7396
Cabal Online
  • skyblade
    #2965
    megunhatatlan számomra :) már a 6. bladeremet csinálom :D
  • Cat 02 #2964
    fasza, még closed betan toltam és nincs meg az accom

    mármint megvan csak le van tiltva v nem tom
  • Cat 02 #2963
    jó még a game ?
    lvl 21 es karim van :D
  • Doomista
    #2962
    olyan mint egy dungeon (eod,darkness,temple B1F,map part,runia statinon) csak ez eddig krv ritka volt,haveromnak 1 db esett,megnéztem,fain item,és remek csodálatos droppokat dob,most meg irják hogy urinában lehet venni kemény 5 milláért 1 db-t, uh >.<
  • MarketingMan
    #2961
    valaki nem tudja véletlenül h ez a b2f part 1-es notice pontosan mit jelent?..... mer már baromi kíváncsi vagyok..
  • Doomista
    #2960
    bocs a 2 üziért,szrxk a net.
  • Doomista
    #2959
    áh nekem még 10 lv. -.-
    rakd fel valami más rándá helyre,pl az sg-s lépfeltöltö oldalra.
    raz,én ugy tudom hogy van,és slottos ékszereket dob.
  • Doomista
    #2958
    áh nekem még 10 lv. -.-
    rakd fel valami más rándá helyre,pl az sg-s lépfeltöltö oldalra.
  • skyblade
    #2957
    aki meg akarja nézni, az simán megnézi :)
  • Iridescent
    #2956
    Imagehack szarakszik, kepfeltoltesröl nem lehet idelinkelni. Mi ez te -.-
  • Iridescent
    #2955
    http://img412.imageshack.us/img412/951/cabalver120807121011250fo9.jpg

    Utálom, hogy nem lehet szerkeszteni a hozzászólást -.-
  • Iridescent
    #2954
    De rég írtam már ide is :P Az új hely eléggé sci-fi style. Nagyon tetszik nekem. Dobok egy sreent.

  • donatus13
    #2953
    ohh értem :) kössz megprobálok beszerezni ilyet hátha jobban megy majd a játék :)
  • skyblade
    #2952
    semmi különös nem kell hozzá! nekem olyan lvl 43-44 körül tudtam felvenni a full adeptes setet
  • donatus13
    #2951
    Amugy ez az adeptes cuccot mikortól lehet és mi kell hozzá ?:S
  • MarketingMan
    #2950
    max lvl attól függ h mennyit játszol....sztem az az egy év most már van másfél is
    de sztem csak aktív játék mellett
  • donatus13
    #2949
    Amugy én force shielder vagyo kteccik nem egy villám karakter de videokat nézve ez tetszett legjobban nagyon tetszik a magas szintű pajzs:D azt is elérném szívesen:)
  • donatus13
    #2948
    Amugy szerintetek mxlvl mennyi idő?:) 1 év?
  • MarketingMan
    #2947
    ha csak meg akarod tapasztalni h pl milyen a g.master skilled akkor baromi gyorsan megleszel...(kb 1 hónap aktív játék)....
    Ha viszont el is akarsz valamit érni a játékban akkor a dualtrans kb fél év(szerintem)...Normális és arányos tempóban persze...
    De ha lesz tényleg új rank akkro sztem nem is lesz olyan játékos aki teljesen maxos lesz...
    Szal elég széles a skála erőben....
    Fejlődni azt tudsz...az nem nagy tudomány...úgyhogy meg tudsz nézni mident ha szánsz rá egy kis időt..:)
  • donatus13
    #2946
    És akkor 43 után nagyon lassul ?:) Vagy azért nem olyan vészes de amugy két quest után nem megy lejebb magasabb szinten nem?
  • skyblade
    #2945
    a skill is majd gyorsabb lesz, ha már fel tudod venni az adeptes cuccoakat :)
  • skyblade
    #2944
    lvl 43 után csak 2 questet ad lvl upoknál, a többit össze kell farmolnod :)
  • donatus13
    #2943
    Mennyi idő lehet elérni itt olyan 90 et mert eddig nagyon gyorsan fejlődöm 2 nap a 31 lvl nagyon sokat lassul a késöbbiekben vagy ez nem lassul csak a skillek ?:S
  • Razuel
    #2942
    LS 3. részébe van egy boss egy centaur amit nem lehet stunnolni se semmi és elég szépeket csap :)
    MF be meg nincs is boss :D
  • Turb3k
    #2941
    Hi!!
    Nekem egy olyan kérdésem lenne h ugy most max 5 buff lehet egy katrin na most ha jönnek az új buffok lesz valami növelés a magadra rakható buffoknál szal emelik ezt a bizonyos 5-ös számot??
    Elöre is köszike
  • Doomista
    #2940
    Forgotten Ruin 95 lv. - van több boss (kutyuli,quest scorpio,scorpio,madár)
    lakeside 110 lv. - egy krva erős boss 1 db (főboss.valami bika,vagy mi)
    mutant forest 125 lv. - mégerősebb boss 1 db (valami főboss izéség lehet)
  • skyblade
    #2939
    Hol van boss?
  • serdulo
    #2938
    kicsit furán fogalmaztam .D nah szoval egy vastag hosszu csikon elkezd futni egy piros izé nah és a vastag csikon függölegesen van 2 fehér vékony csik az elsö után kell a skillt nyomni
  • serdulo
    #2937
    nah ha már senkisem ismeri a Combo t elmondom : benyomjátok a combot a szörny alatt avgy a képernyö közepén megjelenik egy csik ha az eléri az utolso csikot nyomni kel legy skillt (mielött véget és) és ez mindig ujra és ujra.... ebben az a jó hogy nem lessz miss mindegyik skill eltalálja a szörnyet . (általában boss nál vagy pvp ben használják)
  • JP Forever
    #2936
    Én sem tudom használni a combot. Help valaki..
  • donatus13
    #2935
    Mondja el valaki pls hogy kell használni mert nekem kiirja combo start de nem történik semmi:S
  • skyblade
    #2934
    lvl 10től
  • donatus13
    #2933
    COMBOKAT mikortol lehet csinálni?
  • Doomista
    #2932
    az uj skillek buffok krvjol fognak jönni,mutant forest (125),meg 140 lvsl nemtommilyennevümap nagyon erösek,odamár jo lenne pár erösebb skil mint a gmaster,meg több értéket ado,levono buff,sokat segitenének...meg lakere is...szaljolennehamihamarébbkijönnénekvégreazisteninekje
  • MarketingMan
    #2931
    Uhh...na az jó lesz ha lesz új rank... Bár az a baj h nekem trans után rank up-hoz 197 sup kell...ami kizért hogy halandó életem során elérhető lenneXD
    Viszont ez az új combó rendszer....meg ez a teljesen új skillrendszer biztos h nagyon sok új taktikát és izgalmat visz majd a játékba...
    Ami persze így is jó...de sztem már kicsit uncsi...vagyis az h ilyen kevés most a skill... De így az újakkal már tökéletes lesz...
  • donatus13
    #2930
    ja és erről a comborol is irhatna valaki:S kössz
  • donatus13
    #2929
    HELLLO

    segítség kellene tapasztalt emberektől most kezdem és két kari között gondolkodom : FORCE SHIELDER ÉS WIZARD légyszíves valaki irjon egy rövidebb hosszabb leirást a karakterekről hogy mit hogyan és mi milyen kössz.
  • Doomista
    #2928
    az uj rankban lévö skillek szrtm iszonyat drágák lesznek !
  • Doomista
    #2927
    áh ugyan,magicon példul bladernek 100+osok vannak,transhoz is 100 valamennyi kell,csak pár tízzel lesz több,de ez akkoris geciség xD
    és még lassabban is fog menni mint compirol transira xD
  • Razuel
    #2926
    Új rank? oO
    A trans után 199 sup kell a köv rankhoz vagyis úgy emléxem.. sose lesz meg az a rank :D