7396
Cabal Online
  • Razuel
    #2565
    WA-nak nem nagyobb a defje egy armouros bladerénél..
    Nemtom, hogy mercen hogymegy de marson quva sok WA van és FB alig van..
    Azmeg, hogy leütöttél 1 ütésre egy karit az csak azt jelenti, hogy láma volt a gyerek ennyi.. énis csaptam már le skillből WA-t..
    Hidd el egy nagy szintű pvp-s bladert nem olyan egyszerű megölni főleg ha az érti is a dolgát :P
  • MarketingMan
    #2564
    Egy kérdés...van akinek meghalt mostanság a cabal???? Csak mer valami gameguard hibát ír ki...az indulás után

    de már a gameguard is teljesen be van akadva...alig indul el a játék.... És az offical website sem elérhető...

    Csak azér hogy ne tegyem újra feleslegesen:S
  • MarketingMan
    #2563
    Hát sztem már inkább fordítva van... Minden második ember már force blader vagy kisebb számban blader....warrior meg inkább csak az aki még anno azzal kezdte...de már alig indítanak warriort... A stun az tényleg nagy gáz...de pvp-be meg már szinte egyetlen egy blader se tud megverni... Az hogy pvp-be milyen jó az kb 50-70. szint-ig van így...utána már nagyon kiegyenlített... Meg amúgy is 100-200-al nagyobb a defem mint bármelyik bladernek...nemvéletlen volt az hogy mikor 100-as voltam egyetlen hittel öltem le egy mystic settes bladert...
  • Razuel
    #2562
    egyértelmű, hogy a blader :)
    WA-val elég nehéz egyedül nagyobb szinten mobozni, mert nincs stunja (gondolok itt ls-re stbstb) másik az, hogy minden 3. ember WA -.-
    FB-nek sztem csak a skill effectjei jók, ezért kezdtem 2. karinak FB-t.. és ebből kevesebb a nagyszintű..
    BL!! pvp-ben isten.. (ezzel nem arra célzok, hogy senki se tudja megölni, mert mindíg van egy erősebb ember..:P ), mobok ellen tűrhető mivel van stunja.. igaz, hogy egy kicsit nagyot csapnak rá, ha martial setbe van de azért jól ellehet vele boldogulni
  • andrew1988
    #2561
    hi all!

    force archer magic skilleket tanulhat csak?

    melyik a jobb?

    blader, warrior vagy force blader?
  • sanyiiiii
    #2560
    Nahát feltűnt errefelé egy Iri néni
  • Iridescent
    #2559
    Na figy leírom részletesen :P Osmiumot én se török, mert nem érné meg, de ezt nem is mondtam. Titaniumot meg azért töröm be, mert megtelik az invem és ha elmennék eladni, mire visszaérek, már kiütöttem a tört és egybe eladott cuccok közti különbözetet, közben húztam a skillemet is. Ezért török be minden titaniumot, meg slotos shadowtitanium fegyókat is, plusz kellenek a piecek is a crafthoz. Osmiumot meg egybe eladom slotostul, üresestül :P Tegnapelőtt 1,5Millába adtam el a boltban az összes adeptes braceletet meg fülbevalókat amik statra adnak, egyszerüen nem fértem el tőle és annyira lement az áruk, hogy már mindenkinek van :P 2 Slotos Osmium suitok vkinek? 200k/db, occó kici kinai jo8
  • Zarache
    #2558
    nov.-dec.
  • NixoN
    #2557
    csa mindenki!!nem tudjatok pontosan mikor jön ki a kieg??kösz elöre is
  • donatus13
    #2556
    Hi nem tudjáték mért nem kapok küldetést 13 as vok elértem growth szintet meg van 10 honor pontom ez mit takar?
  • Doomista
    #2555
    az
  • attila117
    #2554
    ez ingyenes? me a regnél kérdezet vmi eurós dolgot is
  • MarketingMan
    #2553
    Ahhoz képest?...hát pont a skillhúzásnál kell hogy jöjjön a lóvé..:)
    egy idig én is csináltam hogy inkább matot adtam el...de ha kiszámolod sokkal kevesebb pénz jön úgy és nagyon nem éri meg...
    Most már hogy a lihornok egyre több osmi-t dobnak nekem így már én is megkeresek kb 500k és 1 mill közt óránként...csak ez még édes kevés... még az upgradekre se elég..:S..a cuccokról nem is beszélve... De most reménykedek hogy a +10% amp-os shadowtit daikatanam elmegy normális áron... Úgy 30 millát mindenképp akarok érte kapni....az most segítene kicsit
  • Iridescent
    #2552
    A kártyás vásárlás pedig biztonságos!!! Természetesen nem a ricsi.uw.hun kell shoppingolni :P
  • Iridescent
    #2551
    Premium accom van ez igaz, és a mechak igen titaniumot dobnak, de sokat, szinte mind +os, ugyebár betöröm mindet ami törésnél ad lóvét, aztán matik mennek a boltba. 127 db titanium mati 270k, ez 30 perc alatt simán megvan, ehhez jön 100k a törésből, plusz amit dobnak földre, szal ahhoz képest, hogy skillt húzok, jön a lóvé rendesen. Nekem, mondjuk soha nem volt problémám a pénzzel, kivéve trans lettem és előtte vettem boardot, meg suitot na akkor maradt 36k-m :P 2 nap múlva volt 40 millám, szal aki nem tudja, hogy lehet pénzt csinálni gyorsan, az magára vessen :P
  • MarketingMan
    #2550
    hát igen...nekem most kezd jó lenni a lihorn zombi drop...mivel már kb 20 szint óta rajtuk grindelek...:)
    Olyan mint amikor még Gound s01-eken grindeltem alacsonyabb szinten...na akkor nagyon jó volt... Óránként esett 3 darab medium core....és ezt szó szerint vedd...annyira szuper lett a végén a dropja..:) Remélem a lihornból már hasonlóan sok high core fog esni hamarosan...)
  • HencStein
    #2549
    1-2 milla az semmi .... 1 jobb cucc 15++++++++++++++++++++++++ millioba kerülnek (de az igaz hogyha sokáig 1 mobot ölsz akkor joval szebb lesz a droprate hmm ismerös wow rulez drop rate ) de pl én b1f et farmoltam és ott 2 / 1 szint meg ha mminden jol megy akkor kb 5-6 mill kitudok a kiesett cucokbol árulni... szál magas szinten nem könyü alz-t szerezni mert sokkal nagyobbak a kiadások .. de ha már eléred azt a szintet hogy bossolni tuc menni1edül és mákodvan szál mindig megtalálod a bossokat pl forgotenbe akkor akkár 5-10 millt is összetuc szedni uch-ból + fch ból...
  • MarketingMan
    #2548
    Hah...na igen.. Nem tom hogy csinálod...amikor mecha-kon eleve csak értéktelen titan vackok esnek...amikből még 1-2 millát összerakni is órákba telik...
    És completer meg transcender upgradekre összesen 30-40 milla megy el ...és akkor még nincs egy normális cuccod... Amiknek darabja...még a legjobb esetben is 50 milla....és akkor persze nem csúcsszuper cuccokról beszélünk és persze csak +0-s
    De ezt csak akkor látod ha nézed a piacon az árakat mindig... Ja és én free accounttatl nyomom ...szal ez meg a másik fele...
  • NixoN
    #2547
    és nem para ha meg adom a számla számom?????
    thxxxxxxxxx
  • NixoN
    #2546
    köszi a segítséget
  • Iridescent
    #2545
    Nem kell venned kártyát :D Már van bankkártyád nem? Az újfajta kell aminek a hátulján van 3 jegyű szám. Ezzel lehet faszán mindnet venni neten, így a cabal casht is. Wodpayen le van irva mindne, most néztem én is, mert veszek casht.
  • redpierrot
    #2544
    Köszi a választ.....
    A Petren, Patren egy kicsit nehéz lesz.....de ja, talán....
    A Class Rank questben pedig ezek szerint tényleg az utolsó pillanatokban értem el a helyet....de majd beugrálva probálkozok....Remélem lesz elég def-em, meg def rate-em....
    Köszi mindenképp!!!
    Üdv
  • NixoN
    #2543
    akkor kell vennem kártyát?vagy akkor mit kell intéznem?válaszod előre is köszi
  • Zarache
    #2542
    en a world payen szoktam venni azzal sose volt baj szerintem vegyel te is ott
  • Zarache
    #2541
    huzd fel +7-re ha akarod de ertektelen mert a slot extendelt cuccok nem elhet eladni szal annak mindig az inventorydban kell lennie
  • seaedge
    #2540
    dombornyomott bankkartyaval a legegyszerubb
  • NixoN
    #2539
    császtok!!!!
    valaki pls help!!
    ki szeretném probálini a prémiumot és csak pay pal karit tok szerezni ami asszem nem jo.tud valaki segiteni hogy a leg egyszerübbb????
    elöreis kössz
  • HencStein
    #2538
    frozen slaughter zombik ==> b1f a vámpir boss után van
    patren patren véggig lehet vinni askilleidel csak megkell figyelned mikor mit kell csinálni ajánlom a youtube.com on található filmeket
  • Razuel
    #2537
    Sztem megértettük volna caps nélkül is a mondani valódat..
    egyébként meg beleraktad az ectendert így csak te tudod használni :)
    Transig farmolsz benne utánna meg eladod a vendornak ennyi :D
    +7re felmehet ugyan úgy ahogy 6ra felhúztad csak van esély rá, hogy elbassza.. sok siker hozzá
  • redpierrot
    #2536
    Sziasztok!
    Van egy nem kis problémám....
    A Mercuryn nyomom, mint wizard. lvl 102 vok, g.master 46/85 skillel...
    nem valami jo...
    Tudnátok segíteni, hogy a class rank 11-hez szükséges levelling up 2nd küldiben hol a fészkesben vannak a frozen slaughter zombik. A B1F-ben már majdnem végig csináltam mindent....(ezt onna tudom, hogy a bossok listáján már csak egy maradt...) és sehol nem találtam az említett mobokat...
    Ráadásul 50 coint kell kiverni belőlük...szal, kell vagy 40 perc, vagy több, ha már rátalálok végre a nyomoroncokra....
    Még 1 kérdés.....
    A Patren, Patren küldihez szerintetek a fent említett szintjeimet meddig kell fejleszteni?
    A válaszokat előre köszönöm....és igen elég mobos a szintem, de nem olyan rég kezdtem.....
  • Iridescent
    #2535
    Marketingman a magas szinten lévő alz hiányt, hogy érted? Pont ott tudsz pillanatok alatt sok pénzt összeszedni, én csak skillt húzok Mechamandereken, de dől a lóvé. Zarachi, figy máááár! Vettél már Casht ezzel az új PyByCash szarral? Nagyon nem vágom -.- HELP me!
  • NixoN
    #2534
    cSASZTOK LENNE EGY KÉRDÉSEM!VAN EGY TLJES +6 OS 4 SKILLES ARAMID SZETTEM
    AMIKRE MEG VETTEM SLOT EXTENDERT ÉS MOST BIND ITEMEK LETTEK
    NEM TUDOM SE BEREKNI A LÁDÁBA SE KIDOBNI SE ELADNI.
    AZ LENNE A KÉRDÉSEM HOGY IJENKOR FELMENNE +7 IG??VAGY MIT CSINALJAK MERT SOKAT ER ELÖRE IS KÖSZ
  • MarketingMan
    #2533
    Ja és persze ha érdekel valakit akkor írjon...jelenleg csak +2-re van feltolva...de a +0-s verzió is 35 milláért kapható legolcsóbban...
    Én jelenleg a +2-est 30-ért adom....szal ha valakit érdekel akkor írjon..:)
  • MarketingMan
    #2532
    Na már épp kezdtem feladni a játékot a magas szinten levő alz hiány miatt erre megcsináltam az eddigi legjobb vételt...:)))
    Shadowtitanium Daikatana +0 slotted +10% sword Amp = 6mill :))
    Na ez legalább 30-40 milláért el fog menni ha feltolom +6-ra...:))
  • Zarache
    #2531
    most Hirdetes kovetkezik :)
    Server:Mercury

    2 slotos titanium bladet vennek +0-t cleant vagy 10%crit dmg inc irjatok ram itt :)
  • ricsa008
    #2530
    hell
    most az lenne a kérdés hogy ha újj Skill eket szeretnék venni akkor mit kell fejlesztenem?
    mer valami full skill valamicsodát ír
    (sajnos az angolom hiányos:D)
  • Zarache
    #2529
    igen szal megeri megvenni oket piacon de nem mindig :)
  • DarkBlade
    #2528
    Hy all!

    Van a Prémium account és vannak a Prémium Itemek /+25% ez meg az/. A kérdésem az lenne hogy a Prémium accountos tudja még+ba használni a Prémium Itemeket?
  • ricsa008
    #2527
    kössz szépen kezdem érteni :D
  • Zarache
    #2526
    1. azt hivjak sp pontnak az elhet sima utesssel illetve tancal novelni combohoz bm1,bm2 es aurahoz kell
    2.mivel upgradenel a slotok csak ugy nonek ha noveled a sword vagy a magic rankodat minel nagyob rankod van annal tobb helyed van az upgradenel