100
  • Mr Csé
    #20
    nem mondtam hogy rossz csak ők voltak az akkori fiu zenekar :O
  • B0B0
    #19
    Beszéljük! Te mit szeretsz tőlük? Ki volt szerinted az agytröszt köztük. Szerintem Lennon nélkül nem ment volna ennyire nekik
  • B0B0
    #18
    Azért az Eleanor Rigby vagy a Come Together neméppen "kislányzene" :)
  • Fido4life
    #17
    Anyám kedvenc együttese gyerekkora óta... Amúgy..
  • Csuhai G
    #16
    Basszus, miért kell mindenkinek szidnia a másikat? Beszéljünk a Beatlesről!
  • sapkafej
    #15
    jó a bitlisz
    ubul meg minek piszkít be minden témába?
  • báttyó02
    #14
    teljesen igazad van
  • Fido4life
    #13
    szánalom...-.-
  • Mr Csé
    #12
    hát kislányoknak valok voltak :)
  • B0B0
    #11
    Mindeképp, ha te is itt vagy
  • B0B0
    #10
    Nekem inkább a késői korszakuk tetszik, a korai tánczene nem annyira, de ezt a számot nem ismerem
  • blackgamer
    #9
    Free as a Bird az egyik kedvenc számom tőlük
  • Fido4life
    #8
    Süllyedünk USA-szintre
  • B0B0
    #7
    Na igen. Láttam már olyan albumot tőlük amint 'The Beatles' volt írva, de láttam olyat is amin "csak" 'Beatles', úgyhogy nem tudom melyik a helyes
  • B0B0
    #6
    Miért? Tőled mit lehet várni kisfiú??? (mellesleg a világ egyik legnépszerűbb együttesének topicnyitásáért köpködni egyenlő a műveletlenséggel és primitívséggel)
  • B0B0
    #5
    Nem tudom honnan veszed, hogy nem szólok hozzá
  • Thanatos
    #4

    mongyuk bobo-tol nemtom mit vársz :)
  • Garfield
    #3
    Csak egyszer érteném meg, miért nyit valaki olyan topikot, melynek témájához úgymond semmi köze, illetve a nyitó hozzászóláson kívül nem szól hozzá érdemben. (Leszámítva persze a nyitott topikok listájának növelését.) Biztos perverz gondolatmenet, de szerintem valaki azért nyit topikot egy témában, mert arról beszélgetni akar másokkal, nem pedig holmi Teréz anya stílusban, "nesztek ilyen topik még nincs X témában*, szóval nyitok egyet, beszélgessetek".

    *: Ha lett volna érdeklődés a téma iránt, valószínűleg megnyilt volna már, nemdebár?

    Mivel ezen hozzászólás masszívan OFF volt, ezennel le is léptem, mivel a téma számomra érdektelen.
  • Dying Soul
    #2
    THE Beatles?
  • B0B0
    #1
    Nem vagyok kifejezett Beatles-rajongó, de szerintem az együttes megérdemel egy topicot...