131
Miért nem tudunk elaludni?
  • drevil666
    #131
    Mert nem dolgozol azért!
  • caseih9400
    #130
  • Molnibalage
    #129
    5 éve kb. 3-4 órás szakaszolban alszom. Gyorsan elalszom, de felébredek.
  • Mirk
    #128
    most már tudom
  • caseih9400
    #127
    azér mert. remélem sokat segítetem :)
  • Mirk
    #126
    közben találtam egy megoldást
    lefekvés előtt lemegyek fekvőtámaszállásba, és addig így vagyok amig össze nem esek. aztán felmászok az ágyra éás egykét perc alatt elalszom:)
  • Tomászító
    #125
    én sörözök és alvás:D de ha nem akkor nem lehet lelőni
  • Phat Smoker
    #124
    Hallgasátok ezt, tuti elalszotok rá, hisz arra van kitalálva ;-)
  • Depridol
    #123
    A Gyűrűk Ura Rendezői Változat megnézését tudom ajánlani cirka több mint 3 órás csakbealszol:D
  • Sugam
    #122
    na nálam ugyan ez van.. suli időt soha nemtudtam megszokni, reggelente gyilkolni tudok olyan káó vagyok..aztán miután versenyszinten jött tenisz muszáj volt valahogy vissza szokni, ment is tavasszal reggel9kor már teljesen éber voltam , de ahogy elkezdődött nyár csapatbajnokság meg ősszel és tavasszal van, igy egyből átestem a holtponton és csak éjfél után tudok lefeküdni , és akkoris 3-2 körül, kibaszott gép miatt.. :D
    tudok 1 jó recepetet: kb 3 kor lefekszel 8kor felkelsz,szarhulla leszel reggel, de kikell birjad estig, ne otthon ülj mert akkor nincs megállás elfogsz aludni, valami tevékenységet kell keríteni, fizikai munka nemtúljó, mert teljesitő képességet a nulla alatt fog súrolódni ,aza a lényeg ne aludj vissza , 10kor lefekszel és menő leszel. a következő napon meg fizikai munka mint állat, fussál , nemtudom amivel nagyon kifárasztod magad, és este simán kifogsz dőlni mint a fába belevágott villám. én 8kor kelek most, igaz mosottszar leszek ,de vissza kell szokjak mert jönnek megint versenyek..

    azthittem ebbena topikban lesz valami másik módszer, gondolkodtam altatón is már :D 9kor beveszem azt jó :D..
  • erieskrisz
    #121
    Csáo lefekvés ellöt igyál pár üveg sötr attol tuti álmos leszel éyx nem kelsz fell éjszaka
  • j0nNyKa
    #120
    olvassatok lefekvésnél, és mikor már 2. 3. alkalommal csukódik le a szemetek ~fél percekre, mehet az alvás.
  • akyyy
    #119
    én is igy vagyok. de rájöttem, néha néha egy szobacsere 1 vagy 2 éjszakára és csodát müvel az emberrel. (persze lehet nem, de az agyam elhiszi és ez elég ahoz hogy kialudjam magam:D)
  • Fbn Lx
    #118
    mostanában eltelik legalább 1 óra lefekvés után, mire el tudok aludni, és az éjszaka folyamán még legalább kétszer felébredek.
    de csak úgy a semmiből, egyszerűen felpattan a szemem és kész, megszakad az álom. ilyenkor megint egy fél óra mire visszaalszok.
    ráadásul csak teljes csöndben megy, ha valami halk zajt is hallok, képtelen vagyok elaludni...
    pedig van, hogy már annyira álmos fáradt vagyok, hogy hányingerem van, és meg se bírok moccanni, és csak arra várok, hogy aludjak már el :\
  • Rayden14
    #117
    sok koffein :D
  • Mike
    #116
    azért nem tudunk aludni mert összevissza élünk
    és mostanában fennvagyok 3-ig fél 4-ig aztán csodálkozom miért vagyok kómás egész nap, reggel egy kv délben egy, így nagyjából éber tudok maradni

    ja és 8-9 felé kelek

  • bracsek #115
    dehoynem a kulás részeket azért szedték ki mert már unalmasak voltakí
  • Mirk
    #114
    ááh sosem lenne unalmas
  • bracsek #113
    Valamit kell újítani mert hanem unalmas lenne.
  • Mirk
    #112
    kenny sosem hal meg
  • akyyy
    #111
    nem hal meg kenny? Te szemét!
  • bracsek #110
    aha
  • Fido4life
    #109
    mert tékelek...
  • TCelica
    #108
    legalább van forgalom a kis ABC-ben :))
  • Hajnalcat
    #107
    Általában nappal is el szoktam aludni ülve, annyira aluszékony vagyok, szóval nálam semmi gond nincs ezzel.
    Viszont van olyan, amikor mondjuk megnézek egy horrort, na akkor eléggé nehezzen tudok elaludni utána.
  • gaspy
    #106
    én általában estére olyan fáradt vok hogy nincs gond az elalvással:)
  • sz4bolcs
    #105
    Én a traktorba(számítógép, és a ventillátorai miatt traktor) inkább nem rakom be a zenét.
  • gercse
    #104
    én ált. számítógépen rakom be halkan a zenét, és beállítom hogy kapcsoljon ki valamikor(lefekvés után 3 óra max és elalszom)
  • Mirk
    #103
    és elaszom, nem kapcsolom ki, reggelre meg lemerül az elem az mp3 lejátszómban:D
  • gercse
    #102
    azért nem tudok elaludni, mert folyton gondolkodom...de aztán berakok valami zenét és egyszer mindig sikerül elaludni...
  • Mirk
    #101
    ték volt és jubileumi 100. hsz:D
  • akyyy
    #100
    Az is jó, mikor még nem alszok, aféle félálomban vagyok. mMegy atv, halom benen a vonatot, és egy vonatot látok körvonalozódni. Egyszer csak el akar csapni, lábam beremeg és hirtelen feleszmélek... LEhet a szeme is kinyitom de nem biztos. a lényeg h éber leszek megint, és utána fél oráig nem alszok az tuti:D
  • Salty
    #99
    Velem néha előfordul, hogy a rendes álomba zuhanás előtt bekerülök egy előfázisba, ilyenkor nem alszom csak becsukom a szemem, és megijedek ha kinyitom őket. Egyszer ez történt velem, kb. éjfél lehetett amikor lefeküdtem aludni, annyira emlékszem, ohgy kinyitottam a szemeim, és fél3 volt épp. Mivel suliidőben történt úgy bepánikoltam, hogy reggel olyan leszek mint a mosott szar, hogy rugdostam az ágyat, meg futottam a lakásban, fekvőztem stb.. Én így reagálok..
  • Mirk
    #98
    nekem működött
    pohárral a kezemben elaludtam simán, ülve
  • akyyy
    #97
    nem tuti, már kipróbűltam
  • Mirk
    #96
    :D
    ne aludjatok 48 órán át utána tuti menni fog:D
  • sz4bolcs
    #95
    Meditáljatok fekve, tuti elalszotok. :D
  • Fido4life
    #94
    én tegnap MAJDNEM nem tudtam elaludni :)
  • Mirk
    #93
    áá meghal a topik?
    ezekszerint mára már mindenki tud rendesen aludni:))
  • Matthew Prosac
    #92
    aludj építkezésen dude..