2459
Portal
  • ocskoszilard
    #2419
    a kettőt én is ajánlom, ott nem fogsz elaludni, Whitley és GlaDOS beszólásai, meg a feladatok elég jóra sikerültek :D
    de ha már az egy nem tetszett,akkor nem kell erőltetni, nekem megesett, hogy egy nap alatt 3x végigvittem =)
  • sublimaze
    #2418
    Nekem pont az tetszett a játékban, hogy feladat-orientált, nem úgy mint pl. egy cod, hogy mész 20 métert ledarálsz 5 enemyt és jön valami durva cutscene. Sokkal nagyobb sikerélményt adott maga a tudat, hogy továbbjutottam egy feladványon.
  • Optimus Prime
    #2417
    Hal... GLaDOS hangja sem szórakoztatott? Olyan vicces.
  • MerlinW
    #2416
    Pedig feltétlen ajánlott. A második rész az elsőhöz képest egy hálivúdi csoda.

  • Fpocok
    #2415
    Ezek után kizárt, hogy a másodikat is kipróbálom. De tény. Nagyon hangulatos. Voltak azok a kis eldugott részek, na ott mindig felébredtem egy kicsit...
  • Optimus Prime
    #2414
    Kicit talán monoton. Egyedül, ott a kihalt vagy steril laborban.
  • SZilaJMaGGoT
    #2413
    Szerintem egyáltalán nem unalmas.
  • MerlinW
    #2412
    Próbáld ki a második részt, az zseniális lett. Folyamatos történetvezetés, piszok jó hangulat.
  • Fpocok
    #2411
    Még soha nem játszottam vele, szóval tök új volt. Gondoltam kipróbálom már, ha ingyen megvettem nem is olyan rég :D
    Baromi hangulatos, a sentry gunokat imádtam. Olyan kis cukik. Közben viszont baromi baromi baromi unalmas. Majdnem bealudtam. Szerencsére nem volt túl hosszú, 110 perc kellett csak.
  • Optimus Prime
    #2410
    Én szólok. :)
  • Big Bad Ryder
    #2409
    Szeptember 20-ig ingyenes a Portal! Tessék szólni minden ismerősnek akinek kimaradt: link
  • MerlinW
    #2408
    Ne csináld már... #2403
  • steweee
    #2407
    "MerlinW által ajánlott - szerintem is remek - mod-ok mellé tudom még ajánlani ezeket:"

    - bár nyelvtanból csak 4es voltam, de én úgy értelmeztem a mondatot, hogy :

    MerlinW ajánlott modokat, ami mellé SenorGrande MÉG ajánjla az alatta felsoroltakat.

    Visszanéztem pár oldalt, és nem láttam MerlinW által ajánlott modokat, ezért kérdeztem meg hogy hányas hsz.-ben ajánlotta amit ajánlott...
  • MerlinW
    #2406
    SenorGrande alatt, te vaksi:)
  • steweee
    #2405
    jujj de jók, köszönjük.

    hol is vannak amit MerlinW úr linkelt, nem találom . lehet gyengül a látásom. hanyas hsz. ?
  • SenorGrande
    #2404
    Érdemes a moddb-n nézelődni mod-ok után! Van pár igen jó - ugyan nem hivatalos kiegészítő - amelyik felülmúlja az alapjátékot.

    MerlinW által ajánlott - szerintem is remek - mod-ok mellé tudom még ajánlani ezeket:
    Factum Solus
    Gamma Energy
    Portal Pro
    Portal: Unity
    Aperture : Déjà vu
    Portal: Project-Alpha
    Portal: Project-Beta

    Megjelenésre is vár egy ígéretes darab, a Chell's Legend, és a Portal: Awakening, ami Portal 1 mod-nak indult, de most már Portal 2 alá ültetik át.
  • MerlinW
    #2403
    Egy félhivatalos jött, a Flash map pack, illetve két igényes csomag a Blue Portal és a Prelude, amiket érdemes kipróbálni. Bár a Prelude piszok nehéz.
  • Looooser
    #2402
    ezer köszönet, még egy kérdés jött ki további map pack a gyártótól? vagy csak ez az alap 19 teszt pálya van? mert elég gyors volt, még az alap bónuszokkal is
  • Jaka923
    #2401
    A tört az csak nonsteames, és azzal a Magyarítások Portálon levő cucc nem működik.
  • MerlinW
    #2400
    magyaritasok.hu

    A tört is "steam-es", tehát menni fog vele csak kézzel kell majd a fájlokat a helyükre másolni. Ha mégsem menne valamiért, van magyar szinkron is a játékhoz.
  • Jaka923
    #2399
    Csak a steames verzióhoz van magyarítás.
  • Looooser
    #2398
    Sziasztok! apróbb kérdésem lenne,
    portal első részéhez magyarosítást hol tudok leszedni? nem éppen eredeti a játék szóval ha lehet ne steames linket adjatok. nem nekem kéne hanem húgomnak (nem ért angolul)
    előre is köszi
  • MerlinW
    #2397
    Régen egy gomb volt és a ctrl(alma?) lenyomása mellett volt jobb klikk (asszem).
  • Verseghy
    #2396
    Egy gomb van rajta, de érintős felülete van és érzékelik hogy a bal vagy a jobb oldalán nyomod meg. Régen lehet, hogy csak összesen egy gomb volt rajta, nemtom..:/
  • Optimus Prime
    #2395
    Mac-hez tényleg egygombos egér volt/van? Ezt sose tudtam. :)
  • RelakS
    #2394
    legjobb a turret :D
  • tomonor
    #2393
    milyen egyszerű, és mégis milyen bonyolult...
  • pointer4
    #2392
    Ennél alma logikával sokkal jobbat tudok, egy gomb nyomás az a bal, a kettő az a jobb, a három az a felgörgő, 4 a le :D

  • Verseghy
    #2391
    Nem. A bal oldala az bal-, a jobb oldala pedig jobbklikk.
  • RelakS
    #2390
    nem úgy van, hogy ha már érinted az egyik ujjaddal, és a másik ujjaddal megtapintod, az a jobb katt?
  • Verseghy
    #2389
    Egy nagy gomb az egész, de ha a jobb oldalán nyomod meg, akkor jobbklikk lesz. A görgő érintős, 360ban mozog. Viszont az ez előtti egeren lehetséges, hogy csak egy gomb van. Nem tudom, csak két éve vagyok Mac felhasználó.:)
  • ocskoszilard
    #2388
    első ránézésre az egész egér "fuuuu", ha jól emlékszem se gomb, se görgő, full érintős a legújabb :D
  • Verseghy
    #2387
    Van jobb klikk a macen...:)
  • MerlinW
    #2386
    4 millió eladott példány
  • RelakS
    #2385
    jáj

  • lolSL
    #2384
    hogy moddolt? custom modellek stb? töröld le a steamapps/user/portal/portal mappát
  • RYO21
    #2383
    Egy moddolt steames portalból hogy birok sima portalt csinálni?
  • lolSL
    #2382
    Portal Unity elkészült

    egy csomó új elem van benne, hasonlók mint amiket a portal 2 trailerekben látni, pl dobbantók és gravitációt módosító sugarak, meg más érdekességek, kicsit elrugaszkodik az alap portal gameplaytől
  • kotar
    #2381
    Megvan a hl2:Ep 2,TF2
  • MerlinW
    #2380
    Ja és ahogy az oldal is írja, csak az ingyenes Portal-al nem megy, kell hozzá egy megvásárolt Valve termék (Half Life 2, TF2, CS:S)