476
Fighterops Repülőgép szimulátor
  • Molnibalage
    #356
    Hú, 1 hónapig nem járok erre és mi van. :)

    High end PC, ennyi mennyiségű hozzászólást kb. 20 perc alatt el lehet olvasni, nekünk viszont összefoglalva részletesen begépleni újra eltartana vagy 1 órát. Ugye megérted, hogy inkább ezt nem tesszük meg?
  • repvez
    #355
    közben kiadták publikba is a 2. videot.Ahogy hallom a hangok azért nagyon ott lesznek a szeren benne.
  • Bucser
    #354
    nincs növényzet az új videón. kb ugyanaz mint a korábbi.
  • LeonSilver
    #353
    Csak az a qrva sok műszer nelenne.Ecccerűen nemlátok ki tőle :D
    ( vagy valami hasonló )
  • repvez
    #352
    uj képeket raktak fel a hivatalos oldalra ,de inkább csak a videobol valok a képek.Amugy az area51-en a juliusi képek is fenn vannak és egy uj video elviekben azon már van növényzet is a tájon.
    Bucser erröl tudsz valamit mondani a saját szavaiddal elmondva, hogy nehogy galiba legyen belöle hogy kiszivárgott?

    High end PC :http://www.fighterops.com/ ezen az oldalon minden eddigi infot megtudhatsz a faq részen
  • 42nd Intruder
    #351
    És még hogy a Lock On-os társadalom a buzi... :D

    Egyébként a válaszok amennyire képben vagyok:

    - pontos megjelenés még nincs a game-nek, majd egyszer jön

    - elvileg überelni akar fizika terén, szóval AFM-re számíthatsz!
  • blash
    #350
    Ez a te problemad.
  • Bucser
    #349
    Hát érdekes akkor hogy lesz időd az 1500 oldalas manualt majd átolvasni?? vagy úgy gondolod, hogy amire nem tudod megfejteni a választ vagy csak "lusta vagy elolvasni" majd mi megmondjuk?

    btw nincs megjelenési időpont. modulrendszerű lesz a játék és teljesen hard-core.
  • Solt
    #348
    Ez nem kötözködés! Egyszerűen elvársz tőlünk olyat, amit még magadtól sem! Azzal indítasz, hogy lusta vagy. Ne haragudj ezért ránk, de mi is. Amikor ezt udvariasan, bár tény, hogy pici iróniával a tudtodra lett hozva, még Te kezded el sértegetni a másikat. Ha ezt az időd, és energiát abba fekteted, hogy vissza olvasol egy-két oldalt, akkor most nem kéne idegeskedned! Ha se időd, se türelmed, ráadásul még ilyen érzékeny is vagy, akkor ez nem lesz a Te játékod, tehát az érzékeny búcsú sok egyéb kellemetlen élménytől szabadít meg. Bölcs döntés.

    Nem haragszunk, ha egy picit rugalmasabb leszel, örömmel várunk vissza.

    Isten áldjon!
  • High end PC #347
    Már ne is haragudj, de meló mellett és egyetem mellett igen is lusta vagyok "5 percet" ->inkább 1,5 órát arra szánni, hogy 350 hozzászólást átolvassak. Idejöttem, bocsánatot kérve, hogy nem tudom elolvasni az üzeneteket, nem csak holmi belökött segítségkéréssel kezdtem, nem is vágtam fel hogy mennyi az elvégzendő munka, melyből kifolyólag nem akarok rászánni ennyi időt, hisz jobb dolgom is volna, de tudod, kevesebb idődbe került volna udvariasan leírnod a megjelenési dátumot, mint hogy elkezdesz kötözködni, mint a többiek, hiába , úgy néz ki errefelé a kibertében ilyen a színvonal, és én is jobban tettem volna, ha nem pazarolok erre is időt, hogy ezen felbőszüljek ennyi soron át, de én kérek elnézést, hogy zavartam, többet nem teszem, a viszont látásra!
  • Solt
    #346
    Csak Te lehetsz lusta? Mi nem? Az egészet elkerülhetted volna, ha rászánsz 5 percet. Ok - okozat...
  • High end PC #345
    Faragatlan, arcátlan, elképesztő színvonal.
  • Bucser
    #344
    csak mint te.
    olvass vissza.
  • High end PC #343
    Te is az értelmesebb rétegből való vagy látom.
  • blash
    #342
    Szia!

    Bocs, de mi meg lustak vagyunk valaszolni.

    Udv
  • High end PC #341
    Sziasztok!

    Bocs, delusta vagyok elolvasni az előző pár száz hozzászólást, mikor fog jönni a ez a repszim?
    Lock On-t meg a Falcon-t is megveri majd fizikában?

    Üdv.
  • Molnibalage
    #340
    Ez a kameraállás miatt van. Az összes repszimben így érzed, ha nagyon fix a kemara és nagyon magasan vagy. Nézd meg a Fly freely-ban azt amikor bőven 40 ezer lább felett zuhanok és dobom a flare-eket!
  • Boconadi
    #339
    hogy is mondjam, kicsit úgy éreztem, mintha a táj mozog alatta, nem a repülő a táj fölött. Nagyon látni lehet a tengelyeket.
  • Molnibalage
    #338
    Konkrétan mi volt a fura?
  • Boconadi
    #337
    jah láttam a vidit is, csak a gép kicsit furcsán mozgott. (jó tudom, hogy még nincs kész)
  • Molnibalage
    #336
    Ja. Lesz ez még durvább is. Lehet majd bujkálni a radarok elől rendesen.
  • Boconadi
    #335
    Ez a kép a játékból van? Tök durva...

  • Molnibalage
    #334
    Új dev diary mikor lesz? A múlkorit is korábban adták ki a leak miatt, de annak is már 4 hónapja...
  • repvez
    #333
    egy uj kép jelent meg a honlapon.Nem valami sokatmondo,de van :D
  • Bucser
    #332
    A Régebben emlegetett FO contest eredménye a különböző blockú F-16-okról Itt megtekinthető!!

    Én nem nyertem mert nem akartam találgatni, hogy milyen részletességig kell megkülönböztetni. (hogy elég-e a fő block vagy kell az 50-52 közti különbség)
  • Molnibalage
    #331
    Felkelek és a géphez hajolva megkérdezem, hogy szép idő van ugye?
  • Boconadi
    #330
    Jah, rémlett is valami.

    Konkrétan Falcon 4.0-ra gondoltam én.
  • Bucser
    #329
    Az FO így lesz felépítve. olvass vissza kicsit szerintem már írtam korábban.
  • Boconadi
    #328
    Meglehet csinálni azt, hogy két gépről futtatok egy programot, és az egyik gép, tegyük fel dolgozza a textúrákat, illetve az időjárást, míg amin játszok, az csak a repülőgép normális mozgására koncentrál?

    Tehát így kisebb annak az esélye, hogy a textúra miatt beakad a játék, vagy szaggat az eső miatt, stb...
    Így jobban lehetne játszani a játékot szerintem.

    Ilyen lehetséges? Vagy külön úgy kell megcsinálni a programot?
  • Bucser
    #327
    Az majd számolja az időjárást:)
  • Boconadi
    #326
    Vagy a régigéped esetleg jó lesz valami szervergépnek.
  • Molnibalage
    #325
    Meg magára a játékra is. 100 dolcsi + postaköltség körül lesz az alap. Ehhez szerintem 2GB RAM GF8800 és Dual core proci alatt esélytelen lesz bármi.. Mondjuk, ha 2-3 év múlva jön én akkor már rég jó munkásember kell, hogy legyek. A mostani gépem akkor már sokat nem ér majd (sőt, most sem...), meg lesz tartva, hogy ki lehessen használni az erőforrás megosztását. (mittomén, hogy ezt hogyan hívják.)
  • Boconadi
    #324
    Uhh mire ez a játék kijön, biztos vagyok benne, hogy beruházok egy új gépre, erre a játékra, és egy joyra, ebben biztos vagyok :)
  • Boconadi
    #323
    úgy érzem magam mintha a redflag forgatásán lennék :D
  • Molnibalage
    #322
    Pár új kép.
  • Molnibalage
    #321
  • Molnibalage
    #320



  • Molnibalage
    #319
    Türelem Fighter Ops-ot terem?
  • Bucser
    #318
    Igen te értetted félre.

    Ugyanis abszolút nem nyílt fejlesztés. Sőt a játék maga hardverkulcsos védelemmel lesz ellátva ha minden igaz.
  • Lambo fan
    #317
    Most lehet hogy nagyon zöldeket beszélek, de gyenge angol tudásommal azt olvastam ki a hivatalos FighterOPS weboldal FAQ-jából, hogy ez a szimulátor inkább egy amolyan nyilt fejlesztés, aminek tesztelésére-fejlesztésére már 2006 óta lehet jelentkezni. Egyszóval nem hinném hogy olyan lenne, mint pl a Lock On vagy a Falcon 4.0
    De lehet én értettem félre...