361
  • fade2black
    #281
    A föld azé aki "elfoglalja" és "erővel" megtartja.

    pl Mi az avaroktól, amcsik(europaiak) az indiánoktól, szlovákok tőlünk muzulmánok a zsidóktól majd 50 éve zsidók a brit+palesztinoktól.

    Ígyvolt, ígyvan, ígylesz.
  • fade2black
    #280
    Ez úgy minden szélsőségesre jellemző mindegy, hogy arab,zsidó, keresztény vagy hindu....

    Egyébként ők megfigyelésem szerint már egy olyan szűrőn keresztül látnak, hogy ha eléjük raksz egy papírt és pl a "főmufti" aztmondta az fekete akkor az nekik fekete és semmivel se tudod az ellenkezőjét bebizonyítani. Rémísztő amikor ilyenekkel beszélget az ember és realizálja ők tényleg elhiszik az egyértelmű hazugságot is annak ellenére, hogy magas IQval vannak megáldva.
  • bozsik
    #279
    Milyen k érdekes ha valak nem a te nézőpontodon van akkor az egyből náci meg antiszemita?És még én vagyok beszűkülve? :Dkac kac kukac :P
    mellékesen kissé sem vagyok náci,spec sem az indiánokkal sem a negroidokkal sem az eszkimókkal semmi bajom nincs,szóval hogy ki különbözteti meg a másikat azt ne firtassuk meg hogy ki van beszűkülve.Mellékesem egy olyan nép nekem ne dumáljon aki minden nem zsidót egységesen külömböztet meg...Goj? vagy hogy is?
  • Inquisitor
    #278
    Nem de általában a szélsőséges arcok mind beszükültek :)
    Csak egy torzító/szűrőn keresztül képesek a világot nézni. Általában ilyen emberekre szokott elég durva hatása lenni a VALÓSÁGgal való találkozásnak.
  • Unreal1942
    #277
    beszükült=náci?
    tényleg mind1 a lényeg az, hogy amit leírtak az nem bulvárhírek hanem tények.
  • Inquisitor
    #276
    Talán a beszükült jobb szó lenne rá. Emlékeztet egy ismerősre, aki mindent, de mindent fél perc alatt szénné fikáz. Mindent és mindenkit. Csak magába nézne már egyszer :)
  • Unreal1942
    #275
    Náci oldal?
    Kicsit szélsőségesebb a "normálisnál" de azért nem nevezném nácinak.
    mind1
  • bozsik
    #274
    Naná hogy szándékosan,puhatolóznak meddig mehetnek el.....Sunyi dögök.
  • Inquisitor
    #273
    Szándékosan bombázták le az ENSZ megfigyelőit?
    Tízszer is telefonáltak az izraeli hadseregnek haláluk előtt az ENSZ libanoni megfigyelői.
    Kofi Annan kissé ideges. Most majd kiderül mit ér az ENSZ, ha bekeményítenek, akár csak politikai szinten, akkor le a kalappal, bár erre egy marék döglött szöcskét se tennék fel. :(
  • bozsik
    #272
    Mellékesen a folyamat is erre mutat,egyre nagyobb ellenállás az irzaeli ténykedéssel szemben,egészen addig,amig mindenki csendbe végignézi ahogy az a pár arab ország ott a szomszédságban összefog és ha 50 hal meg 1 izraeliért akkoris eltiporják.Szar ügy de most ők a rafkósak nem a bipsik.
  • bozsik
    #271
    Mint ahox az Exodus se titok,egy judeistának illene tudnia már elnézést,de mint látom a szokásos csak azt "tudom" amit érdekem ben áll tudni és hangoztatni dolog még mindig él bennetek.Csak már senki nem veszi be és egész európa elzárkózik a folyamatos izraeli túlkapásoktól.Szerinted mi lessz a kövkező?Megsugom,valaki megint besokall aztán kap izrael a pofájára rendesen.Jó magyar mondással élve ,addig jár a vizkordó kislány a kútra amig meg nem ba...ák.
  • exxile
    #270
    Jah, Ahmadinezsadnak volt egy kurva jo beszolasa, miszerint o nem akarja eltorolni a zsido allamot, megelegedne vele, ha csak athelyeznek... mondjuk Alaszkaba! Jo otlet!
  • Inquisitor
    #269
    Mondjuk ez egy abszolute még csak nem is álcázot eléggé náci oldal, viszont az angol helyőrségek robbantgatása nem akkora titok, volt pár filmben is. Igaz nem nagyon dicsekednek vele. :)
  • Unreal1942
    #268
    Egy kis történelem
  • katarzis
    #267
    Ez meg pláne nevetséges annak a tükrében mit müveltek az ilyen keresztény börbe bujo érdekcsoportok és miket tettek az évszázadok folyamán.Persze maga a tanítás és a tettek között hatalmas diferencia van, de nem lehet elmenni melette ,hogy miket müveltek ennek az eszmének a nevében,persze most érvelhetsz ,de a maiak mások a fenéket csak nincs akkora hatalom a kezükben.Mondjuk ennek a témának a kifejtése is több idöt kivánna és jelenleg nem rendelkezek annyival ugyhogy hagyjuk,ja és ezeket nemcsak egy keresztény ember vallhatja magáénak vagy élhet ilyen szellemben.
  • katarzis
    #266
    A szlovák mesterségesen megteremtett nacionalizmus meg pláne szánalmas.A 19. század elött semmiféle öntudatuk nemvolt se hazájuk se semmi, és jönnek az ilyen ostoba kitalált szövegeikkel.És a magyarország nem azért vált ilyenné mert gyülölte a környéken élö népeket, és ahogy bánt velül persze ezis közbejátszott valamilyen mértékben ,de ennél sokkal összetetebb és bonyolultabb.
  • katarzis
    #265
    Ennyi hülyeséget összehordani föleg zolik 1:nem vagyok Hezbollah párti nemtudom honnan szürted le de te és a liberális haverjaid szeretnek mindenkire ilyen meg olyan jelzöket aggatni,2: az ,hogy te nem tudsz rola még nem azt jelenti hogy nem létezik amit beidézett az egyik hozzászoló ,hogy a háboru után a brittek tényleg megcsinálták nézz utána ,de mint irtam elötte veled felesleges vitázni ugysem fogsz.3: te se reagáltál egyik kérdésemre és kérésemre sem olvass vissza és reagálj neszemélyeskedj és skandáld a baromságaid.
  • Unreal1942
    #264
  • Esrohnoil
    #263
    Akkor más is kap. :D
  • zolik
    #262
    najó én befejeztem, remélem holnap atomot kap a közel kelet és akkor végre kuss lesz.
  • haxoror
    #261
    A francia-német, ír-angol vagy bármilyen más párhuzamot is mondhattál volna mégis a zsidók az állandó téma.
  • haxoror
    #260
    "És a sok nagyokos baromnak : A szlovák kormányban is 1500-as évekből idéztek hogy valaki azt mondta hogy lehet ilyen csúnya embereknek(magyarok) ilyen szép földet adni. Tehát kb szerintük nekünk sincs itt keresni valónk!"

    Ugye milyen béna dolog amikor vkik egy ezer év óta fennálló állapotot akarnak visszacsinálni?
    Pláne még bénább ha meg is teszik lásd Izrael újra létrehozása több ezer év után...
  • sathinel
    #259
    Na megint csak zsidózás megy. Nem védem őket de ennyi erővel ahogy rájuk ezt mondjátok minket is kiirthatnának most a szlovákok.

    És a sok nagyokos baromnak : A szlovák kormányban is 1500-as évekből idéztek hogy valaki azt mondta hogy lehet ilyen csúnya embereknek(magyarok) ilyen szép földet adni. Tehát kb szerintük nekünk sincs itt keresni valónk!
    Az arabok nagy része a nácikkal volt szövetséges, és ha jól tudom erdély is Magyarország háborús cselekedetei miatt került el töllünk.
    Ennyi rasszista gyükeret.
    Mit szólnátok ha kimentek valahová és megvernek vagy lelőnének mert magyar vagy? És mert kis köcsög lovakon bejött az ősöd és elvette mások területeit?????
  • Komolytalan
    #258
    Ők is biztos álcázott terroristák voltak:
    Meghalt négy ENSZ-megfigyelő Libanonban
  • Komolytalan
    #257
    Azért magyaroknak több mint 1000 éve hivatalos országuk van, amely bár az utóbbi évszázadban kicsit megtépázódott, de előtte egész európa elfogadta és számolt vele. Zsidók mit tudnak felmutatni? Egy amcsi és angol pénzen meg erővel elfoglalt, 60 éve háborús övezetet, és az adott kontinensen kb senki se fogadja el őket.
  • Komolytalan
    #256
    Te meg majd lövöd őket bipsi? Hát igen, te apacheba ülhetsz, nekik meg max csuzli jutna.
  • Komolytalan
    #255
    Mondjuk szerintem a Zsidókat azért se szerették európában, mert ők voltak az adószedők, és sokkal kegyetlenebb módszerekkel hajtották be a pór népen a sarcot mint előtte a földesúr pribékjei. Szóval érthető, hogy itt-ott elkezdték üldözni őket. Rendes munkát sose tudtak végezni, mert az nekik büdös.
  • Inquisitor
    #254
    Amúgy meg természetesen Izrael jelenlegi tevékenysége NEM tudja megoldani a problémát.
    (Lásd problémamegoldás és a vesztes stratégiák: Tigris ül a lépcsőn. Megpróbálhatod megkerülni, de attól még ott lesz. Tehetsz úgy, mint ha nem lenne ott ... megpróbálhatod megtámadni, stb.)
  • Inquisitor
    #253
    Nos igen, láttam ilyen véleményeket, hogy Izrael vagy Libanon magának köszönheti a dolgokat. Leszámítva mekkora beleszolása van átlagembernek (ha demokrácia, ha nem!) a dolgok menetébe (semmekora), ez részben igaz is. Éppen csak annyira, mint az, hogy Magyarország magának köszönheti saját történelmét, meg a szomszédai utálatát. Kemény meló volt ráadásul "kivívni" ezeket ...
  • Inquisitor
    #252
    És tudjátok mi oldaná meg az ottani konfliktust is? a szeretet, elfogadás, megbocsájtás.

    Nem fog menni, az munkával és a másikra való odafigyeléssel jár, ahhoz meg empártia kell. A média által "megnevelt" 20-21. századi empátia képtelen, a szenvedésre immunis embertömegnek ez nem megy.

    Másrészt miért csak a keresztényi gondolkodást hozod fel? Ha képesek lennének mind betartani a saját vallásukat, akkor a zsidó vagy iszlám hitüek is így cselekednének. (Na persze vannak ilyenek, de kb. olyan "sokan", mint a keresztények között.)
  • SSeMTeX
    #251
    Tobb bizonyitek van ra, mint a nemet koncentracios taborokra. Pl pont a napokban megy egy musor ha jol emlexem a spectrumon a kozel keletrol. Ott is franko felveteleket mutattak, ahol a brit katonak a hajorol kiserik a taborba a siro zsidokat. Pl az Exsodus hajo visszaforditasan az egesz vilag felhaborodott.
    Errol egy film is keszult (meglepo modon a cime is Exodus) Baratod a Google es az imdb :)
  • mcganyol
    #250
    "Most komolyan, a zsidók azért szopták végig a történelmet mert egy ország nélküli beilleszkedésre képtelen nép voltak."
    Ezt haxoror írja.

    "Most komolyan, a MAGYAROK azért szopták végig a történelmet mert egy, a szomszédait gyűlőlő, beilleszkedésre képtelen nép voltak."
    (kb annyira utálják a románok, ukránok, horvátok, a magyarokat a kárpát medencében, mint a magyarok a cigány gyereket a lakótelepen.)

    aki ezzel nem ért egyet, leírná az ellenvéleményét azt kéremszépen, hogy privátban tegye. köszönöm.
  • mcganyol
    #249
    Ti nem tudjátok a frankót, csak én! A növények a legalattomosabb faj! Ezek mindenhol ott vannak! Itt vannak az országunkba és a világon az USA-tól Libanonig mindenhol!!! Már beférkőztek a lakásainkba és a lakásainkat körülvevő parkokba is!! És miért? Csak a származásuk miatt! Megy itt a hülye propaganda a szén dioxidról, meg az oxigén termelésről meg ózonlyukról, na PERSZE! a virágok találták ki az egészet. mert megmondták a biológia könyvet íróknak, hogy ha nem ezt írják, akkor őt kihagyják a buliból! És megtehetik, mert olyan összeköttetéseik vannak, a búzamezőkkel, amit nem is hinnétek! ők uralják a médiát is, a zöldségesekről már nem is beszélek!!! Ti mégis mit gondoltok, miért ez az egyetlen faj, amit eddig minden civilizáció lelki furdalás nélkül írtott?!? Tudták ők mind, hogy rohadékok ezek! Nekünk meg dumálnak itt a zöldek, hogy telepítsük újra az erdőket, mert túl sok esőerdőt kivágtak?!? Persze annyi esőerdő nem is volt soha amit ezek behazudnak! még hogy több futballpályányi naponta! csak nem veszitek be? én olvastam ám, hogy ennyi nem is volt még 200 éve sem! és én ezt marhára biztosan tudom, mert ÉN hiteles forrából informálódtam, de ti... ugyanmár! Különben az öreg tölgyek megakadályozhatnák az erdők pusztítását, de ez nem érdekük, mert így utána majd megerősödnek a zöldek, meg még több erdőt fognak később telepíteni! És érdekes egyik zöld sem beszél a több száz favágóról, akikre rádőlt egy fa és meghalltak az évek során. Az nem is számít igaz? Persze mert ez a növényeknek nem érdeke, hogy kitudódjon! Nyíljon már a szemetek! A növények a világ baja és ezt minden húsevő tudja!!! (a többieket meg a kezükben tartják ezek!)

    Abbahagyom, de még órákig írhattam volna tovább egy ilyen elméletet.

    Aki keresztény eszméket vall, az nem gyűlöli sem a zsidókat, sem az arabokat, sem a romákat. (egyik tábornak) De tovább megyek, nem gyűlöli, vagy nézi le azokat sem, akik gyűlölettel a szívükben élnek. (ezt meg a másik tábornak)
    A keresztény ember nem utálja egy ember társát sem. Még akkor is megbocsájt és teljes szeretettel áll hozzá ha az előzőleg ártott neki. vagy hol olvastatok olyat a bibliában, hogy szemet-szemért, meg aki nem tud beilleszkedni az takarodjon haza indiába?
    És tudjátok mi oldaná meg az ottani konfliktust is? a szeretet, elfogadás, megbocsájtás. semmi más. (vagy ahogy valaki elöttem már írta, az egyik fél teljes kipusztulása.) ha az ott élők nem gyűlölnék egymást, ha nem az indulataikra hallgatnának. és ez nem a vezetőkön múlik!
    Képzeljétek el, ahogy nektek azt mondják, hogy az erdélyben élő magyarokat likvidálni kell és holnap megyünk tankokkal meg rakétákkal rájuk. Ugye hogy ez egyszerűen nem történhetne meg? még ha az összes vezetőnk egybehangzóan ezt mondja akkor sem. miért? mert szeretjük, elfogadjuk őket. de ha ugyanezt az erdélyben élő románokra mondják, itt is ezrével mennének az önkéntesek, nagy magyarországos kitűzőkkel, hogy ártatlan embereket öljenek halomra. (ugyanezen emberek ha máshová születnek, a koránt mormolva szálnának - tnt-vel a testükre erősítve - egy izraeli buszra)

    Ha csak EGY ember elgondolkozik ezen, már megérte.
    Ámen.
  • haxoror
    #248
    Az asszírokat, babilóniaiakat és a görögöket kihagytad, ők is rohatt nácik voltak ;)

    Most komolyan, a zsidók azért szopták végig a történelmet mert egy ország nélküli beilleszkedésre képtelen nép voltak.

    Van egy régi mondás:
    "Ha Rómába mész, élj úgy mint a rómaiak."

    Vagy ne élj úgy, de akkor a másságod miatt előbb-utóbb jönnek a pogromok meg az elüldözés.
    Mostmár változott a világ, legalább is a "nyugati" részén már elég biztonságos zsidónak lenni, sőt már zsidó ország is van újra!
    Azért ez nem semmi, megérte kivárni azt a 2600 évet!

    A probléma az hogy Izrael ezt a kapott(!) új esélyt az önnáló zsidó államra eléggé bénán kezeli és hosszú távon amikor már nem állnak majd mögötte a "barátai" elég keményen rá fog erre faragni aztán megint jön majd az ország nélküli diaszpórázás...

    Asszem az Iráni elnöknek volt egy olyan beszólása hogy oké, hogy a nyugat adott egy országot a zsidóknak de jobban tette volna ha a saját területéből ad nekik és nem máséból.
  • Ronny
    #247
    és te miért osztod az észt nagyokos? Gyerünk át Izraelba katonának.
  • zolik
    #246
    "Ja, es a haboru utan a palesztinaba menekulo zsidokat a britek visszaforditottak, es cipruson koncentracios taborba zartak. Csak ezt igy nem verik nagydobra :)" na ez a mega lol! bizonyíték??? ez kb annyira valóságos mint mikor mamám állandóan azzal jön hogy az amerikaiak az ország felett titkos kisérleteket végeznek meghogy Pakson "nagy baj"-van mert látta az egyik műsorban, és hogy az igaz!
  • zolik
    #245
    katarkrízis és a többi hezbollah pártitól kérdezem, hogy még mindíg itt vagytok?! nyomás a kocsiba és irány a közel kelet! horcoljatok a zsidók ellen öljétek meg mind!

    kb ezt leírtam 3x de sose volt rá reakció, mindíg kitértek a válaszadás alól. Miért itt osztjátok az észt??? bérelejetek egy buszt és mennyetek harcolni!!! ne itt legyen nagy a szátok!
  • sathinel
    #244
    Na eddig lehetett mondani hogy szegény palesztínt lelövik a szemét zsidók de mostmár nem... És ezt maguknak köszönhetik. Ha nem két kormánypárt rabolta volna el a katonákat akkor nem is lehetne izraelnek joga bemenni. De most valójában egy ország népe álltal választott kormányzó párt rabolta el egy másik ország katonáit.

    Ja hogy itthon hogy ugatnának ha pl. a szlovák kormány(nem is áll töllük messze) ugyan ezt csinálná egy magyar katonával!

    Atomot nekik! Az a nép aki ilyen marhákat választ vezetőnek meg is érdemli. Lehet zsidózni meg ilyesmi, de nézzük már meg miért az egéssz ne csak a rasszista megnyilvánulásból kapásból zsidózni.

    És normális társadalmakban is vannak marhák, de nem sok magyart látok átjárni robbantgatni romániába meg a környező országokba(nagymagyarország térkép, + szövegelés max) Trianon miatt.
  • SSeMTeX
    #243
    A forabbi 1936-os felmerese szerint a 3ik Birodalom legnagyobb kiterjedesen 36ban 3,6 millio zsido elt.

    Ahhoz kepest, hogy rengeteg idoben elmenekult, rengeteg elrejtozott, rengeteg hamis papirokkal elt, jonehany segitette a nacikat(!!!!) rengeteg tulelte a tabort, megis sikerult 6 milliot kiirtani.

    Es ezek adtak tobb nobeldijast :) meg az alap matematikai muveletek sem mennek.

    Ja, amugy egyik nemet tiszt a "vallatason" 14 millio zsidot vallott be. De ezt mar ok is tulzasnak tartottak :) a 6 milliot egy kevesbe peppe vert nemet vallotta.

    De mondjuk ez baromira nem tartozik a topichoz :)

    Ja, es a haboru utan a palesztinaba menekulo zsidokat a britek visszaforditottak, es cipruson koncentracios taborba zartak. Csak ezt igy nem verik nagydobra :)
  • SSeMTeX
    #242
    Az megvan, hogy Libanon 39%-a kereszteny, a maradek 60% sem mind siita, szoval nem kellene az egesz orszagot visszabombazni a kozepkorba par arab fundamentalista miatt.

    Ennyi erovel Franciaorszagot is bombazhatnak, ott tobb muszlim van mint Libanonban!

    Terrorizmusrol meg annyit, nezzuk meg mit csinaltak a zsido terrorszervezetek a brit uralom alatt.
    Na meg hogy mit csinaltak a britek drezdaval. Vagy az amcsik hirosimaval.

    A legnagyobb terroristak es nepirtok pofaznak a legjobban.
    Ebben a haborubanm egyertelmuen izrael a terrorista, es Libanon a szenvedo alany.

    Apropo, nem a melluket kellene verni, hogy a MOSZAD a legjobb titkosszolgalat a vilagon, hanem el kell kapni azt a par terroristat. Erdekes, mashol ez megy (USAban nem, de ott kiderult, hogy direkt nem kaptak el a 9/11 szereploit). Jaa, hogy itt sem erdekuk!

    A legnagyobb bena meg Franciaorszag. Mar reg ott kellene lennie 30 000 idegenlegiosnak meg 1 repulogep hordozonak. Egybol csond lenne :)