1913







HASZNÁLD A SPOILER TAG -et, vagy megjelölést!
Más is szeretné megnézni a filmet, anélkül, hogy tisztába legyen előre minden jelenettel, köszi!

  • lAngelus
    #1833
    Mondjuk úgy, hogy Nolan, Ledger, társaik és a film 2008-at Hiroshimává tette, és a csillagokig húzott.
  • hzsolt
    #1832
    Az Amerikai Psicho szerintem vicces.
  • Csak77
    #1831
    Ez a Bale gyerek miért nem csinál vígjátékot, vagy vicces szerelmes filmet? Én megnéznék egy ilyet is, mert már uncsi, hogy csak ilyen gigafilmekben, vagy komoly szerepekben játszik. Azt azért ne mondja senki, hogy egy színész csak ilyen szerepekre vágyik. Bár lehet régebben volt ilyesmi filmje. Volt?
  • Csak77
    #1830
    Nézd meg Spielbergnek hány egyszerre futó filmje van... csak egy példa.
    Örülök, hogy te ilyen jól tudod miként készülnek a megafilmek. Nekem, és neked sincs tulajdonképpen egy cseppnyi tapasztalatod arról, hogy miként készülnek a több 100 millió dolláros filmek. Pont.
  • ProGabe #1829
    tudtam, hogy ezzel fogsz jönni

    biztos, hogy forognak a fogaskerekek, talán már valami szinopszist is írt. de akkor visszakérdezek: szerinted egy Nolan szintű rendező megteszi azt, hogy az éppen előtte álló feladatra nem teljes erőbedobással koncentrál?

    az nem úgy megy, hogy "na most megírom a Batman köv. forgatókönyvét". láthatod, hogy éppen forgat. aztán jön az utómunka. milliárd dolláros projekt nyugszik a vállán, a stúdió annyi időt fog adni neki, amennyit csak kér, abban biztos lehetsz

    "naív vagy" lol
  • sandor8206
    #1828
    ja ja, valószínű két forgatási nap között posztereket fabrikál
  • Csak77
    #1827
    És gondolod, hogy egy ekkora rendező nem "multi-task", mi? Naív vagy.
  • ProGabe #1826
    Tokió után most Los Angelesben forgatja az Inceptiont. 9.12-ei kép:

  • Csak77
    #1825
    Azt te csak hiszed.
  • ProGabe #1824
    volt már ilyen fél éve is. ez még semmi, Nolan éppen az Inceptiont forgatja, nem foglalkozik a Batmannal
  • Seth
    #1823
    Miből gondolod ??
  • sb1
    #1822
    Ohh..., csak nem mr. Edward Nigma?
  • saw123
    #1821
    photos from untitled Batman project
  • Orionk
    #1820
    Tud valaki valamit arról, hogy a film végén volt-e bejátszás valamiről?
    Én azt hallottam, hogy a pingvin ember volt benne.

    Esetleg videót tudtok?

    köszi
  • sandor8206
    #1819
    + Bale egy "senki", gondolom neki van a legkisebb (vagy egyáltalán semmi) beleszólása a dolgokba, ha Nolan úgy dönt (bár kizárt) hogy lesz Robin akkor lesz, legfeljebb ugrik Bale :-)
  • Csak77
    #1818
    Faszság! Majd meggyőzik már plussz pár millió dollárral, hogy igen is jó dolog Robin... hollywood.
  • ProGabe #1817
    "Csak Robint ne tegyék be könyörgöm"

    Bale is azt nyilatkozta, hogy ő addig lesz Bman, amíg nem akarnak mellé Robint. ebbe a világba elképzelhetetlennek tartom

    nem mellesleg 21-én jön Nolan új filmjének a teasere!
  • Neogan
    #1816
    Remélem, a folytatásban benne lesz Harley Quinn is :)
    Végül is logikus lenne, Jokert letartóztatták a film végén, megy az Arkham-ba, Harley meg ugye ott dolgozik, és megkezdődik Joker "kezelése" :D

    Csak Robint ne tegyék be könyörgöm :(
  • grizzly21
    #1815
    "You didn't hear that from me" :D - ahhoz kepest..

    Gary Oldman egyebkent talan a legjobb szinesz
  • ProGabe #1814
    nem készpénznek venni, de:

    Gary Oldman just announced at the Warner Bros. Book of Eli panel that a third Batman film will go into production next year.

    "I think the next Batman is next year," he told a fan who asked about when the long-awaited "Dark Knight" follow-up would hit, "We start shooting next year. You didn't hear that from me."
  • davidka003
    #1813
    A gépész?
  • Csak77
    #1812


    Itt az új Batman filmből egy kép!
  • PrisonMan
    #1811
    hmm plakát engem is érdekelne :) Szintén vásárolnám is. PM me
  • Orionk
    #1810
    Nagyon jó Film lett!

    Üdv., Van valakinek esetleg ismerőse moziban? Egy nagy filmplakátot keresnék a The Dark Kngiht cimű filmről. Meg is vásárolnám. THX.
  • ProGabe #1809
    Total Film talked to Christian Bale about the follow-up to The Dark Knight. Here's an excerpt:

    "Will we do a third movie? It's got to be the right story. You can't make something like 'The Dark Knight' and then come out with something disappointing.

    "I would like it if people say, 'You'll never make a good third movie.' I say, 'OK, let's make a third movie in that case, let's prove them wrong. But that's just me. The fact is, I have to! I've signed up! Chris doesn't. So I'm in a bit of a fix if he says he doesn't want to!"
  • sandor8206
    #1808
    Na ha már említettétek G. Lewittet, lehet be fog következni :-) jó persze ez csak az én ügyetlen okfejtésem. De Lewitt nagyon úgy nézz ki szerepet kapott Nolan új sci-fijében, Nolan szeret megszokott színészekkel dolgozni (Bale, Cane-Prestige, a mostani új sci-fijében Cane és Cillian Murphy is szerepet kapott) szóval ha valamikor lesz újabb Nolan Batman film és lesz benne Joker, nem lepődnék meg ha Lewitt lenne majd az. Sőt azon se lepődnék meg ha a most következő 3. filmben is visszatérne Joker (elvileg vele folytatták volna, ha Ledger nem hal meg).
  • Tyler1
    #1807
    te most ezt minden filmes topicba leirod??? kicsit uncsi már-.-
    és mellesleg reklám...
  • ForceAll
    #1806
    Hi All! Tök jó ez a fórum, most találtam meg :) Én is szeretem a Batman filet. Egyik haverom mutatott egy oldalt a vaterán ahol meg lehet venni a horrortól a filmszatírákon át a rajzfilmig plakátokat(Fűrész 5, Lucky Luke, Mongol, Forrest Gump stb). Tudom hogy nem szokás itt linkelgetni, ezért csak azt tom mondani hogy ha kell valakinek (nekem már van egy) akkor ott megtalálja.
  • Csak77
    #1805
    Profi szinész, simán el tudja játszani Joker-t. Nézd meg a Killshot cimű filmet!
  • Prince of Máté
    #1804
    Úgy is ki van festve az arca, nem látszik, hogy 1 árnyalattal világosabb a bőre...
    Itt inkább a belső számít.
  • sb1
    #1803
    Azta, tényleg félelmetes a hasonlóság..



  • Csak77
    #1802
    Joseph Gordon-Levitt lehetne az új Joker. Iszonyatosan hasonlít Heath Ledger-re, és a Killshot filmben is jól nyomta a bolond gonosz szerepet.
  • grizzly21
    #1801
    meg is kapta:)
  • grizzly21
    #1800
    na ma van az Oscar
  • tomsh
    #1799
    Miért mi nem tényszerű benne? Szvsz, biztos lesz folytatása, és valószínűleg, legalább ilyen szintű alakítással. Kell egy hasonló kvalitású/kaliberű színész,utána már csak a maszkmesterek kérdése lesz az "utánozhatatlan" festett Joker arc, és megint lesz egy óriás kasszasiker...
  • Csak77
    #1798
    "Joker a festett arc"

    Muhahahahahaha!
  • digital
    #1797
    Nem vennék rá mérget...mint, hogy arra sem, hogy nem tér vissza Joker a festett arc...
  • Bucser
    #1796
    Még jobban, mert mindenki arra várna, hogy mikor tér vissza Joker...
  • digital
    #1795
    Megnéztem, nem rossz film, de szerintem azért túl van misztifikálva. Ha a főszereplő ma is élne, nem tudom mennyire menne a dark knight szekere...
  • Andrews2007
    #1794
    A The Dark Knight átlépte a bűvös 1 milliárd dolláros határt a teljes világszerte össz. bevételben. :) Szép. Így 4. a legtöbbet hozó filmek között.