395
  • LoSA
    #395
    Az nem sok... Gondolom folytatás nem is lesz... :)
  • akyyy
    #394
    1
  • LoSA
    #393
    Most akarom elkezdeni ezt a sorozatot... Hány évad van belőle?
  • Golyo69
    #392
    lehet hogy mikor vége lett már nem nagyon nézegettem hogy mi jelent meg....de azért most megnézem majd :D
  • akyyy
    #391
    hát nekem megvan dvdripbe az egész évad, ráadásul dualba(magyar és angol hangsáv is)
  • Golyo69
    #390
    nagyon nagy sorozat volt..csak kár hogy 13 részes lett :D:D

    de vasárnap vagy 2009.01.04.én az RTL KLUB-on elkezdik adni :D:D
    mondjuk az utolsó négy részre leszek kiváncsi mert az csak WEBrip-es formában volt látható..:S:S ...de azért megnézem még egyszer a sorit :D:D

    Időbe zárva
    (Day Break)
    Daybreak - Időbe zárva

    színes amerikai krimisorozat, 1. rész, 2006
    12 éven aluliak számára a megtekintése nagykorú felügyelete mellett ajánlott

    rendező: Rob Bowman, Bryan Spicer
    forgatókönyvíró: Paul Zbyszewski, David Graziano, Henry Alonso Myers
    operatőr: Bill Roe
    jelmeztervező: Lisa Tomczeszyn
    zene: Mark Kilian
    vágó: Marta Evry, Alan Cody, Edward R. Abroms

    szereplő(k):
    Taye Diggs (Brett Hopper nyomozó)
    Adam Baldwin (Chad Shelten)
    Victoria Pratt (Andrea Battle)
    Moon Bloodgood (Rita Shelten)
    Meta Golding (Jennifer Mathis)
    Mitch Pileggi (Spivak)
    Ramon Rodriguez (Damien Ortiz)

    Az epizód ismertetése: Brett Hopper nyomozó nem is sejti, hogy a nap, amelyre felébredt szinte nem is akar majd végetérni. Az első csapás akkor éri, amikor megtudja, hogy őt vádolják egy ügyész meggyilkolásával. A következő meglepetés számára az újabb ébredés ugyanarra a napra, ugyanazokkal az ismerős emberekkel és jelenetekkel. Megpróbál profitálni az előzőleg átélt eseményekből, de nem eléggé elővigyázatos és újra a rendőrség vendégszeretetét kénytelen élvezni. Hibájáért pedig egy újabb nap megkezdésével kénytelen fizetni.

    A film ismertetése: Brett Hopper (Taye Diggs) nyomozót egy ügyészhelyettes meggyilkolásával vádolják. Atombiztos alibije semmit sem ér, ha valaki mindenképpen őt akarja rács mögött látni. Ezért Hopper futni kényszerül, de a rövid lélegzetvételt adó másnap sehogy sem jön el, ...mert ezentúl minden egyes reggel ugyanerre a napra ébres. Ez így mehet egészen addig, míg ki nem deríti, ki volt az ügyész valódi gyilkosa. Egyetlen előnye, hogy mindenre emlékszik, amit előzőleg már megpróbált - és nem jött be. A rossz húzások miatt begyűjtött sebek és zúzódások viszont nem múlnak el a napfelkeltével, így Brett Hopper szó szerint saját bőrén tanulja meg a leckét.
  • II Rocky II
    #389
    na megnéztem.akkor is jó sorozat.
    csak azt nem értem h miért sikerült továbblépnie a következő napra:S
    a véégén a csávó aki mosolygott.az sztem a broker volt akinek "meghalt a bátyja" :D
    fura film,de végülis jó :)
  • II Rocky II
    #388
    ja megvan:D lemezen volt a sorozat és a 13-at meg kintebbi könyvtárba másotlam:D akkor oké na hajrá még1 van
  • II Rocky II
    #387
    13 ?????????????:SSSS na neeeeee
    :D
    ugymond tegnap néztem 10-et és most néztem meg a maradék 2őt :D akkor van még 1 rész????:Sna utánanézek
  • Orionk
    #386
    10 részt néztél?, és még mára maradt kettő???

    Hmm....

    Valami akkor nem stimmel, mert a sorozat 13 epizódos volt!!!
  • II Rocky II
    #385
    nos végeztem.
    tegnap 10 rész ma 2 rész és kész :D
    a végén nem értem,rájött h spyvek van benne de nem zárták le:S szvsz elvileg ujrakezdődik az egész:S 1 részt tehettek volna még h lezárják a sorozatot:S vagy a 10.rész végén is lezárhatták volna h elkapja a tetteseket és kész vége a napi ismétlődésnek:S
    am fasza sorozat :D
  • II Rocky II
    #384
    semmi :D értem,szal reggel még nem tudjak páran csak később..-.-
  • II Rocky II
    #383
    1 kérdésem lenne.
    az hogy lehet h az 1-2-3 napon gyanusitott lett a nyomozó:S most meg a 4dik napon már nem :S
  • II Rocky II
    #382
    ja hisz most néztem és igen ugyanaz a nap volt :D mind1 végülis nem nagy hiba...jön a 4dik rész és sztem még ma lezavarom..holnap meg az 5diket és igy tovább.
    sztem jókis sori ,nekem bejön eddig:D
  • tnm #381
    nálam anno (majd' 2 éve?) nem voltak zabaró hibák a részekben (blokkosodás vagy ilyesmi lehet, de arra ki emlékszik?)
  • tnm #380
    biztos ugyanaz a nap volt??
  • II Rocky II
    #379
    ja igen a 10.percig csennek nincs hangja:S nektek is ugy van meg afilm ?:S vagy én szedtem le rosszat ?
  • II Rocky II
    #378
    3.részben amikor megtudja h a csomagban homokóra van akkor hozzávágja a kocsihoz.majd megy a társához egy bárban és előveszi:D
    ez baki :D
    ha odavágta a kcosihoz akkor hogy tudja megmutatni?
    mert lehetett hallani h a kocsihoz csapodik ahomokóra :P
    na 3dik résznél tartok :D
  • Laza
    #377
    En most toltam le egyben a sorozatot, szerintem nagyon jo volt.
    Nem tudom milyen formaban lehetett volna ebbol 2. evadot kesziteni, de igy is egy kerek egesz, es mint egy nagy film megallja a helyet. Igazabol nincs is szuksege folytatasra.
    Az is jo, hogy nem huztak tulontul, ez a 13 resz boven eleg volt, ha ennel tovabb nyujtjak, az csak rosszat tett volna a sorozatnak.
    Szoval kira volt :)
  • II Rocky II
    #376
    ajjajjj:D egyre sürübben látom,hogy leoltják a másikat csak mert mond vmit egy másik sorozatból :D
    pedig nem értem...
    szerintem bátran mondja .
    ha észerveszed hogy msáik sorirol bszél amit nem akarsz elolvasni akkor nem olvasod el vég a hsz-t.
    mert annyir erővel ne beszéljünk akár egy régebbi filmről semmiről mert lehet hogy épp holnap akarja vki megnézni :]]]
    na mind1.
    a day breakket majd megnézem ha befejeztem a sliders-t :D
    4.évad végefele járok...ha kész akkor jön a breakkkkkk :D
  • akyyy
    #375
    gratulálok. nem gondolod hogy más is nézi a lostot és még nem tart 4. évadnál???
  • Dns5000
    #374
    Nem tudom miert nem teszett masoknak, isteni volt ez a sorozat. A lost 2., 3. évaja volt ilyen jó akkor még volt benne misztikum meg titokzatosság. A 4.évadot nagyon elbaszták ezzel a jövböbelis flashekkel, meg már semmi titok nincs benne. Mondjuk előbb itt is emondták volna miert van mindig ugyanaz a nap és akkor már nem lenne izgi. Meg nehéz is lenne következő napot kitaláni ami megint ismétlődik. Esetleg lehetne hogy megint ugyanez a nap van de teljesen másik színészekkel egy teljesen másik történet :D. Plusz néha belebotlanánk ismert esemenyekbe :)
  • tnm #373
    htá sajnos már nincs meg a rész, de annyira nem tűnt fel. ha csak egyik képkockában van, akkor valami hatalmas vágási hiba (mint Reaper első részében az újraforgatott jelenetekben nem volt borostás a főhős a többiben igen, és mivel élete szerelmét kicserélték, ezért folyamatosan váltakozott)

    ha meg csak arra utaltál, hogy rövid ideig mutatták, akkor meg azért, hoyg még jobban hangsúlyozzák az öltönyt, meg hogy ott már ápolt, tehát, hogy ő nem volt ugyanabban a csapdában, inkább ő csinálta az egész "időhurkot" segítő szándékkal. de persze ez itt erősen csak az én véleményem/fantáziám; mindenkinek magára van bízva, hogy mit gondol a rejtélyről
  • akyyy
    #372
    én meg azt szeretném megkérdezni hogy a faszi a végén mikor mutatják, 1 képkockába miért van szakálla?
  • balázs
    #371
    köszi! már tudok aludniXD
  • tnm #370
    a csövi, aki megharapta
  • balázs
    #369
    azt szeretném kérdezni hogy a 13.rész végénél ki az az emebr????????
  • II Rocky II
    #368
    ja most csordogál még:) meg a dexter 4dik részénél járok most..azért érdeklödtem oly hevesen:D de a napokban benyalok sztem egy-két részt ;)
  • stargatelost
    #367
    na, a kérdezősködés helyett már letolhattál volna három részt is :)
    nincs olyan sok rész, hamar megvan :)
  • akyyy
    #366
    van vége, lezárnak mindent szinte, persze maradtak elvarratlan szálak, de az annyira nem zavaró.

    viszont arra, hogy mitől volt ez az ismétlődés, nem nagyon derült ki. vagyis az igen hogy ki által, de hogy miért, és ezt hogy érte el, ráadásul semmi köze a főcselekményhez, nem derül ki:(
  • II Rocky II
    #365
    ennek is azért lett vége mert nincs nézettség?de amugy legalább annnyit,spoiler nélkül természetesen.: a vége mien lett?vagyis arra gondolok hogy várhattuk volna folytatást vagy lezárták a szálakat?
  • stargatelost
    #364
    1.cancel lett, nincs több évad, de lezárt a sztori
    2.hasonló film az Idétlen időking, csak míg az vígjáték formájában közelíti meg a témát, addig ez akció formájában.

    és természetesen angol nyelven jobb, szerintem semmiről nem maradsz le ha feliratot kell olvasni, kivéve ha valaki lassan olvas.....
  • akyyy
    #363
    hát, nem jobb feliratos után, de mivel nem a feliratot bóklászod, hanem látos is a cselekményeket, ezért jobban meg lehet érteni:)
  • II Rocky II
    #362
    "sokkal jobban megérteni"
    jobb magyarul?angolul is csak 1 évadnál tart?várható további évad?
  • akyyy
    #361
    hát most hogy magyarul nézem, sokkal jobban megérteni, és hát... nem is nagyon tudom mihez hasonlítani.
  • II Rocky II
    #360
    nos nekimerjen állni az ember megnézni?körülbelül mégis melyik filmhez lehetne hasonlitani.
  • jefferson83
    #359
    Jaj, nem. Az nem érdekel különösképpen, hogy miért történt meg ez a jelenség, csak az igazság derüljön ki és a rosszak lakoljanak meg :))

    UI: Egyébként az egyik kedvenc filmem az idétlen időkig (amit lehet szeretni és lehet utálni is) és így kötelező számomra a sorozat.
  • akyyy
    #358
    de ne scifis lezárásra gondolj hogy elmongyák hogy valami kozmikus sugár miatt ismétlődik a napja:D

    nem scifi ez hanem cask akciósorozat:( és abban fog lezáródni
  • jefferson83
    #357
    Nagyon jó, hír. Köszönöm szépen :) Most már nyugodtan folytatom.
  • Gabe18
    #356
    Lezárt vége van.