59
  • sanyiute
    #59
    kl
  • Carmageddon
    #58
    8 éve lassan
  • sanyiute
    #57
    x
  • V Domino #56
    [IMG]http://www.kephost.com/images4/2012/8/30/vw2nn0l21fqrhpgepdnr_tn.jpg[/IMG][/URL]]hhz
  • sanyiute
    #55
    sf
  • Klub
    #54
    de kár
  • sanyiute
    #53
    gdfg
  • Vass Gábor
    #52
    lol
  • sanyiute
    #51
    cfyx
  • Klub
    #50
    te igen. lol lol
  • sanyiute
    #49
    ,k
  • tommygear
    #48
    az vagy jaa
  • Vass Gábor
    #47
    bunkó vagy?
  • sanyiute
    #46
    gds
  • Vass Gábor
    #45
    Király
  • Cat #44

    PLUSTEK OpticFilm 7200i SE szkenner
    [részletek...]

  • tomi890125
    #43
  • Pheaper
    #42
    nagyon fasza volt
  • szancsik
    #41
  • szancsik
    #40
    [ja=RED][/parazs]
  • szancsik
    #39
    [ja=RED]
  • szancsik
    #38
    [ja=red]
  • szlörcságvüádzs
    #37
    gecik
  • eörgs
    #36
    üzs
  • NiGG3R
    #35
    hálistennek ugyis szar zenéket nyomtak
  • lalakov
    #34
    Meg van az sarcolva minden oldalról(nekem is van rálátásom:) ), a sziget szervezője az persze más tészta.
  • szgege
    #32
    Ha neked az az igényed ,hogy vizezett sört igyál akkor nosza,erre mondtam hogy igénytelenség.Csak némi ész kéne hozzá,hogy átgondold másutt ezért jóval jobbat és kiszolgálva kapod.
    Lalakov ne sajnáld a bolt tulajt jól lakik az(már csak azért is jól tudom,mert ismertem közelebbről jó pár vendéglátóst és ami a háttérben zajlik),de egyébként a sziget szervezőre gondoltam. Meg ugye a Szigeten a váltási árfolyam ,bár még annyira durva nem volt,de azért sokat elárul az egészről.
  • lalakov
    #31
    "De a tulaj jól lakott egész évre:D." Szerinted nem kellett fizetnie azért, hogy ott árulhatott??
  • Buco
    #30
    Örülök, hogy a cikk végére mégiscsak egy pozitív élmény lett a Sziget, az évi 350.000 látogatót látva, sokan vannak ezzel így.
    Korábban nekem is kezdtek bajaim lenni a Szigettel, aztán kimentem pár külföldi bulira, és rájöttem hogy a Sziget Európa egyik LEGJOBB fesztiválja!!! Régen nem értékeltem micsoda kincs, hogy egy főváros közepén van egy fesztivál, aminek hatalmas alapterülete, és elképesztően színes felhozatala van.
    A belépő ára még mindig nem sok, sehol máshol a világon nem látsz ennyiért Radiohead-et vagy Prodigy-t nézni. Csak azért nem hívnak nagyobb neveket (U2, RHCP), mert a jegyárból nem jönne vissza a gázsi, kb. 12-15e napijegy mellett érné meg... Nyugaton ennyibe kerül egy fesztiválnap...
    A sör normál volt (bocs Pesten majdhogynem a koliban ennyi és szeretem a Drehert), a kaja drága (bár a zöldséges hot-dog jól meg volt pakolva).

    Szóval én mindenkinek még sok Szigetet kívánok!!!
    Találkozunk jövőre!
  • birge
    #29
    Honnan tudod, hogy nem szeretjük ezt a stílust?;)

    Amúgy szerintem a 30k belépőre igenis drága, magyar árakhoz képest, a külföldieknek viszont egészen megéri.. (4 napos Novarock Ausztriában volt 27e nyár elején)
  • szgege
    #28
    Lool!
    ÉRdekes cikk.Ez számítható volt,ahogy a dolgokat látom ez a sejhető rablás volt.
    Azért az erősen túlzás,hogy a Sziget olcsó.A belépőjegy olcsó,de utána szabadrablás megy.
    fflx:Gondolkztál már azon ,hogy azért a pénzért amit ott kifizettél egy sörért ,másutt pincér hozza ki neked a rendes sört és nem ezt a vizezett pisit?
    Aki igénytelen, annak ez a szar nem drága.:D
    De a tulaj jól lakott egész évre:D.
  • Su0my
    #27
    a Gamma Ray konci volt a legjobb, kár, hogy nem szeretitek ezt a stílust, nagyon kellemes, vidám zene. amúgy nekem az esti túl nagy tömeg és az igen erős majális-hangulat nem nagyon tetszett, de örülök, hogy van nekünk magyaroknak egy Sziget Fesztiválunk, amire minden hibája ellenére büszkék lehetünk-habár nekem Gerendai úr és a bagázsa nem túl szimpatikus
  • VRSDM
    #26
    én teljes mértékben megvagyok elégedve a sziget egyenese pozitiv irányba való tempós feltörésével... /bár a WAN2 megtalálása nekemis gondot okozott néha/

    apróbb dolgot nem tetszettek pl. pont a WAN2-ba hogy nemvolt semmi szellőzés NEO alatt már könnyezett a szemem a dohányfüsttöl, amikor meg tüsszenteni akartam és nagylevegőt vettem előbb még köhögtem 5öt merthogy semmi zoxigén nemvolt...

    bár ezek apróságok, és az ára tényleg nem DRÁGA azért amit nyujt...
  • fflx
    #25
    gondolkodtal mar azon, hogy lehet nem a sziget a draga, hanem iszonyat keveset keresel?
  • birge
    #24
    Szerintem Prodigy szörnyen halk volt. Elég érzékeny a fülem a hangosra, de azért kicsit reméltem, hogy dobhártyaszaggató élmény lesz.. erre a keverőpult mellett lazán lehetett beszélgetni koncert közben:(
  • dirty dogg
    #23
    a sziget hivatalos taxi-ja a c*ty volt, amik bent sorakoztak a bejáratnál. nekik FIX áron kellett dolgozni. ha kint beült az ember egy taxi-ba, az járhatott úgy, h 1. beül egy hiéna mellé, akik simán elviszik az embert a west*ndtől a parlamentig 7200ért (ez tény, megtörtént), 2. a leintett taxi mindig sokkal drágább, teljesen mind1, hogy milyen.
    félreértés ne essék, utálom a taxisokat.
    The Prodigy: a koncert naggyon jó volt. szerintem. bár azt nem tudtam megérteni, h miért nem lehet függőlegesen ugrálni...így a koncert 5. percében, már nme tudtam, hogy vajon van-e még rajtam gatya.
    az anima két "mc"-je szerintem konkrétan szörnyű volt. remélem hamar kirakják őket.

    sajnos az utolsó nap utolsó pár órájában többször tapasztaltam, hogy a kedves rendezők - nem a holt embert a tömegből kibányászó in-k*l-os, hanem a lúzer, akinek csak azért volt nagy az arca, mert a nyakában volt, h rendező - szóval jó nagy sutyerák ok voltak.
    remélem jövőre jobban megválogatják, h kinek adnak olyan bilétát.
  • Vorpal
    #22
    Nah - ha anyu nem adott, akkor félhavi fizetésem bánta,(
  • oltibo
    #21
    Hali. Én főztem az egyik kajáldának. Megetettem napi 2500 fiatalt. Ízlett a lecsóm? tibcsi
  • MrPrise
    #20
    Eh, nem is tudtam hogy itt lesz a Prodigy is :-(
  • lyzu
    #19
    jah, és sajnálhatja aki nem volt...