7396
Cabal Online
  • Dant0r
    #3405
    Köszi a felvilágosítást:)
    Ugyan jutúbon találtam videókat, és mindegyik szép ticsungos volt, de az alacsony felbontás miatt alig láttam valamit.

    Akkor húzok én is channel 10-re, most egy 33-as FS és 15-ös Bladerem van ^^

    Amúgy ki az aki vett már valamit a shopban?
  • Adam69852
    #3404
    uhh
    majd valamikor beveszed a force archeremet? amugy PengeBorisz vagyok de rájöttem a hogy a force blader nem nekem való köszi
  • JP Forever
    #3403
    Eszembe jutott!!! a Force Bladernek robotkeze lesz:)
  • JP Forever
    #3402
    nigthden: gyere mercuryra channel 10 és beveszlek a klánba. Nevünk XxHUNter$xX és megtaláálsz Streky néven:)
  • JP Forever
    #3401
    Dant0r:
    Battle modok:
    Nos hát a wizardnak bati nagy orbjai lesznek a kezén. És a különleges képesség hogy felugrik a levegőbe és gömbvillámokat szór.



    A blader kezén két penge lesz kurva erős a bme tlaán az egyik legerősebb. Azzal hadonászik.
    Különleges képesség felugrik és lecsap.


    Force Archernek két pisztoly lesz és a különleges képesség céloz és k erőset lő.


    Schielderét leírták.
    Warriorét is.

    Azt hogy a force bladernek milyen azt nem tom csak a sima egyes bm-jét.
  • eXequtoR
    #3400
    Csuma. Premiummal kapcsolatba lenne kérdésem. Vettem 10k casht, lovét levonta de nem adta meg. 1 napja nezem shopot de 0 cash azóta is. Privibe vki help pls. Thanks.
  • nigthden
    #3399
    Miert irja ezt mikor akarok belepni?

    RILE IS CORRUPT!

    C/Program Files/Games-Masters.com/CABAL Online(Europe)/Data/Monster/mob.enc
  • nigthden
    #3398
    Oke oda megyek ;)
  • Adam69852
    #3397
    mercury 10es channel
  • nigthden
    #3396
    Hogyan kell videot kesziteni jatek kozben?
  • Gilmoor
    #3395
    Iridescent:
    Az volna a kérdésem, hogy adept aramyd varazsló rucit tudsz e készíteni? Illetve van e valami eladó set éppen? Skill exp bónuszos jó volna.
  • nigthden
    #3394
    Ti meik serveren vagytok?Befogadnatok egy klanba?
  • Iridescent
    #3393
    http://www.youtube.com/watch?v=yhPKOgbR4Ug

    Itt egy kis szösszenet az BM2-ről, az új Comp skillekről Mithrilben főleg :P
  • Dant0r
    #3392
    Skillrank= játékos skilljének "rang"ja, vagy a megtanult skilleké?
  • Iridescent
    #3391
    Hmm látom sokan kezdték el CABAL-t, Mercury szerveren ezen a néven megtaláltok, a kis klánba van felvétel mindig a többit elmondom ott, csak ne legyek FT-ben vagy más kemény helyen.

    1 Battle Aurat kap és 2 Battle Mode-ot(továbbiakban BM) minden kari. Minden 10 szintenként, ha megvan a statod hozzá, tudod 1 küldi teljesítése után megcsinálni. Az Aurát kapod lvl0, 1. BM lvl30, 2. BM lvl50. Ezek +okat adnak, attack, magic stb. A 2. BM-ben kapnak a karik specko fegyót és 1 csak BM2-ben használható skillt.

    Azzal a karival kezdj, ami megtetszik, a skillrank dönt úgyis.
  • Adam69852
    #3390
    ööö a shieldernek a 2 battlemode az olyan hogy kapsz egy jónagy pajzsot és azzal pofozkodol a warriornak lessz egy kaszája :D muhahahaaa az archernek meg 2 pisztolya

    ennyit tudok az 1es battlemode rol meg semmit

    most kezdtem egy warriort, hátha jutok vele valamire és megszeretem :D
  • Dant0r
    #3389
    Jelenleg egy 32-es Force Shielder-em (is) van Mercuryn, és egyet kell értsek. Nem sebez túl nagyot, viszont a megtanulható regeneráció mellett gyakorlatilag nem kell HP-potit innom.
    Jó, ha berusholok a tömegbe és egyszerre 7-8-an vesznek körül, akkor változik a helyzet:)
    Most kaptam a lvl1 Battle Mode-ot, elég érdekes, ha engem megsebez valami (ami elég ritka:P), akkor visszasebez olyan 110-120 körül.

    Tényleg, más kariknak milyen battle mode-jaik vannak, miket csinálnak?
  • nigthden
    #3388
    Jo hogy ilyen nagy szokozoket hagytal, mert igy sokkal jobban attekinthetobb szerintem:)
  • nigthden
    #3387
    Koszi szepen, azt hiszem a Bladert valasztom,tetszik a ketkezes kard...

    Ja es kaptam egy jo oldalt ami sok jo dolgot leir...nezzetek korul:

    http://cabalonline.extra.hu/contact.php

    Meg egy kerdes:Mire jok a questek?Az a jatek lenyege vagy csak bonuszokat kapsz erte? :)
  • Adam69852
    #3386
    Uff bocsi a nagy sorközökért, hagyhattam volna kissebbeket is de sajna a megszokás hatalma...
  • Adam69852
    #3385
    hááát
    a warriornak elég erös skilljei vannak de lassuak... úgy értem sok ideig süti el elég jó harcos ha van egy olyan emberke aki buffol téged akkor tömegbe is lehet rohangálni de csak mértékkel

    a blader az elég gyors jól lehet vele fejlödni csak nekem nem szimpi valamiért :D valami hiányzik belöle nekem.


    force blader (eddig ez jött be legjobban) eléggé elterjedt karakter... sok van belöle, elég szépen használja a magicet meg a swordot is.. ez egy olyan köztes karakter a blader és a wizard közt... (én igy érzem)


    force shielder nem fejlödik annyira gyorsan mint a többi karakter nincsen olyan erös sebzése de nagy a védelme és rohadtul ellenálló


    wizard ö a varázsló... jól kell használni akkor nagyon erös tud lenni de megszokottan kevés az élete meg a védelme, könnyen meghal de ha kitartó vagy vele akkor elég erös tud lenni. és tud buffolni másokat...


    force archer hááát ha belegondolunk ö egy varázsló féle vagy nem is tudom... ezt ismerem a legkevésbé :D azért is próbálkoztam ezzel...

    amugy mindeggyik karakter kivan egyensúlyozva úgyhogy mindeggyik lehet olyan erös mint a másik


    de azthiszem maradok a force bladernél vagy csinálok egy warriort :D mert nekem a közelharc jön be


    ezek amiket most leírtam saját vélemények... amik lehetnek hibásak, meg változhatnak meg nemtom :D nyugodtan irjátok meg ha valami nem úgy van én nemsértödök meg érte... és mindenki happy és a végére NOVELLA RULZ :D

    és nigthden ha akarsz nézzél youtube.com on videókat a kasztokról és próbáldki améket akarod és azzal játsz amék neked tetszik..
  • nigthden
    #3384
    Szerintetek melyik a legjobb harcos(azt fogok kezdeni)
  • Adam69852
    #3383
    váááá és nem küldte el amit irtam XD

    nos kérdésem hogy az archernek lvl 20-30 alatt van-é AOE skillje ha sokan körbevesznek? mert van egy olyan skillje ami átüti a mobot és a mögötte lévöt is megsebzi de az csak akkor mükszik ha egymás mögött állnak... tehát van aoe skillje mint monnyuk a kardforgatóknak vagy egyesével szedegessem le öket??-- esetleg olyan amivel könnyen ki tudok jönni a tömegböl
  • nigthden
    #3382
    Igazad van de jobb lenne akkor is
    Ojan lassan jon mar 2oraja elinditottam es meg csak 38%
  • Adam69852
    #3381
    ááá szoval ezért volt olyan furcsa... :D mindig mikor vége volt egy dungeonnak mindig több mob ra emlékeztem... mindig kb 10 mobot láttam és 6 ot öltem le... kicsit érdekes volt legalább mostmár tudom miért :D


    az viszont állati jó hogy bekell rohannom a piros mobok közé hogy 2 másodpercet töltsek a házban :D
  • Adam69852
    #3380
    csak gondolj bele mennyi szöveget kéne magyarosítani, 2, mmo-t nem nagyon szoktak mert ha magyarosítva van akkor is angolul beszélnek a játékosok épp ezért felesleges...
  • nigthden
    #3379
    Nincsn valami magyarositas hozza vagy valami?:)
  • Blase87
    #3378
    hát persze, az csak bug volt a halloween event alatt, hogy a moboknak olyan kevés HP-ja volt party dungeonban, azóta visszaállt a régi rend
    + valamelyik nap mentem 1-et poénból, még rosszabb mint volt, mert eddig elég volt minden szobában a legerősebb mobokat megölni, a többi összeesett és mehettél tovább, most viszont mindet le kell csapni az utolsó darabig, szóval túl sokáig tart :)
  • nigthden
    #3377
    Jah akkor jo koszi es enis csatlakoznek egy klanhoz ahol segitenek:)
  • Adam69852
    #3376
    amugy hi all

    tök friss játékos vagyok és szeretnék csatlakozni valamilyen klánhoz és valaki bevenne?? :D Nevem AssazelxXHUNXx és lvl nemtom most hanyas Force archer vok

    elöreis köszi
  • Adam69852
    #3375
    öö csak egy figyelmeztetés hogy csak európaiak játszatnak ezzel a verzióval és ha európán kivül játszol blokkolva leszel... nekem is kiirta... nem változtat semmin
  • nigthden
    #3374
    Hello azt szeretnem megtudni hogy miert irja ezt mikor akarok megisztralni:This version of CABAL Online can only be played within Europe. Your access to play the game will be automatically blocked if you attempt to play outside of Europe.
    Jatszodtam mar regebb is nem volt akkor ilyen gond.
    PLS HELP ME!!!
  • Gilmoor
    #3373
    Mit jelent ez a mondat? "..kezdd el húzni a skilljeidet, amíg a questekből van pénzed" Pénzért lehet fejleszteni a skilleket? Vagy esetleg másra gondoltál?
  • Gilmoor
    #3372
    Semmi baj :) Tulajdonképp nem volt életbevágó kérdésem.
  • Iridescent
    #3371
    Gilmoor sry, hogy nem válaszoltam de FT-ben voltunk és még be is bugolódott :P Majd ma keress meg ha nem árulok épp.
  • Dant0r
    #3370
    No, kezdtem egy Force Blader-t a Jupiteren, ingame ugyanígy Dant0r néven vagyok.
    Ha van kiskarinak felesleges cucc, nyugodtan írhattok! ;)
  • tomiboy1989
    #3369
    Valakinek nem kell Osmium Katana 2 slotos? ha kell valakinek eladom! Mars szerveren vagyok!
  • tomiboy1989
    #3368
    Azt tudom hogynpc beveszi 1kk ért de én többet akarok érte:):P
    azért köszi
  • Iridescent
    #3367
    Tomi: Nem kell mindent elhinni amit mondanak :P Az a Coin arra jó, hogy eladd az NPC-nek. 1Mba veszi meg.

    Sniper: kezdd el húzni a skilljeidet, amíg a questekből van pénzed, mert még nem húztad, azért vagy még csak expert.
  • JP Forever
    #3366
    Huhh de jókat írtatok most le..:) Ez nekem is hasznomra vált.
    Nos, 60as vagyok de még expert. Ez nagyon gáz?:S