434
Mi lesz belőle?
  • Sir Quno Jedi
    #354
    No, az én autómat aztán elvehetik, az nekik kerül többe... :D
  • Sir Quno Jedi
    #353
    Nekem is olyan autóm van, nagyon faja! Ebben nehéz meghalni! :D Csak én nem gázolok tucatszám gyalogosokat, mert nem vok hülye!
  • mrzed001
    #352
    Bizony, mivel a tulajdonos felelősséggel tartozik azért, hogy kinek adja oda a kocsiját (pölö odaadod egy részegnek a kocsid, hogy ő vezessen, akkor te is vétkes vagy)
    Ha a kissrác nem való apuci méregdrága kocsijába, akkor ne kapja meg (vagy ha igen és gyorsanhajt, akkor vegyék el)
  • Vlala #351
    Pont ezért kell elvetetni!
    Majd apuci a SG-ére ver a vásott kölöknek, ha elveszik a kocsiját...
  • ddt500
    #350
    Én motoros vagyok. Autópályán ha kisebb a forgalom akkor 200 az utazótempóm. Persze nagyobb forgalom esetén erre esély sincs. Egyszerűen nem takarodnak vissza az emberek a szélső sávba. Itt most nem arról beszélek, hogy jövök mint az állat és nincs idelye észrevenni, hanem már 1-2 perce ott vagyok a seggébe fényszórózok de basznak rá. Évi 10-12 ezer km szoktam motorozni (plussz mellé villamost is vezetek) és eszméletlen dolgokat látni az utakon. Elmesélem a legutóbbit. M7-es, két kamion megy egymás mellett. Mögöttük fehér kb. 20 éves tunning peugeot. Megyünk 80-nal. Nézem, hogy mi a fasz van? Nem húzom az időt a lényeg:3!!! kamionos szivatta a peugeot-ost. Az fogta magát és leelőzte az első kettőt a leállósávaban. A harmadik, akit én még nem is láttam csak akkor, mert, hogy a belső sávban lévő kamionost leszorította a fűbe.A legelöl lévő meg húzta rá a kormányt az autósra. Szóval hátulról csak annyit láttam, hogy a 3 kamionos mint az ökör rángatja a kormányt az egyik azért, hogy elkerülje az ütközést a másik meg azért, hogy eltalálja az autóst. Közötttük meg ott cikázik az a kis szar. Mint a filmekben. Egyébként nem vetetném el az autót. Mert rengeteg olyan ember van akinek nincs is saját autója ha nem apuci vagy a cég kocsijával repeszt mint az állat.
  • mrzed001
    #349
    Melyik villamosmegállósra, mert hirtelen vagy 2-3 is eszembe jut az elmúlt 3-4 évből?
    Volt egy a nyugatinál, volt egy a petőfi híd lábánál pesten (arra emlékszem aszem gyorshajtó merdzsó volt kb 100 kmh-val), ... és még lehetne sorolni.
    Itt én inkább az áldozatokról emlékeznék meg, illetve hozzátartozóikról.
    A mercis kapott talán 2-3 év felfüggesztettet, és volt 2-3 halálos áldozat (remélem jól emlékszem, volt pár és keverhetem).
    Ja, és a hozzátartozók nem is tudom kaptak-e valami komoly kártérítést megölt szerettükért (túl liberális ilyen téren a magyar bíróság, én 100milliókat ítélnék meg a családtagoknak, vagy igen komoly havi járadékot ...)

    És akkor most gondoljunk bele, hogy mi történt volna, ha az illetőtől a mostani törvények szerint már előtte elvették volna a kocsiját .... hány ártatlan lenne ugyan megmenthető ezzel a törvénnyel, illetve hányan vezetnének óvatosabban féltve szaros kocsijukat (és márse történik meg a gyorshajtás miatti baleset)
  • Vlala #348
    Gondolj csak a villamosmegállós balesetre, amikor a Forddal kilenc embert ütött el a fickó... Az ilyennek tényleg nem való autó.
  • mrzed001
    #347
    Óóóó, én is tudnék mesélni a 4-es halálút rejtett borzalmairól.
    Ahogy említettem, a lassan haladók balesetveszélyesek és egyébként sem lenne semmi keresnivalójuk a főbb főutakon, egyetértünk.
    Viszont sokkal veszélyesebbek a szabálytalanul előző és gyorshajtó autósok. Nem egyszer kellett nekem is és a szabályosan szembejövőnek is 90-100 körüli tempónál lehúzni a kavicsos útpatkára (+ima hogy meg ne csússzon a kocsi), mert 1-1 bömbis, BMW-s, ... háromsávosította a kétsávos utat (Személyes tapasztalatom szerint Lada valahogy egyik sem volt, meg "normál" autós se, bár az egyik egy szőke (cicababa talán?) Buzukis lehetett máramennyire láttam).

    Ami a motorosokat illeti, mivel főleg átutazók járnak arra, ezért elég sok száguldozóssal szoktam összefutni (persze lehet hogy mind/nagyrésze külföldi volt). Gyorshajtás terén igen durván űzik az ipart, 140-150-el mennek ha tudnak. Persze sokan nem húzódtak le hogy elengedjék őket ... hát legalább addig szabályosan 90-100-al mennek.

    Egyébként volt egy jó hasonlat: Az autó olyan mint a töltött fegyver.
    Ha ezt a hasonlatot tovább viszem, akkor: Jelentősen gyorsan hajtani lakott területen olyan, mint bemenni egy szombat délután egy bevásárlóközpontba kezedben egy csőretöltött nem kibiztosított fegyverrel.
    Persze hogy nem csodálkozol, hogy a rendőr első dolga bevonni a fegyvertartási engedélyed, második pedig elvenni a fegyvered, hogy ne veszélyeztesd az embereket.
    Na ezzel egyenértékű kb. az über nagyképű gyorshajtótól a fegyverének (autójának) elvétele. Csak egyetérteni tudok vele.
  • Gabor_(HSF)
    #346
    Ez igy nagyon egyoldalú,ezért nem általános..
    Előszőr is,a veszélyesen lassan közlekedők is legalább annyi balesetet okoznak,40-el is lehet sávot váltani,elkanyarodni,előzni figyelmetlenül..
    Na meg a motoros kultúra...itt inkább a magyar autós kultúráról beszélhetnénk,mert itt is a legtöbb balesetet a figyelmetlen autós okozza..
    Mégpedig az a hozzáállás,"rohadj meg te is ebbe a melegbe,nehogy elmenj már mellettem"
    Természetesen mind2 oldalon vannak idióták,ez nem is lehet vita..
    Azthiszem tárgyilagos ebben a kérdésben az lehet aki mind2 oldalt képviseli és ide tartozik,hogy a motor fele annyi idő alatt megáll,még ha 2x akkora tempóval közlekedik,mint egy középkategóriáju autó.....
    Én azon az állásponton vagyok,hogy érzésből koncentráltan kell vezetni,ami nics összefüggésben a sebességgel(persze nem az esztelen száguldozásról beszélek)
    De ha a körülmények engedik,én nyugottan közlekedek városban 70-80-nal,autópályán meg 180-200-al...
  • mohus
    #345
    én is ezzel értek egyet....

    én a 2/A nevű halálúton szoktam közlekedni, ami hol egysávos hol kétsávos....természetesen az egyik legveszélyesebb kanyarban egysávos és talán keskenyebb is az előírtnál:)

    kb 100-zal szoktam menni...így meg tudnak előzni a 140-150-nel autók könnyedén, és a szakadt 70-80-nal döcögő AVIÁT sem érem utól nagyon hamar:)

    ami viszont oltári veszélyes az a motorosok vezetési "kultúrája"...én mindig azon imádkozom, hogy csak nekem ne jöjjön véletlen mert elszáll mint a győzelmi, aztán nézhetem a síró anyucit meg elmondhatom ezerszer a rendőröknek a rendőrségen, hogy hogyan is volt....és közben elb...ok vagy fél napot ezzel....amiért más volt felelőtlen...

    javaslok minden "én nem tartombe a sebességet, de nem okozok balesetet" vezetőnek koszorúszámolást a 2/A-n avagy a hatos úton....
  • Vlala #344
    Az alcímhez: flém.
  • mrzed001
    #343
    Ezzel csak az a gond, hogy ha ismersz egy fejest a yardon, akkor az bagóért elintézi, hogy már másnap visszakapd a jogsid (igen, láttam már ilyet)
    Ha a kocsiját vennék el, na azt azért egy fokkal nehezebben játszaná vissza a haver a tulajnak

    Egyvalami viszont biztos, kell valami nagyon komoly visszatartó erő, mert egyre jobban elharapództak a durva szabálysértések (gondoltam már rá, hogy beszerelek a kocsiba egy kamerát, hogy legalább azt bizonyítani tudjam hogy nem én voltam a bűnös balesetnél)
  • gordon 24
    #342
    Mint mondtam én egész nap megyek. reggel 8-17 oráig kb.. Ezalatt az idő alatt kb 700km-ert megyek.Ja és persze dolgoznom is kell. Ha nem ilyen tempot mennék szerinted ez sikerülne? A válasz igen csak nem érnék haza 17-re hanem valszeg inkább 18-ra, És tudod te is hogy dolgozni szar és az ember minnél elööb otthon akar lenni ezért megéri és számit az az egy óra..
  • Sadist
    #341
    Most az a néhány perc számít a +20 km/h miatt? Rövid távon nincs értelme, hosszútávon meg nyugodtabb az ember, mert legalább a rendőrök nem fogják baszogatni.
  • gordon 24
    #340
    Kocsit semmi esetre sem venném el.. Az az ember saját tulajdona, és nem feltéltlenül csak közlekedésre használható.. A jogsit én 160-felett elvenném és innentől kb egy év. Ha 170-felett megy az illető minden +10km/h+ 1év jogsi elvét. 200Km/h-nál már 5 évre bevonnám.. De a kocsit nem venném el.
  • mrzed001
    #339
    Az a baj, hogy nem lehet autónként egyedileg eldönteni, így egy átlag alacsony értéket kell kijelölni.
    Persze, hogy egy fercsi totál biztonságosan megy egy profi sofőrrel 200-at is száraz úton, vagy egy volvo ahol a 4 kerék egymásfól függetlenül oldja meg a nyomaték/fékezés módosításával, hogy ne csússz se meg.
    De az átlag nem ez, erre nem szabad szabályt hozni. Egy átlag kisautóval már a 150 is lehet életveszély (és itt nem a smart-ra gondolok, mert azzal már a 100 is az sztem)
    A kérdés az, hogy te mekkora gyorshajtás esetén mondanád azt, hogy ez annyira durva hogy az illető nem érdemli meg hogy valaha is vezessen (elveszi jogsit + kocsit)
  • gordon 24
    #338
    Igen ezért igazat adok neked... De azért irtam hogy a kép témában igazuk van mert ilyen csúnya képeket és baleseteket tudok mutatni kisebb tempoval is. De egyetértünk hogy a sebbességgel nő a kockázat, És ezt nem lehet tagadni...
    Tehát szerintem autópályán Max 150-160 km/h.. Város Max 70km/h, Országut Max 120 km/h.. Ennél több értelmetlen és veszélyes..
  • Max 36
    #337
    Naná,de természetesen nyári gumival
  • Gabor_(HSF)
    #336
    Jólvan,látom értjük egymást...tehát autópályán,jeges havas körülmények között a max 150...ez maximálisam true
  • Max 36
    #335
    Dehogy,autópályán.Városban max, 80-at engedném,már ahol adottak a körülmények.
  • mrzed001
    #334
    Az az igazság hogy a kép témába igazuk van a többieknek.. Az a Wartburg még 30-al sem ment.
    Akkor nekem van igazam, mert a többiek írták, hogy gyorsan hajtott :)

    Én a gyorshajtás mellet vagyok egy bizonyos szintig ez a szint a 150km/h e fölötti temponál bármi történik elöted semmit nem tudsz tenni ha BMW ha nem
    Ha jól emlékszem a KRESZ-re, akkor +-10%-ot engedélyez, tehát 130-nál 143-al még teljesen szabályos vagy (50-nél 63-tól mérnek, szóval 150-el még talán nem is kapcsolnak le).
  • Gabor_(HSF)
    #333
    Városba?
  • mrzed001
    #332
    A halálos kimenetelű balesetek elenyésző része történik 180-200as sebességgel történő ütközéseknél
    Nem értek egyet. Elég sokáig lehetne sorolni csak a médiaszereplők/politikusok által gyorshajtás miatti baleseteket
    Hirtelen mik is jutnak eszembe:
    TV2 2-3 munkatársa is motorral gyorsan hajtott (már időben, máshol) ... RIP
    Balaton mellett 180-al sort előző miniszteri kocsi vs ártatlan balra kanyarodó trabantos ... RIP
    Stohl buci is már 2x törte szarrá magát gyorshajtás következtében

    Nemzetközileg mostanság:
    Alec Baldwin testvére Daniel 125 kmh-val száguldozott Los Angeles belvárosában ... RIP

    Most így hirtelen fejből ennyi jutott eszembe

    Node nézzük mit is mond a rendőrség
    egyik: A legtöbb baleset oka ugyanis gyorshajtás. Tavaly az első kilenc hónapban összesen több mint 15 ezer baleset történt. Ebből majdnem négyezer - azaz minden negyedik - gyorshajtás miatt. A második leggyakoribb ok az ittas vezetés volt
    másik: Az elmúlt napokban sok volt a motoros baleset. A rendőrség adatai szerint a legtöbb baleset a gyorshajtás miatt történik annak ellenére, hogy a traffipaxok folyamatosan dolgoznak.
    harmadik: Az M5-ös autópályán meghalt egy nyolc éves gyerek, amikor egy osztrák család gépkocsija az árokba borult. Az autóban utazó, és a balesetet túlélt három gyermek és édesanyjuk súlyos sérüléseket szenvedett, az apa sértetlenül szállt a kocsiból. Szemtanúk szerint a Budapest felől érkező autó a belső sávban haladt, és éppen egy nagy sebességgel érkező jármű elől akart a másik sávba húzódni, ám a túl heves kormánymozdulattól az árokba borult.

    Egyszóval az ittas jelentősen kevésebb embert öl meg az utakon, mint a "sietség"

    Egyszerűen a tömény irigység beszél belőled,mert egy 10éves tragacsod van,és dögöljön meg a szomszéd tehen alapon vesszenek az "újgazdagok".

    Istenigazából majdnem vettem egy idősebb Proshe-t, meg egy újabb mazda felé is kacsingattam, de aztán annyira megtetszett ez az öreg biztonságos kis kocsi, hogy ennél maradtam (éppen akkortájt komolyodtam meg vezetési téren, és már nem a száguldozás volt a fő szempont)
  • Max 36
    #331
    a 150 bőven elég lenne.
  • Max 36
    #330
    Csak sajna az a probléma,hogy a 18-20 éves "újgazdag" gyerköcök nincsenek tisztában a csili-vili masina tudásával,a sajátjukat annál többre értékelik.És 37 évesen volt szerencsém kipróbálni jó pár csodamasinát[többek között 200 pacinál is erősebb Jag-ot,hála volt karbantartó cégünk sofőrjének],és nálunk a közlekedési kúltúra messze van még a felhánytorgatott némettől.Aki 120-szal söpör el a buszsávban,mert -"pénzem van,nekem mindent lehet"-attól ha a kocsit nem is,de a jogsiját 10 évre bevonnám.
  • gordon 24
    #329
    Az az igazság hogy a kép témába igazuk van a többieknek.. Az a Wartburg még 30-al sem ment. Az összes létező autót fügetlen attól hogy Suzuki vagy BMW az Euronacp törésteszteken 56km/h tesztelik. És gondolom mindenki látüt már ilyen tesztet. Tehát ez igazolja azt hogy 50-60-nál is már lehet halálos kimenetelü egy baleset. Persze ez nem arra vonatkozik hogy valaki 50-60 közt megy hanem arr hogy az ütközés pillanatába ekkora a tempo. Szóval igaz hogy a kissebb tempo kisebb kockázat és hogy nagyobb tempo nagyobb kockázat..
    Én a gyorshajtás mellet vagyok egy bizonyos szintig ez a szint a 150km/h e fölötti temponál bármi történik elöted semmit nem tudsz tenni ha BMW ha nem. Ez bizonyitott tény nem én találtam ki. Versenyzők tesztelték ezt autópályán szimulátorral.

    Szóval szerintem kell gyorsan menni mert élvezetes és ráadásul elöbb ödaérz, de megfontoltan és 150-nél nem többet. Én igy csinálom levezettem már kb 100000-km et és még nem volt baj...
  • Punker
    #328
    Na most azonnal hagyjátok abba!
  • Botond #327
    A halálos kimenetelű balesetek elenyésző része történik 180-200as sebességgel történő ütközéseknél. Ez egyszerűen belátható hiszen a magyar gépkocsi állomány nagyon nagy része egyszerűen nem képes ezt a sebességet elérni és tartani. A balesetek töredéke történik autópályákon a rengeteg őrült száguldozó ellenére. A 3as főút halál út volt,amíg el nem készült az autópálya,ahol meg hajtunk mint a meszes. Egyszerűen a tömény irigység beszél belőled,mert egy 10éves tragacsod van,és dögöljön meg a szomszéd tehen alapon vesszenek az "újgazdagok".

    Mivel hozzászólásaid 90%ban egy bizonyos etnikummal kapcsolatos mocskolódás merül ki,ezért úgy érzem 30éves korod ellenére sem vagy egy megfelelő színvonalú vitapartner,így részemről befejeztem.
  • mrzed001
    #326
    Az más, félreértettem a #315-öt, amit #322-ig nem volt képes értelmesen leírni.
    (pedig részletesen leírtam többször amit értettem, lényegtelen ... ez a stílus akkor is max a helyi kocsmába vagy késdobálóba elfogadható)

    Mellesleg nagyon felhergelődtek az indulatok a notórius gyorshajtók részéről. Talán nem ártana egy kicsit lehiggadni és megérteni, hogy törvénytelen, szabálysértés amit teszel, örülj hogy nem kaptak el és hogy még senkit nem öltél meg (magad se)

    Ja, és ugyebár nem 15 éves ladával szokás 180-200-al menni, szóval talán azért ágáltok ennyire ez ellen a törvény ellen, mert szar lenne ha elvennék a nehezen "összespórolt" merdzsót meg a zsebpénzből vett sportkocsit
  • Botond #325
    Hiába vered magad,csak a saját szegénységi bizonyítványod erősíted. Egyrészt durva kirekesztő rasszista megnyilvánulásaid biztos érdekelni fogják a moderátorokat,másrészt ha már buta vagy legalább ne villogj vele! 44éves embernek simán lehet 4 éves unokája,ha mondjuk 20évesen apa lett,akárcsak a fia. Ez az elemi iskola alsó tagozatának elvégzése után kiszámítható.
  • Gabor_(HSF)
    #324
    Én meg tőled venném el,még ha vetted is...
    Ilyen birka gondolkodással,semmi keresni valód az útakon.....
  • mrzed001
    #323
    Szóval ott tartott a topic a szétflamelés előtt, hogy összeállítottam egy listát, ami sebességeket átlépőktől én támogatnám hogy elvegyék az autót

    Hogy kitől venném el azonnal és kérdezés nélkül
    Lakott területen:
    20-as táblánál 65-el hajtótól (225%-os gyorshajtás) eleve csak 50-el lehetne menni ugyebár ... jogsi ekkor már rég pápáááá
    30-as táblánál 70-el (130%)
    50 helyett 90-el (80%) lakott terület, bármikor kiléphet egy gyerek ....
    70 helyett 100-al (43%) ez egy kicsit szigorú, de hát továbbra is lakott területről van szó

    lakott területen kívül:
    70 helyett 110-el (57%)
    90 helyett 140-el (55%) itt azért hagynék rá, mert rosszul sikerült főúti (2 sávos) előzésnél inkább húzassák a kocsit, mint hogy ettől való félelmükben frontálpuszizzanak
    110 helyett 150-el (36%) mivel autóút, tehát nincs szembeforgalom miatti előzés
    130 helyett 170-el (30%) ezen nincs mit magyarázni. >170-nel száguldozók 90%-a ön és közveszélyes
  • Gabor_(HSF)
    #322
    Bravó...Látom sikerült összeadni,ki segitett???
    A többit nem kommentálom,mert az értemi szinted(ami nincs összefüggésbe a koroddal.tehát ütöd az 1 éves unokámét)képtelen ennyi információt feldolgozni..
    Egyébbként van véleményem,le is írtam,csak nálam a gyorshajtás nem egyezik az esztelen száguldozással,ami szintén csak nálad nem világos..
    Mivel több szót nem érdemelsz,no meg talán lesz neked valami a Tv-be is,igyhát hagylak is a mama őlében ülve valami jó kis sorozatot nézni...
    De vigyázz! a kukoricát ne szord ki a szönyegre és mossál kezet előtte....
  • mrzed001
    #321
    1) 17+26 = 43, legyen 44
    én mondjuk 30.
    Különbség 14 (tehát 14 éves voltál, amikor az unokád született ?)
    Ezek szeirint 7-7 évesek voltatok te és a fiad, amikor apák lettetek ???
    Nem mondom, még ha a fiaddal hozol egy "korba" akkor is furán nézek rád, hiszen akkor 14 éves voltál amikor a fiad született ...
    Van még valami megoldandó matematikai problémád, esetleg az ükunokád parciális difi egyenletét kellene még megoldani az egyetemi házidogához ?
    2) ha valaki azt állítja, hogy negyven évesen unokájával vagyok egykorú, nos eszembe jut az a vicc, hogy:
    Cigányasszont megkérdezik (van 12 gyereke), hogy kitől van ez a sok gyerek?
    Mire a válasz: A nagyja az apjuktól, az apraja meg a nagyjától

    Egyébként mondtam, hogy itt a flame vége , már így is eléggé sikerült félrevinned a topicot.
    Ha van a gyorshajtás és ennek következményében autó elvétellel kapcsolatos észrevételed, megjegyzésed tedd meg, vagy húzz innen melegebb égtájakra (ajánlom figyelmedbe a gumi topicjait, ott szidhatod bárkinek az anyucikáját ... egy ideig aztán onnan is bannolnak)
    Világos ????
  • Gabor_(HSF)
    #320
    De rohanj szólj neki..
    A szint és a kor az két külömböző dolog,(legalább is, ha a 30 éved alatt sikerült már elvégezned a 8 elemit)
    És ha az én reagálásom miatt bünti pont jár,akkor a te cigányozásod miatt ban..
    Ha a logikai oldalról közelitünk,hát azzal is hadilábon vagy,mint kiderül...
    Ha azt vesszük alapúl,17 évesen lehet legkorábban jogsiba belevágni,ahoz hozzáadunk 26-ot,meg azt az időszakot esetleg amig tarthat a tanfolyam,hát!
    Talán van egy számológép a közeledben,de ha nincs,akkor anyucidhoz fordulhatnál bizalommal,talán ebben is tud segiteni neked..
    Cóval úgyesen teleköpködted ezt a topicot a nagy ételmiségeddel,de nálam,jól vizsgásztál
  • mrzed001
    #319
    Ez most érne jobb esetben is vagy 1-2 büntipontot (vagy 1 hét ban hogy lehűtsd magad egy kicsit), gondolom ezt tudod.
    Lásd jó szivem, nem szólok modiknak :D

    Viszont:
    1) matek terén sztem te vagy nagyon lemaradva (ált. 1. oszt. összeadás-kivonás megvót??).
    Állításod szerint unokáddal vagyok egykorú, azaz pölö a fiad fiával. Nos, mivel adatlapjaink szerint ~10 év a korkülömbség közöttünk, ezért hogy egyidős legyen velem az unokád, bizony >30 éve kellett hogy szülessen (amikor te még csak 10 voltál). Jóhiszeműen feltételeztem, hogy azonos korban voltál te és a fiad amikor gyereket csináltatok, így jött ki a 10/2 = 5 évesen.
    Nos, nem látom hogy hol itt a logikai bukfenc, kérlek világosíts fel. Márpedig ha mindez igaz, akkor iszonyat pedo lehet a családod, hogy már 5 évesen gyereket csináltok (mellesleg biológiailag ez ugyebár teljességgel lehetetlen, hacsak nem mutáció következménye a korai serdülőkor kialakulása felétek)
    2) veled ellentétben édesanyám egy nagyon kedves és jólelkű ember, akinek van esze, és képes normális beszélgetésre és vitázásra, amire úgy tűnik te teljességgel képtelen vagy (amit itt levágsz az hiszti és veszekedés, olyan női IQ mentes dolog).
    Mellesleg szádra ne vedd mégegyszer, majd ha feleolyan jó ember leszel mint ő, na majd akkor.

    Amúgy itt a vége a flémelésnek!
    Még egy ilyen, és meglátjuk modi mivel jutalmazza hozzászólásaid "tartalmát"
  • Kata
    #318
    Gyula. Ez nagyon gyenge poén volt.
  • Gabor_(HSF)
    #317
    Kis buzi faszláma vagy szimplán,de hát erőlködj csak nyugodtan,nálam partnerra találsz és amint látom a matek se megy igazán,de anyád biztos büszke a kicsi okos fiacskájára,talán még ki is veri neked.....
  • mrzed001
    #316
    Sztem eddig az elmúlt 4 hozzászólásodban egy értelmes vitapont sem szerepelt, se meg nem próbáltál az általam/mások által állítottakkal akár pontonként vitatkozni .... szóval nagyon nagyon gyenge vitapartnernek bizonyultál...

    OFF:
    Egyébként vagyok talán 10 évvel fiatalabb nállad (megbocsáss hogy tegezlek, itt így szokás tudod), szóval akkor 5 évesen csináltad a kölköd, aki 5 évesen csinálta az unokád .... enyhén pedo lehet a családod (urambocsá nemnaponbarnult?).
    Mellesleg nem szokásom ilyen IQ_Lite személyeskedő szintre alacsonyítani magam, de csak a te kedvedért megtettem (érezd magad megtisztelve).
    Majd nézz vissza ha végre felnőttél, és ÉRTELMESEN képes leszel vitatkozni a témáról, és nem csak idiótaságokat benyögdösni
    :OFF
  • Gabor_(HSF)
    #315
    Nekem bőven elég ránéznem az aláírásodra,meg a profilodba,talán az unokám szintjét megütöd,tehát miért is álljak le veled vitázni,ráadásul ha fogolmad sincs miről beszélsz....