439
Sokker - Online focimanager játék
  • somakam
    #159
    ma égtem 1-0-ra idegenben
  • dartonita
    #158
    Bővült a liga
    64 ötödosztályú csoporttal ma reggel bővült a magyar liga. A napokban teljesen megteltek a csoportok és hosszú várólista alakult ki, így a fejlesztők a gyors bővítés mellett döntöttek. Ennek köszönhetően 512 új botcsapat várja a tulajdonosát.

    Szólj a haverjaidnak, hogy regisztráljanak, népesítsük be minél hamarabb az új csoportokat, hogy aztán jöhessen a következő bővítés! :)


    Hurra :)
  • dartonita
    #157
    Az elso helyezettel jatszottal,akinek raadasul sokkal erosebb a kerete mint a tied.Ne torjon le az ilyen,en is kikaptam 9-0ra a mi csoportunk legjobbjatol.
  • somakam
    #156
    jó neked!én kikaptam 1-7-re!
  • dartonita
    #155
    Megvan a 2.gyozelem a szezonban.
    Ez nagyon kellett.Talan megcsillant a feny az alagut vegen :)
  • dartonita
    #154
    A szponzoroktól befolyt összeg: 14 400 600 Ft.
    A csapat lejátszott egy mérkőzést. A jegybevétel 3 103 600 Ft.

    Szurkolói csoport mérete: 473
    Hangulatuk: A szurkolóid őrülten imádják a csapatot

    Hazai meccsemen mindig telthaz van,igy 3m.Szponzorpenz joval tobb mint nalatok,nem veletlenul akarok osztalyozoig eljutni.
  • kovacsgeri
    #153
    Jelenlegi bankszámla: 42 949 100 Ft
    de ha átlagolom hazai+idegenbeli, akkor hetente -2000 000val számolhatok ezután

    szponzoroktól: 5 728 250 Ft
    jegyekből: 1 611 800 Ft nektek ez mennyi?
  • dartonita
    #152
    Jelenlegi bankszámla: -44 564 000 Ft :D
  • somakam
    #151
    Egyenlegem 47.914.400Ft
  • dartonita
    #150
    :)
    Legyen nagyobb oromod benne mint nekem.
    Vegre van elofizetesem,egy csomo uj opciot talaltam.Bar meg tanulgatom.
    Most baratsagos ligat fogok epp csinalni,legalabb lesznek fix meccsek szerdara :)
  • kovacsgeri
    #149
    Jovánczait én vettem meg :) tegnap licitáltam, azt hittem simán feljebb megy az ára
  • dartonita
    #148
    Meg a kapus ment el 1millioert.Mar csak -40 juhej :)
  • dartonita
    #147
    Eladtad a következő játékost: Kacper Parpan és kaptál érte 1 050 Ft.
    Eladtad a következő játékost: Pongrác Jovánczai és kaptál érte 1 800 Ft.

    Pffff :D
  • kovacsgeri
    #146
    Ma kirúgtam 3 játékost, úgy van 25, és még rúgok ki párat, csak megvárom a hétközi barátságos meccset, ki hogyan játszik.
  • dartonita
    #145
    Lehet hogy az edzoi teamed is nagyon viszi a penzt.25jatekos pedig nagyon sok egy keretben.Az edzestol fuggoen probald alakitani a jatekosok szamat is.Vedo edzeshez pl 10edzheto jatekos kell csak,gyorsasagnal kell 19-22.De foleg fiatal akiknek a bere is olcsobb.
  • dartonita
    #144
    Gratula!Az nagyon szep.
    En is kikaptam 3-1re de vegre nem alaztak szarra bennunket :)
    Kezd osszeallni a csapat igy -45m forintnal :D
  • somakam
    #143
    meccsem:2-0-ra kaptam ki.
  • kovacsgeri
    #142
    az egyetlen bajom az, hogy hazai meccs után is 1millió mínusszal zárok a fizetések miatt, szóval el kellene adnom pár játékost
  • pilboy
    #141
    5-0ra nyertem
    9 meccs után 58 rúgott góllal csak 2. helyen vok
  • kovacsgeri
    #140
    Első tétmeccsemen nyertem 2-0ra :)
  • dartonita
    #139
    Jaja lattam a newbie topikban,en is kiraktam egy kapusom,kell venni vmi jobbat mert muszaj lenne bentmaradni :S
    ifikkel meg nem fog menni
  • kovacsgeri
    #138
    én most egy jó kapusomat fogom eladni, remélem 5millió felett kapok érte, és akkor minden ok

    kapus
  • dartonita
    #137
    Nalam kozeppalyan jatszott,de nemigazan van lehetosegem rendesen kiedzeni :)
    Meg sporolni is kene,eleg szarul allok anyagilag.
    Thx.
  • kovacsgeri
    #136
    licitáltam az egyik játékosodra, szerintem védekezés edzéssel lehet belőle egy jó védő
    Pongrác Jovánczai
  • dartonita
    #135
    Igen,kicsit mas.Az edzes hosszutavon mindenkeppen kifizetodo lesz.Mas kerdes hogy sokmindentol fugg.Kor,edzoi team,tehetseg,stb.
    Nekem pl eleg jo edzoim vannak mar,megis csak 1 emberem lepett gyorsasagot.Igaz mult heten hatan :)
    Szoval kitartas,kimondottan udito latvany ahogy a flash focimeccsen a balfasz rugdosodast es favagast szep lassan felvaltja a tudatos passzolgatas es osszjatek ahogy fejlodik a csapat :)
  • kovacsgeri
    #134
    Azért az edzés tényleg komolyabb, mint hattricken :) Szerdán igazoltam egy 8-as védekezésű játékost, a csütörtöki edzés után már 9es ez a tulajdonsága. Remélem kifizetődik a mennyei védekezésű edző!
  • dartonita
    #133
    Barimeccsek nem szamitanak,a lenyeg hogy minden heten jatsz vkivel az edzes miatt.
    Majd a bajnoki vasarnap,az mar fontos.
  • kovacsgeri
    #132
    Lejátszottam első meccsemet egy IV. osztályú csapattal
    0-3 oda
  • dartonita
    #131
    1:Jobb oldali menusor,telefon ikon.Az az irodad,ott tudod nyomonkovetni a licit allasat.Ovatos legy kire mennyiert licitalsz,mert itt nincs load game gomb,minden dontesed vegleges es megvaltoztathatatlan.Foleg az elejen erdemes megnezni hova teszi az ember a penzet.
    2:Ha edzheto koruak (17-21eves) akkor oke,ha idosebbek akkor erdemes talan az 1iket eladni.Minden valasz fugg attol hogy mit fogsz edzeni.Ha gyorsasagot akkor kell 20-22fiatal gyerek akiket a heti 2meccsen rotalsz,ha vedekezest akkor csak 10fiatal vedo,ha csatarokat/golszerzest akkor 6db csatar.
    Mindenkepp olvasd el a faq-ot,a szabalyzatot es a newbie topikot!
  • kovacsgeri
    #130
    Közben belebotlottam a felüllicitált ajánlatokba :)
  • kovacsgeri
    #129
    Kész a csapat, egyre több a kérdés.. :D

    1. venni szerettem volna egy mennyei védekezés edzőt, de nem tudom nyomonkövetni a licitet mint hattricken, ugyanez játékosvásárlásra is igaz
    lehet figyelni valahogy, hogy hogyan állnak a licitek??

    2. a csapatomban van egy erős védésű és gyorsaságú kapus és egy jó jó tulajdonságú
    érdemes eladni az egyiket? mert szerintem máshol nem vethetők be.
    ha eladni szeretném akkor kikiáltási árnak az érték hányad részével kezdjem szerintetek??
  • dartonita
    #128
    Helyes.
    Ha szereted a focit,nem fogsz csalodni,az egyik legjobb netes jatek amit valaha lattam :)
  • kovacsgeri
    #127
    citromailre még a várólistáról szóló email sem jött meg, gmailre viszont igen! szóval valószínűleg 1-2 nap és elkezdhetem a csapatépítést
    jöhetnek majd a jó tanácsok :D
  • pilboy
    #126
    én nyertem 12-1-re :)
  • somakam
    #125
    Nekem megjött másnap.Amúgy a meccsem eredménye 1-1-lett!
  • pilboy
    #124
    elképzelhető, h ilyen hosszú... a várólistától is függ
    sztem még várj türelemmel 1-2 napot!
  • dartonita
    #123
    Gmail-el probalkozz,olvastam hogy mas szolgaltatoknal voltak gondok.Nekem kb 1nap utan megjott a level.
  • kovacsgeri
    #122
    Hello! regiszztráltam az oldalon, de már 5 napja a megerősítést várom, és kicsit sokallom. érdemes szerintetek új emaillel regisztrálni, hátha amiatt nem jött megerősítés, vagy ez a procedúra ilyen hosszú?
  • dartonita
    #121
    1vezetoedzo kell(mennyei tulajdonsag) es 3 segededzo(eros besorolas).Csak akkor tudod maximalis hatekonysaggal edzeni a sracokat.
    Majd otthonrol meglesem a valogatott meccset,epp most hajtok plusz elofizura,akkor a haverok meccseit is latom.
    Ja es ma baratsagos meccsek.Kivancsi vagyok mit muvelnek a b csapatos ifijeim :D
  • somakam
    #120
    Köszi a tanácsokat.Edzőm erős,most vettem 250.000Ft-ért.A taktika elkészítése 2-3-óra alatt meg is volt.A tulajdonságok passzolnak.Amúgy megnéztem a Luxemburg-Oroszország(nem élőben)meccset.0-21-lett a vége.A Luxemburgi menedzser két támadóval a félpályán,és a többi játékos a saját 16-osán belül.Szerintem nézzétek meg,jőt fogtok szórakozni rajta,az Oroszok azt csináltak a Luxembourgiakkal ami csak akartak,és 0-10-es félidő után nyertek 0-21-re.