1913







HASZNÁLD A SPOILER TAG -et, vagy megjelölést!
Más is szeretné megnézni a filmet, anélkül, hogy tisztába legyen előre minden jelenettel, köszi!

  • Sabcsee
    #1753
    LOL tök király:D
    am kellemes ünnepeket
  • artschi
    #1752
    rénszarvas szán +télapó
  • schrank
    #1751
    az a fekete paca az mi ? azt nem értem ?
  • Prince of Máté
    #1750

    Neked is :)
  • ProGabe #1749
    Boldog Karácsonyt!
  • saw123
    #1748
    Boldog karácsonyt!
  • seriousrainbow
    #1747
    -- Boldog karácsonyt Mindenkinek! --
  • kabel15
    #1746
    Tudom elírtam de utólag nem tudtam szerkeszteni.
    Köszönöm válaszod.
  • ProGabe #1745
    The.Dark.Knight.2008.1080p.BluRay.DTS.x264-ESiR

    ennél jobb nincs

    /az nem bluE ray, hanem blu ray :)/
  • kabel15
    #1744
    Valaki meg tudná mondani hogy melyik a legjobb változat amit kiadtak?
    Mert én megvettem a sima DVD-set abban a hitben hogy majd milyen szép lesz a kis HD TV-n. Hát elég nagyot csalódtam. Mivel BLUERAY lejátszóm nincs ezért más fajtát nem is vehetnék csak a sima DVD-set. Viszont leszedtem egy TRAILERT amit aztán átmásoltam LAPTOP ra ami elvileg lejátsza a HD filmeket szóval azon iszonyat szép tű éles képe volt.
    Tudnátok mondani egy verziót ami szép képpel rendelkezik?
  • Andrews2007
    #1743
    Azóta mindenhol cáfolták hatalmas baromság pletyka ez.
  • SlayR
    #1742
    Ehhh itt az a gond hogy eleve Bale aztmondta amíg ő Batman mellette nemlesz Robin....
  • tigeroo
    #1741
    wáh, faszság.
    mondjuk eddie murphy nemlenne rossz választás sztem. van olyan buzi tenyérbemszó vigyora:D

  • Bucser
    #1740
    kb mint a blikk.
  • sandor8206
    #1739
    elmegyek én is újságírónak, ilyen baromságokat én is kitudok találni :-D
  • ProGabe #1738
    ez a The Sun című undorító, szánalmas szennylap cikkének a fordítása -.-
  • sandor8206
    #1737
    pár napja nyilatkozta a WB igazgatója, hogy semmi konkrétum nincs még, sztem ez is csak kacsa, de ki találja ezeket ki :-)
  • Suffering
    #1736
    Christopher Nolan, a Batman filmek rendezője, ismét nagy dobásra készül. A szuperhős ellenségének szerepét Eddie Murphynek osztotta ki. Az 1995-ös Mindörökké Batman című filmben Jim Carrey játszotta Rébusz karakterét. A korábbi híresztelésekkel ellentétben mégsem Cher lesz a Macskanő, hanem a Múmia filmek koronázatlan királynője, Rachel Weisz. Batman társa, azaz Robin pedig a Transformersből ismertté vált Shia Labeouf lesz. Heath Ledger halála után egy ideig kérdéses volt, hogy készül-e újabb Batman mozi, de a sztár poszthumusz Oscar jelölése után a gépezet ismét működésbe lendült. A készítők igazán elhivatottak, a következő filmmel is nagy meglepetést akarnak okozni. A stábtagok körében jó visszhangra talált Eddie Murphy szerepeltetése. Eddie egy fantasztikus választás. Kíváncsian várjuk, mit alakít Rébuszként - mondta egyikük.
  • Andrews2007
    #1735
    Látnod kellett volna a Szörnyek keringőjében a mellékszerepét ott már ütött 2001 ben és aztán jött a Brokeback Mountain, Casanova a Grimm testvérek, a Candy és a Dark Knight , a Bob Dylaenes filmje mind az adott film műfajához illően ütős színészi játékkal!!!
  • seriousrainbow
    #1734
    Hali all
    Többekhez hasonlóan engem is teljesen lebilincselt heath Ledger alakítása (R.I.P.), franc se hitte volna, h ilyen jól tud színészkedni (talán túl jól is). Valamiért teljesen megmaradtak bennem a dialógjai... (az a jelenet a legjobb mikor a cerkával a bűvésztrükköt csinálja :) )
  • Andrews2007
    #1733
    Ne felejtsd el a helikopteres rész 99% a is igazi volt.
    Emellett az autó is ugrott hisz igazából is tud ugrani mert igaziból is prototípus, szal sok minden a filmben teljesen valós szinte.
  • Andrews2007
    #1732
    Egy kivétellel a kb. 15 díjazásból eddig mindenhol Ledger Jokere nyert, ez jó előjel Oscara és a Golden Globera.
  • 5c0rp330n
    #1731
    jahh. csak BD filmeknél figyelni kell, mert a régiózár is megszopathat nem?
  • ProGabe #1730
    németektől?

    vagy anglia (amazon.co.uk), francia (.fr) vagy bármi a régiónkból. nem írják de ELVILEG ezeken mind fenn van a magyar felirat is
  • grizzly21
    #1729
    nem teljesen ide tartozik, de blu-ray filmet honnan erdemes venni? itthon eleg draga, amerikai ebay-rol pedig rossz regiokodos jon
  • ProGabe #1728
    megnéztem az extra DVD-t. hihetetlen, hogy mi mindent csináltak meg egy-az-egyben

    - kamion átfordítása: csak a dugattyút - ami a valaha készült legnagyobb - tüntették el az aljáról a spec effektesek
    - hong-kongi "leap of faith": egy helire volt felkötve egy bungie kötél, a kaszkadőr tényleg leugrott. nem kínában, mert ott nem engedték a légi-forgalmat
    - a motor teljes mértékben működőképes
    - a "kórházat" (ami term. csak egy elhagyott épület...volt :) tényleg felrobbantották
    - tényleg széttörtek egy Labo Murcielagot! kettőt vettek, szerencséjükre elsőre is tökéletesen sikerült a felvétel :)
    - a ruha (külső) anyagában nics semmi trükk. a régieket habszivacsból és hasonló anyagokból csinálták, amiket nehéz volt úgy világítani, hogy gumiszerűnek, páncélnak látszódjanak

    és még sok más dolog

    ami nagyon hiányzik a DVD-ről, az az interjú a szereplőkkel, esetleg egy b-roll. gondolom lesz még belőle kismillió verzió, meg a BD-n is más van. pl ott kaptak a kommentárt, ez a magyar DVD-ról lemaradt^^
  • immovable
    #1727
    Begins meg kell még néznem. azt is dicsérték.
  • schrank
    #1726
    én is utalom a kepregenyadaptaciokat mert altalaban senki nem hal meg bennuk pedig irdatlan ousztitas van bennuk ...
    ebben a filmben is a jo az a joker szerep eljatszasa volt amit persze szinkronban nem jon at de kivetelesen felirattal neztem es nem csalodtam a tobbi meg a szokasos 007-es fassag nagy nulla vagy sablon de meg igy messze a legjobb kepregeny film
  • PrisonMan
    #1725
  • PrisonMan
    #1724
  • PrisonMan
    #1723
  • Prince of Máté
    #1722
    Egy akciófilm nem csak attól jó, ha sok akció van benne... Ebben a részben például sokkal több hangsúlyt fektettek a történetre (mint a Beginsben is).
  • immovable
    #1721
    nekem kicsit lapos volt a film. értsd nem volt elég pörgős egy "akció-szuper-hősös" filmhez képest. ez igaz pl a hulk-ra is, ami szintén nem tetszett :).

    ahogy láttam, arra helyezték a hangsúlyt az akciókban, hogy próbálták realisztikussá tenni a harcokat, tehát, hogy batman nem pókember akit megcsípett a pók és ezért erős, hanem mert, mindenféle cuccot használ hozzá, szervókat, fegyvereket, stb. ahhoz viszont meg túl erős az akció. remélem érthető :)

    nekem a vége kicsit elnagyoltnak tűnik.

    sok a dialógus, kevés az akció

    de a legfőbb hiba a filmben valszeg bennem van. :) egyszerűen nem jön be. ennyi. de, mint előbb írtam akinek tetszik batman az biztos zsír filmet kapott. valszeg nem én vagyok a célközönség.
  • sb1
    #1720
    Nem baj, sőt, jó hogy felvállalod a véleményedet, ez igazán becsülendő, már csak valami konkrétumot írhatnál, mi az, ami nem tetszett a filmben(és most vonatkoztasd el magad attól, hogy egy felnőtt férfiember denevérruhában ugrál) !
  • immovable
    #1719
    letöltöttem (BRrip), megnéztem, igaz 3 részletben, mert annyira unalmas volt, majd el aludtam minden 20 percben.

    igaz én eleve rossz "érzettel" mentem neki a filmnek, ugyanis a batman, superman karakterek nekem nem tetszenek, de gondoltam a nagy hype miatt megnézem.

    sajna nem csalódtam az előítéletemben. nekem ez a fején a gumibugyi és kiugrik a 20-ról nem jön be.

    sry ha vkinek megbántottam az önérzetét, de gondoltam legyen itt egy negatív vélemény is. :)
    de az biztos, hogy aki szereti ezt a témakört annak nagy élmény lehetett.
  • schrank
    #1718
    nem szimpatikusabb hanem emberibb a nagyszerü jatek miatt ellentetben betmennel aki egy mumajer szar karakter es addig az is lesz amig ilyen csodafasságokkal látják el . de eljon az az idö amikor a james bond-hoz hasonloan töle is elveszik a jatekszereit es csak egy szimpla feketeruhas hos lesz realisztikus kuzdelmekkel es az a betmen lesz joooo...
  • XxTyl3rxX
    #1717
    sztem sokan vannak ezzel igy, köztük én is :D Ledger alakítása fantasztikusra sikerült, számomra ő volt a pozitív gonosz xD engem magával rántott a karaktere! :D 10pont Jokernek és r.i.p. Ledgernek!
  • w77d
    #1716
    megvettem, megnéztem, hihetetlen nagy... az miért van hogy Joker karaktere szimpatikusabb volt mint Batman? XD
  • PrisonMan
    #1715


    http://www.darkcampaign.com
  • ProGabe #1714
    magyar BD rivjú