2479
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!

ALTERNATÍV BEFEJEZÉS KRITÉRIUMAI: SZÖVEGGEL, SZÖVEGGEL BŐVEBBEN (angolul) | VIDEÓVAL 1.rész - VIDEÓVAL 2. rész (németül)
  • grebber
    #2439
    Ennyire fostartály az optimalizálása igen, sajnos.
  • Rony94
    #2438
    Jelenleg a 3. fejezetnél tartok, kifejezetten tetszik. Tényleg látszik hogy ezek az emberek dolgoztak a STALKER-en is, nagyon átjön a hangulat. A grafika maxon van (az élsimítást kikapcsoltam mert csak az FPS-t eszi), de ennek ellenére is egy-két helyen be-beröccen egy kicsit, leesik az FPS szám, de a játék nagy részében nagyon szépen fut. Ez normális egyébként? Ennyire rosszul optimalizálták volna, vagy csak az én gépem gyenge?
  • Rony94
    #2437
    Beleestem a játék első csapdájába:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kurvázni itt nem érdemes!
  • Danecay
    #2436
    Hát nem mondható el egyértelműen, hogy szebb lett!
    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2014.08.21. 12:21:48
  • grebber
    #2435
    Érzésre,hogy lássák dolgoztak vele ami indokolhatja hogy pénzért árulják...
  • BoneDragon
    #2434
    Minek kellett lecserélni a karaktereket? Teljesen más hatást keltenek, ráadásul ahogy az előttem szóló is írta, az eredeti sokkal sötétebb. Azt hiszem ez kimarad az életemből.
  • MauroN
    #2433
    Hát ez alapján a videó alapján az eredeti sötétebb, ami által szerintem sokkal valósághűbb és hangulatosabb.
  • MauroN
    #2432
    Én is reméltem, hogy jobban fog menni az optimalizálások miatt.
  • grebber
    #2431
    Találtam egy ilyet is

  • grebber
    #2430
    Metro Redux im Technik-Test

    Hülye voltam ,hogy azt hittem jobban fog futni mint a régi...
  • mester1987
    #2429
    Metro Redux megjelenés

    Augusztus 29-én fog megjelenni a Metro Redux, mely felújítva tartalmazza mindkét Metro-játékot.

    A játékok PC-re, Xbox One-ra és PS4-re érkeznek, de a 4A Games ígéretet tett arra, hogy nem szimplán javítanak a grafikán, hanem ki is pofozzák a programokat. Ez legjobban a Metro 2033-on fog meglátszani, ami technikai szempontból és játékmenet terén is egy szintre került a Metro Last Lighttal. Apropó Last Light: ez megkapja azt a két funkciót, amit a rajongók már régóta kérnek, továbbá a letölthető tartalmak sem maradnak ki a szórásból.

    A Metro Redux 40 euróba kerül, de külön is megvásárolhatók a játékok, a régebbi alkotás terén pedig akció is van. A Metro 2033 Redux ugyanis 20 euróba kerül, de a vételár tovább csökkenthető, ha már megvan neked az eredeti kiadás, ugyanis így 50%-os kedvezmény jár az előrendeléshez.
    PC Guru
  • NiceBoys
    #2428
    Valóban nagyon jó játék, remekül átjön a világvége feeling és a történet is szueprül meg lett csinálva, de ha tetszik, olvasd el a könyvet is, az legalább 2x olyan jó :D
  • silenthunter13
    #2427
    végigvittem, remek játék
  • silenthunter13
    #2426
    katonai lőszereket szerezz!
  • #2425
    Hát valami nagyon nem fasza nálad. lehet egy újra telepítés segítene, mert még csak hírből se halottam ilyen korlátozást..
  • Győrfi Zoltán
    #2424
    Hamár úgyis írtam folytatom.
    Nem tudom lecserélni a gázálarcomat mikor már xarrá tört.Sem másoktól sem a piacon nem enged venni újat.Sőt kinn a pályán vagy alagútban nem tudok felvenni szűrőket sem annyival mehetek amennyit a piacon vettem azt jónapot.Ez is valami bug lehet nálam mint ahogy ak fegyvereket sem tudok felvenni?
  • Győrfi Zoltán
    #2423
    Üdv.
    Van egy kis gondom Metro 2033-al.
    Nem tudok felvenni ak 47-est mikor elfogják a Bourbont.
    És a köv. piacon sem enged venni ak fegyvereket.
    Steames verzióm van a legfrissebb patch-el.
  • #2422
    Én minőségben nem sok javulást vettem észre igazából :) De mindkettőnek megvan a hangulata :)
  • ratgab
    #2421
    Last Light egy külön játék, gyakorlatilag a második rész, ami szebb és jobb ,mint az első szerintem.
  • steweee
    #2420
    még nem játszottam vele, de olvastam hogy jó. van már belőle vmi deluxe vagy gold edition, hogy minden nyalánksággal együtt lehet beszerezni ami eddig megjelent hozzá ?

    a last night az egy dlc-je ?
  • totya4
    #2419
    Nekem nem derült ki mi az a mappa mindenféle jósággal, mondjuk extrák, modok... :)
  • genndy
    #2418
    Az a "mindenféle jóság" gondolom ott volt a játék mappáján belül, na az kell is neki, bár elvileg első indításkor magától fel is tesz mindent.
  • totya4
    #2417
    Ha összegányolod a játék mappáját "mindenféle jóság"-al, ne csodálkozz.
  • Shep
    #2416
    Lehet érdemes lenne már lecserélni azt az XP-t, elég sok problémát megoldna játékok terén.
  • Erlau Trans #2415
    Hello!

    Eredeti a game, a konfigom ezerszer jobb mint amit elvárna, de azt írja ki, hogy az alkalmazást nem sikerült elindítani, mert a konfigurációja helytelen, telepítsem újra. Volt egy mappa, amiben volt mindenféle jóság, azt felnyomtam rá... amúgy XP SP3.
  • silenthunter13
    #2414
    Lehet, hosszabban nyomj R- t, áttáraz.
  • NiGhTM4R3
    #2413
    Sziasztok
    Lőszerek között lehet váltani? mert lehet kereskedni és mintha egyik tippben írta volna, hogy valamelyik jobban hat a szörnyekre.

    Levettem könnyű szintre a játékot, megvettem az elérhető legjobb gépfegyvert (hangtompítós) de ha 3-4 szörny támad rám egyszerűen esélytelen, egy szörnyre rámegy 25 golyó (majdnem az egész tár) akkor mire újratölt, addig sebzenek szóval közbe medkitet is tolni... esélytelen.

    Lehet, hogy én vagyok túl béna de ez így rohadt nehéz és még csak az elején vagyok.
  • otto13
    #2412
    Hello!

    Mi lehet a gond akkor ha gázálarcot nem bírom levenni(valami bug)?A G-re csak meg jelenik az ikon.Alagútban vagyok.Így nem igazán jó tolni a gamét.
  • genndy
    #2411
    Te lődd a falon lévő trutymókat, ős elintézi a földön kúszókat. Fordítva nem működik, ő nem lövi a faliakat, de onnan jönnek ki az amőbák, szóval szét kell lőni őket, különben kinyírják.
  • Kalash17
    #2410
    Sziasztok!Elakadtam a játékban.A D-6 állomáson vagyunk és Millerrel kellene valahova eljutni de jönnek azok a hülye gömbök.Simán át lehetne jutni köztük de ez a Miller olyan szerencsétlen hogy mindig meghal.Ti hogy csináltátok meg?
  • genndy
    #2409
    Én nem tudok róla.
  • Kalash17
    #2408
    seemmi Gond, sikerült! :) Köszi szépen!

    Na most azt szeretném kérdezni, hogy nincs-e valami mod a játékhoz ami növeli a játékélményt, vagy esetleg a realitást?Szerintem túl gyengék a fegyverek...
  • genndy
    #2407
    Felteszed a magyarítást a jó útvonalra és elindítod a játékot. Ennyi. Nem kell a Steammel külön foglalkozni.
    Ha viszont nem Steames a játékod (ergo nem eredeti), akkor nem tudok segíteni.
  • Kalash17
    #2406
    Köszi a választ!Hát pont ezt a magyarítást szedtem le én is...Amúgy steam fent van de nem igazán használom, nem is értek hozzá, de ha elmondanád mi vele a teendőm, azt megköszönném. :)
  • genndy
    #2405
    Ezt szedd le, ez biztosan jó. A játék Steames, úgyhogy automatikusan patchel, nem kell neki semmi kézi patchelés. Magyarítás telepítésénél az útvonalra figyelj hogy tuti jó legyen.
  • Kalash17
    #2404
    Sziasztok!A játékhoz szeretnék magyarítást felrakni!Letöltöttem egyet, amihez van egy egyszerű telepítés, de kérte az update 2 patchet.Ezt is feltelepítettem, igazándiból nem tudom, hogy sikeresen-e, a lényeg hogy nem akar magyarra váltani a játék.Mi lehet a probléma?Előre is köszi a választ
  • Szabi #2403
    volt már vagy 5 ingyen kulcsom is :D
  • FlyHigh
    #2402
    Még van kb fél óra az akcióból, 3,5euro steam-en.
  • genndy
    #2401
    Mert a hátadon ott a gyerek...
  • midian
    #2400
    Sziasztok
    Van egy rész a játékban amikor a kisgyerek kér segítséget hogy elkísérjük.
    Ott ahogy elkezdek menni,az egér vagy nem is tudom elkezd furán mozogni.
    Ha valamilyen irányba elfordulok akkor megy tovább.
    Mondjuk ha balra egy kicsit fordulok akkor nem áll meg egyből amikor megállítom az egeret hanem megy tovább kicsit még a fordulás.
    Ez egy ilyen rész ,vagy valami bug?