7396
Cabal Online
  • tomiboy1989
    #3365
    Csá all
    Egy olyan kérdésem lenne hogy kb menyit ér egy Gold Coin?Én ugy hallottam hogy kb 50kk!Igaz ez?Ja és ha valakinek kell az is irjon!
    Elöre is köszi!
    Üdv:Kisluc
  • Iridescent
    #3364
    Gilmoor azt tudom mondani neked, hogy a.expertől a vazsi szinte minden skillje AoE sebzés. Ez változó a limittől függően ami a skillre van írva és a varival lehet egyenlőre a legjobban terelni a debuffjának köszönhetően szvsz. Melyik szerveren kezdted? Ha Mercuryn, akkor PM-elj rám, GAMEban könnyeben segíthetek.

    skyblade: a nagyobb skilleknek vannak amp szorzóik, a támadásod-e szerint a formula szerint számolódik, mind1 hogy magic vagy attack: (Magiced * a skill ampja) + a skill add. attackja
    A + amp ami rajtad van a skill szorzóját növeli meg.
  • Razuel
    #3363
    Az egy enchant féle amitől erősebbet skillelsz.. :)

    Gilmoor:

    Enchant:
    Bal oldalra a slotos cuccot (kék a tárgy neve és van benne egy fekete négyzet), középre a force core (1 vagy 2.. ha 2őt teszel akkor van rá esély, hogy lvl2es enchantot ad), jobb oldalra az úgynevezett catalistot rakod ami szintén egy slotos cucc, ez határozza meg, hogy milyen enchantot fog a cuccodba rakni.. (csak lvl1es enchantokhoz lehet catalistet használni)
    Az a buktatója, hogy ha failed lesz az enchantolás akkor a core és a catalist eltűnik.. a tárgy amit enchantolni akartál volna az megmarad..

    Upgrade:
    Jobb click az upgrade core low/medium/high/highest en és katt rá a cuccra.. Itt ha sikerül akkor kapsz +1et a cuccodra.. ha nem akkor +3ig nincs semmi, +4től ha failed akkor +3ra rakja vissza, +5ről 3ra vagy 4re, +6ról 4re vagy 5re, +7ről 1re dobja vissza a cuccodat..

    Sok sikert!
  • skyblade
    #3362
    mi az az amp?
  • Gilmoor
    #3361
    Hogyan működik az upgradelés? Milyen buktatói vannak?
    Az alkimistánál az upgrade ablakban van 3 hely. Bal oldalra gondolom a tárgyat teszem, középre a core-t (itt mitől függ hogy upgrade vagy force core-t teszek?). Jobb oldalra mi kerül?
  • Razuel
    #3360
    Azt azért megcáfolnám, hogy Lake in Dusk alatt nem éri meg dungizni.. tudod a jó kis uch farmolós dungi az is alatta van ^^
    Meg azt is, hogy osm alatt nem kell upgradelni.. :P
    Csaj FB-nek legjobb ruha a +6 / +7es titanium armour set (kurva jól néz ki benne) főleg ha még ampos is.. :D
  • Gilmoor
    #3359
    Blase87 köszönöm a gyors választ :)

    6. Hogyan tudok vele teleportálni?

    7. Egyelőre a combo miatt 3-4 skillt használok, igen afféle nyilakat :) Szóval egyesével ölöm a lényeket. Van valami olyan skill összeállítás amire érdemes koncentrálni? Valami bevált összeállítás? Figyelembe véve a 40 alatti szintet, a skillek cool down-ját illetve casting speed-jét.
  • Blase87
    #3358
    1. Nem, osmium ruha előtt ne is foglalkozz ilyenekkel.

    2. Más playerek kraftolják őket, érdemes ilyet viselni mert gyorsabban fejlődik a skill

    3. Az utolsó boss mindig a HP-d 105%-át sebzi rád, szóval akárkit lekap 1 lövésből. Amikor már kevés HP-ja van akkor vagy kikerülöd a lézert, vagy elfutsz jó messzire és visszajössz kicsit később amikor nem lő. Amúgy felesleges szenvedni vele, semmi jó dropja nincs, Lake in Dusk alatt nem érdemes dungeonba menni, legfeljebb skillt fejleszteni.

    4. Semmit nem veszítesz. Ha nyersz 1 PvP-t kapsz kemény 1 honor pontot. Akik meg kihívnak kisebb karikat, csak bántja a büszkeségüket hogy velük egy szintűeket nem tudnak elverni :D Én szinte soha nem szoktam PvP-zni, alacsony szinten még options-ben is kikapcsoltam, így kihívni se tudtak :D (najó most már jobb híján csak a PvP cuccokra gyúrok mert minden más megvan :D)

    5. Nem, sima mapokon is vannak, legelőször Lv95-ös mapon.

    6. Teleportálni tudsz vele, sokkal gyorsabb mintha gyalog mennél oda.

    7. Ha vazsi = wizard, akkor a 'vazsi'-nak szinte csak területre sebző skilljei vannak. (elején van pár ami nem, mindenféle arrow meg ilyenek, amit senki se használ :D)
  • Gilmoor
    #3357
    Szaisztok!

    Én csak a hétvégén kezdtem a játékot, nem rossz bár vannak fenntartásaim :)
    Nyilván többen feltettek már tutorial jellegű kérdéseket és kaptak is rá választ, igazából lusta vagyok végigbogarászni 3000+ hsz-t.
    Pár dolog érdekelne csupán. Kipróbáltam pár karit, Wi, Bl, Fa, Fs mind szórakoztató bár a bladerrel és a vazsival haladok a legjobban. Már mindkettő 30+os. Találtam egy rakás cuccot, gyak. semmit nem kellett vennem eddig. Van egy rakás kék cuccom, még olyan is amit használni sem tudok stathiány miatt. Vannak force core-jaim, upgrade core low/med, de még nem derült ki mit és mikor érdemes upgradelni és hogyan. 2 force core high, 2 upcore med és 1 low.
    1. 40 alatt érdemes ezeket elhasználni? És ha igen akkor pl. vazsinak mit és hogyan érdemes upgradelni? Pl. van egy kék orb amit valaszeg 40-ig használok és 1-slotos. Van silk rucim -felső / sapi slotos. Esetleg erre?

    Sok helyen látok Adept cuccokat árulni.
    2. Ezek sima droppok, vagy valamilyen teljesített feladat jutalma? Csak mert nem szeretnék bevásárolni és azután megkapni ingyen valamelyik NPC-től :)

    3. Skeleton mine (Solo dungeon): Azt írja lvl35, de szinte teljesíthetetlenül nehéznek tűnik nekem lvl35-ön. Valami ötlet vagy tipp? Nyilván van valami trükkje :) Egyáltalán érdemes vele szenvedni?

    4. PvP: Boldog - boldogtalan pvp-zni akar velem, már-már bosszantó :) Azt nem értem, hogy a látszólag 1000szinttel magasabb karik mit akarnak? Mert ha csak 1-2 "nagykari" hívna ki pvp-re, akkor még megérteném, hogy ennyire futja bátorságukból. Mit veszíthetek a pvp-vel? Honor pontot? Mert már kezdtem arra gondolni, hogy ezek a kihvások nem mások mint honor pont farmolók.

    5. Gondolom ebben a játékban is vannak bossok. Ezek csak dungeonokban találhatóak meg?

    6. Térképeken látom a warp gatet, zömmel olyan helyeken ahol még akadnak sötétnarancssárga lények. Ezek warp gate-ek mire valók? Hova juthatok vele?

    7. Azt tapasztaltam, hogy a közelharcos karakterek elég jól képesek terelni. Legtöbb támadó skill-jük területi sebzésű. Vazsinak van területi sebző skill-je?

    Egyelőre ennyi. Remélem sikerült mindenkit elborzasztanom ezzel a sok kérdéssel :)
  • Iridescent
    #3356
    Astral Core(Blue Mithril) az fincsi lenne, min. 120M piacon, eddig csak materialt dobott, slotos 99es ruhákat, UCH, FCH, FCHi, eddig ezeket dobták.

    Az, hogy hol van több magyar, nincs nyilvántartva. Ha sok magyarral akarsz együtt gamelni gyere hozzánk, Academybe van hely.
  • draxler12345
    #3355
    jupiteren :P sztem érdemes ott karit kezdeni :)
  • Dant0r
    #3354
    Sziasztok!

    Marson vagy Mercuryn találok több honfitársat?
  • Blase87
    #3353
    maya-nak sem volt magic ampos mithril orbja :P

    amugy eddig 2szer kraftoltam slotos mithril orbot, de eladtam mindkettőt, mert szar enchant volt benne (slotos mithril alapból enchantolva jön ki a cube-ból, az üres slotos elég ritka)

    marson már van néhány magic ampos mithril orb, én is addig fogok kraftolni, amig nem lesz mininum crit dmg/rate/magic amp a slotban :D
  • Razuel
    #3352
    Nincs semmilyen külömbség a 2 nation között.. azt válaszd amelyikből több van a klánodba.. marson ált a magyarok procyonok.. mercen nemtudom, hogy mi a helyzet..

    lacika:
    pár hsz-el lentebb ugyan ezt kérdezték, és válaszoltak is rá.. -.-
  • JP Forever
    #3351
    Pffff...

    Basszus nem lehet deszkát ólcsóbban kapni??
  • lacika0000
    #3350
    üdv!
    olyan problémám lenne h Cabal közben mindig ujraindul a gép.
    vmi ötlet?
  • xxisyxx
    #3349
    am a mercury szerveren azon belül a c 24 en meik a leg aktívabb magyar klán?
  • xxisyxx
    #3348
    thx am kösz a felvilágosítást Razuel és mi a külömbség a Capella és a Procyon között vagy tök mindegy meik be mek?
  • Razuel
    #3347
    Blase gyúrsz már a mithrilre?
    Megvan már a 2 ampos mithril orb mint mayának? :D:D

    xxisyxx:
    Capella és Procyon ez két nemzetség akik egymás ellen harcolnak.. 95körül lehet választani, hogy melyik akarsz lenni.. ez azért jó, mert war serveren meg war zone-okba együtt vannak az azonos nemzetségűek és ha a másik nemzetből megölsz valakit honourt kapsz.. ennyi lényegében..

    A gép újraindulásáról meg csak annyit, hogy sok minden okozhatja.. pl ha másnál is resetel nem csak a cabalnál akkor lehet, hogy szar a táp vagy túlmelegszik valami meg még nagyon sok minden.. :o
    A driver csere nem rossz ötlet próbáld meg..
  • Blase87
    #3346
    néha dob astral core blue mithrilt, meg uc highestet, a többi drop nem nagy szám :]
  • Venom
    #3345
    Cseréld le a grafkártya drivert. Ha ez nem segítt akkor nincs más ötletem. Nekem egy másik MMO-nál játszotta el a gépem ugyanezt csak ott a kilépésnél és akkor lett jó amikor a drivert kicseréltem.
  • xxisyxx
    #3344
    van egy kis gondom mikór cabalozok akkor egyszercsak a gépem ujra indul miértlehet plz help

  • xxisyxx
    #3343
    mi ez a capella meg ezek ?
  • Doomista
    #3342
    És van capellás magyar szövetség is ? xP
  • Iridescent
    #3341
    Az a lényeg, hogy legyen vmi sztorija. lvl70ig is el lehet mesélni a karid történetét. Troglo power, quest a fák melletti erdőben, stb, stb... A skillek meg nagyon nem látszanak, csak annyi, hogy mozog a kari.

    Más: Akit érdekel a Procyonos magyarok szövetsége, keressen meg Mercuryn Pm-ben, ez a karim neve is.

    Pontus Ferrum első bossa tökre fless :P Idióta gépmadár, de azért dobhatna jókat is.
  • JP Forever
    #3340
    Na jó mindegy:)
    Azért remélem másnak tetszik:)
  • Doomista
    #3339
    Hát az én véleményem,hogy nézhető,jó,ez azoknak érdekes,akik nem cabaloznak,ebböl télleg tucat video van fent,de a témája ugye skills and battle mod,ez edig oké,de nincs meg minden skill ! Akkor pl meglett volna a gmaster skill is,és valahoyg a legjobbakat mutattad volna,vagy valami.Mind1,a lényeg hogy akik ismerik azoknak unalmas,de akik nem ismerik a cabal online-t,azok csak nézne nagyokat,nem teccik nekik,vagy teccik nekik...Ide egy olyan video kéne hogy pl egy 140+ duel trans gyereke,pro cuccokban hogyan irt tömegnyi mobot combozással,stb =) Bár olyat még nem találtam :D
  • JP Forever
    #3338
    Öhhm olvasd el a címét.. Skills and battle mod.
  • Iridescent
    #3337
    Nem tudom mi olyan élvezetes abban, hogy putris mobokat ölsz 2 skillből, amik már nem is sebeznek és mindez 8 percben. Elég szar VOD, tömegszámra vannak ilyenek feltöltve, azok is szarok. De legalább nézhető abból a szempontból, hogy nem szaggat. Ennyi.
  • JP Forever
    #3336
    LVL 60!!
  • JP Forever
    #3335
    http://youtube.com/watch?v=IHkJyc5QCwo
  • Doomista
    #3334
    Akkor azért sok kommentet fogsz kapni youtuben XD
  • JP Forever
    #3333
    De nem olyan jó mert laggol a gépem és nem tudtad rendesen felvenni. Vagyis nem a gép hanem a Cabal a fraps-tól.
  • JP Forever
    #3332
    Má töltöm:D 30%:D:P
  • Doomista
    #3331
    most azonnal rakd fel :P
  • JP Forever
    #3330
    Gyáá kész a kezdetleges Cabal videóm. Majd felrakom Youtube-ra és megnézitek de nem ér röhögni..:P
  • JP Forever
    #3329
    Iridescent: Igen én vagyok a leader, keress meg mercuryn vagyok legtöbbször ch10.

    Venom: Az a két pisztoly a Forece Archer, (nyilas) kaszt egy különlegessége. Mindegyik kasztnak van. Mindenkinek más.
    A lényeg annyi hogy benyomod és akkor egy kis időre a nyíl helyett két pisztoly lesz és ezek nagyon erősek.
    A Wizardnal (varázsl) két bazi nagy orb lesz, és ő azt cisnálja hogy felugrik a levegőbe és gömböket szór.
    A bladernél (kétkardos) penge lesz a kezén felugrik majd belevág a mobba. (szörny)
    Ha van még valami kérdezz nyugidtan:)
  • Venom
    #3328
    Hali. Lenne egy kérdésem.
    Nemrég néztem youtuben videókat a játékról ott láttam két pisztolyal rohangáló karaktert. Ezt kivették vagymost miakarazlenni? :D
  • Blase87
    #3327
    mars c19 :P
  • Iridescent
    #3326
    Helló, szia!

    FS: WI után a legjobb szóló karakter a nagyon magas defje miatt. Guardos Shineguard setben, LS-ben simán beterel 3-4 Bloody Orc Mage-t és mellé 6-8 Bloody Orcot. Mivel a defense szakaszokra van osztva, előfordulhat, hogy szerzel vmi itemet és +4-5el több defed lesz, viszont a mob ami eddig X-et ütött rád, most 2/3 X-et üt. Igazi PvE kari, ha a Sword Amp-ra mész rá, viszont PvP-be a Magicre kigyúrt Shielder a jobb. Nagyot lő a cannonokkal és emellett megmarad a hatalmas defje. Kezdő karinak nem ajánlom.

    Sniper szóval te vagy a leader annak a huntersnek, majd keress már meg PM-ben vagy lehet én talállak meg. Téma van.