2479
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!

ALTERNATÍV BEFEJEZÉS KRITÉRIUMAI: SZÖVEGGEL, SZÖVEGGEL BŐVEBBEN (angolul) | VIDEÓVAL 1.rész - VIDEÓVAL 2. rész (németül)
  • Azeriel
    #2399
    Ja jolvan nem kell elölről kezdeni, van ott egy szekrény elrejtve ahol van egy maszk.
  • genndy
    #2398
    Ne a trutymókat lődd, hanem a helyeket a falon ahonnan előmásznak. Az amőbákat a társad elintézi.
    Viszont ha tényleg ilyen szar állapotban van a maszkod, akkor könnyen lehet hogy tényleg vissza kell töltened.
  • Azeriel
    #2397
    Fasza, egész játéktól el is vette a kedvem...
  • grebber
    #2396
    Nagy rá az esély akkor hogy vissza kell töltened a korábbi pályát.
  • Azeriel
    #2395
    Hali
    Remélem még játszik ezzel valaki, a fórum látogatottságát tekintve nem sok esélye van. Egy olyan kérdésem lenne, hogy:
    Épp egy olyan helyen vagyok, ahol ilyen trutymó szörnyek jönnek elő a földből és egy részt percenként meghalok, mert felrobbanok annyian vannak, de ez még hagyján, mert a gáz állarcom betört és szivárog be a gáz, aztán megfulladok még ha tovább is jutok... Ilyenkor mivan? Kezdhetem elölről 3 pályával visszábbról ahol még volt ép gázállarc???
  • grebber
    #2394
    Hát igen!Nagyon eltalálták és a folytatásban ezt szarrá überelik még!
    Mindenképpen megéri megvenni mindkettőt!
  • bertino
    #2393
    en meg csak most mertem nemreg elkezdeni, elegge fosok az ilyen jellegu jatekoktol, a stalkerrol nem is beszelve, de egyszeruen annyira nagyszeru a jatekmenet, hogy le a kalappal a keszitok elott.
  • qtab986
    #2392
    Megnéztem egy végigjátszást és már értem hol a választás. De amit én játszottam végig, ott már vége a visszaszámolásnak mire Artyom magához tér. A fekete figura is halott.
  • genndy
    #2391
    Nem a feketét kell lelőni, hanem a célzó szerkentyűt mellette.
  • qtab986
    #2390
    Megint végigjátszottam és ugyanaz lett a vége. Egy alagútban a társam odadob egy revolvert és ha nem lövöm le vele a fekete lényt, akkor meghalok. Ha lelövöm, akkor indulnak a rakéták és győz az emberiség.
  • grebber
    #2389
    Ha jól emlékszem csak a "fő" emberekkel tudsz beszélni akikkel kell!
  • qtab986
    #2388
    Azt hittem minden fekete rossz. Meg se próbáltak barátságosak lenni a karakteremmel. Azt nem tudtam, hogy beszélgethetek az emberekkel. Csak úgy odamegyek egy állomáson valamelyikhez és nyomom az E-t?
  • grebber
    #2387
    A lényeg ha gyilkolod a feketéket akkor rossz lesz a vége ha nem és beszélgetsz az emberekkel akkor jó.Ilyenkor van egy hangjelzés is.
  • genndy
    #2386
    Az egész játékban, végig. Nincs egy kijelölt pont, ahol dönthetsz.
  • qtab986
    #2385
    Én nem értem, hol van választási lehetőség, hogy milyen legyen a játék vége?
  • chris0000
    #2384
    én is végig toltam...
    az 5chapter könyvtár résztől eléggé felgyorsulnak az események és rövidek leszenk a pályák.reális módban toltam és elég nehéznek éreztem.
    1 drágább távcsöves puskát se tudtam megvenni.a vége fele adta a sok katonai lőszert.a végén lett vagy 400 de már nem kellett venni semmit és nem is volt rá lehetőség.
    nagyon tetszett a game pláne 3dvisionnel.
  • Papa01 #2383
    Igen, én is gondolom. :) Az meg, hogy egy gitárt kell megpengetni a pozitív karmához, legalábbis vicces! :)
  • lammaer
    #2382
    Sztem az alternatív befejezés rész eléggé el van rontva, hogy ennyire "titkos" dolgokon múlik hogy mi lesz a vége.

    Kicsit talán lehetne nyilvánvalóbb hogy mitől vagy jó meg gonosz.

    De annyira nem gáz, amióta van youtube :D
  • Papa01 #2381
    Sziasztok!

    Végigjátszottam a játékot, nagyon tetszett! :) Sajnos az alternatív befejezésekre nem figyeltem, így a végén választásom nem maradt! :)

    Tényleg jó volt! :)

  • ToMM23
    #2380
    Sziasztok! Az mitöl van,hogy amikor Bourbon meghalt akkor nemtudtam felvenni az AK74M-et és utána a banditák által "odaadott" példányokat sem engedte. Nem volt jelzés, semmi.. A kommcsi bázison amit meg árulnak távcsöves meg sima AK-t,illetve a VSV-ket sem engedi megvenni.Csak magyaráz valamit,hogy még nem lehet... Mi az ok szerintetek ?:S:S
    Update2 meg magyarositás van rajta.
  • steweee
    #2379
    te egy kis lámaállatka lehecc...
  • Solt
    #2378
    Igyekeztem lesüllyedni az értelmi szintedre, de sajnos csak ennyire sikerült. Ha megtanultál szöveget értelmezni, és ragadt rád valami az illemből is, akkor nekifuthatunk majd még egyszer...

    Ok-okozat okoska...
  • Jim Morrison
    #2377
    Akkor nem törlöd a játékot hanem backupolod hogy később két gombnyomás és kis várakozás után újra játszál vele. Ha ez sem jó akkor majd minden egyes alkalommal letöltöd, mi sem egyszerűbb...
  • BoneDragon
    #2376
    35+ éves fejjel ennyi ésszel rohangálni, veszélyes. De legalább jót nevettem a hozzászólásaidon.
  • HeadHunter86
    #2375
    Köszi. Közben megtaláltam. Csináltam ilyen dolgokat, csak úgy látszik nem eleget, meg néha a látomásokban az emberek felé mentem, akkor még nem értettem mit akarnak ezek a dark ones-ok. Tökre azt hittem hogy rosszak. Közben találtam egy oldalt ahol ezt szépen leírják. Most már értem.
  • genndy
    #2374
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A végén már nem tudsz ezen módosítani. Az egész játék során végig 'jókat' kell cselekedni. Leginkább benézni mindenhová, felvenni az összes lőszert, szűrőt, ilyeneket. Ha felvillan a kép és 'visszhangzó csöppenő víz' hangját hallod (nem tudom jobban leírni), akkor éppen 'jót' cselekedtél. Ha rögtön az elején megpengeted a gitárt a szobádban, akkor tudod majd mire gondolok. Ebből kell olyan 10-15.
    Az is nagyon fontos, hogy [spoiler]az álomjeleneteknél mindig a feketék felé menj.
    [/spoiler]
  • HeadHunter86
    #2373
    Hali,

    SPOILER

    A végén, nekem csak az alternatív befejezés sikerül. Mikor lelövöm a feketét, és kijövök az álomból. Már rögtön úton vannak a rakéták. A célzó berendezést nem tudom szétlőni. Miért van ez?
  • Szabi #2372
    ment pm :)
  • jarlaxxe
    #2371
    Már vége van annak az akciónak.
  • Danecay
    #2370
    "Főleg hogy ingyen osztogatják a kulcsát a játéknak, tehát csak az nem jut hozzá ingyen aki nem akar."

    Én jeleztem, hogy ha van rá mód akkor szívesen fogadnék egy kulcsot ha van valakinek feleslegesen, vagy tud nekem kattintani egyet! Nem vagyok regisztrált tag azon az oldalon ahol egy kattintással hozzá lehet jutni, és egyáltalán nincs szándékom ezen változtatni.
  • totya4
    #2369
    Nem számítottam tőled értelmes reagálásra, és ez be is jött...
  • totya4
    #2368
    Nem nagyon ismered a steamet úgy látom. Ha szükséged van egy játékra, akkor letöltöd. A legfrissebbet tölti le. Tehát ha neked egy régebbi verzióra van szükséged, akkor azt "legálisan" nem tudod beszerezni.

    Amit te írsz, az abban az esetben érvényes, ha a játékot egy bizonyos időben töltötted le, azaz megkaptad a kívánt verziót, és rányomsz arra hogy ne frissítse a játékot. De a stemben pont az a "jó" hogy nem kell tonnányi helyet foglaljon neked a játék, tehát miután játszottál vele, normális esetben törlöd. És akkor ugrott az a verzió...
  • Solt
    #2367
    Szerintem zsibbadj el... pont elég volt a zagyvaságaidból!
  • Jim Morrison
    #2366
    ha az egyik játékon nyomsz egy jobb egérgombot, beállítások és az update (frissítés) fülön beállíthatod hogy automatikusan updatelje a játékot vagy ne. Erről ennyit.
  • jarlaxxe
    #2365
    Most ebböl a marhaságból azt akarod kihozni, hogy a steam szar mert naprakészen a lehetö legjobb tartalommal kinálja neked a játékokat?...bullshit.
  • totya4
    #2364
    Attól hogy valaki egy adott játék fórumán van, nem azt jelenti hogy aktívan játszik a játékkal, sőt azt sem jelenti hogy már fel van neki téve a játék. De attól még emlékszik sok mindenre és segíteni tud.

    Ha már felteszel egy kérdést, akkor azt értelmesen illik feltenni, nem pedig úgy, hogy csak úgy derül ki mi a kérdésed, hogy az ember feltelepíti a játékot, és megnézi egy fájl tartalmát. Néha nem ártana kicsit gondolkodni.
  • totya4
    #2363
    Nem igénytelen, és én sem értem mi ez a tömeges hisztéria. Főleg hogy ingyen osztogatják a kulcsát a játéknak, tehát csak az nem jut hozzá ingyen aki nem akar.

    Kíváncsi lennék a sok hőbörgő közül vette meg valódi pénzért a játékot. Én pl. fizettem érte ténylegesen, mégsem hőbörgök azon hogy valaki torrentről szerzi be. Hőbörögni pl. azon lehetne, hogy karácsonykor steamen megvásárolt játékomat nem tudtam játszani sem letölteni, mert a steam rendszere fél napig döglött volt. Tehát nem egy olyan csodálatos rendszer ez. És szerintem érthető, hogy egyetlen (amúgy is voltaképp ingyenes) játékért nem akar feltenni egy komplett áruház-programot, amit steam kliensnek hívnak.

    A steammel további probléma is van, mégpedig a magyaríthatóság kérdése.
    Én magyar ember vagyok, és magyar nyelven szeretek játszani.
    Amikor valakik áldozatos munkával lefordítanak egy játékot, az nyilván azzal a verzióval működik megfelelően, amelyiket fordították. Ha időközben frissül a játék ami ma már elég gyakori, és a magyarítást nem igazítják hozzá, akkor hibák léphetnek fel, vagy el sem indul a játék. A steam viszont mindig a legfrissebb verziót telepíti. Ergó ebből az következik, hogy aki magyarul akar játszani a hivatalosan megvásárolt játékával, akkor is warezt kell beszerezzen, hogy a megfelelő verziója legyen meg a játékból.

    Tehát hőbörögni lehet, csak a valóság néha egész más.
  • w77d
    #2362
    2013 nyárra van bejelentve
  • lammaer
    #2361
    Amúgy mit lehet tudni, a 2034 mikor jön?
  • w77d
    #2360
    csak igénytelen, hogy a törtet választja az eredeti ingyenes helyett, ezt nem érdemes tovább ragozni..