2459
Portal
  • MerlinW
    #2459
    Ööööö ezzel megfogtál.
  • Evin
    #2458
    De ez hivatalos, nem?
  • RelakS
    #2457
    Most már portálnak áll a világ?!
    Now, you are thinking with portals. -ból nem lehetett volna pl: Most már portálokban gondolkodsz. , vagy ilyesmi?
    GlaDOS hangja meg szörnyű. Vajon meghallgatták a készítők a kommentárokat? Abban mintha mondanának háttér infót, hogy hogy készült a hangja.
    Utoljára szerkesztette: RelakS, 2020.08.25. 16:43:44
  • MerlinW
    #2456
    Kicsit sem veszi el a játék lelkét :)

    Az oroszok meg tudták csinálni igényesen:

    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2020.08.25. 00:09:33
  • chris0000
    #2455
    hi. épp most rakták fel a Portal teljes szinkronját IDE! nagy THX a csapatnak! üdv.
    Utoljára szerkesztette: chris0000, 2020.08.24. 17:43:26
  • SenorGrande
    #2454
    Készülőben van, és egyre többet láthatunk a Factum Solus: Episode Two modból. Nagyon ígéretesnek tűnik, remélem ez is hasonlóan jó lesz, mint az első rész volt!
  • RelakS
    #2453
    az idő még hagyján, meg a portal kapuk száma. Na de a lépés számok? Azok nagyon gecik
  • biomage
    #2452
    nekem viszont majdnem mind megvan :) csak az ucso három pálya gold medálja hiányzik. azok csak ezüst helyezésűek :(
  • grebber
    #2451
    Így az advanced pályákon játszva eszméltem rá ,hogy semmiféle acsi maxolás nem lesz itt kérem :(

    Nemhogy az arany de szerintem még a az ezüst időket se fogom elérni a challange roomokban az szinte biztos.
  • grebber
    #2450
    Ki szeretném maxolni az acsikat,de még vannak a továbbfejlesztett pályák meg a challange szobák amikben tuti elvérzek és hagyom majd a rákba!
  • biomage
    #2449
    milyen jó neked, ilyen kőnyű achievementet csinálsz, nekem már csak 1 van, de soha nem fogom tudni megcsinálni.
    adok egy jó tanácsot, ha legközelebb csinálsz bárhol achievementet, mentsd le minden pálya elejét és végét
  • grebber
    #2448
    Basszus a rádiok meglettek de a kamerás acsi nem :( Valahol elhagyhattam párat,de legalább ez is jelezhetné hogy tartottam a szedésbe egyesével mert így megint végig kell menni a játékon :(
  • ocskoszilard
    #2447
    Ha az első részben meg akarod csinálni az advanced mapokat meg a kihívásokat, akkor az jóóóóval nehezebb, nekem lehetetlennek tűnik, de azokat leszámítva nem hiszem hogy nehezebb, mint a kettő.
  • grebber
    #2446
    LOL én meg mit összegörcsöltem a kockával hogy mandinerekből leszedjem a repkedő gömbbel.
  • MerlinW
    #2445
    Ami "fémfalon" van, azt nem is lehet/kell
  • grebber
    #2444
    Hát ez a rádiós acsi nem egyszerű néha olyan helyen van a cucc hogy vért hugyozok mire megszerzem :(

    A kameraleszedős acsit meg szerintem cseszhetem ,mert most voltam a 14 vagy hányas pályán és ott a "fémfalon" volt vagy 4 db amiket nem tudtam sehogy leszedni :(
  • genndy
    #2443
    Szerintem nehezebb. A 2 jobban rávezet a megoldásokra. Pl. miután megtanultál egy folyadékot, biztos hogy 3-4 csak olyan feladvány lesz, azután tanulod csak a következő löttyöt. Viszont így már ugye 3-4 pályát haladtál is.
  • steweee
    #2442
    melyik a nehezebb ? én ezt még megjelenéskor végigvittem, pár évvel ezelőtt terveztem ugyan, de volt más, és "féltem tőle". emlékeim szerint vannak benne nagyon húzós részek is. a második részt könnyen végigvittem, párX akadtam csak el, de azt se a logika miatt inkább hogy nem láttam a megoldást (portolható faldarab)

    tehát az első rész nehezebb volt, vagy csak szokatlan akkoriban ? vagy én fejlődtem volna ? :)
  • ocskoszilard
    #2441
    ha befogta a jelet, zöldre vált a lámpája és elkezd olyan hangot kiadni, mint a betárcsázós modemek :D
  • genndy
    #2440
    Minden pályán oda kell vinni a rádiót, ahol befogja a morzejelet. Számlálóval is jelzi ha sikerül egy új.
  • grebber
    #2439
    Ennél a rádiós acsinál "vettem az adást" van valami különlegesség még vagy elég ha "megérintem" a rádiókat?
  • ocskoszilard
    #2438
    a kettőt én is karácsonykor vettem meg ~5000ért, de az egyet is megvettem boltba 3000 körül, mert ez a játék megérdemli, hogy eredeti legyen :D
  • SenorGrande
    #2437
    Nem sokat kellett volna visszaolvasnod:
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1153329052&no=2403]#2403[/URL], [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1153329052&no=2404]#2404[/URL]
    portalgamemaps.com, thinkingwithportals.com, plusz barátod, a Google, kismillió találata. . .
    Steam-en "belül" nem lehet. Ahogy már írták előttem páran, Portal 2 nem valószínű, hogy valaha is ingyenes lesz, de a szokásos karácsonyi leárazásokon 3-4€-ért hozzájuthatsz majd.
  • Aquir
    #2436
    szoktak leárazások is lenni
  • Jaka923
    #2435
    Akkor egyhamar nem igazán fogsz te a Portal 2-vel játszani. Pontosabban inkább soha. Az első rész is csak azért lett ingyenes, mert alapból nem egy teljes értékű játék, hanem csak próba volt, hogy ez a játéktípus mennyire jön be az embereknek.
  • jackoneill90
    #2434
    a portal 1 et végigtoltam már vagy 2 éve. azóta hozzá se nyúltam. Hol lehet letölteni hozzá jó pályákat? steamen belül is lehet? Nem a portal 2-t még nem próbáltam megvárom amíg az is ingyenes lesz.
  • Aquir
    #2433
    photoshop - video game crossover
  • Vlala #2432
    Méghogy ezt nem lehet modolni :)
    Igen hasznos feature egy belső nézetes, egyszemélyes játék esetében, amelyben csak így van külső nézet. :)
  • Aquir
    #2431
  • Szabi84
    #2430
    közben rájöttem a steam volt a ludas, köszi
  • MerlinW
    #2429
    Állítsd angolra a steam-et.
  • Aquir
    #2428
    options, audio...... ?
  • Szabi84
    #2427
    hogy a nyavalyába lehet (angol)feliratot előhozni?
  • steweee
    #2426
    the cake is poisoned.... :)
  • bucsher
    #2425
    http://www.aperturescience.com/
  • Optimus Prime
    #2424
    3x lol
  • biomage
    #2423
  • Looooser
    #2422

    The Cake is a LIE!!!
    The Cake is a LIE!!!
    The Cake is a LIE!!!
    The Cake is a LIE!!!
    The Cake is a LIE!!!
  • MerlinW
    #2421
    300Ft egy Euro, így semmi sem "madness":)
  • SenorGrande
    #2420
    Steam MIDWEEK MADNESS!
    Portal 2 11,24€!