7396
Cabal Online
  • NixoN
    #3125
    csak én nem nagyon tudom elhinni
  • NixoN
    #3124
    jah vágom én is hallottam hogy 1.7 be adta el egy magyar srác
  • Razuel
    #3123
    Azért mert régen sokat játszottam vele és volt egy 120+os trans bladerem..
  • Razuel
    #3122
    Én 4k ért adtam el a karimat.. azért ennyiért mert ingyenes játék és hát már tök mind1 volt mert úgyse játszok
    De viszont lett egy jó bulim belőlle :D
    WoWos karikat 20+ért adnak el és ez még az alsó határ..
    Volt egy csávó aki eladta a kariját 1,7m ért (megvolt neki az illidan penge meg elég fullos kari volt..) Bannolták az accot mert a szerződésbe benne van, hogy nem szabad eladni :D
  • NixoN
    #3121
    te meg mennyél el cabalogusnak annyi mindnet tudsz a játékrol hogy ihajj
  • Nyolan
    #3120
    És a cabal pénzt nem lehet eladni igazi péznért? A hivatalos honlapon azt olvastam, hogy 10000 cabal pénz 10 euró. Nem drága ez egy kicsit?

    Én dolgozom szilveszterkor.
  • Razuel
    #3119
    Haha te meg még írni se tudsz és itt akarsz flamelni? :D
    Gratulálok kisbarátom nagyon büszke lehetsz magadra.. menj próbáld meg hátha felenged már a server.. -.-
  • MarketingMan
    #3118
    Hm..hát állítólag vannak olyanok akik azzal szórakoznak, hogy nagy szintre feltolnak egy karit és eladják... Én egyszer(asszem pont ezen a fórumon) 60 ezres árat hallottam egy fullos kariért, de szerintem az beteg aki erre pénzt ad..:)...
    Amúgy általában trade ch-n inkább cabal cash-ért szokták eladni a karikat, vagy elcserélik ...bár előbbinek nem sok értelmét látom...
  • Razuel
    #3117
    Nah gyerekek ki hova megy részegedni szilveszterkor?
  • NixoN
    #3116
    képzeljétek razuel régen ojan kocka volt hgy a csaj lukát is force corral tömte:D:D:DDD:D:D
  • Razuel
    #3115
    Nixon annyi amennyi te sose leszel ha így folytatod :D
  • Razuel
    #3114
    Nah találd ki gyorsan, hogy mire mondtam az ft-t :D
  • Nyolan
    #3113
    Ti valódi pénzért adtok el karaktereket? Mennyiért kb?
  • MarketingMan
    #3112
    Ja és Nyolan-nak abszolut igaza van...ez csak egy játék....amit csakis addig kell játszani amíg örömet okoz....szal vele egyetértek...na ennyi...végeXD
  • NixoN
    #3111
    éves
  • Razuel
    #3110
    Aha zb.. :D
    Várjunk csak ki is mondta, hogy adjam el a zb-t? Csak nem te?
    Minek az neked? :D
    Amúgy mennyiért adtad el a bike-ot?
    Azt tudom, hogy immoba mentetek.. érdekes pedig az jó klán volt.. na mind1
    Bali még mindíg pw-zik.. nem hittem volna, hogy komolyabban belekezd most, hogy abbahagyta a wi-t és folytatta a wa-t :D
  • NixoN
    #3109
    Razuel hány évs vagy??
  • MarketingMan
    #3108
    Hehe...szerintem inkább ne írogass többet... Ha nem fogod a visszajelzéseket amiket kapsz itt mindenkitől akkor sorry...végeztem veled..
  • Secter
    #3107
    a picsába...pedig ma egész este ezzel akartam jáccani...
  • Nyolan
    #3106
    Állítólag elcsesztek valamit a peccsel, ez a baj. Ezek szerint senkinek nem jön be a játék?
  • Razuel
    #3105
    Én nem veszek semmit komolyan csak azért írogatok ide, hogy a sok okos megvillogtassa a nagy tudását :D
  • Secter
    #3104
    Császtok
    Nekem is az a gondom mint Nyolan-nak.ott vok a login-nál.beírom az IP-t meg a password-öt és előjön egy ablak vmi hülye felirattal.és megint ott vok a login-nál.plz segítsetek!!
  • Blase87
    #3103
    miről beszélsz? már akkor megvolt a 2. mikor még te játszottál :D

    bike-ot eladtam pár hete, blue bike nem jó semmire igazán, vettem helyette zb-t :)

    nem sokkal azután hogy abbahagytad, exteel megszűnt, én elmentem immo-ba, bali+zol is jött, többiek új guildet csináltak
    aztán immo megszűnt 1 hete kb. (igazából nem is megszűnt, hanem átalakult, ez lett most az Erinyes)
    zol még játszik, bali meg elment perfect world-özni, néha-néha fellép egy kicsit még cabalra
  • Razuel
    #3102
    Tudtam, hogy nem fogod megérteni amit írok :D
    ft solo: tudod miaz nem? sztem te forgotten templere gondolsz igaz? :D
    És mond mi faszságot hordtam itt össze? Mutassál már egy kettőt (olyat ami nem igaz)
  • Nyolan
    #3101
    Ti mind balfaszok vagytok amiért ilyen komolyan veszitek ezt a játékot! Ez csak egy játék!!!!!
  • MarketingMan
    #3100
    Ja és elnézést az esetleges helyesírási hibákért, de amikor ilyen idióták felhúznak akkor sokszor nem tudom konrollálni magam..sorry
  • skyblade
    #3099
    Hallod, ha ilyen szavakat használsz, ebből az esik le nekem hogy te nagyonnagyon kocka voltál :D vagy még vagy is
  • skyblade
    #3098
    gmast: G.Master skill rank
    FT solo: nemtudom mi :D
    Completer: ez is skill rank
  • MarketingMan
    #3097
    Na először is kezdjük ott, hogy aki ennyi faszláma buziságot hord össze, az sztem bármelyik intelligen(NEM KOCKA HANEM INTELLIGENS, TE BUTAARCÚ) embernek szemetszúrna. És itt azért elég sok olyan tag is írogat aki nem ért midnent...és nem lenne jó ha az alatt a kis idő alatt amíg ebben a játékban lelik öröműket, olyan idióta egyedek hülyeségeit memorizálnák, mint amilyen TE vagy!
    Az meg, hogy én mennyire vagyok kocka vagy sem, arról halvány lila gőzöd nem lehet, és lehet hogy egész kicsit meglepődnél, ha akár a közelében is lehetnél annak hogy megismerj.. DE NEM VGY ÉS NEM IS ISMERSZ!!...szóval ne is ítélkezz.. Én sem a szeméjedet bíráltam, hanem azt a sok idióta gyökérséget amiket itt összehordtál az utóbi időkben...
    Na meg az a másik fele, hogy ne legyél annyira büszke arra hogy 67-en g.master voltál mert sztem én két kezemen se tudnám megszámolni azokat az embereket akik már 67-en dualtransok voltak...és azok csak azok akiket én ismerek....NA ŐK a kockál, nem is kicsit.. És a skillhúzás meg amúgy is csak részben idő kérdése, a lényeg hogy hogyan csinálod...
    Az FT solo-dat meg megnéztem volna, KIS BARÁTOM.... Ha annyira nagy PRO vagy akkor meg mi a faszt sírtál tizenakárhány hozzászólással korábban a B2F party-val kapcsolatba....szal gyanús vagy nekem egy PÖPPET...

    Ha meg véletlenül akadna olyan dolog amit nem értenék azt akkor sem egy ilyen kis nagypofájú görcstől kérdezném meg, aki azt hiszi magárol hogy hú de nagy pro...hanem olyas valakitől aki alapvető intelligenciával rendelkezik...és kicsit még ismeri is a játékot...
  • skyblade
    #3096
    patcheltek, elbaszták. gondolom késő este, vagy holnap lesz már cask jó :(
  • Nyolan
    #3095
    Miért nem tudok bejelentkezni?
  • Razuel
    #3094
    Bléz mivan megvan már a 2. bos+3?
    Motorod hanyas?
    És mivan baliékkal? :D
  • Nyolan
    #3093
    Mi az a gmast? Mi az a grind? Mi az az FT solo? Mi az a completer?
  • Razuel
    #3092
    "Ja igen...amúgy Destiny vagyok"
    Ezt írtad én ismerek valakit akit úgy hívnak, hogy LadyDestiny és azthittem, hogy ő vagy..
    "Nem LadyDestiny hanem DESTINY26 azaz HUSZONHAT te NAGYON GYÖKÉR."
    Azt se tudom akkor, hogy ki vagy akkor minek pofázol bele más dolgába? :D
    Az a része a hsz ednek, hogy kicsontoznál: azt megnézném, hogy egy ilyen kis faszgeci kocka mint te hogy verne el egy prot :D
    Az meg, hogy 111en csak completer voltam az azért volt mert már 67en megvolt a gmast és pöppet meguntam a grindet ezért FT soloztam (remélem megérted a szakszavakat ha nem bátran kérdezz kisbarátom :D )
  • Nyolan
    #3091
    Sziasztok!
    Nem tudok bejelentkezni a szerverre. Nem tudom, miért. Beírom a jelszót, ok, felvillan egy ablak : u've been disconnected. És megint a bejelentkező ablak van... Help?
  • Doomista
    #3090
    ha figyelnél,az aláirásomban ottvan minden :)
  • JP Forever
    #3089
    Ratuel tömören: Te egy p*cs vagy:)
  • JP Forever
    #3088
    Doomista lvl?
  • JP Forever
    #3087
    Mindá lv 58.. Ja nézzétek meg a honlapunkat légyszives.
    www.xxhuntersxx.mlap.hu most csinálom.
    Van egy komolyabb CoD2-es oldalam is. Az is saját klán: www.clankiller.extra.hu
    :)
    Ha valaki akar jönni a Cabalos guildba mert mercuryn van, az szóljon felveszem.
  • JP Forever
    #3086
    Jah megint szar:D