476
Fighterops Repülőgép szimulátor
  • Lambo fan
    #316
    Minden esetre nagyon várom. :)
  • Bucser
    #315
    senki nem tudja.
  • Lambo fan
    #314
    ez a szimulátor mikor fog megjelenni, tudja valaki?
  • Molnibalage
    #313
    Nézegettem mostanában a fórumot az oldalukon, de nem találtam semmi új hírt. :(
  • Molnibalage
    #312
    Az ottani Fighter Ops topciban? Nem fér hozzá senki a fileserverhez?
  • L Viper #311
    Na fasza, jót akartál, most meg emiatt is fájhat a fejed :(
  • Bucser
    #310
    na basszus..... Most nézem, hogy az általam felrakott képeket habár a fórumról eltávolíttattam kikerültek és be lettek linkelve a frugalson.

    A Gondom az, hogy nem tudom törölni őket mert a szövegdoboz alatti képfeltöltés opcióval tettem fel mindet és így egy fileserveren vannak tárolva. Bár el szeretném távolítani őket nincs hozzáférésem és a moderátoroknak sem.

    Valami ötlet?
  • Molnibalage
    #309
    Hát igen, a magyar pénzügyi rendszer egy rakás szar...
  • Borisz80
    #308
    hát én már csak ilyen lázadó fajta vagyok... elnézést Frakk.
  • mcsaba
    #307
    Sziasztok, sajnos nem nagyon tudok angolol ezért a hivatalos honlapról nem sokmindent tudtam meg, de érdekelne hogy áll most a szim, lehet-e már a megjelenéséről pontosabbat tudni, lessz e benne Gripen, ha igen vannak már róla képek? a törések mennyire lesznek látványosak, van-e már a szimről videó bemutató, ha tudtok informáljatok ezekről meg úgy általába mi újság, köcc.
  • Frakk
    #306
    Igazából (főleg) Borisznak szántam az üzenetet (a hozzászólás jobb alsó sarkában látszik is).
  • Bucser
    #305
    Nincs igazad. Nem a pénzről szól. Ha valaki befizet Area 51-re elég sokat kap vissza belőle. szóval (szerintem) megéri. + Az Area 51-re befizetett egy éves díjat a program megjelenésekor discountként érvényesítheti.

    Szóval sárdobálást el se kezdjük. Szabálytalanságot csináltam megkaptam a büntetésem. Sztori vége.
  • Bucser
    #304
    Én egy szóval sem sértődtem meg.

    Sejtettem, hogy előbb utóbb elér a végzetem:) Arra pedig, hogy miért csináltam elég egyszerű a válasz: sok embernek aki ide ír nincs olyan kártyája amivel fizetni tudna az Area 51-ért. Ennyi. mint mondottam többet nem fordul elő.
  • Frakk
    #303
    Hello,
    láttam a képeket, de nem én szóltam. Viszont ha így lett volna akkor sem kéne nagyon megsértődni szerintem. Vannak szabályok amiket illik betartani. Sajnálom hogy nálunk ezt sokan másképp gondolják, és kellemetlenül érzem magam, hogy épp magyar fórumon történt ez meg.
  • Borisz80
    #302
    Ha a magyar srác szólt nekik akkor az elég genyóság volt a részéről... (Nesze neked magyar összettartás)
    Ez is csak a pénzről szól...
  • Boconadi
    #301
  • Scottt
    #300
    Huh az gáz részvét...
  • Bucser
    #299
    NA így jártam...

    You have been banned for the following reason:
    Posting of Area 51 material

    Date the ban will be lifted: 12-04-2007, 01:00

    Hogy honnan tudták meg nem tudom. lévén filenévre nem linkeltem direktbe... bár lehet a repülős topicba rakott f-16 képekért vagy éppen a magyar fejlesztő nézett be ide.

    Mindenesetre ha felemelik a bant akkor beszűntetem a szívárgást és a képeket. Lévén nem akarom elbukni a pénzemet.
  • Bucser
    #298
    most féléve volt az utolsó. (plusz a mostani) korábban volt hogy havonta jöttek.
  • Molnibalage
    #297
    Bucser, milyen gyakran vannak Dev Diary postok a fórumon?
  • Molnibalage
    #296
    Uh...
  • repvez
    #295
    Ez egy fizetös kieg hozzá(egyenlöre csak ausztrália) és 15 cm-es, mert az FSX alapbol tudja az 1m-es texturát ha a gépen fel lehet huzni maxra a grafikát.
  • Molnibalage
    #294
    Esetleg nem 15m-es textúrákkal? Ez FS X add on? Vagy alapból ilyen?
  • repvez
    #293
    Kiváncsi vagyok milyen lesz a megvalositása a FO-ban a városok és más területek megjelenitésének.
    Igy már egész jol néz ki a táj 15cm-es felbontásu texturákkal:
    http://www.flightterrain.com/gallery.html
    Ha ehhez hozzájönne a 90m-es talaj mesh az már közel valos tájat eredményezne.Csak valahogy a 3d-s házakat kéne elhelyezni oda ahol a texturán is van
  • Boconadi
    #292
    ace combat 6 a király
  • L Viper #291
    A másik kedvenc

    Komolyan mondom, minden tisztelet azoknak, akik a mai piacorientált világban szimulátor kiadásba mernek belefogni.

    Szűk réteg lettünk, főleg a Hardcore szimulátorok terén.
  • 42nd Intruder
    #290
    EE: Chomache vs Hokum? :D
  • Bucser
    #289
    talán ha átnéznél a Lock On topicba...
  • Molnibalage
    #288
    Hol? Én egy screent sem láttam az DCS-ből még. Tudsz adni linket erről? Egyébként a Fighter Ops nem tudod, hogy a helikopterekkel mit tud majd kezdeni?
  • Bucser
    #287
    be van ígérve a dual cockpit mód. (hisz 2 pitet mutattak az pachebol)
  • Molnibalage
    #286
    Mármint DCS... Ha meg lehet választani és lehet, akkor inkább AH-64D-vel repkednék. Nagyon remélem, hogy megcsináják a dual módot.
  • Boconadi
    #285
    majd talán a Black Shark.
  • Molnibalage
    #284
    Nem rögöhök. A Hind és az Longbow Apache óta nem készült egyetlen valamire való helikopterszim sem.
  • L Viper #283
    A Falcont minek is említettem volna, arról még az írástudatlanok is tudják, hogy az a FALCON.

    :-)

    Röhögni fogsz, de amit jól megcsináltak lehet nagyon régi is, mostanában a Hind-del repkedtem egy csomót a 0.72-es DOSBOX szépen "viszi" :)
  • Molnibalage
    #282
    Na és a Falcon? :)

    Egyébként az előzetes képek és infók alapján soha egyetlen játék sem mutatott ekkora potenciált előttem, mint ez. (A Gothic 3 egy ideig, de amikor megláttam az kiadás előtti utolsó videót akkor kezdtek kételyeim lenni, és a kiadás után sajnos ezek beigazolódtak...)

    Igazából, ha egy játék moddolható és nyílt akkor az gyakorlatilag örökéletű főleg, ha szimulátor!
  • L Viper #281
    Nem azt mondom, hogy a kiadáskor nem fog élni, hanem biztos, hogy utána évek múlva sokkal jobb lesz.
    A fejlesztőknek soha nem lesz annyi szabadideje, hogy minden igényt kielégítsen. Értelmes fejlesztő / kiadócsapat moddolható programot ad ki és az egész közösség alkotja tovább. Tudtommal a Fighterops is moddolható lesz.

    Jó példa erre az Enemy Engaged helis szim is, amit a fejlesztők már régen nem "patchelnek", mégis mennyi jó dolog van hozzá.
  • Molnibalage
    #280
    Remélem is. Hej mikor majd megjelenik mekkora buli lesz itt. Bár lehet, hogy addigra már DX9 alatt hasít majd az FF és lehet, hogy FF5 lesz már! :)
  • Bucser
    #279
    tévedsz. A Fighter_Ops élni fog. Ezek a srácok nem rövidtávra terveznek. Már csak a befeccölt idő és munka mennyiségét tekintve sem.
  • L Viper #278
    Lehet a Fighter Opsnak is 10 évvel a megjelenése után lesz igazi utóélete, a közösség moddolásai által.
  • Molnibalage
    #277
    Hát egy dologban sokáig nem lesz jobb. Az első kiadásban nem lesz még semmiféle harc meg hadjárat, csak oktatás és max. szimulált légiharcok. Ez is jó, ha 2-3 év múlva jön. Addigra olyan hadjáratot rittyentek akár több helyszínez is, hogy ehaj!

    Aztán lehet, hogy a szimulálció sokkal hűebb lesz, de nagyon kevés lesz a repülhető típus. A Falconban az évezhető típusok listája bővül. Mondjuk Bucser azt mondta, hogy ez is moddolható lesz. Ahogy a minőséget nézem, ezt maximum kabinokkal kell bővíteni a típusokhoz azt jólva...

    A Falcon nagy erénye, hogy singe móban is NAGYON tartalmas. A Fighter Ops tudommal erősen multiplayer orinentált lesz.