7396
Cabal Online
  • skyblade
    #2845
    Én azért kérdeztem, mert szerintem már elbasztam a 36os blader karimat!
  • Razuel
    #2844
    Extract potit LID-be lehet szedni sokat.. :P
    Amúgy kis szinten A growth goalnak megfelelően kell statolni (ha így csinálod a ruhákat is tudod majd hordani)
    nagyobb szinten pedig pár kasztnál extract potival átkell térni másra..
    pl BL és FB-nél Armour cuccra, FA-nél martialra..
  • Turb3k
    #2843
    Ebbe egyet értek mert ha téyleg valamilyen modon elbaszta az ember akkor extra potionok azt jó is lesz!!! Szal no panic csak sok Alz kell:D:D
  • Doomista
    #2842
    Én elosztom a fegyora,ruhára,most per pill a magic rank uppok miatt sok intem lett,és azmeg már több a kelleténél,igy veszegetek extract int potionokat,és rátorom stre vagy dexre,mikor mire kell,ez ugye bladernél van.
    De majd megszokod az osztogatást,nem nehéz,viszont pár haverom jelzett,hogy az osztogatással bszta el a kariját,én meg nem nagyon értem teljesen hogy lehet elkurni ennyire egy karit.
  • Turb3k
    #2841
    Hi!!
    Vagy ugy osztod ahogy leírják www.cabalonline.com-on (a megadot karakterhez!) vagy eldöntöd h éppen hova szeretnéd eltolni hova szükséges h használhasad pl. a fegyot vagy a rucit!!
    Szal rajtad áll!!:D:D
  • skyblade
    #2840
    Heyho!

    Ti a growth-hoz igazodtok level upnál, vagy a ruhákhoz, fegyverekhez?

    remélem értitek mire gondolok.
  • skyblade
    #2839
    Na visszatértem új géppel :)
  • Dawnspire
    #2838
    Műxik, kösz, isten vagy
  • Zarache
    #2837
    hali amit irtal az igaz mert lesz megint egy skill ami minden harcosnal lesz a neve Elemental Blade a neve viszont ezen kivul mar a kasztspecifikus skill jon
  • 2x4
    #2836
    A mappából, ahová felraktad.
  • Dawnspire
    #2835
    Az asztalról töröljem ki?
  • 2x4
    #2834
    Töröld le az update.exe-t és indítsd el újra a klienst.
  • Turb3k
    #2833
    nem szivtam!!:D:D Csak nem értettem amit írtál de mind1 mind mondtam lehet csk én nem tudom felfogni!!!De azé köszike a magyarázatot!!!:D
  • Dawnspire
    #2832
    Senkinek se volt még ilyen probléma? tippek?
  • MURopi
    #2831
    amugy megjegyezném hogy force blader használhat 2 orbot és 2 katanát is de ha 2 orbot használ nem használhat sword skilleket ha meg 2 katanát akkor nem bírja enchantolni a swordját
  • Dawnspire
    #2830
    Valaki segítsen, még ma akarok egy kicsit játszani!
  • Dawnspire
    #2829
    Hello.
    Feltelepítem a játékot, és amikor bejönne az update ezt a hibaüzit kapom:



    Valami megoldás?
  • Doomista
    #2828
    Ugy hogy ugyan azt a fajta skilleket használja mind a 2 kaszt...én meg nem irtam semmit hogy ki milyen fegyoval járkál,én meg ezért nem értelek...szívtál ?
    force blader használhat bladet is,nemcsak katanat.
  • Turb3k
    #2827
    HI!!
    Én azt kérdezném meg h-h értetted azt h a force blader és a blader egy skilleket használ?? hiszen a blader két katanaval vagy bladel járkál a force blader pedig csak egyel szal nem értem!!!(valoszinüleg én vok a hülye ezért kérek magyarázatot!!)Az igaz h az elején a skillek azoknál a kariknál akik kardal 'harcolnak' azokszinte megegyeznek!! szal kéretik egy magyarázat okositsatok pls!!!!:D:D
  • Holdpro
    #2826
    Basic Craft lvl2-es kártyákból milyen létezik HP-MP-Prof kivűl ?
  • Razuel
    #2825
    Hát ez félig igaz, mert droppnak még nincs berakva, csak 7 vagy 30napos +8as cape-t lehet venni item shopból
    És igaz marson volt már kint stallba +8as eog 600m ért, de sztem senki se vette meg, mert 30napra sztem sok az a 600m
  • Holdpro
    #2824
    Igen van 8as
  • Doomista
    #2823
    Arrol szol mercuryn a magyarok közt a pletyka,hogy marson van egy gyerek akinek van eof+8 ... ez igaz ? én szrtm nincs eog,eof,eos +8 ...
    de elvileg haverm látta képen eus mars serverröl...
  • Holdpro
    #2822
    jó ha erre rájövök, akkor gyártok, de azt csak a karácsonyfa alá teszed :)
  • Doomista
    #2821
    Gyártsál nekem mithril bladet
  • Holdpro
    #2820
    Srácok Kardokat gyártok
    Port Luxban a Grocerinél 4 fajta kardra van Formula Card(Cartridge Change) ami ugye 4 féle Shape Cartridge-t gyártana.. Katana, Blade, Daikatana és Great Sword
    Viszont csak Swordos Shape Cartridge-t találni mindenhol a piacon..
    Ez még nem létezne, csak minden kardhoz Swordos Shapet kell használni ?
  • Doomista
    #2819
    Completer skillek közül akkor az egyik skill nem lesz meg nálunk,mivel a force blader az külön kaszt a koreanban,szal külön skilljei vannak annak is,nálunk is van force blader,de az a blader skilljeit fogdossa,szal együtt kapják meg az uj skillt.
  • Zarache
    #2818
    nem hinnem hogy jovore mivel a skillek a mostani upgradel bele kerultek a Cablaba csak nem lehet hasznalni meg oket es ha igaz amiekt beszeltek eddig akkor november vege es december eleje de Razuel amit irt az csak akkor igaz ha nem vegeznek a tesztelesel emrt akkor januarban jonnenek a completer skillek meg az egyebb nyalanksagok :)

    pl.:2 ember ulhet a Bikon vagy uj set :) eleg sok minden lesz benne
  • MarketingMan
    #2817
    na akkor a november elejei tippnek lőttek is...már amit így előzetesen hallottam mindenhonnan..:S
    Na mindegy...ez van..:(
  • Razuel
    #2816
    Majd jövőre valamikor..
  • MarketingMan
    #2815
    Na ha van itt sok hozzáértő akkor biztos meg tudja valaki mondani nekem a kristálygömbjéből hogy mikor jön ki a completer skillekről már elhíresült upgrade....
    Előre is köszi az infót(már ha tudja valaki:S)...
    Bye
  • JP Forever
    #2814
    Így van amire tudunk válaszolunk!!
  • Razuel
    #2813
    A nagyon azért túlzás, de úgy gondolom, hogy értek hozzá.. :P
    MSN-re nem veszlek fel, ha nem értesz valami kérdezd meg itt!
  • selejtgyerek
    #2812
    Cső all!!!!!!!

    Aki nagyon ért ehez a játékhoz kérem vegyen fel MSN-re!!!

    [email protected]
  • JP Forever
    #2811
    nekem tzölti. 11%
  • Rolcas
    #2810
    Hali. Amikor elindítanám a játékot kijön egy pici ablak hogy download fail... try again... mi lehet a baja? :(
  • Turb3k
    #2809
    Frissits egy kis configot azt jó játékkot!!!:D
  • Razuel
    #2808
    Mért én fizessem? Te akarsz játszani, de egy ilyen géppel.. háát sok sikert hozzá..
  • Holdpro
    #2807
    Kraftolásban tud valaki segíteni ?
    Mit érdemes gyártani ami még megéri ?
    Kardoknál mit lehet választani vagy hogy megy ?
    Ruhákat vágom úgy ahogy
  • skyblade
    #2806
    Fizeted?