7396
Cabal Online
  • Doomista
    #2685
    Én ugy skillezek most is,hogy ha swordot,ha magicot huzok,mindig magiccal tolom,full adept,skill exp 25%,halványsárga moboknál,és mivel mindig mindent magiccal huzok,ezért novice rankos 3 db magic,9 lvls,és comboval.
  • MURopi
    #2684
    melyik a jobb skillezés? ölni oan szörnyet ami még ad xpt de nem sokat de normális skillekkel vagy sword skill xp to magiccal boxolva?
  • MarketingMan
    #2683
    .....jah és ha kell valakinek Shadowtit Daik+3-as +10% sword amp-pal akkor visítson..... csak 8 milcsiért adom....szal nem kell sírni h drága:D
  • MarketingMan
    #2682
    ÁÁÁÁÁÁ....nincs netem és nem tok Cabalozni:S.... Pedig csak 2 skillup és trans lennék.....MUHAHAHHAHAHAAAAAAAAAA......
    Rohadt T-online...hogy ennyit kell rá várni...
    Na de nem baj...amint meglesz...:D:D:D....
  • Shadow42
    #2681
    Nem rontottál el semmit (elméletileg) A nem alap cuccokat a piacon veheted meg, illetve drop-ból.
  • Zarache
    #2680
    Már reg nem irtam a forumra de most mar muszaj mert te tulsaogsan lekezeled az embereket ha annyira erdekel hany skillxp egy utes ramesz hivatalos cabal forumra es ott megtalalod es tobbfajta szamitast is talalsz hogyan lehet hamar sokat huzni a skilleken de latom erre mar nemfutja :)
  • Hirk
    #2679
    heyho! lv. 11-es vagyok, van 20000 pénzem, de szinte alap cuccaim vannak. Hiába megyek körbe a weaponos emberkéknél, azoknál is csak szinte az alap cuccokat lehet megvenni. Valamit elcsesztem?
  • MURopi
    #2678
    ebben igazatok van :D de én nem érek rá meg számolgatni a pixeleket XD
  • Razuel
    #2677
    Meg nem teljesen mind1 neked, hogy kiírja-e vagy nem? Ígyis úgyis ugyan annyi idő alatt megy fel..
  • seaedge
    #2676
    Ujabban mar nem tanitanak matematikat az iskolaban?
    Lemered, hogy hany pixel a csik, megszamolod, hogy mennyi skilltol ugrik egy pixelt, a tobbit alapmuveletekkel ki lehet szamolni, ha mar ennyire szamot akarsz tudni.
  • Super Saiyan
    #2675
    van pár tippem:
    1. lépj ki mindenből (természetesen a Cabalból ne)
    2. várj és begyorsul
  • STICKLER
    #2674
    egyébként most a másik gépemre is felteszem a játékot, és 0.10kb/s-al patchel... mi lehet a bibi?
  • STICKLER
    #2673
    mi a különbség a duel és a pvp között? mindkettőben megöltek eddig :D
  • MURopi
    #2672
    wow isten vagy! télleg számilag irja? azta! kapj már magadhoz öcsi hogy én kicsit másról beszélek^^
  • seaedge
    #2671
    Kepzeld meg lehet nezni, hogy mennyi skill XP-d van. Megnyomod a K-t es a sword / magic ful alatt ott mutatja a csik.
  • MURopi
    #2670
    de akkor az ember meg tudná nézni monnyuk hogy 50 db skilltől mennyit tolná, ezt el küldhetném emailben de ugy se menne át a spamm szürőn lmao XD ugyhogy nem szóltam SOZ
  • Doomista
    #2669
    Hát figy,tölem mutathatja hogy hány %-n,stb stb,igyis ugyis jo :)
  • MURopi
    #2668
    1.3 secces cool timevel vagy kisebbel tolva persze hogy könyebb skillezni de talán nem lenne kicsit könnyebb meg tudni hogy mennyi skill expt kapsz 1 skillért ha raknának bele oant hogy mutassa?... Razuel erre adj választ lami aki az olvasáshoz nem igen ért.
  • JP Forever
    #2667
    Sziasztok..
  • Doomista
    #2666
    Ez nagyon durva volt :D
    Én most adaptes cumokban skillfarmolok,4x gyorsabb, 30-40 perc 1 skill pont adeptben,mint simán 2-3 óra...van különbség
  • Razuel
    #2665
    Az adept hülyeség? Jóvan kemény csávó vagy.. akkor farmold ki a transot adept nélkül.. meglátjuk mire jutsz ;)
  • Jockey
    #2664
    jézusom az idegen faj ellepte a fórumot... :-)
  • MURopi
    #2663
    SRO-ban legalább írják hogy mennyi skill point experiencét kapsz 1 ütésért és hogy mennyi level xpt és tudod is hogy 400 skill point experience az 1 skill point és le bele is van irva a level xpbe hogy mennyi kell még de így eléggé értelmetlen mert az ember akkor legalább pontosan ki bírná számolni mennyi nem misses ütés kéne de hát így értelmetlen :S
  • MURopi
    #2662
    Razuel, az adept is egy értelmetlen dolog mert lehet hogy 1 skilltől kapsz 10.000 skill expt és 1 skill lvl upphoz kell mondjuk 1millió akkor az adept +4skill expje el törpül de lehet hogy csak 1 skill expt kapsz, szóval ezt azért jó lenne ha oda írnák a kék csík alá
  • ricsa008
    #2661
    az valami olyasmi mint a klán :D
    na én is kérdezek egy hülyét a D.T Card-ot hogy lehet használni? Odamentem a megadott Koordinátákra és semmi
  • STICKLER
    #2660
    Hülye kérdés következik. Mi az a guild?
  • STICKLER
    #2659
    a varázsló nekem valamiért nem tetszik. azthiszem leszek blader.
  • Super Saiyan
    #2658
    nah visszatértem :D... meguntam a SRO-t jövvök ide 1 kicsit játszani vele :D Force Archer leszek, asszem ez elég jó kaszt xD
  • Razuel
    #2657
    Már nem azért, de a skill bar fölött van 20 kék színű kis csík.. az a 100% szóval 5% egy kis csík így ki tudod következtetni, hogy menyi xp kell/van még/már..
  • STICKLER
    #2656
    Ilyen Troggl vagy milyen szörnyeket hol találok?
  • MURopi
    #2655
    hát tudtommal nem lehet meg nézni és ez elég nagy szívás, ha már a skillt ien szépen meg csinálták akkor legalább 1 skill exp számlálót is rakhatánnak level exp mellé sztem =) nem rossz el gondolás ugye?
  • STICKLER
    #2654
    Ja és hol tudom megnézni hogy mennyi EXP kell a szintlépéshez? vagy nincs valami csík, amiről megtudom hogy közel járok-e már?
  • STICKLER
    #2653
    Nagyon tetszik a játék :) Az a bajom, hogy kb 10-20percenként újra kell csatlakozni a szerverre, mert kidob a bejelentkezéshez. Létezik valami orvosság?:)
  • Turb3k
    #2652
    STICKLER!Ha egy kicsit tudsz angolul és van egy kis józan eszed akkor hamer rájösz h mi h van!!De a csetet egy Enter leütésével tudod elöhíni majd ahova írhatsz annak az elején lesz egy N betű arra katinva ott lesz a többi chet 'szoba' is!küldik vannak és az elején még a Map is mutatja h hova menj és kihez!! M betűvel jönn elő a Map!a lup-hoz vagyis a lvl lépéshez a küldiket kell csinálni és az olyan szörnyeket kell ölni amiket megtudsz ölni kb. velen egyszíntű de ez majd változik lehet sokkal nagyobb is csak tudd ölni!!Szal küldiz gyakj és jó szint lépéseket!!jó gamet!!
  • MURopi
    #2651
    hobbycserkész, szerintem bányászd elő a windows cd-t és rakd be aztán meg meny az item shopba aztán gondolom valami nyelvi csomag fel telepítését kéri, aztán jelöld el érési utnak a cd meg hajtód és fel rakja a nyelvi csomagot aztán már csak 1 számítógép restart és már is mennek és nem csak kriksz krakszokat látsz a kínai betűből hanem szimbólumokat:) remélem segítettem
  • STICKLER
    #2650
    Heyho. Ma töltöttem le a játékot, még seosem játszottam mmo-val. Szóval először is hogy lehet a csetet használni? meg van-e valami küldetés? hogy an tudok szintet lépni?
  • hobbycserkész
    #2649
    sanyiiii, légyszi olvasd el még egyszer mit írtam :)

    "Mozilla Firefox is fenn volt, alapértelmezett böngészőnek beállítva, mivel Explorer hiba volt, gondoltam bekavar Firefox, ezért uninstall. Hiba maradt."
  • ricsa008
    #2648
    és hogy lehet azt beállítani hogy az opera-val nyissa meg ? mert ez engem is érdekelne
  • sanyiiiii
    #2647
    Használj operát a fos IE helyett
  • hobbycserkész
    #2646
    Premiumosok, találkoztatok-e már oyan hibával, hogy amikor az Item Shop-ba léptek, akkor minden menüválasztáskor Internet Explorer parancshibát dob ki. Tegnap emiatt nem tudtam bevásárolni. (Már megoldódott, de jó lenne kijavítani ezt a hibát :) )
    Szóval, amiket csináltam, de nem javult a helyzet:
    - Mozilla Firefox is fenn volt, alapértelmezett böngészőnek beállítva, mivel Explorer hiba volt, gondoltam bekavar Firefox, ezért uninstall. Hiba maradt.
    - Internet Explorert frissítettem 7-es verzióra. Hiba maradt.
    - Játékot újratelepítettem. Hiba maradt.
    - Klántársnak megadtam felh.név, jelszó. Nála is ugyanez a helyzet.
    - Másik klántársnál már minden ok volt. Kb 3-4 óra szarakodás után végre használatba tudtam venni a cash-eket.

    Valami betűkészleten túli hivatkozást emleget a hibaleírás, ha valami ötletetek van írjátok le.