2459
Portal
  • 5Dani
    #2259
    fuckyeah!
  • biomage
    #2258
    nesze :D
    1 kicsit csalódót vagyok, PS3 adják ki :S
  • Zomil
    #2257
    ezt a videot: 2010.04.19-én töltötték fel :O
  • RelakS
    #2256
    Zomil, azért egy linket nyomhattál volna :D


    Ahogy kinyílik a fal meg a padló, az nagyon tetszik :]
  • Zomil
    #2255
    nah megkaptuk az elsö portal 2 videot :)
  • biomage
    #2254
    Nem hazudik a csalás ellenőrző program, csak a barátod.
  • Verseghy
    #2253
    Azt mondta a srác, hogy ő nem cheatelt. Mit tudok vele csinálni?:D 2 éve bele se léptem a Steam accomba, azt se tudom mikor történt. Na mind1. El is felejtettem, hogy a chamber 16-on mennyit szoptam a time challenge-el. Kurvanehéz..:) Többi least time-ot hamar megcsináltam.
  • biomage
    #2252
    ja ez a minimum lenne :D
  • Zomil
    #2251
    lol akkor jó emberknek adhattad kölcsön :D
    gondolom csináltak egy szép kis vac ban-t, bár akkor a minimum az lett volna h kifizetik neked az uj orange boxot :)
  • Verseghy
    #2250
    Csináltam új Steam Accot, mivel jószívűen kölcsön adtam még régen és sikerült bannolniuk a faszkalapoknak. Tehát új accomra vettem egy orange box-ot, mert túl kedvező volt és minden játékot szeretek benne. Úgyhogy muszáj lesz újra lenyomnom a Portal Achikat és challange mapokat!:D Alig várom, hogy mégegyszer megcsináljam!:)
  • Aquir
    #2249
    yay!
  • Jaka923
    #2248
    Viszlát Portal 2 2011-ben
  • Aquir
    #2247
    gondolom csak az egyéb mappackok
  • biomage
    #2246
    Preludeon kívül van másik Mod is?
  • 5Dani
    #2245
    Eleje gondolkodós, aztán átmegy őrületbe.
  • 5Dani
    #2244
    Hm, pont erre (a másodikra) gondoltam.
    Ren Test 1 viszont nem megy, adja magát, hogy mit kell csinálni a labdával, megnéztem tecsőn is, ott is ugyanaz van, csak ahogy pár komment meg is jegyzi, nálam se jön össze, pont kevés a lendület a zsákoláshoz. Nem lehet hogy minimálisan, de változott a játék fizikai engine-je, és ezzel a verzióval nem lehet megoldani?
  • pointer4
    #2243
    Igen, jól megfogalmaztad, tényleg nekem is ez volt a bajom sokszor. Logikailag nulla kihívás, átment egy "100adszorra csak sikerül" monotonitásba.
  • 5Dani
    #2242
    Nekem az túl nehéz. Illetve inkább ügyességi, mint logikai, elég hamar agyfaszt kapok az olyan szituációkban, ahol rég rájöttem, hogy hogyan juthatnék tovább, csak éppen ki kell centizni az ugrást, miközben van 2 másodpercem az egészre.
    A napokban kitoltam a LoveGlados-t, meg a Sidewinder-t, azok élvezetesek voltak.
    Régebben játszottam egy olyan pályával, ami egy nagyobb szoba volt csak, és azon belül elforgott egy kisebb kocka, elég gondolkodós volt, csak nem ugrik be a neve, ezt nem tudja valaki?
  • FSpofon
    #2241
    ren_test3
  • MerlinW
    #2240
    Természetesen a Prelude csomag:)
  • 5Dani
    #2239
    Úgy értettem a letölthetők közül :)
  • MerlinW
    #2238
    Természetesen a 19:)
  • 5Dani
    #2237
    Kinek melyik a kedvenc mapje?
  • biomage
    #2236
    nekem mondod :D én is ott járok és irtó nehéz :D
    mondjuk van egy pálya amin egyből aranyt értem el :D
  • Verseghy
    #2235
    Pedig szerintem egyáltalán nem nehéz. A least steps is könnyű, mivel nem kell sietned. Nekem a least time volt szívás, de az is összejött.
  • Aquir
    #2234
    a Portal játékosainak végülis 0.3%-ka teljesítette az Aperture sciencet, szóval tényleg nem sok ment el addig
  • RelakS
    #2233
    ja, csak mikor a least step-et bronz-on is éppen csak meg tudom csinálni, akkor inkább nem kérek belőle :P
  • biomage
    #2232
    a portal sokal könyebb mint a prelude szerintem, bár a least time elég neces, de az eredeti pályák nagyon könyüek
  • RelakS
    #2231
    nembaj, viszont a prelude-ban is megvannak ugyanezek

    Viszont ezek után a sima portal-hoz sem biztos, hogy van kedvem
  • Aquir
    #2230
    csak a sima Portalhoz van stat ilyen teljesítésekről :)
  • RelakS
    #2229
    nnah, prelude pipa
    dehogy kell nekem advanced, meg challange, meg szartudja mi. Ez is épp elég volt -_-'
  • Aquir
    #2228
    úgy, hogy még nem láttad mit tudnál csinálni, de már azt kérdezed mit kell csinálni
  • biomage
    #2227
    ezt hogy érted :)
    elég időt
  • Aquir
    #2226
    menj tovább és látni fogod, mert eszerint nem töltöttél elég időt az összes hellyel amit bejárhatsz
  • biomage
    #2225
    ö
    amikor beléptem a liftbe elment a 19 pályára
  • Aquir
    #2224
    menj tovább és látni fogod :)
  • biomage
    #2223
    1 hülye kérdés

    prelure 18 pálya: csak annyit kellett csinálnom hogy a pálya végén a kapcsolóra kellek lépnem + egy portalt nyomnom az ajtó mögé és már vége is lett a pályának, ennyire kőnyű ez a pálya? vagy mi van?
  • RelakS
    #2222
    Longcat is loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooong
  • Aquir
    #2221
  • Narxis
    #2220
    lol