75
  • izb
    #75
    a hatósági engedély még nincs meg.
  • asysoft
    #74
    Úgy tudom segít rajta a DC. Már csak emiatt is lesz majd egyszer...
  • Szefmester
    #73
    ha jól hallottam máshol már meg is vette az AMD... és már csak pár apróság van hátra
  • Deffyant
    #72
    hehe, enyém volt az első hsz de f*szán ki lett moderálva hehe
  • dez
    #71
    Ez mondjuk főleg a Windows hibája... A GUI-nak responsive-nak kellene maradnia.
    Persze egy DC (vagy 2C, 4C, stb. :) ) proci remélhetőel ezen is javít. Vagy majd kiderül. :P (Nekem még nincs.)
  • asysoft
    #70
    Több alkalmazás futtatása esetén jól jönne egy DC processzor, utálom, hogyha valami leterheli a gépet már ablakot váltani sem tudok.
    #67: ezért mondtam, kinek mi... Te az ATIban én az nVidiában csalódtam:)
  • dez
    #69
    Ja, csak most nézem a cikket (ittenit). Naszóval, a fenti képen a K8L látható, nem csak egyszerűen egy 4-magos K8.
  • dez
    #68
    Késni? Mihez képest? Inkább előbb jön, mint korábban mondták, 2008 helyett már jövő év közepén. És 128 bites benne az SSE. Ja, és 4 magos lesz. :)
    Felveszi a kesztyűt az AMD
  • Mike
    #67
    hát szerintem embere válogatja

    nvidiával soha gondom nem volt, bezzeg az öcsém atija
  • Mike
    #66
    szerintem meg már a 2 gigás Athlon XP is elég volt munkára, max a filmkonvertálásban lehet előrébblépni, illetve olyan alakalmazásokban amit most még nem látok milyenke lesznek :))
  • asysoft
    #65
    Hát kinek mi. Én pl az nForceban csalódtam (sokat szidott VIA nálam jobban teljesített), VGA-kkal nekem nem volt gondom, viszont látom, ahogy haver állandóan szórakozik a driverekkel, ha egy régebbi játékot vesz elő, mert az új driverrel hülyéskedik. ATIval ilyen gondjaim nem voltak, persze lehet csak nekem van szerencsém, vagy havernak nincs:)
  • asysoft
    #64
    Nem tudom, mikor volt ilyen utoljára, hogy egy új CPU ennyivel gyorsabb legyen az azt megelőzőeknél. Egy középkategóriás Conroe veri az AMD zászlóshajóját, azért az már durva.
    Én azt fogom venni, amelyik számomra jobban megéri. Hiába lesz egy Conroe relatív olcsó, ha a hozzá tartozó lapok drágák... Amúgy meg általános dolgokra már egy X2es vagy egy P D is bőven elég...
  • Mike
    #63
    de továbbra sem óhajtok ATI-t használni
  • Zenty
    #62
    Nagy cégek mértékében igen!
  • Mike
    #61
    szvsz hamarább jelenti az nfoce support végét
  • izb
    #60
    szerinted ez az ár számodra azt jelenti hogy olcsó az ATI?
  • izb
    #59
    nem azt mondtam hogy nem ütős,de ez az egész misztikumami körülötte leng egy vicc.
    én mindenesetre egy 4200+ x2 procira be fogok ruházni, és majd 2007-ben egy 4 magosba.
  • Zenty
    #58
    Ati elég olcsón adta magát ,nem mehetett valami jól a szénája ugylátszik.
  • asysoft
    #57
    Azért a sok teszt alapján lehet tudni, milyen. Ennyit még az Intel sem képes meghamisítani!
    Az árnál amúgy érdemes az alaplapot is számolni. Ahogy nézem, egy épkézláb alaplap Intel platformon jóval többe kerül, mint AMD-s megfelelője...
  • Mike
    #56
    és minek neked az? mondj olyat amihez a mostani procid kevés (játékon kivül)
  • Mike
    #55
    ATival én eddig csak szívtam
  • Mike
    #54
    csakhogy okoska Cat, ezeket a cikkeket fordítják, ergo lehetett ott billion is, ami bizony csak milliárd, így lesz az orvosból fizikus
  • Inquisitor
    #53
    Na basszus, kint van AMD oldalán hírben, hogy meg volt a biznic, és 5.4 milliárd dollárba fájt nekik.
  • Mike
    #52
    mmondjuk az igaz, hogy ezt az 1.2 milliót nem biztos hogy az atira kéne költeni, főleg úgy, hogy az AMD-nek az nvidia gyárt chipsetet
  • Mike
    #51
    jaj, különben Conroe-t fox venni? mikor? holnap? jővőhéten?
  • Mike
    #50
    nem örülnék annak ha az AMD átpártolna a konkurenciához
  • Inquisitor
    #49
    Amúgy fentartom, hogy a hír kamu, bár tévedni emberi dolog.
  • Inquisitor
    #48
    Conroe árakat lassan már egy hónapja kirakta egy halom HW oldal.
  • Inquisitor
    #47
    Mondjuk a 4200+ X2 prognózis ára, amit be se jelentettek még, tehát nem biztos, az 234 dollár volt, a nálánál gyorsabb Conroe E6300 meg 183 dollár. De ha 179 dollár vs 183 dollárt nézzük, nem látom a hatalamas előnyt. Annyi, hogy platformváltást nem éri meg, de aki új gépet vesz, azt ez nem fogja érdekelni, ellenben ha elhiszi, hogy jó neki az SSE4 meg a virtualizáció, akkor nem a 4200+ X2-t veszi meg ...
  • izb
    #46
    Itt nagyon sok a szakértő.Igy conroe úgy conroe.azt még nem is látta nem is használta senki.
    Árakról sincs semmi info,de itt mindenki megmondja az igazat.
    Bármilyen conroe jöhet az AMD áraival nem nagyon tud majd mit kezdeni.Pl:
    4200+ X2 179 dodo
  • Flashy
    #45
    lol :D megvan a megszorítások igazi oka?
  • orkaman
    #44
    Tehát az 1300mrd-s megszorítgató csomagból meg lehetne venni az ATI-t és még maradna is?
    Feri! Vegyük meg...
  • Inquisitor
    #43
    A fenti ábrából nekem olybá tűnik, hogy azért fog csúszni a K8L, mert pöttyet át kell tervezni a Conroe/Kenstfield árnyékában ... A dual 128 bites SSE rész például erre utal.
  • arty
    #42
    6510+VIC a nyerő! :P
  • Mice
    #41
    nem hiszem. már v. 10 éve kilopták a porral oltót is a lépcsőházból. így meg nem buli...
  • Mice
    #40
    pedig már szerintem minden sg fórumozó elhitte!:DDDDDD
  • Alfa Of NS
    #39
    Es oprendszer futna rajta
  • pTk
    #38
    Sztem tök jó lenne ha mondjuk a gpu 4+ ghzn pörögne nem?
  • Xtranz
    #37
    Remélem kamu az egész,lehet megtörné a fejlesztési lendületet az Amd nél ha még Az Ati lapkákat is fejlesztenie kellene a piac igényei szerint.És 2 hatalmas különálló céggel szemben fejleszteni elég bizonytalan és hatalmas kihívás
    (Intel+Nvidia).

    Az asztalomon itt dohog egy Amd A64+Ati,és egy duálmagos Intel+Nvidia konfig. Jelenpillanatban az utóbbin mennek szebben a gamek.Oblivion,NfsMW,stb.
  • asysoft
    #36
    Hidd el, a Conroe nagyon jól sikerült. Mondom ezt úgy, mint akinek még nem volt Intel processzoros gépe (mindig így jött ki a lépés:)), viszont a következő könnyen lehet, hogy az lesz...