317
  • Prince of Máté
    #117
    "Aki nem játszott még tony hawk-al annak jó"
    Ezt erősen cáfolom mivel én a THPS2 óta Tony hawkozok, és eddig mind1ik bejött.
  • pc killer
    #116
    Nem az a lényeg de mind1.Aki nem játszott még tony hawk-al annak jó de pl. engem már csak idegesít az egész.
  • nesster
    #115
    Minek irtad le ugyanazt kétszer?
  • Prince of Máté
    #114
    És neked az alényeg hogy milyen távirányítrós utót vezet?
    Nem hog yinkább örülnél hogy jú újításokat raktak bele.
  • pc killer
    #113
    Jah és lehet,hogfy jobban tetszene a game ha nem szenvedtem volna végig az összes előző részt(ps1 és gba részeket is)Ez is már kicsit unalmas mint pl az nfs.
  • pc killer
    #112
    Jah és például a játék elején amikor egy hülye állatnak öltözött valaki irányít egy ránézésre 1:5 méretarányú erősen kínai gagyi optikás rc autót ami úgy meghúz,hogy a kapu tetejébe repülsz pl.Az ütés meg az elbaszott trükk utáni deszkaelbaszásapicsábaésmegtaposás igaziból sem ritka.
  • Prince of Máté
    #111
    hát abszolót nem.
    Tudod mi az ökörség?
    Amit a THUG2-be beleraktak: lehet ütni a deszkával, lehet dobálni, lehet különféle járművökön menni, lehet örjöngeni,stb...
    Na ezek az ökörségek.
  • pc killer
    #110
    Ez a tony hawk game se élethű de mind1.Ebben is ugyanolyan ökörségeket kell csinálni mint a többi részben és az a hülye lassított analógkaros trükközgetés sem menti meg.Én már ezt is qrvára meguntam mint az nfs-t.De szerencsére van cod 3 is ami még nem olyan baszottul unalmas.
  • Prince of Máté
    #109
    ja télleg jók, le is fagyott a gépem:)
    az első banner jobb szerintem
  • nesster
    #108
    Unatkoztam és ezeket csináltam, aztán ha vmelyik tetszik akkor akár be is rakathatnánk:
    1. (Túl egyszerü meg üres de azért jó lett)
    2. (ez már jobb lett szerintem :D)
  • nesster
    #107
    áá tányleg marhajók az esések !
  • Prince of Máté
    #106
    hát én még nem láttam a boltokban:S
  • Fido4life
    #105
    bazzz, végre egy jó Tony Hawk (az UG 2, meg az AW nem nagyon jött be) nah mingyárt megnézem mennyibe fáj erdetiben :)
  • Prince of Máté
    #104
    jaja és tök jó videók is vannak benne deszkásokról,és carrier közben videoüzeneteket kapsz a Nokia N93-adra
  • dinomano
    #103
    Ok, nekem ez THPS marad... :-P Akkor legyen THP8... :-P ...régi beidegzödesek...
  • Fido4life
    #102
    Hát akkor asszem beszerzem ? Mostmár rendesen megvan a város hangulat ?
  • Prince of Máté
    #101
    3-ik pályán tartok naon fasza gém
  • Prince of Máté
    #100
    "Bizti jo az uj THPS"

    ez nem THPS hanem THP8 :)
  • Maathe
    #99
    Én is deszkázom, és itt már naon élhetűek a trükkök esések és az egész mozgás!Téll nem nehéz, csak 10kor játszottam vele és nem volt erőm játszani
  • dinomano
    #98
    szerintem azert annyira nem kaka az IGN-oldal; de szerintem az lehet a problem; h. mindenki a next-gen-re koncentral - és a current-gen game-ket alapbol lehuzzak picit..legalabbis IGN-en aradoztak a Gears of war-rol; Resistance-rol - és picit tulhipe-oltnak tünt a dolog...Jo, persze bizti jo game-ek(utobbi 2), de "hüha/jajdejo/ezalegjobb" és egyeb kommentek voltak a next-gen game-ekkel kapcsolatban, szoval picit eltuloztak a dolgokat; ezek utan pedig nem csoda, h. a PS2 game-ekröl meg immel-ámmal irnak... Bizti jo az uj THPS; videok/kepek alapjan nem tünt egyaltalan szörnyünek, igazabol nekem a wasteland+underground grafikaja nem tetszik nagyon, tul müanyagnak hat a sok tükrözödes + az egesz tul cartoon-os...a régi PS1-es THPS-ek grafja jobban tetszik, mint az ujabb PS2-es részeké...de ezert ne kövezzetek meg, csak 1 szubjektiv velemeny... :-P IGN-en a könnyitett manualt fikaztak nagyon, ami szerintem nem problema; és ez volt a fö lehuzas oka sztem...
  • Prince of Máté
    #97
    Mgelett vazee!
    2 perc alatt végig vittem az első pályát sztem rohadt 1szerű volt , most jön Downtown, de majd hónap játszok vele!
    Könnyű az irányítás 100szor könynebb mint gépen, élethűbb mozgások, jó zenék, és jó küldetések!
    Nem tud izgatbni hogy az IGN mit ír, szart se érthet a deszkázáshoz,én deszkázok és a játék nagyon élethű !
    Főleg a fókuszálással! (tudom ez már volt régebb óta is)
    Viszont szerencsére NINCS BMX!!!!
    ez már egy igazi Tony Hawk játék!
    Csak egyet hiányolok: 1etlen 1 emberrel lehet menni free skateben: na találjátok ki az:)
    És egy pálya van alapból de könnyű nyerni nagyon!
    kitolom majd a karriert ha lesz idő és megyek majd free skatebn, nagyon el lehet játsuani vele.
    Remélem mindenkit meggyőztem
  • scorpeeon
    #96
    Én nemtom, arra gyanakszom, hogy a grafikában lenne a fő újítás, és PS2-n grafikán nem is lehet már újítás igazán...
  • Fido4life
    #95
    az IGN.com a legszarabb lap a világon, ezt jó ha tőlem tudjátok..
  • stream man
    #94
    hello mindenki mikor jelenik meg hivatalosan ps2-re a játék?
  • Maathe
    #93
    American Wasteland-el csak gépen játszottam, de annál sokkal jobb a grafik, az irányítás sztem elég élethű a többihez képest, azt nemtom mér kapott 6.3-mat, én adnék rá 9-et, de ezt az első pálya alapján mondom!
  • dinomano
    #92
    IGN en 6.3-at kapott+ez a cikk alcime: "The worst Tony Hawk game ever made." Hmm? Ennyire rossz?
  • dinomano
    #91
    mennyivel jobb a grafja, mint pl. az American wasteland-nek? Iranyitas miben mas?
  • Maathe
    #90
    Az első pálya alapján írok: Naon jó a grafika, élethű az egész deszkázás, főleg az esések. Ha ennyire nehéz, az első pálya akkor milyen lesz az utolsó? Annyira nem nehéz de könnyebbre számítottam!Nah ennyit tudok csak írni...Majd ha többet játszottam vele akkor még írom!ßye
  • Maathe
    #89
    Már csak 1 van hátra, és sztem ma már bittos h nemtok róla semmit sem írni, mert nem lesz naon időm kipróbálni! Majd holnap kb. ilyenkor írok vmit!
  • Prince of Máté
    #88
    lejött?
  • Prince of Máté
    #87
    ááá sajan holnap lesz meg :(
  • Maathe
    #86
    Nekem kb. 4 és fél óra múlva jön le!Majd Én is írok róla vmit!
  • Prince of Máté
    #85
    holnap meg lesz, majd írok higy miylen! (PS2)
  • dinomano
    #84
    a PS2es verzio csak neten van fenn; ki tudja mennyi idö alatt ér szereny kis hazankba, inkabb hetek kerdese sztem... :-) ill. :-|
  • zola2000
    #83
    Igaz át is lehet állítani klasszikus irányításra is, de annak meg nemsok értelme van.
  • zola2000
    #82
    Gamecubera, meg gameboy advancera, meg nintendo dsre, megjelent. Wiire is meg fog a december 8.Ai premierkor néztem videón, valahogy úgy tartja a csávo a wiimoteot, ahogy a gördeszka is van, mintha a gördeszka lenne a kezében xD
  • Prince of Máté
    #81
    De boltokban is megjeelnt amúgy?
  • dinomano
    #80
    PS2-re+Xbox360ra mar megjelent, meg gamespot-on review-ztak mar a PS3as verziot is; nekik mááá' ezek szerint van PS3-uk.. :-| dejonekik... :-)
  • zola2000
    #79
    Mire?
  • Prince of Máté
    #78
    MIKOR JELENIK MEG A THP8? VAGY MÁR MEGJELENT?