113
American hotrod
  • ForzaInter
    #113
    Most reggel 6kor szokott menni a tvben, mettől meddig ment ez a sorozat?

    És mi van a csapattal? Boyd műhelyével? Viszi vki tovább?
  • Airbus A380
    #112
    Még annyi hogy a stilusát én se birtam de sztem ez már magának a show-nak is szólt.
  • Airbus A380
    #111
    63 évesen még nem volt öreg élhetett volna még.... bár alább olvastam hogy a Roy is 64 évesen távozott de belőle legalább a 70-en kinézhető volt. Állitólag Boyd cukros volt.
  • Airbus A380
    #110
    A műhelyét ki viszi tovább ? (gondolom ez volt az élete). Sokan mondják hogy nem dolgozott a tv-be ez v-hol nekem is fura de sdztem dolgozott ő már eleget amerikába sztem elég nagy név azt meg csak úgy nem lehet összehozni ?


    Miért halt meg ? Olyasmit hallottam hogy 2007-be v-mi autókiálitáson rosszul lett kórházba vitték majd még haza engedték és később meg állitólag a háza előtt összeesett ismét kórházba vitték megműtötték de már nem jött ki élve..... (pedig állitólag az orvosok azt mondták felfog épülni.

  • Mr Csé
    #109
    :OOOOOOOOOOoooooooooooo

    r.i.p
  • Vlala #108
    Csak hármat kellett volna visszaolvasnod. :(
  • pauly
    #107
    mert meghalt...
  • Mr Csé
    #106
    mé?
  • Vlala #105
    Boyd sajnos már nem megy munkába.
  • Mr Csé
    #104
    boyd munkába megy :D
  • zoolee
    #103
    A mi történt vele alatt azt értettem miért halt meg.:(
  • Met
    #102
  • Vlala #101
    63 évesen eltávozott közülünk.
  • zoolee
    #100
    MIcsoad?!Mi történt vele?
  • pauly
    #99
    :((
  • Vlala #98
    Nyugodj békében, Boyd. A mennyei országutak várnak Rád.
  • Magoo
    #97
    Nem tudtok olyan helyet ahonnan lezúzhatnám az összes epizódját ennek a sorozatnak? nagyon fontoslenne!
    Köszi előre is!

    (ja és ha lehet ne csak annyit mondjatok "torrent!" köszi)
  • benkoszabi
    #96
    hali!
    olvastam, amiket irtatok.
    boyd sztem már elég idős, kezd kissé szenilis lenni, nem veszi észre, myilen munkásai is vannak, és itt én Lee-regondolok. ki nem állhatom azt a s*ggfejt. Olyan, mint nálunk a Győzike:S - bohóc....
    Amit tony művel, az hogy estig rázta a festéket, hogy a benne lévő csapágygolyó elhalgasson..hát nemtom...ezt még a hülye is tudja, hogy csak párszor kell...de nekemaz megérzésem, hogy a műsor producerei kicsit megvariálják adolgokat...és itt tony székes illetve fstékes mutatványára gondolok..habár nemtom, lehet tényleg ennyire ügyetlen és fogalmatlan acsávó, láttam már ilyet...pl. az öcsémet:S:P
    Jahm, és bluebear-t sem kedvelem, lusta disznó....mással nins bajom, még tony-t is birom, de bluebear-t és lee-t....Pff.... nemtom láttátok-e a multkori részben, hogy bluebear miket pofázott vissza duaen-nek...én szájonvágtam volna acsávót...de lehet itt azt mondta producerbácsi, hogy szinszkedjetek egy picit, mindenesetre ez ront boydékról kialakult képen...
  • zoolee
    #95
    De nekem most az Al az 1 ik kedvencem..:)
    Az a "Használd a mérőszallagot", "2x mérj aztán vágj" dumák nagyon jóak..XD
  • pauly
    #94
    Ja,én sem emlékszem hogy mutatták volna hogy elment vagy valami...
  • zoolee
    #93
    Nemtoom...a 2. évadba már nemláttam..
  • pauly
    #92
    Tényleg azzal a kövérebb gyerekkel mi lett? Aki sokszor Al-el melózott az alvázakon.(Bluebear-el is boxolt egyszer ha jol tudom)Kilépett vagy Boyd őt is kirugta? :)
  • zoolee
    #91
    Hát, azért tudott tervezni,c&c zni,maratni.
  • Met
    #90
    röhejes az egész társaság, abszolut nem látszik, hogy Boyd olyan régi motoros
  • hunbasser
    #89
    tényleg,Al,Scott,Thomas...ezek jók voltak.hát,Mike nem volt vmi nagy,de azért ő is értett hozzá vmicskét.többi csíra volt
  • zoolee
    #88
    Meg mike a tervező az jó volt, az is Foose nál ven, meg bitle bayli is..:)
    Pauly:scott is jó melós, meg tomas is az volt az is elment.
  • Met
    #87
    És Charlie most Foose-nál dolgozik :)
  • pauly
    #86
    jaja,mondjuk szerintem akik igazán értettek ahhoz amit csináltak,az Charlie volt,az öreg Roy,meg aki még ott van Al vagy ki,akinek nagy bajusza van,és mindig mosolyog :) A többiek azok sokszor csak szerencsétlenkednek :)
  • zoolee
    #85
    De mindÍg jóval idő előtt kész volt.
  • hunbasser
    #84
    igen,ő az,na,ő volt az,aki a legtöbbet hajtott.ugye mindig a végén vitték hozzá a kocsit,és tudatták vele a szomorú hírt mindig,h milyen kevés idő van befejezni a kocsit.
  • pauly
    #83
    Charlie volt az aki fényezte is a kocsikat...
  • zoolee
    #82
    Nézzétek meg 1 szer az "Egyszer egy ilyet vezetni" ben azt a részt mikor 1 üvegszálas novát csinálnak.Ma van az..
    Nézzétek meg mennyivel jobb a year one műhelybe a hangulat..
    A szar hangulat ott csakis boyd miatt van.
  • zoolee
    #81
    jahm..az új részek hajnali 3(!)kor vannak.:S
  • zoolee
    #80
    Höm..az akit a tegnapi részben felvettek nem emléxem mi a neve, aki scott és chris kocsiján ütyködik, az szépen megcsinálta azt a műszerfel borÍtást.
  • hunbasser
    #79
    Boyd már több mint 30 éve ott van a pályán,és nem hiszem,h ezeket a jött-ment munkásokat autóépítésre veszi fel.kizárt,sztem csak a műsor kedvéért csinálják,ha meg nincs igazam,akkor meg eléggé tudom sajnálni Boydot.ezekszerint fingja nincs az egészhez,és nem ő viszi a boltot.sokkal inkább a Roy-féle emberek(nyugodjon békében!),és a volt lakatos,aki fényezte is az autókat,hirtelen nem jut eszembe,de ő aztán keményen dolgozott,és jó munkákat adott ki a kezei közül.annak ellenére is,h mindig azt mondta,h sosem volt idő semmire sem,és mindig kapkodni kellett.
    amúgy Mike Lavalle is kifikázta őket -.-
  • zoolee
    #78
    Nekem sincs Duane el különösebb bajom, de néha elég tapló...
    Amúgy rendes..csak gondolom neki is töke kivan ezzel a határidővel...
  • benkoszabi
    #77
    pár dologhoz szeretnék hozzászólni. Először is, a sorozat nagyon jó...és sztem nem kellene összehasonlitani Boyd-ot, és Foose-t.... - mert a 2 nem ugyanaz...amig chip foose izomautókat csinál, mert azokat, addig boydék hot rodokat. És a 2 nem ugyanaz, sztem, mert izomautó egy 86as mustang, vagy egy plymouth hemi, viszont egy 56os Chevy az akárhogy is nézem, hot rod, nem pedig izomautó....ez a határidő dolog tényleg baromság...az meg hogy mindig elhagyják ujabb és ujabb munkások a műhelyt, az boxd hibája, mert a határidők miatt az emberrek besokalnak. Duane-t meg nem kell fikázni, jófej, és teszi a kötelességét. Egy műhelyfőnöknek ez a dolga, tudom, mert 3 nyáron át keresztül dolgoztam diákként hasonló munkakörben, és nem számitott hogy 16. 17. 18. éves vagyok, keményen engem is lebasztak....ebben is az tetszik, mint az OCC-ben, hogy nincs benne narrátor, nincs aki a kocsi adatait sorolja, csak mahguk a szerelők beszélnek....
  • zoolee
    #76
    Hát, nem sÍrtak meg ilyenek, de csöndbevoltak, és látszott az arcukon, hogy qr.va rossz hogy meghalt.
  • Met
    #75
    legalább szomorúak voltak vagy valami?
  • zoolee
    #74
    Igen, mondták, hogy meghalt...
    Azt nemmondták.