439
Sokker - Online focimanager játék
  • JimKirk
    #279
    Koszi!

    A tiz 18-19 eves vedon kivul a tobbi posztra is fiatal csikokat vegyek, vagy oda inkabb idosebb de a posztnak megfelelo kepessegu jatekosokat?

  • dartonita
    #278
    Iroda menuben latod hogy alakulnak.Jobb menusor,telefon ikon.
  • JimKirk
    #277
    Liciteimet hol talalom?
  • JimKirk
    #276
    beneztem bocs!:)
  • dartonita
    #275
    Eronlet edzeshez is szamit sajna.De ott vegulis egy varazslatos eronlet skillu edzo is eleg arra a par hetre,bar lehet h nem artana torekedni a mennyeire.Ez az edzo nem rossz,de lehet h lesz kisebb fizetesu is.Jatekosokkal okosan,mert az ember hamar belemegy a bidwarba aztan nezhet.
  • JimKirk
    #274
    A jatekosok eleg komoly aron vannak!
  • JimKirk
    #273
    Astolfo Liberatore , kor 57
    erős edző
    fizetés: 1 720 000 Ft
    Jelenlegi ajánlat: 600 000 Ft
    licit vége: 2010-03-23 14:54
    nagyszerű erőnlét reménytelen védés
    nagyszerű gyorsaság mennyei védekezés
    jó technika pocsék irányítás
    kiváló átadás nagyszerű gólszerzés

    ?
  • JimKirk
    #272
    Akkor szerozdtetek egy foedzot mennyei vedekezessel es 10 fiatal vedopalantat!
    Gondolom eronlet ezeshez nem szamit az edzo kepessege.
  • dartonita
    #271
    :D
  • JimKirk
    #270
    Vazz!
  • JimKirk
    #269
    Szeretnek de nem talalom hol!:D
    TSEGAH segedletet renszeresen olvasgatom!;)
  • dartonita
    #268
    Bal oldali menusoron piac,es ott tudsz keresni jatekost es edzot is.
  • JimKirk
    #267
    Hogy jutok el a jatekospiacra?

    Klub->Atigazolas? Itt hova klik?
  • dartonita
    #266
    Vegulis a helyezeseden nem valtoztat,akkor lenne gaz ha mar komoly edzessel foglalkoznal.Ha ugyanis 0-5os walkover van akkor te nem kapsz edzest,az ellenfel viszont igen.Igy hogy nincs se normalis jatekosod,se edzod talan nem olyan nagy gond.
    Viszont Jim,sztem kezdd el bogaraszni a transfer listat,mert 2het mulva kezdodik az uj ideny es most sokkal olcsobban fogsz talalni jatekosokat akiket elkezdhetsz edzeni.Szepen lehet skillek es kor,stb szerint rendszerezni a keresest szoval erdemes lenne leigazolgatni oket most.Es siman osszehozhatsz uj fiatalokbol mar 11 jatekost akikkel kiallhatsz hetvegen.TSEGAH segedleteben amit linkeltem par napja le van irva hogy milyen posztra milyen embereket kene.Es nekik pl mar mehetne az eronlet.
  • JimKirk
    #265
    Arra gondoltam, hogy egy-ket jatekos kivetelevel eladok/kirugok mindenkit de viszont igy nem biztos, hogy osszetudok rakni egy csapatot a hetvegi fordulora! Abbol nem lesz bunti(vagy akarmi) ha a szezon utolso meccset "kihagyom"?:)
  • JimKirk
    #264
    #262
    #263


    rendben akkor ezt fogom csinalni!
  • pilboy
    #263
    ezt adom...
    annyit hozzátennék, h az erőnlét után én mindenképpen tolnék legalább 1 idényt gyorsira, miután minden posztra van fiatal min. jó/erős FŐskilles, gyenge/átlagos gyorsis MELLÉKskilles spílered, mert ezekből már tudnál pénzt csinálni

    utána valóban nem érdemes kezdőknek belevágni a kp edzésbe
  • dartonita
    #262
    Sztem kozeppalyas edzes nagyon nem valo kezdesnek,mert ahhoz techet,atadast es iranyitast is kell edzeni egyszerre ahhoz pedig multiskilles(edzett skillbol mennyei szintu)edzo kell ami szamodra meg nagyon draga.Szerintem vedekezes vagy gyorsasag edzes a legjobb,de akar csatarokat sem lehetetlen edzeni ennyire koran.
    Vedoedzes:10fiatal vedo,5bajnokin 5baratsagoson
    Gyorsasag:11+11jatekos kapja a ket meccsen
    Csatar:3+3

    Esetleg elgondolkozhatsz meg a kapusedzesen is,de bevallom abban nekem nincs tapasztalatom es borzaszto sokat keresnek a mennyei vedes skillel rendelkezo edzok.
  • JimKirk
    #261
    Telekre es Kempfre gondolsz?

    Ma este elkezdem fokozatosan kirakni atadora a jatekosaimat. Viszont nem rakom ki mindent mert nem szeretnek kezdo 11 nelkul maradni.

    Valszeg kp-ket fogok edzeni. Szerintetek mit erdemes kezdesnek?
  • pilboy
    #260
    meg fogod látni, h itt a kp-nak nem kell nagyon a gólszerzés. kp: irányítás, átadás, technika, gyorsaság, védekezés. kb ilyen sorrendben

    látom sikerült 0-0-t kihozni emberhátrányban. azt is látom, h van 2 tizenes értékelésű játékosod... ők vagy rossz helyen játszottak, vagy nem ütik meg a szintet és ki kell dobni őket. sajnos így látatlanban nem tudom melyikről lehet szó
  • dartonita
    #259
    Toborzast nem javaslom mert total random mit kapsz.Piacrol kell igazolni nem tul dragan ha egy mod van ra.
  • JimKirk
    #258
    Elolvastam es tenyleg valaszt kaptam szinte az osszes kerdesemre!:)

    Vezetoedzot az edzotoborzasnal lehet keresni, az nem csak a segededzoknek van?

  • dartonita
    #257
    Javaslom olvasd el a faq-ot,es szabalyzatot sok kerdesre van benne valasz.
    Az edzesrol is reszletesen.Jobban el tudja magyarazni mint barmi amit en ideklimpirozok :)
  • JimKirk
    #256
    Ha kesobb nem eronletet szeretnek edzeni, akkor az uj edzeshez egy hozza illo edzot is kell szerzodtetnem? Vagy az eronlet edzeshez nem szamit az edzo kepessege?
    Azt nem ertem, hogy miert kell csapatreszt beallitani miert nem kapja meg az egesz kezdocsapat az edzest? Ha mondjuk golszerzest szeretnek edzeni akkor az ugyanolyan fontos a kozeppalyasoknak is mint egy csatarnak. Netalan bizonyos idokozonkent valtogatni kell a csapatreszek kozott, hogy mindenki megkapja a kivant kepessegeket?

    Egyenlore ennyi!:)
  • dartonita
    #255
    Ja latom :(
    1 csatarral nehez nyerni.
    Fiatalokat kell venned es minel hamarabb mert ev elejen elszabadulnak durvan az arak.Eldontod mit edzel,felveszed az edzoket es keresel megfelelo jatekosokat.Most eronlet kene par hetig,azt mindenki megkapja attol fuggetlenul h jatszott e.Es nem is kell beallitani csapatreszt,az eronlet edzesnel lenyegtelen.
  • JimKirk
    #254
    Eljen! A negyedik percben pirosat kapott az egyik csatarom!:)
  • JimKirk
    #253
    A valaszthato edzesek alatt van egy legordulo menu ahol ki lehet valasztani a ezeni kivant csapatreszt(?). Na most akkor csak a kivalasztott jatekosok kapjak meg a heti edzest?
  • JimKirk
    #252
    Akkor addig folosleges fiatalokat igazolni?
  • dartonita
    #251
    Ahhoz fiatalok kellenek,nem az alapcsapat.Eronlet kell par hetig mindenkepp.
  • JimKirk
    #250
    A heten azt ajanlottatok, hogy par hetig gyorsasagot erdemes edzeni ezert most az van beallitva!

  • dartonita
    #249
    Oke megnezem majd a meccsed,kivancsi vagyok :)
    A piacon jelenleg nagyon alacsonyan vannak az edzheto koru fiatalok ara,szoval erdemes nezelodnod ha eldontotted mit edzel.
  • JimKirk
    #248
    Mind a 35 szektorban bealliottam a taktikat es osszeraktam a kezdot!

    A vkp-t a felpalyatol egy-ket szektorral feljebb raktam hogy segitse a tamadast!
  • dartonita
    #247
    Az elso kerdesedre:igen.
    Maodikra:nem.Csatarok felpalyaig ha visszajonnek,az kb jo.
    Arra erdemes meg figyelni hogy uj csapatod van es eleg szar lehet az eronlet,szal nem szabad mezonkent 50meteres kbsegeket beallitani mert nem fogja befutni.A vedok es vkp felpalyaig felhuzodhat ha szogleted van,vagy az ellenfel kapuja elott vagy.Sajat kapudnal pedig a vedoket es kp-kat huzibalhatod vissza.De nem javaslom hogy a 4vedot teljesen a kapuig visszahuzd,mert akkor atlonek.
  • JimKirk
    #246
    Rendben! Tehat akkor mind a 35 szektorban ugy allitsam be a csapatot, hogy inkabb a palya kozepso felere huzodjanak be a jatekosok, es mellozzek a szeleken valo jatekot/felfutast?

    Ha a sajat kapud elott van a labda, akkor erdemes visszauhzuni az egyik csatart a 16-os kornyekere vedekezni?
  • dartonita
    #245
    Kb igy.Ez hatekony azok ellen akik leszarjak a taktikazast es vmi gepivel nyomjak.
  • dartonita
    #244
    Amig nincsenek megfelelo embereid a szelsos taktikara,addig huzodj be kozepre.4 vonalban helyezkedo vedot es egy vkpt javaslok.Szal a hagyomanyos 41212 gyemant formaban szoktam jatszani leggyakrabban.
  • JimKirk
    #243
    Igen ide jutottam en is!:)

    Kezdesnek amig gyenge a csapatom erdemes vedekezo kp-t alkalmazni es egy csatarral jatszani, vagy probalkozzak egy balanced 4-4-2-vel?
  • dartonita
    #242
    klassz
  • JimKirk
    #241
    Megvan!
  • dartonita
    #240
    igy gondoltam