor randomra lesz benne egy upgrade nemtom kene egyet probalni
  • Razuel
    #2448
    Sztem most is van lvl2es ench catalist.. nemvéletlen van mayának 2 ampos mithril orbja :P
    Egy slotos mithril orb nemmindennap esik és ahhoz hogy randomra belerakja.. benne van 1 jópárba szóval sztem most is van valami ilyesmi.. :P
  • persil
    #2447
    Na majd kipróbálom:P
  • Zarache
    #2446
    hat igazabol amit en halottam hogy ezeknek a arusoknak a 3/4-e tolvaj szoval elkuldod a penzt es semmit se ad erte ezek melelt bann is jar erte de ha privat jatekostol veszel azert nem jar bann en ismerek egy megbizhato embert aki mar tobb embernek is eladott en is vettem tole 100m-t es nem ver at :) Paypall account kell hozza amint elkuldted neki a penzt mar hozza is a alzot ha erdekel irjal ram :D