214
Kelet - Indiai Társaság
  • bgabor
    #134
    A skidrow félét. Tök normális, nem rip. Nem tudom mi a fene baja van a patchnek.
  • grebber
    #133
    Én még nem majd magyarítás után agyba főbe játszom majd szeretem az ilyen game-et!Csak a harcot kéne megtanulnom!
  • Hunor1
    #132
    Ti még peccseltek is ?? SORRY TÉNYLEG, de dögunalom a játék, 3 nap után nekem már uninstall!
  • Torta
    #131
    Melyik verziót használod? A DVDripes nem crackkel működik, azt lehet updatelni - elvileg - én nem próbáltam.
  • bgabor
    #130
    Úgy tűnik a crack nem lesz probléma: már a patchelésig se jutunk el.

    Az új patch nem találja a gépre telepített EIC-t! Még ha közvetlenül a játék főkönyvtárából futtatod, akkor se! Két helyről töltöttem le és próbáltam ki...
  • bgabor
    #129
    És crack van már hozzá? Mert anélkül nem megyünk vele sokra.
  • grebber
    #128
    Innen tölthető 1.05 Patch 9MB
  • Muki100
    #127
    Van új patch.
  • bgabor
    #126
    Felraktam a gémre az 1.01-es patchet, hátha javít valamit a játékon. Lévén hogy a játékban sehol sincs verziószámkijelzés, ezért nem tudtam alapból milyen verziójú. Nem kellett volna. Azóta a savejeimet nem tölti be a játék,sőt, az egész windows lefagy ha be akarom tölteni őket. Azóta háromszor raktam újra a játékot, könytártörléssel, mentéstörléssel(még a patchelés előtt kimásoltam a mentéseim). Semmi változás, az alapverzióban is kifagy a játék mentésbetöltésnél.

    Úgyhogy csak azt tudom javasolni hogy mindenki kerülje el nagyon messzire.
  • grebber
    #125
    "Az East India Company fordítását elkezdtük. Reményeim szerint kb. 2 hét múlva kész van."
  • Warton
    #124
    Még 1 se.
  • Muki100
    #123
    Az alapötlet jó lenne, de rosszul / hibásan van kivitelezve.
  • Prince23
    #122
    Ennyire rossz gém? és tényleg ez a teljes játék? még 2 giga sincs
  • bgabor
    #121
    Kipróbáltam én is, egyszerű mint a faék sajnos. Alig van benne funkció.
    Pedig meg lehetett volna ezt jól is csinálni. Mondjuk kéne bele mégegyszer ennyi hajó, normális városépítés, és a tengeriharc mód erős feljavítása. Továbbá a játékmeneten is lenne mit bonyolítani.

    Meglátjuk az új patchek mit raknak majd bele, egyelőre felejtős a játék. Az egész gyengén van kivitelezve és halál unalmas.
  • Muki100
    #120
    1.1 patchet felraktad?

    hiába öltem most sok időt ebbe a játékba, sajnos ahogy most áll, elég gyenge
    következő javításnál még érdemel azért egy esélyt.
  • Hunor1
    #119
    Ja és egy másik bug (?) van egy 5-ös brig flottám, +1 szóló kutterem.Építettem egy újabb hajót, kapitányt alkalmaztam stb , DE NEM akarja elhagyni a kikötőt!!Hiába a klikkelés a stratégiai térképen, nem jö elő !!
    Valaki help ?
  • Hunor1
    #118
    Hello.Tegnap elkeztem a grand kampányt.Minden megy faszán, de amikor meg kellett támadnom egy hajót akkor a Baattle gomb inaktív maradt, és csak az automata szimulációval lehetett eldönteni a csatát ??!!?? Most akkor mi van?! Hogy lehet a 3D-s csatában részt venni ha megtámadok egy hajót???
  • Muki100
    #117
    Körülbelül ez a legszebb kép amit ki tudtam csikarni belőle:


    És az a bizonyos "imba" parancsnokom:

    Szerintem a 2 skill ami leveszi a morálját az ellenfélnek nagyon durva, olyan mintha 55%-ról kezdenék a harcot, kis lövöldözés után megadják magukat.
    Hasznos még nagyon a javítás is, egy hosszú csatában jóformán 2x annyit bír a zászlóshajó, arról nem is beszélve, hogy ingyen megjavítja a hajótörzset, így jó 20 000 aranyat spórolok meg csatánként.
  • bgabor
    #116
    Nem lehet valahogy sima ahjózás közben behozni a 3D-s nézetet? Azt ami csata közben van.
  • Agamemnon
    #115
    Jah, nálam a portugáálok tűntek el, illetve én kinyírtam az empire-t (1626, már nincs hajójuk), illetve most hadat üzentek a franciák, meg a spanyolok, azthiszem, ők sem érik meg a következő 5 évet...
  • Muki100
    #114
    Paradox fórumon azt ígérte a főfejlesztő, hogy hétfőn azzal kezdik a napot, hogy az 1.2-be bekerül a taktikai csata gyorsítása... jó lenne.
    Eleinte igazságosnak tűnt a diplomácia, de 1630-ra már kinyírták a dánokat, maradt 2 cég akivel megnemtámadási szerződésem volt, összes többi hadat üzent.
    1.1ben nagyon hasznos a 2d kikötő, nem tartott sokáig betölteni a 3d-set se, de nagyon zavaró volt hogy mindig megtöri a játékmenetet 4-5 másodpercre, így azonnal megjelenik a kikötő.

    Nagyon sokáig parancsnokom nem volt egy épkézláb, kis edzés után most meg már van egy akinek max. mennyiségű skillje van.
    Nem lenne rossz játék, még van remény hogy patchekkel helyre hozzák, de inkább majd a fejlesztők következő játékától várok sokat.
  • grebber
    #113
    East.India.Company.v1.01.Update-SKIDROW
  • Agamemnon
    #112
    Jah, lehet, nem frig, hanem brig...
  • zolee24
    #111
    szia sajna nekem se megy az angol de nagyon szeretnék játszani a játékkal ha tudnál segiteni annak nagyon örölnék vagy ha el mondod hogyan kell magyarositani én meg probálnám mert ígfy sajna nem tudok vele mit kezdeni mert még a tuitorialt se értem :(
  • Agamemnon
    #110
    Látom másnak sem volt nagy sikere a csatákban :D

    Pedig meg akartam kérdezni, hogy sikerült-e már valakinek hajót foglalnia... én akárhogy jövök-megyek az ellenséges hajó közelében, még véletlenül sem lesz aktív a "board" gomb, így esélyem sincs átszállni.

    Ami bosszantó, hogy a portoknál a ki- és belépésnél töltöget... persze, egy idő után megszokja az ember...

    Kereskedés:

    A fővárosban megveszel mindent amit tudsz - drágán nagyobb haszon lesz - és a többi városban eladod. A többi városból felvásárolod a Main Trade Itemet (MTI) és a fővárosban eladod. Hogy mi az MTI az adott városban azt a neve előtt, és a kistérkép is mutatja (általában a legdrágább cucc, illetve amin a legnagyobb haszon van :P, kezdetben 1000 haszon is :D)

    Csak ilyen kereskedés van igazából. Nincs város-város kereskedés, nem igazán éri meg. Csak főváros-város kereskedés működik.

    Egy kis help:
    Amint megteheted kezdj el frigeket gyártani. Ha megvan 5 friged, akkor tedd egy kapitány alá, és általában 1 frig veszteséggel el tudod foglalni az első sima kis városokat (érdemes az MTI nélküli városokat is elfoglalni, mert ott fel tudják tölteni a készleteiket a hajóid, az Indiába tartó hosszú úton), én így foglaltam el 3 sima várost, illetve 1-1 db ivory, gold, diamond-ot is. Sajna az indiai városokat nem tudtam 5 friggel bevenni... de majd 1630-tól :P

    Az elfoglalt városokba meg küldesz is auto trading route-ot, és akkor egy ideig nem is kell foglalkoznod velük, csak hozzák a pénzt. A gold és diamond-os városba nem is kell nagy rakterű hajó, mert nem tonnában mérik, így nem is foglal cargo helyet :)

    Érdemes 1-1 auto trading route-ot létrehozni minden indiai MTI cucchoz (1-et el is kell majd foglalni), tehát a silk, porcelan, spice, tea-hoz 1-1 route, ezek hozzák majd az igazi bevételt :)
  • TDantes
    #109
    Aha...úgy mozognak a hajók mint egy beteg tetű...de majd még kisülhet belőle valami. Azért az E:TW hajós csatái jobbak szerintem...és szebbek is szerintem...de ez azért mégis csak más játék...itt a hajózás a lényeg csak...(Hajózni kell, élni nem muszáj )

    Csak éppen kicsit bonyolult...
  • grebber
    #108
    Jaja én is ezért jegelem!De szerintem ezt fordítani fogják én türelmes vagyok várok!
    Nyerni én sem tudtam még.
    Meg a csata nekem túl lassú.
  • TDantes
    #107
    Éppen megakartam kérdezni

    Amúgy magyarosításig jegelem....angolul nem tudok...és itt érteni is kéne azért a szövegeket...pl: csatában nem jöttem rá a győzelem titkára...a kereskedelemre se nagyon...egy rakás pénzt vesztettem...pedig vettem 40 tonna különféle árut, és ahol zöld nyíl volt meg a legmagasabb szám, ott jól eladtam. De a nyereség helyett csak vesztettem
  • grebber
    #106
    Nem akartam semmit generálni ezt én csináltam.Csak annyi hogy nagyon könnyen magyarítható szal ha valamelyik team bevállalja hamar elkészülhet a magyarítása.

    Magában a játékban nem sikerült rájönnöm hogy tudok úgy zoomolni mint az alant lévő képeken. Csak akkor volt ilyen ha quick battlebe mentem.
    Ezt a fedélzeteset nem találtam olyan van hogy megnyomod a kormány ikont felül (quick battlebe néztem) és akkor te magad tudod irányítani a hajót az iránygombokkal.
  • Hunor1
    #105
    Hehe Grebber ezzel most kb 20 postot generálsz :" Há má van magyarítás?? hol lehet leszedni , mikor lesz má kész a magyar szöveg .."
    stb !

    Le lehet a kamérát úgy zomolni mint a képeken látszik? ( a demóban nem takláltam jó közelítést.
    Ha jól látom van olyan hogy 1 hajót direkt commandban irányítasz és akkor a fedélzetről irányíthatsz ?
  • grebber
    #104
    Könnyen magyarítható.Remélem valaki elvállalja addig nem is tolom!





  • grebber
    #103
    Felteszed crackeled és játszol mi ebben a nehéz?
  • dr1mker
    #102
    Valaki esetleg el tudta indítani?
    Ha igen leírhatná hogyan, mert egyenlőre nem megy sajnos, pedig mindent megtettem az ügy érdekében.
  • Agamemnon
    #101
    Azért szörnyű dolog, hogy ide csak úgy feltették :) Remélem, akinek nagyon tetszik, meg is veszi :P
  • Agamemnon
    #100
    yess, már jön is lefelé :D
  • grebber
    #99



  • grebber
    #98
    Mi nekünk demó:

    East.India.Company.incl.Pirate.Bay.Addon-SKIDROW
    Elég kicsi a mérete!
  • grebber
    #97
    Tölthető a Demó és az 1.01-es patch
    Jól kezdenek ezek is egyből javítással.
  • Agamemnon
    #96
    Megjelent az USA-ban.
  • Agamemnon69
    #95
    Na, amazonon áttették 30.-ra... ennyit a 28-ról :S

    Sebaj, a hétvégén csak fent lesz már valahol....