214
Kelet - Indiai Társaság
  • Sunsetjoy
    #174
    Talán azért, mert a patchelés felülírja a játék indiítóexejét, és azért rinyál kódért. A patchhez (pl 1.05,vagy 1.06-hoz) újabb, hozzávaló törés kell amúgy, és akkor megy. Úgy lehet megtalálni, hogy eleve a verziószámhoz való krekket keresel.
    a pirate bay-nek elég az első törés, annak verziószáma nem változott meg.
  • nagykispeter
    #173
    Igen arra gondolok,viszont ha patchelem a játékot akkor a síma játék nem indul kéri az eredetit.
    Ez végülis nem a magyarítás hibája!
  • Sunsetjoy
    #172
    A Pirate Bayre gondolsz? Ott, ahol pirossal van a főmenüben az Oktató? A bónusz hadjáratnál nincs oktató mód. Persze a fentiek csak arra vonatkoznak, ha magyarítással próbáltad ki.
    Srácok, ha valakinek van valamilyen problémája a magyarítás felrakása után, vagy közben, írjon, megpróbálok segíteni.
  • nagykispeter
    #171
    Kipróbáltam a játékot az miért van hogy az oktatóba nem tudok belépni?!
  • grebber
    #170
    Ho-ho-ho.Ezer köszönet!!!!
  • Sunsetjoy
    #169
    A játék fordítása elkészült!
    Majdnem 1 hónapnyi (sajnos lassabban ment, mint gondoltam) fordítás után elkészült az East India Company játék (és a Pirate Bay bónuszhadjárat) fordítása. A fordítás a játék 1.6-os verzióján alapulva lett fordítva és tesztelve, de úgy tűnik, hogy a korábbi verziók sem okoznak gondot.
    A magyarítás letölthető a h t t p://sunsetjoy.extra.hu oldalon a Letöltések menüponton belül a Magyarítások aloldal legalján.
  • Twiszter
    #168
    Köszi,hogy értünk fáradozol! :)
  • Twiszter
    #167
    Bocs már alig várom a magyarosítást. Szerintem a játék leginkább a Port Royal-hoz hasonlít.
  • TDantes
    #166
    ,,Üdv!
    Remélhetőleg örömmel tölt el többeteket, hogy még a hónap vége előtt elkészülök a játék szövegeinek fordításával, immáron a jelenlegi 1.06-os verzióhoz idomítva (most még az 1.1-et csinálom, de a kettő között max. 20 sor lehet a különbség szövegek terén).
    Ha nem olvastok róla máshol, akkor itt mindenképp megemlítem a dolgot."

    Te tudsz olvasni? Egyetlen centit vidd lejjebb a tekinteted...egyetlen centit
  • Twiszter
    #165
    Sziasztok. Lehet a játékot magyarosítani??? Kicsit többet értenék az egészből.
  • nagykispeter
    #164
    Így van örömmel tőlt el!
    Köszönöm a fáradozást!
  • Sunsetjoy
    #163
    Üdv!
    Remélhetőleg örömmel tölt el többeteket, hogy még a hónap vége előtt elkészülök a játék szövegeinek fordításával, immáron a jelenlegi 1.06-os verzióhoz idomítva (most még az 1.1-et csinálom, de a kettő között max. 20 sor lehet a különbség szövegek terén).
    Ha nem olvastok róla máshol, akkor itt mindenképp megemlítem a dolgot.
  • Agamemnon
    #162
    Bejelentették a tengeri stratégiai kiegészítőjét a gamescomon, az East India Company: Privateer a kalózok életébe enged majd bepillantást. Az egyjátékos részben az általunk választott nemzet színeiben próbálhatjuk ki tudásunkat és kalózkodhatunk az ellenséges hajókra, míg a többjátékos részben megjelenik a Breakthrough pálya, ahol az egyik csapat kísér egy hajót, melyet a másik támad. Új küldetésfajták jelennek meg, hajók elpusztítása, kikötők blokád alá vétele mellett a szállítóhajók védelme is feladatunk lehet. Gonosz trükk lehet a zászlócsere is, mikor az ellenfél baráti hajónak vél bennünket, így meglepetésszerűen csaphatunk le rá, ráadásnak még kritikus sebzést is okozhatunk ilyenkor, melytől az ellenséges hajó azonnal felrobban.

  • geo91
    #161
    ok, köszi
  • Muki100
    #160
    Torrentől szedd a patchet, ne a hivatalos oldalról és az megtalálja + crack is van.
  • geo91
    #159
    fel akartam tenni, de azt írja, nem találja a gépemen a játékot... :S
  • Muki100
    #158
    patcheket ne felejstd, anélkül szart ér :\
  • geo91
    #157
    a leszedtem, mindjárt ki is próbálom, kíváncsi vagyok milyen. :)
  • Agamemnon69
    #156
    "Ships now always surrender with zero morale" - na, legalább már nem kell meglőni, ha az ember kapitányi skillel viszi le a morált :D

    "Ship masts will fall only when mast hitpoints go under 10 %" - hát igen, elég hülyén néztek ki a szinte full hp-s hajók árbóc nélkül XD

    "Ships with masts down won't try to flee anymore" - ez árbóc nélküli hajók menekülése megint egy érdekes jelenség volt :D
  • grebber
    #155
    1.06-os patch!
  • Torta
    #154
    Köszönöm, ezzel már jó...
  • Agamemnon69
    #153
    Nekem is megy a Skidrow-os 1.05.
  • PotrienŐrmester
    #152
    Sajnos nem lehet beírni ide elérhetőséget meg ilyeneket, de van egy olyan torrent oldal, aminek a nevében van bé meg há meg ó :) Oda feltettem a Skidrow-os v1.05 patch & crackfix-et.
    De ha így rákerestek gugliban, hogy "East India Company v1.05 update Skidrow" akkor tuti megtaláljátok. Én is onnan bogarásztam össze és megy szépen :) Remélem kicsit tudtam segíteni :$
  • Muki100
    #151
    Nem a hivatalos oldalról kellett leszedni, nem eic_patch2.zip vagy ilyesmi nevű fájl volt a jó, hanem az East India Company Update 1.05.exe, ez csak egy önkicsomagoló fájl volt és nem keresgetett semmit a registryben. Torrenten a skidrowos crackek ezzel együtt jönnek.
  • Torta
    #150
    Na megpróbáltam én is patchel-ni, hát nem jött össze, nekem sem találja az új patcha gépre telepített East India Company-t. Próbáltam mindkét verzióval, mindkét patchel és ugyan ez a helyzet.
    Uninstaláltam, regeditben törölgettem, de semmi (gondoltam hátha az a gond, hogy másik verzió volt fent).
    Valami ötlet? Nektek hogy sikerült felrakni?
  • Muki100
    #149
    A leglényegesebb újítás, hogy a csatában is lehet gyorsítani, a menük kicsit átláhatóbbak, lehet sorbarendezni pá dolgot.
  • Torta
    #148
    Mit javít/változtat a patch?
  • bgabor
    #147
    A hotfix működik. Mostmár jó a game, sőt, a mentéseimet is be tudom hívni vele.
  • grebber
    #146
    1.05 crackfix az hol található sehol nem látok ilyet?
  • Muki100
    #145
    Ha ezt az 1.05ös crackre írja akkor szedd le hozzá a crackfixet.
  • bgabor
    #144
    Megtaláltam én is. Feltettem, friss installra. Crackeltem a hozzá való crackel.

    Játék helyett hibaüzenet jön: Installation Corrupted! Please reinstall your copy of East India Company from your origional installation media.

    Kezd elegem lenni a játékból és a skidrowos arcok hozzánemértéséből.
  • bgabor
    #143
    Tudnál linket adni hozzá? Nekem is skidrowos van.
  • Muki100
    #142
    Nem kell leszedni, már jó a skidrowos is csak elkúrták először...mostmár van crackfix.
  • Torta
    #141
    Szia!

    Torrentröl, Bithu...
  • PotrienŐrmester
    #140
    Üdv!
    Meg tudnád mondani, hogy honnan szerezted be az UNL verziódat?
    Én is próbálkoztam a SKIDROW-féle verzió 1.01-ről 1.05-re frissíteni, de nekem sem találta a gépen :) Pedig van, hiszen játszottam is :D
    Nem lenne rossz játék, de így tényleg faék, ahogy azt már előttem említették. De én is le tudok ragadni jó időt előtte így is :D:D:D
    Kicsit jobban is összehozhatták volna, ha ennyi ideje tervezgették.
    Nem tudom, emlékszik valaki a High Seas Trader nevű régi DOS-os játékra? :)
  • bgabor
    #139
    Nemigazán értem a dolgot. Ez az 1.01 patch hozta be a 2D-s kikötőképernyőt, nem? Ez a funkció alapból benne van az általam említett verzióban, akkor az alapból 1.01-es? Fene érti ezt.
  • Torta
    #138
    Végül is semmiben. Nincs kiszedve belőle semmi.
    bin+cue fájl van, ami egy exe-t takar, amit csak el kell indítani és feltelepül, nincs/nem kell crack.
    Az nfo-ból:

    Install Notes:

    1. Unpack the release with WinRAR or equivalent
    2. Burn the bin/cue with Nero Burning ROM or equivalent,
    alternative option is mounting the image with Daemon-Tools.
    3. Install from the CD
    4. Play


    **Note**
    Ripped : Nothing

    Additional Notes:
    This DVDRiP works fine with the already released v1.01 update by Skid Row
    Use that to update!
  • grebber
    #137
    Az hogy Rip az miben nyilvánul meg?
  • Torta
    #136
    Jogos, tényleg unalmas és egyszerű, én mégis órákra le tudok ragadni vele.
    Már 1660 körül járok. A Svédek és a Franciák már nincsenek. Nekem kb 100 hajóm van, vagy 15 városom. Gyakorlatilag nincs ellenfelem...
  • Torta
    #135
    Én úgy olvastam, hogy azt nem lehet patchelni, én ezt használom:
    East.India.Company.incl.Pirate.Bay.Addon.DVDRip-Unleashed

    De mondom még nem patcheltem, de az nfo-jában ez van:

    "Additional Notes:
    This DVDRiP works fine with the already released v1.01 update by Skid Row
    Use that to update!"