7396
Cabal Online
  • Secter
    #3285
    B.U.É.K. mindenkinek
  • Gibor
    #3284
    BUÉK mindenkinek... én csak ma tudtam írni mert kicsit távol voltam.
  • ricsa008
    #3283
    B.U.É.K mindenkinek
  • JP Forever
    #3282
    BUÉK MINDEN CABALOSNAK!!
  • Blase87
    #3281
    ja és S9-ról annyit, hogy az egy legutolsó szemét öntelt és még folytathatnám milyen guild, egy szavukat se hidd el :)
  • Zarache
    #3280
    ENnYI koszonom :D
  • Blase87
    #3279
    no akkor tisztázzuk ezt a b2f-et
    razu, a b2f-el kapcsolatban most nincs igazad :D
    amikor mi próbáltuk, mindenki Lv120 környékén volt és csak félig volt trans, és a cuccaink se voltak jók, persze hogy nem bírtuk
    most ahol játszok, ha többen megyünk, bő 1 óra kell az egészre (beleértve a vampire+troll és extra honoros questet is), de már hárman is vittük végig úgy, hogy megcsináltuk ezeket mind, igaz akkor kb 5 perc maradt az egész dungeonból, de megcsináltuk :)
  • Zarache
    #3278
    naja pedig en is szeretem ezt csak az unnepeket nem xD
  • skyblade
    #3277
    ezek a mai bulik arról szólnak hogy ki tud többet piálni, meg kikerül detoxba, és azthiszik akkor ők a menők :) szánalmas
  • Zarache
    #3276
    Razuel amugy a helyett hogy itt baszod a rezet inkabb menyel szilveszterezni :) vagy de valamilyen gameban toltod a szilvesztert? :D
    mielott vissza tudnal irni hogy en miert vagyok itt az azert van mert en mar kinottem ebbol es nekem eleg ha pialok aztan kesz :) eleg szilveszteri bulin voltam mar es leg uncsik :)
    Razuel meg anno irtad Irinek hogy itt mnidenki utalja ahhoz kepest kb mindenki neked szol be :D max 2 hived van aztan kifujt :)
    de hat ez van amikor paran szop** egymas faszat :D
    bb

    ui.:Happy New Year All :)
  • Zarache
    #3275
    Mivan Razuel megkaptad a b2f-re a kepeket es mar josz az ovodas szovegel?!
    van egy ismerosom es az o ismerose olyan tap xD
    honnet veszed hogy beverne :) te karid is keves lenne xD mert nem a Lv a lenyeg ha tudnad hanem az itemek csak te az ovodas gondolkodasoddal azt hiszed minel nagyobb lv annal erosebb :D
  • MarketingMan
    #3274
    Jaj istenem...te tényleg azt hiszed h a toplista tükrözi az erőviszonyokat??
    nem tök mindegy h hány magyar van ott és hány nincs?.. Nálatok lehet h sok van top-ba..még-se bírtok egy kurva b2f-et se nyomni...
  • skyblade
    #3273
    én 3ról tudok
  • skyblade
    #3272
    miért, olyan jól combozik?
  • Razuel
    #3271
    Hmm mercen hány magyar is van a top100ba?
    Marson amiről én tudok az 2 (lehet van több is).. Szerintem nemigen nyomnád le blase-t és akkor még te nevezed magad pronak? :)
  • Zarache
    #3270
    milyen video kell ne legyel mar noob :D
    adok addig egy simat ahol vegig viszik :)

    http://forum.cabalonline.com/showthread.php?t=7283

    majd ha legkozelbb megyunk es MEGINT vegig visszuk csinalok screenshotot :) csak a kedvedert hogy egy hozzad hasonlo Marsos Lamzor is lassa hogy vegig lehet vinni B2F-t :)
    7m alz es 10k Honor
  • Razuel
    #3269
    A videót még mindíg nem látom..
  • Zarache
    #3268
    haat pedig nem,akkor nalatok a nagy prook eleg nagy gyikok lehetnek xD
    most lett csak picit nehezebb hogy a vegen van egy csabda rendszer ami instant kill amugy meg ugy hogy megolsz mindent marad kb 40-50 perc hatra es akkor a vegen leolted a trollokat is :)
    sok kisebb guild is megy B2F-be es eljutnak a vegeig :)
    ennyit akkro a Marsos prookrol xD
  • Razuel
    #3267
    Amikor én gameltem akkor a legnagyobb prok mondták, hogy a 2. részét nem lehet.. mutass egy videót rólla és akkor elhiszem :)
    Ez ennyi.. ha nem tudod bizonyítani akkor inkább maradj csendben :P
    Ez olyan mint a yeti meg nessi sokan mondják, hogy létezik mégsincs rólla semmi bizonyíték.. :D
  • Zarache
    #3266
    Razuel most csak egy peldat hozok fel mert nem fogom az osszeset visszakeresni es ez B2F lenne :) azt mondtad nem elhet vegig vinni 3-4 emberel vegig lehet vinni :)
  • Razuel
    #3265
    Zara még mindíg várom a linket a téves infóimról ;)
  • HattoriHan
    #3264
    válaszolok akkor irinek is..hat sok magyarrol nem tudok hogy lenne a guildomba volt anno 2 emberke de azok atmentek magyar guildokba..most asszem aki magyar az a paavo ..szal nem sok..trade hát gyakorlatilag egésznap tradelek keresem a settem hianyzo dabjait:D nah meg uyge a pvp :P
  • Iridescent
    #3263
    Köszönöm a megtisztelést, hogy elolvassátok kommentjeimet :P

    HattoriHan az engem is érdekelne, hogy mennyi magyar van abban a klánban.
  • Zarache
    #3262
    csa csa :D
    ugye :D en is azert jarok ide :D
  • MarketingMan
    #3261
    Hmm..te is magyar vagy??... Az explosion full magyar klán vagy csak páran vagytok?... Sokat látlak traden...XD
  • HattoriHan
    #3260
    hi Zara!muszalj volt mar ide is bereggelnem annyira izgalmas ez a forum mindig jot röhögök :D
  • Cat 02 #3259
    sztem nemsokára valaki nyer egy utat a BANamákra =\
  • Razuel
    #3258
    Jah és azt is nézd meg, hogy amikor én már rég abbahagytam a flamelést és beszélgettem blézzel a régi időkről skyblade beszólt és miatta kezdődött el megint a flame :)
  • Razuel
    #3257
    Mutass már egy téves infót amit én írtam :)
  • Zarache
    #3256
    Topikot nem kell bezarni mert akkor a kezdok nemtudnak hol kerdezni :)
    Ebbol en most azt szurtem le mintha ez tartana eletben a topicot amikor minden topicnal van olyan hogy neha lehal aztan ujra beindul
    amugy meg ha jol emlekszem anno en is ossze szolalkoztam veled :)
    mivel sokszor azt hiszed hogy neked van igazad pedig nem ugy vannak a dolgok most olvasgattam minden nap a forumot meghaltam arohogestol milyen hulyeseg vannak itt
    gz8 ha vegig olvasod egy olyan ember miatt kezdodott el ez a nagy off parede aki mar reg abba hagyta gamet csak osztja az okosagot a nepnek amibol a fele teves info :D

    amugy az lista mar elevult tenyleg mert clanok fele feloszlott vagy egyesult masik clannal

    Gibor szerintem keresd meg a neked szimpatikus magyar guildeket es nezd meg hol a legjobb neked :D
    en pl egy kevertben vagyok az Exodusban igaz ez nem magyar :)
  • Razuel
    #3255
    Csak mellékesen téged is meg irit is mindenki utál, még pm-et is kaptam, hogy le kéne szopatni irit :D:D (azt nem mondom meg kitől)
    gz8 a cabalról beszélgettünk aztán elfajult anyázássá, de ha ezt befejezzük be is lehet zárni a topicot, mert teljesen kihal :D:D
  • MarketingMan
    #3254
    Te meg jó lenne ha már befejeznéd az ugatást..!!!! NEM VESZED ÉSZRE HOGY ITT MINDENKI ÚTÁL TÉGED?.... XD
  • gz8
    #3253
    OFFOT be lehet fejezni! Kétszer szóltam.
  • Razuel
    #3252
    Jah persze barátnőd.. HAHAHAHA
    Te olyanról max álmodni fogsz bár lehet ahelyett is mobokról meg b2f ről álmodozol.. :D
    Szééép akkor már kemény fél évet kockultál :D
  • MarketingMan
    #3251
    Mondjuk azért mert a sok gyökér már végképp felbaszta az agyam és kicsit betelt a pohár...
    Jó persze vannak azért rendes arcok is, akiket bírok, de a tegnap már egy kicsit sok lett.. Elegem van a sok unintelligens faszkapalból!!!(tisztelet annak a pár kivételnek akiket 1 kezemen meg tudok számolni)...
    Na mindegy...meglesztek nélkülem is...
  • Iridescent
    #3250
    De szép felkiáltójelek :P De nem ér, nekem kevesebb van :( Hülyeségből kikaptam, na mind1. Kössz szépen razu, barátnőm jól van :P (guminődet letisztogattad?) A CABAL-t meg akkor kezdtem, amikor free lett (azt nemtom, hogy jún. vagy júl. 20 volt-e déálután 18:00 óra :P)

    Tomee majd megbeszéljük csak írj rám, de úgyis tom mi kell neked.

    Destiny te meg miért mentél el?
  • Tomeee10HUN
    #3249
    Hy all!!Irid gondolom a nevemből rájöttél h ki vok!!!!Razuel ja boccs nem érdemled meg a nagy kezdőbetűt na szóval razuel te már annyira hülye vagy hogy az már fáj xD ennyi időt elég is volt rád pazarolni!!!! Na Irid azt akarom kérdezni hogy vmi jó kis osmi ruhát +5,+6-ost nem tudnál nkm jó áron szerezni???Ha igen akkor azt írd má le ide vagy cabalba pls.Előre is kössz!!PEACE
  • Blase87
    #3248
    Marson exteel, hungarianforces és bluetears megszűnt, a másik kettőről ami szerepel nem tudok semmit :D
  • Gibor
    #3247
    na majd vlahova csatlakoznék.. csak még szokatlan hogy nemtok venni energia visszatöltöt mert vagy 30000péz és 1000pézt alig hozom össze...
  • Cat 02 #3246
    akkor írj kommentet h mi jó s mi nem ^^