30
  • REALista
    #30
    Miért lenne magyar szokás???Rohadt sok országban vették át a sorozatot!Egyébként szerintem oltári nagyot fog bukni!!!!
  • Shadowkiller
    #29
    Csak annyit tennék hozzá, hogy ez tipikus magyar vonás! Éljenek az eredeti ötletek! Már az előzetesből is egy nagy rakásnak tűnik! Mindenki döntse el hogy minek!
  • GErYkE83
    #28
    Tejóééééég! A TV2 már nem először égette le magát a szememben azóta se nézem ezt a fantasztikus kreatív csatornát, de most....grrr.. ez ténlyeg Istenkáromlás a javából!! Minek kell ezt???? Egyáltalán miért kell odaadni a jogokat.. áhh "Pénz beszél..." No Comment...
  • Krinyo
    #27
    azt a fejet amikor Al azt mondja Pegnek "haggyá békén" egy magyar szinész sem képes visszaadni
  • haxoror
    #26
    Meg fogom nézni az első részt de így látatlanba is buktát jósolok :(
    ritka nagy hülye volt aki ezt kitalálta...
  • JCSR Apache
    #25
    Sörbarátok rulez!!!Igaz hogy csa kegy hülye reklám de jó.
  • LowEnd
    #24
    máménem Bándi Lali?
  • akyyy
    #23
    viasat az nem számit mert az lead mindne sorozatot...
    rtl és tv2, két konkurencia...rtl adja az eredetit, hát pláne h a tv2 csinál belőle sorozatot...
    amugy sztem ha rajzfilemt csinálnának belőle a magyar szinkronhangokkal jobb lenne...mint pl a mr bean rajzfilmsorozat. igaz oda nem is kelet hang, felkérték rowan anktrinsot( biztos rosszul irtam() hogy nyögjön párat
  • muttley00
    #22
    Sztem ez már most halott özlet. A szereplők nagyon nagy fába vágják a fejszéjüket és nem jósolok nagy jövőt a sorozatnak. Ennek ellenére megnézem majd az első részt és utána döntöm el h máskor is megnézzem.
    Egyébként meg ne legyen igazam...ki tudja hátha még jobb lesz mint az eredeti*-)
  • Nyers
    #21
    Az.
  • Alkarcsont
    #20
    De ez nem értelmes sorozat, ez idiótasorozat a jobbik fajtából! Rém rendest mostanság ad a Viasat néha RTL klub és a CoolTV is szóval szinte egész héten látható!
  • akyyy
    #19
    miért pont Sanyi????????? meg Bándi.....jesszus:SSS

    ráadásul fdogadok h barátok közt idejében fogjál leadni, igy garantált a totális bukta....
  • gyuri12
    #18
    no comment
  • winnie
    #17
    sok országban honosították a sorozatot, de itthon az eredeti sosem volt nagyon nézett, így nem is értem.

    de azért jó látni, hogy sokan aggódnak a tv2-ért:)
  • hgeza
    #16
  • apocalypse0
    #15
    ezt nagyon nem kéne
  • Falatka2003
    #14
  • Darkoo
    #13
    Én azért az első részt megnézem,legfeljebb röhögök egyet kínomban...
  • W B
    #12
    maradok az eredetinél
  • Broafka
    #11
    hát kíváncsi leszek rá
    mindenesetre az eredeti rém rendes családot nem hiszem hogy túl fogja szárnyalni
    az eredetit nagyon imádom! :)
  • edios
    #10
    Ez elég érdekesen hangzik..

    Egyébként lehet h le vagyok maradva, de a Jóbarátoknak is volt már "magyarosítása"? Mert ha igen, akkor érdekelne, ui elég nagy Friends-fan vagyok! (és mégiscsak mádzsár)
  • 5i
    #9
    Ez a hír nekem eszméletlen arculcsapás. Az eredeti Rém rendes család hatalmas kedvencem. Igazából ez az egyetlen sorozat, amit rendszeresen nézek. Veszem DVD-n az összes részt és a Cool Tv-re is csak ezért szoktam átkapcsolni.

    Erre jönnek az ötlethiányban szenvedő magyar producer-majmok és "remakelik". Szégyen. Lehet, h remek színész a fickó, de ő nem Al Bundy. Jah, egyébként gondolom remek magyar nevek lesznek benne. Aladár, Katalin, Robi, meg ilyenek.

    És a legfájóbb, hogy ezt TÉNYLEG KOMOLYAN GONDOLJÁK!!!!!!!

    Ezt nekik
  • winnie
    #8
    nem szappanopera, hogy naponta legyen.

    az értelmes sorozatok hetente egyszer vannak.
  • djukel
    #7
    Ez istenkáromlás.
  • Tom aHawk
    #6
    Huuu... hajaj hát én nem is tudom a Limonádé, és a Tea Jó barátok majmolás után én nem nagyon reménykedek, hogy jó lesz... de ha még is akkor meg a poénokra leszek kíváncsi hisz magyar országnak nincs akkora "kultusza" mint amerikának, amire a sorozat poénjainak és storyainak nagyrésze épült. Na meg persze itt a politikai korrektség is megkérdőjelezhető... (remélem legalább ez nem fog érződni rajat)
    De azért természetesen kíváncsian várom, mert én is nagy rajongója vagyok az eredeti sorozatnak.
    Hajráááá Bándiiiiii!!!
  • Darkoo
    #5
    Jáksó nője, az a szőke
  • Teppik Amon
    #4
    najó najó...de ki lesz Kelly?
  • Alkarcsont
    #3
    Jah meg hetente 1??? Minden hétköznap 1 különben elmehetnek a fenébe!
  • Alkarcsont
    #2
    Én nagy rajongója vagyok az eredeti sorozatnak. Lenyegében más hasonló pl. jóbarátok nem is köt le ill. volt még 1 amit szívesen néztem amit a dunán adtak néhány éve a Hallo-Hallo-t... Na visszatérve a rémrendeshez: remélem nem lesz erőltetetten átmagyarosítva ill. remélem nem az eredeti Rém rendes családot akarom majd látni/megtalálni benne.
  • bertino
    #1