91
KÉSZÜL A FOLYTATÁS!!! Florcita visszatér
  • abonyitomz
    #91
    jaja utálom a Joeyt , Lost , Jóbarátok , Rém családot , Csillagkaput , Orion ürhajósat vagy melyik az a film...
  • DJviolin
    #85
    Onnan lehet megtudni, hogy ki nézi a sorozatot, hogy most azok nem írnak.
  • Harly18
    #84
    Ja és lehet kiderülne, hogy olyan ügyefogyott, mint a sorozatban...
  • Membrah
    #83
    whuáááá...
    olvass egy kis Coelhot,vagy Szilvásit..vagy egy könyvet..
    kicsit talán műveltebbek,és csendesebbek,mint drága favoritod,és sztem egy
    pöppnyiz több igazásga tapintanak rá..

    Igaz..ebben is lehetnek "tanulásgos esetek",de a nyelvezete,módja..tartalmilag és formailag annak rétegnek szól,aki hogy ismondjam..nem a legtanultabb..ne vedd a szívedre..nem rólad beszélek,csak az az ország ahol készült,és akiknek készült,nem arról híres,h a szegény réteg elég intelligens egy összetettebb mű megértésére...
    Nekik készül..akiknek csak a meló jut,meg az álmodozás a fene nagy szegénységben.
    silány minőségben foglamazza meg a büdös nagy igazásgokat az életről,holott egy értelmes,kulturált,és műveltebb ember,már magasabb módon is tud szórakozni és a nagy téziseket metaforikus formában is érti,felfogja..sőt akár képes meghatódni is.

    szomorú h a mai gyerkőcök semmit nem olvasnak,vagy ha mégis marad a Hernyó potter,meg a Konyak a barbár,meg mittomén én miylen agyelvonó szarok,meg az idióta mesék a tévében,mint plvuk, a Pokemon..-.-
    de sebaj..nekünk még ott volt Vuk,Frakk,Bob és Bobek,Szaffi..stb.

    Nah mindegy...szánalmas kis evolúciónk ezzel jár...-.-
  • Duddits
    #82
    Sorozatot nem szeretem, mert nyivákolnak össze-vissza, egy-két részt láttam is, de nem jött be. De Florcita azért bejövős, főleg ha nem a filmben van, hanem a való életben.
  • DjDano
    #81
    Egyébként köztudott, hogy az ilyen sorozatok leginkább a szegény országokban a legnépszerűbbek (Brazilia, Peru...stb), amolyan kábítószerként fogyasztják :))
  • DJviolin
    #80
    Képzeld el bizonyos értelemben én is nézem a Csacska Angyalt, de értelmet még nem találtam benne.

    Egy tévé, egy légtér amikor a hugom nézi ezt a szörnyűséget. Milyen értelem ember? Tündérek, boszorkányok, grófok, együttes, és egy szentfazék főszereplő. Mi ebben az értelem? Mellesleg az egész sztori egy színpadi mű koppintása (aminek nem tudom a címét, de egyszer a Madách Színházban láttam a darabot. A darab arról szólt, hogy a II. világháború idején az Alpok között egy apácát kiküldenek dadusnak egy az Alpokban élő grófhoz azzal a céllal, hogy vigyázzon a gyerekekre (aka Flor), a grófnak van egy hárpia barátnőja (aka Delfina) aki mindenáron hajt a grófra (aka Federico vagy Maximo). Aztán a dada megtanítja zenélni a csemetéket (aka zenekar), majd lesz még egy két bonyodalom, mert a II. vh. idején játszódik.

    Ez nem magyar darab, hanem az egész világon mindenhol játszák. Nekem erős a gyanum, hogy erről a darabról koppintották a Csacska Angyal sztoriját is. Tehát akkor az eredetiséget is kizárhatjuk.

    Egyszóval egy koppintásos, minőségileg gyenge, csöpögős, sz*r, ocsmány zenés, sz*r iparosmunka a Csacska Angyal.
  • DjDano
    #79
    Ekkora szutyok, szar, nyálas sorozatot még nem llátott a világ, elég volt 5 perc belőle hogy fussak a WC-be hányni...

  • antijuve
    #78
    Az sorozatok nagy többsége egy kalap szart se ér!Tök mindegy h amerikai(ffúúúúúúúúúj),argentin,vagy brazil.Ha vki még nem feküdt volna ki a "Csácská Ángyáltó" akkor nézze meg a Hajrá skacokat!,nagyon gááááááááz!

    Köszöntem!Én voltam!
  • antijuve
    #77
    ilyen butyuta sorozatot ritkán látni.és még folytatják is?hát ez szörnyű!BU-GYU-TA!!
  • akyyy
    #76
    am egy biztos, csacska nagyal sokkal jobb mint atv2ős vad angyal:)
  • akyyy
    #75
    hmm lehet ha lesz nézni fogom azt is:DDDD anyám nézte feliratosan, tesómmla ki szedte torrentről:CCCCCC
    ém meg nem nézhettem semmi filmet dvd-n:CC
  • Qwerty4
    #74
    gagyi!gagyi!gagyi!gagyi!idiótaság ez a sorozat, én utálom az ilyen spanyol nyelvű országok szappanoperáit, de ez a Csacskás menet mindegyiknél roszabb.
    És hogy még 3. széria is lesz ez szörnyű.
  • Harly18
    #73
    Ahhoz képest, hogy mindenki utálja, egész szépen gyűlnek a hozzászólások. Ez mutatja, hogy mi magyarok mennyire imádunk utálkozni, s általában azt szapuljuk a legjobban, amit titkon csak azért nézünk, hogy legyen mit mondani rá. Bár ebben az esetben ez nem igaz. Ez inkább a valóság show-kra igaz.......
  • scorpeeon
    #72
    Hogy lehet vki ilyen f@sz, hogy ilyet néz? (aki egy 18 és 25 év közötti fiú?!) ÁÁÁÁÁÁÁÁ!! Ez tükrözi a szellemi színvonalat Magyarországon...
    Amúgy láttam egy plakátot nemrég (rtlklubosat), amin Szökést v. Szöktetést reklámoztak (nem emlékszem pontosan), ez csak nem a Prison Break lesz?
  • Black Hawk
    #71
    gondolom te útálod a Joey-t?
  • Rage47
    #70
    láccik h nem láttál 1 részt sem, na mind1....
  • knightbali
    #69
    Hát...
  • abonyitomz
    #68
    ,,nyivákolás" --> ez az egyik nagy erőssége a sorozatnak , amugy rengeteg tanulságos eset van benne de ezt szigorúan csak az tudja aki eddig megnézte mnden részét
  • knightbali
    #67
    Van lényeg? Te még a lényegre is tudsz figyelni abban a nagy nyivákolásban ami ott megy?
  • abonyitomz
    #66
    Más , sorozat magyar premiere 100%osan az RTLKLUBon lesz méghozzá , vége lesz a 2. szériának , bedobnak egy rövid ( kb 20-30 ) részes sorozatot és utánna bedobják. jeje
  • abonyitomz
    #65
    Amugy aki elejétőkl nézte a sorozatot az ÉRTI a LÉNYEGET! Aki egy részt se nézett meg annak csak a szája jár mint egy kecskének evés közben...
  • abonyitomz
    #64
    fúj de gagyi az a sorozat , ufófejű homingerek szaladgálnak benne
  • Rage47
    #63
    ha jó irányba neveled ki fogja nőni, az én hugommal már stargate-t nézünk :D
  • Japep
    #62
    Egyik sem! Homokos köcsögök!
  • sapkafej
    #61
    vaze, nálatok is ez van? én húgom most leakadt a csacskás oldalakról, de újabban TH-s képeket menteget egész nap.
  • Pigo
    #60
    Jogos kérdés!!!

    SzuperRobotMajom RulzzZZ!!!!
  • nyamiag #59
    Florcita roxx :c
  • Membrah
    #58
    "első szériát több millióan nézték , most a második szériát 2* több millióan , igy a harmadik szériát 10* több millióan fogják megtekinteni..."


    eh..ötös voltam matekból..de hol itt a logika?az araányosság?
    több millió--legyen X-->köv 2x-->10x??

    amúgy meg tök mindegy lenne,h ki mit szeret,csak engem is ki ver a víz,h hogy örjöngenek manapság a tinik az ilyen szarokért.."Flor,Tokio Hoteltiniszarok..khmmsztárok"...
    Nem a rajongással van baj,hanem az értékek elvesztésével,az ízlés egyértelmű romlásával..-.-
  • Black Hawk
    #57
    Ne folytasd mert szegény idegösszeroppanást kap.
    amúgy a tokió hotelben fiuk vagy lányok jáccanak?
  • Pigo
    #56
    Ezmijez?
  • Japep
    #55
  • DJ Skyline
    #54
    és ha egyszerre támad a kettő? mondjuk a csacska angyalban épp tókió hotel üvölt a rádióból?:D
  • Japep
    #53
    Két dolog van amitől felfordul a gyomrom, az egyik ez a sz@r, a másik meg a Tokio Hotel...
  • lamase
    #52
    már rendeltem is belőle egy 6darabos készletet.
  • sweech
    #51
    "a legnépszerűbb sorozat folytatását"

    ehehehe xD
  • DJ Skyline
    #50
    ez az új sebtapasz trend?
  • DJviolin
    #49
    Sziasztok!

    Nekem őszintén nem lenne semmi bajom ezzel a sorozattal (én nem nézem ezt a sz*rt, így ő se b*szogat engem), de sajna van egy 9 éves hugom, aki megnézi az összes részt (ezzel se lenne semmi bajom, hagy ronbolja magát), de sajna mostanság kitúrt a számgép elől, és az interneten az összes ilyen hülye flóros rajongói oldalt meg flóros összevágott videókat bújja, ami már nagyon idegesít. Kéne írni egy külön erre a célra kifejlesztett progit, ami az összes bejövő linket letiltja, amiben szerepel a flor szó. Higyétek el, sokkal jobb hely lenne az internet. :) És ami még nagyon idegesít, az a sorozat köré épített gátlástalan infrastruktúra. Vagyis a lehúzás művészete. Flor "öltözékét" mindenhol árulják az interneten, és a hugom is ugyanolyan hülye tornacipőt akar, ami a sorozatban van. Én mondtam neki, hogy hülyén nézne ki benne, de nekem nem hisz, mert elszívta az agyát ez a hülye sorozat.

    EGYSZERŰEN ELEGAM VAN EBBŐL AZ EGÉSZ FLÓR MIZÉRIÁBÓL!!!!


    Abonyitomz!
    Azt mondtad, hogy többen nézik, mint a Lost-ot. Ez lehet. Tudod a magyar nézők körében nagy az igénytelenség. Egyszerűen nem értem, hogy a magyar nézők inkább néznek Barátok köztöt, mint Invasion-t. EZ csak arról tanúskodik, hogy a többség tévénézőknek nincs ízlésük.
  • Black Hawk
    #48
    muhahaha lesz új téma :D
  • Black Hawk
    #47
    áááá DR House a tuti le a csicska angyallal.