7396
Cabal Online
  • skyblade
    #3325
    legtöbben mercury-n
  • Venom
    #3324
    Üdv. Magyarok meik szerveren nyomulnak jobban?
  • skyblade
    #3323
    Olyna nincs ebben a játékban hogy egy kari szar! mindegyik kari ki van egyensúlyozva, remélem értik páran. ugyanúgy leverhetsz pl egy 100as force bladerrel egy 100as wizzardot, a skill rank számít, meg hogy milyen cuccaid vannak!
  • JP Forever
    #3322
    Van benne valami.. Razuel nincs képed vagy videód a bladeresedről?
  • Razuel
    #3321
    Már írta, hogy FS.. amúgy sztem is azért van abból a 3 kasztból sok, mert az a 3 alap kasztnak számít, ami szinte minden rpg be megtalálható, így sokan megmaradnak a jó szokásoknál és ugyan azt indítanak mint az előző játékukba.. :)
    Igaz, hogy az Archer is alap kaszt, de ebbe a gameba sztem elbaszták.. ebbe ilyen varázsló feelingje van aki bowot használ.. sztem meg kellett volna maradni az agi+crit+gyenge armour..
  • JP Forever
    #3320
    Secter milyen kasztot választottál?
  • JP Forever
    #3319
    Secter: Szerintem azért mert a wa a bl meg a wi karakteresebb a többinél. Híresebbek.. Azért még is csak varázsló, meg kardos.. Híresebbek a többinél.
    Én maradok a 60as Wizardomnál.. Szeretem nagyon.:)
  • donatus13
    #3318
    én fs el kezdtem és szerintem jó karakter én jól eljáccottam vele és elég nagy tömeget képes kordában tartani XD
  • Secter
    #3317
    na most elkezdtem egy fs-el,sztem nem roszz ugyan attack ja kevés de a def je qva magas:Dmért van az h mindenki wa,bl és wi-al akezd?(néha fa)az fs-ekel meg az fb-el mé kezdenek ien kevesen?ennyire szarok a többihez képest???
  • Razuel
    #3316
    Wa-t és BL-t nagyobb szintű helyen tömegbe lecsapják :)
    Egyébként a WI a legjobb solo kari már csak azért is, mert FGR-be last bosst simán lezúzod már compon is.. többi kaszttal nemigazán.. :)
  • donatus13
    #3315
    FS is képes tömeget irtani bár én elég alacson szinten voltam de sok szörnyet irtottam és szerintem jó karakter csak kicsit lassu :)
  • JP Forever
    #3314
    Huhh nemigazán.. a klánba szívesen várlak de akkor mercuryra gyere.. ált. channel 10en vagyok Streky néven. Egy wizard:)
    Akkor ha tömegben szeretsz akkor vagy warrior vagy blader legyél szerintem.
  • Razuel
    #3313
    WI vel jobban megéri berohanni a tömegbe (ha mobozol) mint akármelyik másik kaszttal :)
    pl: én LS-ben 115körül max 2-3 orkkal tudtam egyszerre elbánni és az már szép volt.. egy WI meg akármennyivel, mert annyi stunja van, hogy nem tudják megütni.. :)
  • Secter
    #3312
    hát én szeretek a karimmal bevágtatni a tömegbe és ott írtani a népet:D a klánba meg szivesen belépnék;)erről az episod 2 ről tudsz vmit?
  • JP Forever
    #3311
    De Sercter van egy ötletem..
    Aki pörög közelharcot szeretni meg ilyenek az blader inkább.
    Aki szépen csenvben elfogyazstja a tömeget távolabbról az a Wizard, Force Archer... Stb... Én így döntöttem mivel a preciziót szeretem codozok ott sniper vok és innen jött hogy itt sem tömegnek rokntok. Remélem érted;) és sok sikert:P
  • JP Forever
    #3310
    De csak magyarokat:P
  • JP Forever
    #3309
    Én mercuryn vagyok a XxHUNterSxX klán vezetője! Mindenkit szerettel várok a klánba!
  • Secter
    #3308
    Kössz a help-et.blase asszem marson tolja
  • JP Forever
    #3307
    Amúgy kemények a képek:))
  • JP Forever
    #3306
    Blase melyik szerveren vagy?

    Secter: force bladert inkább ajánlom..
    De amúgy szerintem a Wizard a legjobb.
  • Secter
    #3305
    a force shilder vagy a force blader a jobb?????????

    mien újítások lesznek az episod 2-ben???????
  • skyblade
    #3304
    Láttam valamelyik na 6 skill expes shadowsteel daikatana-t :)
  • Blase87
    #3303
    hát úgy, hogy egy darabig nem nagyon foglalkoztam vele, csak ami esett fch azt elhasználtam, de hát ugye kevésből úgyse sikerül..
    aztán most 1-2 hete mióta olcsó lett megint az fch, vettem napi 20-30-40 darabot és próbálkoztam :D
    cipő + suitból már vagy 5-5-ször tudtam ampot kraftolni de egyszer sem lett olyan, ami a proofhoz kell, sapkából most először lett jó a Lv2 enchant, amp is pont jó lett, proof is sikerült :D
  • Razuel
    #3302
    Az szép.. grat :D
    De hogy hogy csak most lett meg? Amikor én játszottam akkor már 100%on volt.. Jah mondjuk az első számú tit szállító kiesett.. Így nem csoda.. :D
  • Blase87
    #3301
    no, ma reggel, kb 2 hónap próbálkozás után sikerült titanium proofot csinálnom sapkából, így végre tudok osmium martialhelmet kraftolni

    hip-hip-hurrá :D

    látod razu, ha játszanál még, most kapnád a jobbnál jobb osmium deathblow sapikat :D
  • xxisyxx
    #3300
    oké köszi az infót:D
  • Doomista
    #3299
    2 hét mulva pénteken.azaz január 18.-án.
    kövi héten meg szerdán és csütörtökön nagy war lesz,tesztelökkel teli.
  • xxisyxx
    #3298
    mikór lesz majd episod 2 vagy má van?
  • Blase87
    #3297
    kb 40 képet raktam fel amúgy :)
  • Blase87
    #3296
    no ezt csekkoljátok mert ekkora harcot ennyi emberrel még nem láttatok
    (közben a guildben GW volt a kicsiknek, azért van néhány képen GW-s cucc is)

    http://blase87.atw.hu/
  • Razuel
    #3295
    Lol.. az szép grat hozzá :D
    Felhúzod +6/7re és aki már nagyon end game-s és kell neki az megad érte bármennyit :D
  • Blase87
    #3294
    ne veszedekedjetek már no, inkább csodáljátok meg hogy mi esett tegnap
    (a bladere gondolok)

    http://forum.cabalonline.com/showthread.php?t=18011
  • Razuel
    #3293
    Mekkora láma vagy olvasd már el azt a hsz-t amit akkor írtam.. úristen bazdmeg elsőnek nézz utánni, hogy miről pofázol kis hülye.. "Az meg, hogy 111en csak completer voltam az azért volt mert már 67en megvolt a gmast és pöppet meguntam a grindet ezért FT soloztam" ebbe hol van neked benne, hogy 120ig ft-ztem? he?
    ez meg, hogy ft 2 részből áll és úgy már nem hívják blablabla találjál ki még több baromságot hülyegyerek.. sztem a te neveded hamarabb találnánk meg a szánalmas szónál a másik meg az, hogy 95-től van ft (b1f) (ez nem biztos mert elég rég toltam de asszem 95).. te nagy pro
  • Zarache
    #3292
    o mondta hogy solozot FT-ben de FT az a Frozen Tower noob foldon de Frozen Tower 2 reszbol all B1F es B2F szal meghazudtolja sajat magat kb mivel szerinte B2F-t nem lehet vegig vinni u viszont kiszolozta FT-t xD
  • skyblade
    #3291
    mi az a solozás? nemértem az egészet amit leírtál :) ha leírod mit jelentenek megköszönöm :)

    amúgy én nem szavazgatok, legyen annyi hogy leszarom razuelt :)
  • Zarache
    #3290
    en vagyok szanalmas? :DDD
    Frozen Towert solozod 120 kornyeken grat hozza xD
    FT-ek meg nem mondjak mivel Frozen Tower 2 reszbol all :)
    csak regen a noobok mondtak hogy megyek FT-t mert nemtudta hogy van B1F es B2F :)
    ha meg te ilyen buszke vagy arra hogy azon a szinten vegig tudtad tolni B1F-t akkor grat lv 90-n voltam ott eloszor es azota soloztam is ott :)
    Razuel ha keresnel a szanalmas szora szinonimat lehet ott megtalalnad a nevedet :D mert amit itt muvelsz mar egy ideje az szanalomra melto ;)

    OFF:es csak hogy tiszta szemmel lasd hogy hanyan ruhelik a pof*dat szerintem csinaljunk egy szavazast ;)
    3 fele lehetoseg van :)
    1,Utalom
    2,Tartozkodok
    3,Velevagyok

    SZavazas indul :D
    ja es aki SZavaz az irja ki hogy mennyinel tart az 1, 2, vagy a 3, :)
    neveteket is irjatok oda xD
    1,1 Zarache
    ui.:mindenkire lehet szavazni mielott Razuel nyafogna :) de mnidenki csak EGYSZER szavazhat :)
  • Razuel
    #3289
    FT: Frozen Tower.. tudod mi az nem? pff szánalmas vagy..
    Hol váltottam én témát? he?
  • Zarache
    #3288
    OFF:Razuel en meg mondom neked a frankot te egy habisziboy vagy aki cska vetit mert beakar vagodni az embereknel de kb mindenki leszarja :D
    nekem mostmar ez az utolso uzenetem feled mivel folosleges lealnom vitazni egy olyan emberel aki hulyesegeket beszel es amint elkaptak a tokeit mar jon a gyors tema valtas mert nemtud mit mondani xD
    ON:nem csak B2F-ben mondtal hulyeseget nagyon sok mindenre :D
    pl.:FT az a Temple amint mondtal hogy te kiszolozol es utana mondtad egybol valakinek hogy o templre gondolt masra nem lehet FT-bol :) max Fort. Ruina ami meg hasonlo meg FGR de Fort Ruinara FR-t mondanak
    szal errol ennyit xD
    masik meg hogy mar rohadtul unom a 14-18 evesek nagykepuek :) es okoskodnak na bb :)
  • Razuel
    #3287
    Szánalmas? Mi, hogy valaki nem a kurva gép előtt tölti el minden napját, hanem a barátaival van vagy esetleg a barátnőjével? Ez neked szánalmas? Hallod erre inkább nem szólok semmit..
    A b2fről meg csak annyit, hogy leszarom ha abban az 1ben igazad is volt örülj neki menjél játszani és legyél boldog a szar karaktereddel ;)
  • MarketingMan
    #3286
    BUÉÉÉÉÉÉÉK...Baromi jó volt a szilveszteri buli..XD... emélem mindenkinek jól telt az éjszaka...:)
    Ééééééés CABAL FOREVER...:)))