1913







HASZNÁLD A SPOILER TAG -et, vagy megjelölést!
Más is szeretné megnézni a filmet, anélkül, hogy tisztába legyen előre minden jelenettel, köszi!

  • ProGabe #1793
    új Nolan film bejelentve

    Christopher Nolan has set up his next project with Warner Bros., an original screenplay he wrote called Inception. The "Dark Knight" director hopes to shoot the sci-fi action film in the summer for a release during summer 2010.

    Nolan will produce with partner Emma Thomas, who served as a producer on The Dark Knight.

    "Chris Nolan is a visionary filmmaker who continually raises the bar with each movie he makes," Warner Bros. Pictures Group president Jeff Robinov said. "We are thrilled to be collaborating again with him and Emma on this exciting new motion picture."

    Inception is described as "a contemporary sci-fi actioner set within the architecture of the mind." /he? :)/

    This pushes back any potential filming on a third Batman film, but three years -- and The Prestige -- passed between Batman Begins and The Dark Knight. Nolan has also long been attached to direct a big-screen adaptation of the British TV series "The Prisoner" for producer Scott Stuber at Universal.
  • ProGabe #1792
    na akkor ezt most revidiálom és örülök:

    The IESB was tipped off this week that the script for the third Batman film is already underway.

    IESB was told by an extremely reliable source that the project has already gone into the writing stage with Christopher Nolan, Jonathan Nolan and David Goyer all hard at work.

    forrás
  • ProGabe #1791
    végülis én leírtam valamit, amit olvastam, és dolgokat, amiket ez alapján következtettem, te meg csak szimplán cáfolod, mert szerinted nem így van :)

    ezen szerintem ne vesszünk össze, a lényeg, hogy majd jön, amikor jön, és most ott tart, ahol tart
  • Csak77
    #1790
    Én nem tudom, hogy miként történik egy többszázmillió dolláros film elő-készítése (és biztos vagyok benne, hogy TE sem tudod), de abban biztos vagyok, hogy már régen minden le van zsírozva az utolsó cseppig... a főgonosztól kezdve a bemutató időpontjáig minden. Az, hogy mit írnak az újságok, és mit nyilatkoznak a készítők az egy másik dolog...
  • ProGabe #1789
    jó persze, csak megfogalmazódott bennem ez a gondolat :)

    meg ugye addig üsd a vasat...

    most ugye megint bemutatják, aztán jön az Oscar. utána biztos kiadnak valami olyan verziót, amin majd ott virít, hogy ennyi meg annyi Oscart nyert (dvdactive-os ember is így gondolja, nem én találtam ki, mielőtt még meggyanusítanak :)

    most elejtett egy dátumot. biztos úgy akarják megoldani, hogy folyamatosan a köztudatban legyen éppen hol tart a projekt. egy színéz-szerződés nyilatkozat itt, egy director's edition ott és ezt meg is oldják
  • grizzly21
    #1788
    egyetlen 1 filmje van ami in-production, es amig nincs kesz a story addig nem is kellenek a szineszek..szerintem ez lesz a legkisebb gond, hogy Bale nem er ra, ha tenyleg meg akarjak csinalni
  • ProGabe #1787
    én elolvastam az eredeti interjút a producerrel

    Bale egyértelműen be van táblázva -> imdb, comingsoon hírek, stb

    Nolan meg már lenyilatkozta, hogy még nem foglalkozott a folytatással! sokan úgy gondolják, hogy a TDK is egyből a Kezdődik után megszületett. megnéztem az extrákat és ott bizony kiderül, hogy ez korántsem volt így

    btw nem panelban lakom :P
  • Csak77
    #1786
    Én arra lennék kivnáncsi, hogy te ezeket honnan tudod ilyen jól, egy panel lakás pici szobájából??
  • ProGabe #1785
    csak szeretné, ill. tervezi, hogy akkor mutassák be

    Nolanék még egy betűt nem írtak belőle, és nem fogják elkapkodni, az is biztos + Bale brutálisan be van táblázva, az egyik legkeresettebb színész jelenleg, persze hogy "elkezdik hinteni a port", nehogy gond legyen. de semmi több nem történik az ügyben. jó persze, Nolan + Goyer agya biztos jár, hogy mi legyen, vagy már el is döntötték egy szép forgatási napon, de az lóf*sz, ha csak a sztori gyenge váza van meg az ellenfelekkel

    közben kiosztották a SAG (Screen Actors Guild) díjakat, Heath Ledger kapta a legjobb mellékszereplőnek járót!
  • Andrews2007
    #1784
    2011-ben mutatják be a harmadik Christopher Nolan-féle Batman-filmet, ezt az egyik producer, Michael Uslan árulta el a Courier Post Online-nak adott interjújában. A forgatás kezdetét és az új főellenség személyét viszont már nem mondta meg. A rajongók szerint korábbi Batman-filmek Rébusza tér majd vissza a trilógia záródarabjába.
    (cinemablendről)
  • Lipi1980
    #1783
    És az Oscar jelölést is megkapta!!!!!
  • ProGabe #1782
    dvdmaniacon olvastam, hogy 30 percnyi kimaradt jelenet van. ezzel nem azt akarom mondani, hogy az a 15 perc nem igaz. ugyebár az három külön dolog, hogy mit forgatnak le, hogyan vágja meg a rendező és mit parancsol meg a stúdió

    "Joker-ről van videó mikor eltorzul az arca?"

    meg kéne érteni, hogy a karakter egyik lényege az, hogy nem ismerjük a múltját, nem tudjuk ki ő, sem azt, hogy az adott pillanatban mit akar. a tökéletes gonosz, hiszek ezek miatt nem lehet megfogni, nincs veszíteni valója
  • Csak77
    #1781
    Majd úgyis kiadják, mikor jön az új rész a mozikba...
  • zoliii
    #1780
    Joker-ről van videó mikor eltorzul az arca?
  • Andrews2007
    #1779
    Christopher Nolan's original cut ran another 15 minutes longer. The studio loved it but felt it was a little long so Nolan did a pace pass editing to its current length.

    Hosszabb volt a film 15 perccel gondoltam én. DVD tesztnél a Cinema újságban is mondta Nolan, hogy apróbb dolgokat kivágtak.

    Emellett sok más a történetet is érintő érdekességek vannak az IMDB triviasban a TDK-nál. Vicces dolgok, komoly dolgok, hát válasszatok. :)
  • Andrews2007
    #1778
    Heathnek hatalmas gratula és teljesen megérdemelte.


    Ej ej a Golden Globeon Echart nagyon viccesen beszélt Harvey sorsáról egy esetleges köv. részben. Azaz csak nevetve felelt és hümmögött a mi lesz Harvey Dentel kérdésre. Csak nem visszatér mégis? :) Azt mondja lehet hogy kómába esett. :D Abból felébredhet nem? :)

    Kétarc mégis visszatér? Golden globe videó interjú
  • ProGabe #1777
    hát igen, megérdemelten kapta meg. talán az Oscart is megkapja, vagy igazak a hangok, miszerint "ezt is letudták" és valaki más kapja majd meg?

    mindenesetre innen is gratulálok Heath Ledgernek

    Nolan meg remélem már javban azon gondolkozik, hogy mit is csináljon a 3-ik részben
  • zoliii
    #1776
    66. Golden Globe díjátadó
    Kár hogy ehhez a részhez nincs magyar felirat.
  • tigeroo
    #1775
    remélem kacsa a hír! jokernek a csúcson kell abbahagyni ahogy heath ledger is tette...:(
  • Andrews2007
    #1774
    Meglátjuk szerintem max 3-4 jelölést lesz kérdés hogy milyen kategóriákban? (Ledger tuti de más? )


    Más az egyik producer megszellőztette hogy lehet hogy mégis lesz Joker Heath idő előtti távozása ellenére is. Úgy tervezték hogy lesz a köv. részben is Joker hisz a képregényben is egy örök ellenfél.

    Joker visszatér?
  • Andrews2007
    #1773
    Meglepi.

    Jelölték a Sötét lovagot és rendezőjét és Ledgert a színészek, a rendezők és a producerek szövetsége is. a top 5 film között tartotta érdemeltnek. Ez jó jel az Oscar jelölésre a készítőknek, hisz ezekből a kategóriákból szoktak a jelöltek ott is kikerülni és a győztes is ált.
  • ProGabe #1772
    The Dark Knight walked away with five awards (every award it was nominated for) on Wednesday night at the 35th Annual People Choice Awards. Other big winners include The Secret Life of Bees, which won both Best Drama and Best Independent Movie and Will Smith who took home both Male Movie Star and Male Action Star. Most of the winners are listed after the jump.

    Movie: The Dark Knight
    Family movie: WALL-E
    Action movie: The Dark Knight
    Comedy movie: 27 Dresses
    Drama movie: The Secret Life of Bees
    Independent movie: The Secret Life of Bees
    Favorite cast: The Dark Knight
    Male movie star: Will Smith
    Leading man: Brad Pitt
    Male action star: Will Smith
    Female movie star: Reese Witherspoon
    Leading lady: Kate Hudson
    Female action star: Angelina Jolie
    On-screen matchup: Christian Bale and Heath Ledger, The Dark Knight
    Superhero: Christian Bale as Batman, The Dark Knight
    TV drama: House
    TV comedy: Two and a Half Men
    TV animated comedy: The Simpsons
    Sci-fi/fantasy show: Heroes
    Song from a soundtrack: Mamma Mia from Mamma Mia!
    Funny male star: Adam Sandler
    Funny female star: Tina Fey
  • Magoo
    #1771
    Naná...aki a Batman Forever-t és a Batman & Robin-t beleszámolja annak gond van a fejével :D
    Nagyon kirínak a sorból azok...az első 2 film ami a Burton féle, az nagyon szürreális mégis fogyasztható és kellemes kikapcsolódás...ám az igazi batman számomra csakis a Batman Begins és a The Dark Knight. Ezek a filmek végre valósághűbb talajra helyezettek és lélekbe markolóak...én még ezen fellül iszonyat nagy lelki töltődést szerzek belőlük. :)
  • ProGabe #1770
    az a 10 év inkább 20 :)

    a régi Batmanak lényege Tim Burton látásmódja. ugyebár eddig csak 4 Batman film készült, gondolom ezt mindenki nagyon jól tudja
  • kabel15
    #1769
    Az lejátszaná de ahoz meg nincs 5.1 és 2.1 ben meg nem olyan jő és nem is szeretnék azért kiadni 7000ft ot hogy csak gépen tudjam megnézni. ha megveszem akkor azt fotelben hátradölve 5.1 ben akarom halgatni
  • grizzly21
    #1768
    pc?
  • kabel15
    #1767
    Már a keletkezése is elég hülyeség. Beleseik egy tárolóba ami tele van savval és csinálnak belőle egy vigyori arcot.
    Ez a sima vágás élethűbb.
    Jó mondjuk a 2 film között van 10 év minimum. (nem tudom sajnos hogy az mikor készült)
    Imádom ezt a filmet :)
    Csak kár hogy nincs HD lejátszóm ezért csak a sima DVD minőséget élvezhetem.
  • tigeroo
    #1766
    igen, mert a régi film még nagyon az eredeti képregény sablonját követte.

    de nolan világa már profi, sok más film mellett megállja a helyét.
    demég hogy!:)
  • tigeroo
    #1765
    jack nicholson jokere ledger alakításához képest egy szánalmas, nevetséges kis bohóc.

    engem eddig két film fogott meg életemben. a sebhelyesarcú és a sötét lovag.

    úgylátszik ,valamiért szimpatizálok az unszimpatikus hősökkel
  • grizzly21
    #1764
    ez az egesz filmrol elmondhato, mas megkozelites
  • kabel15
    #1763
    Az új JOKER szerintem jobb mint a régi.
    Sokkal élethűbb az ő story ja.
  • bcrics
    #1762
    Heath & Jack


  • kabel15
    #1761
    Ő nem pchihopata csak megelőzte a korát
  • tigeroo
    #1760
    kitudja. lehet hogy szar gyerekkora volt meg kb. leszarták és megutálta az apját. szerintem magának csinálta, és utána magyarázza bele a "sérelmeit"

    1.) apa >> gyerekkor
    2.) a nője >> magánéleti bukta.

    és ez vezetett joker pszichés káoszához (amit aztán ráhúzott a városra)

    szerintem :D
  • kabel15
    #1759
    Fejét beverte?
    Amúgy valószínű ,hogy az apja csinálta mivel mikor a PARTY-n vannak ott mondja annak az öreg fószernek hogy az apjára emlékezteti. és oda dugja a kést.
  • kabel15
    #1758
    Ja igen a végén is van egy.
    De engem egyre jobban izgat hogy melyik a valós.
  • Bucser
    #1757
    Egyik sem valós. El tudom képzelni, hogy balesetben szerezte (kb akkor amikor a fejét is beverte...)
  • tigeroo
    #1756
    megcsúszott a dzsilett penge :D
  • Seth
    #1755
    A 3.,amit nem tudott már elmondani,mert Batman közbeszólt, a szemét XD
  • kabel15
    #1754
    Sziasztok.

    Szerintetek hogyan szerezte JOKER a vágásait?
    Mert a filmben 2 külmböző módon meséli el.
    Van az apja féle és van a saját maga általi vagdosás a változat.
    Nem szerettem vólna konkrétumot leírni.
    Szerintetek melyik a valós?