113
American hotrod
  • Met
    #73
    Az egyik részben mondták, hogy meghalt? Mert ma reggel néztem és már nem volt benne.
    Azt nem mondták miben halt meg?
  • pauly
    #72
    64! Mondjuk én azt hittem hogy volt vagy 75...
  • Vlala #71
    Nyugodjék békében.
    Hány éves volt?
  • hunbasser
    #70
    akkor R.I.P. :((((((
  • zoolee
    #69
    Igen...
  • hunbasser
    #68
    meghalt Roy? :(((
  • zoolee
    #67
    pff...nagyon jó, egy újabb kirakat járgány..
    Uff..most volt időm , és a napokban néztem a nyú részeket, és szegény ROY...R.I.P .
  • Faby
    #66
    És még itt is néhány kép a
    galériában.

    És a lényeg:
  • Faby
    #65
    Nézte valaki a napokban a híradókat? Több adón is volt, hogy időkapszulát ástak ki valahol amcsiban, ami nem más volt, mint egy Plymouth Belvedere. A híradásokban, amikor bemutatták a némileg megtisztított autót, ki járkált körülötte bőszen? Hát persze, hogy Boyd és még néhány Boyd Codington pólós pasi!
    Csak nem ő fogja felújítani?
    Ja, képek a kocsiról, eseményről: időkapszula
  • I.C.ram
    #64
    Nem kell ahhoz 6 év, hogy valakinek legyen sítlus érzéke. Boyd kocsiai giccses rémségek, mellőzve minden jóízlést.
  • Met
    #63
    az 1-2 év csak óvatos becslés volt :) nagy hülyeséget nem akartam írni
  • zoolee
    #62
    khm...pl az impressionon ~6 évet dolgozott..
  • Met
    #61
    Hát igen, Foose 1-2 évig dolgozik egy kocsin nem 2-3 hónapig
  • I.C.ram
    #60
    Csak nézd meg pl, hogy pl Chip Foose, aki kb 3-ad annyi ideje van a szakmában, mennyivel nagyobb nevű lett pillanatok alatt, és a cége is sokkal nagyobb már. Boyd munkásai meg folyamatosan zsivárognak el a cégétől, főleg az értelmesebbek. Boyd egy iparos, nem pedig autóépítő. Fossa ki magából az izléstelen szutykokat. Hát igen a szart is megveszik, az már más kérdés.
  • Vlala #59
    "Iszonyat tehetségtelenként" azért harmincegynéhány éve megél belőle, sőt, elég jó hírnevet szerzett a szakmában. Lehet, hogy valakinek mégis tetszik a munkája. ;)
  • I.C.ram
    #58
    Ez a Boyd ez iszonyat tehetségtelen autóépítő amúgy. Se humora, se tehetsége. Chip Foose sokkal tehetségesebb nála, és sok más alkalmazottja is, bár nem szeretem egyáltalán ezt a műfajt (szép régi autókat "elcsúfítani"). De amit Boyd művel az katasztrófa. Akit még nagyon utálok az a csatlósa Duen, aki szintén egy nagy tahó, semmi tehetséggel.
  • zoolee
    #57
    Ja mint a ford a modell...
    Az ibse tökre szépre magcsinálta, igaz, hiányos volt azok meg összabarmolják....


    Na meg, nem hogz egy normális morort (MOPAR-HEMI)raknának, be hanem ilyen szar felújítottat mint az a modellbe azt mindíg lerobban
    Uff..lol...
  • Vlala #56
    Nekem is gyakran vérzik a szíveem az old timerekért, amelyeket előző (talán első) tulajuk megpróbált minél jobb, eredeti állapotában megtartani, aztán jön egy "autóépítő", aki nekiesik a flexszel.
  • zoolee
    #55
    ööö...
    Sztem jó lett.....
  • I.C.ram
    #54
    Ez a zöld Impala is gyünyörű eredti állapotban volt. Láttam azt a részt amikor megvették. tényleg tipp topp volt és tök gyári, erre cisnálnak belőle fikazöld vasalódeszkát.
  • I.C.ram
    #53
    Tényleg azok :( Szebbnél szebb autókat gányolnak össze strici mobilokká. Miért nem gyártják inkább saját magukat őket, miért kell ehhez a szeméthez pótolhatatlan autókat szétflexelni?
  • zoolee
    #52
    A zöld impala low rider nagyon odab@szós....
    FAV.
  • Vlala #51
    Boyd Coddington oldala
    Éredemes nézegetni, nekem intenzíven megkezdődött a nyáltermelődésem tőle.

    Hotrod.com
  • doki11
    #50
    mondjon már valaki egy jó hotrodos oldalt vagy képet
  • Vlala #49
    De február eleje óta reklámozzák, hogy jön a 2. évad... erre benyomják az első évad első részét.
  • hunbasser
    #48
    sztem össze-vissza nyomják,sosem értettem egyébként...csak egy ideig néztem folyamatosan,minden nap,mostmár csak úgy néha-néha belenézek,és zavarosnak tűnik("Ez a rész a múltkori előtt volt még")
  • Vlala #47
    Nem igazán értem, elkezdték elölről?
  • hunbasser
    #46
    őszintén szólva,én kb 2 hétig bírtam,nincs nekem ilyen hülyeségre időm,jól elbasztak ezzel a sorozattal is...
  • Vlala #45
    LEsz a második évad a Discoveryn péntektől. Kíváncsi vagyok, miket hoznak össze, bár az "építsünk valamit határidőre és vesszünk össze egymással" kaptafára készült sorozatok már kicsit unalmasak.
  • hunbasser
    #44
    én ő hozzá képest értettem :D
  • Davidus
    #43
    az túlzás hogy jó^^
  • zoolee
    #42
    Gihihi.........
  • hunbasser
    #41
    ya.
    amúgy boydnak is jó nője van,és nem a pénzéért,ááá....
  • zoolee
    #40
    MEg mikor megb@szta az asszonyt.
  • hunbasser
    #39
    hát igen,1 napig jó kedve volt...utána annyi is lett
  • zoolee
    #38
    Ja de mien volt az utánn hogy elment 1 hétvégére szabira.
  • hunbasser
    #37
    duane charliera is bepöccent egyszer...
    pedig charlie dolgozik,és most nélküle elég nehéz nekik
  • zoolee
    #36
    Sztem duane csak azér ilyan mert sok a bluebear féle fasz akik olyan idegesítőek , hogy az nem igaz.
  • hunbasser
    #35
    amúgy tud rendes lenni,nálam duane ásta el magát jó mélyre.
    meg boyd is,mert miatta ment el charlie,pontosabban a határidői miatt...
  • JAS 39
    #34
    múltkor simán kibaccták a csajt... ez minden második részbe kirúg valakit