2501
  • DarkSector
    #2341
    Nagyon is jó a játék háát még magyarul.
    Még a sztory is odabasz.
    Én pont ma értem a végére.
  • Icee
    #2340
    Xép napot mki. Nagyon odab..z ez a játék, csak jó lenne a magyar feliral hozzá.
    Lécci vki hol tudnám letölteni?
    Előre is köx
  • mickemoto
    #2339
    A géppel nemhiszem hogy gond lenne ugyhogy szerintem inkább a játékban van valami hiba.
  • mickemoto
    #2338
    Amikor lemegyek 3 emberrel a csatornákba, (delgado, black meg a szamurájkardos)és ilyen lépcsőkön megyek fölfelé, és valami pajzsos figurák ugrálnak lefele a lépcsőn. Na akkor mielőtt fölérek a lépcsőkön mindig lefagy.
  • DarkSector
    #2337
    Hol fagy ki?
  • mickemoto
    #2336
    Üdv mindenkinek!Gondom van a játékkal mivel egy helyen állandóan kifagy , mindig ugyanott, a játék FLT-s verzió.Volt már ilyen problémája valakinek?
  • DarkSector
    #2335
    Semmi köze az egészhez.
    Nem zavarják egymást.
  • Icee
    #2334
    És a probléma nem oldódott meg!
  • Icee
    #2333
    SZia cumfu. Köszi a reagálást. D-tools van fent csak, más semmi.
  • cumfu
    #2332
    Ja cracket meg innen szedhetsz:


    http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_jericho.shtml
  • cumfu
    #2331
    Milyen "virtuális lemezkezelőid" vannak? (Daemon Tools?) (máshogy nem tudtam mi az :P) Mert nekem fennt volt az Alcohol120%+a DT-is és akkor írt ki összeférhetetlenséget. Csak egy legyen fenn. Ezt tudom ajánlani, és sztem DT.
  • Icee
    #2330
    Szép Napot mindenkinek. Egy kis segítsége kérnék nem tudom h mit csinálok rosszul, de felraktam a Clive Barker's Jericho-t és nem tom elindítani. Azt irja h összeférhetetlenség támadt az emulátor szoftverrel ( most ez új mert eddig az eredeti lemez hitelesítésére megadoott idő túllépést írta ki. Cracket nem találtam, egyáltalán kell crackelni?
    Segítsetek lécci, előre is kösz!


    Gigabyte MA69VM-S2, AMD Athlon 64 x2 4000+ 1,5 giga ram, Asus Radeon 3650
  • kaposi1
    #2329
    nm. Jó játékot.
  • Atys91
    #2328
    Köszi a segitséget!!Nekem is sikerült!
  • grebber
    #2327
    Tárgytalan megtaláltam!
  • grebber
    #2326
    Elakadtam :(

    Eltünt mindenki egy teremben ahol valami lézercsikok vagy mik jelentek meg.Utánna 2 emberrel lehetek Black és Jones. Jones rácsos ajtó mögött van és mondja a falon lévő elfajzott lények segíthetnek megtalálni az ajtó nyitásához a cuccot.De nem találok semmitse.Hol van?
  • DarkSector
    #2325
    Jah.
    Sejtettem, mert én kinyomtam unalmamban!
    :D
  • csabika1982
    #2324
    igen így kell, elöször én is elrontottam
  • kaposi1
    #2323
    Megmondom mi a hiba szerintem.

    Mikor megadod a telepítési főkönyvtáradat ahol neked a játék van,utánna feljön egy Dos-os ablak .
    Azt hagyd végig települni amíg magátol el nem tünik.
    Ez eltarthat akár több percig is.
    Nekem is ez volt a gond.
    Remélem tudtam segíteni.
  • DarkSector
    #2322
    Nálam ez nem működik.
    Kiír valami hibaüzenetet, meg haveromnál is.
  • Atys91
    #2321
    1000 köszönet érte,de vmi baj van mert a magyarositás telepitése után mikor inditanám a játékot hibát jelez...:(
    Mi lehet a bibi?
  • kaposi1
    #2320
    Tessék

    Nem az én érdemem.
  • Atys91
    #2319
    Magyarositás vhol elérhető?Adjatok már linket plííz!!Thx előre is...
  • hibás nick
    #2318
    Jones-al fel kell menni telkinézissel a 3 testhez és ott kitudod nyitni a szarkofágot ami a szörnyeket szüli. Amikor kinyolt akkor kell Blak-el beleereszteni pár gránátot és kész. Nekem két alkalom után kipurcant.

    Az én kérdésem hogy az utána lévő résznél amikor csatlakoznak a többiek és egy olyan teremben vagytok ahol egy démon a véréből ontja a nagyobb szörnyeket, ott hogyan lehet továbbjutni?? A szörnyekből már kinyírtam vagy huszat de a démannak semmi baja.
  • zolo
    #2317
    A "Bőr" nevezetű résznél járok, urnából kéne megszerezni cuccost. Tüzes varázsló őrzi és cask Black és Jones van. Mire Jones-szal lelkiznék valamit, addigra meghal Black, és engem lőnek, és így meghalok.

    Hogy kell megcsiwnálni ezt a részt?
  • grebber
    #2316
    Már tárgytalan megoldodott!
  • grebber
    #2315
    Valaki segíthetne!
    Rómában vagyok az arénában már mindenkit kinyirtam de nemtudom mit kellene csinálni!
  • JackSparrow88
    #2314
    aha, ok thx majd próbálkozok...xd
  • wesker24
    #2313
    A két fő képességét kell használni mindenkinek !! Ami szerintem akkor a q és a w !! Vagyis Blacknél a telekinézis és a ghost bullet !! Addig kell használni a támadást amig le nem sérül !! Lehet hogy rossz billentyűt nyomtál le vagy nem támadtad le eléggé !! Ha meg nem nem tudod hogy kell csinálni akkor ird be a Youtube-ra a Jerichot és ot nézd meg hogy kell csinálni !! Azzal kell kezdeni a támadást akinek elöször az idegen gyerek használja a képességét !!
  • JackSparrow88
    #2312
    Hát nem sikerült még megcsinálni. Pedig sztem jól csinálom de mégsem történik semmi. Black-kel nyomkodom a q-t és az mintha csinálna vmit de végsősoron nem igen látom hatását, Mármint ha vele kell kezdeni egyáltalán...Ill. az lenne a kérdésem a q v. a az e betűs képességet kell használni? thx
  • wesker24
    #2311
    Az nem olyan nehéz !! Ott az a lényeg hogy az idegen gyerek elveszi a képességünket hogy azzal támadjon !! Szóval ugyanazzal a képességgel kell őt támadni mint ahogy ő minket !!

    PL: elsöként Abigail teleportját veszi el és azzal támad na szóval ekkor menj Abigailre és te is támadj teleporttal mikor kellöképen lesérült jön Rawlings Atya és igy tovább mikor sikerült mind az 5 karakterrel visszatámadni Church az utolsó na akkor tudod megadni neki a kegyelemdöfést DE.... a többit majd meglátod !!
  • JackSparrow88
    #2310
    Hy, nekem már csak egy pici segítség kéne mer az uccsó főellenségnél vok annál a gyereknél. De nemtom kinyírni sehogy, a lövésekre immunis. Vmi tipp? thx
  • wesker24
    #2309
    Hello az még nagyon de nagyon eleje a játéknak !! Amugy én szerintem közepes hosszuságúra sikeredett a játék !! Habár lehettet volna benne több korszak is !!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mert asszem 5 korszak van ! Jelen, 2 világháború, Középkor keresztes lovagok, Rómaiak, és a Hell !


    Jah és ami a bonyolultságot illeti lesznek benne logikai fejtörök de azok rém egyszerűek ami a fő nehézséget jelenti az a monsterek lesznek lesznek majd elég szivós és nehéz Bossok is meg monsterek is !! jah és a monsterek kinyirása is okozhat nehezéséget nálam easy fokozaton meg a legegyszerübb monsterhez is 1-nél több tár kellett a megöléséhez !! A főbossokról nem is beszélve !
  • wesker24
    #2308
    Azt a fő monstert tényleg nem könnyü kinyirni !! De könnyen meg lehet csinálni !! Mindig a fő robbanása után kell lönni ezerrel !! MIkor újra bebúrkolozik és robbanásra kész akkor el kell futni tőle ezerrel igencsak messzire hogy a robbanás hatósugara nem érjen el !! Legalább 1 személy legyen távol tőle és ha a többiek meg is halnak a robbanás miatt újra tudod őket éleszteni !! Szóval ha akkor lövöd amikor legyengült a robbanása miatt akkor hamar ki lehet nyirni !!
  • cumfu
    #2307
    Heló! ott tartok amikor már testet tudok váltani. Innentől még mennyire sok a játék? (tudom eddig még nem volt hosszú) csak arra vagyok kíváncsi mennyire sikeredett hosszúra vagy bonyolultnak.
  • painkiller25
    #2306
    HY ALL!
    Lenne egy kérdésem! elakadtam és nem tom h hogyan kéne tovább jutni szal a bishop ot kén kinyírni de egy időmúlva nem tok vele mit csinálni mert akkoráűt robban h mindenki belehal.... valaki valami tippet pls!:S
    Előre is THX
  • DarkSector
    #2305
    IBRIK-es magyarosítás nekem szétlövi mindig a játékot.
  • wesker24
    #2304
    Szinte semmiben sem különbözik a kettő !! Egy és ugyanaz mind a kettő !!
    Az eredeti magyar fájl van mindkét verzióban !! Az eredeti magyar fájlt csinálták meg kisebb méretre azoknak akiknek angol verziójuk van !! Hogy ne kelljen még egyszer leszedniük !
  • cumfu
    #2303
    Heló! Régen letöltöttem az angol verziót, olvastam hogy ven hozzá magyarosítás. Ma letöltöttem a magyar verziót. az angol már ki van írva, de nem tudom érdemes e a magyart is kiírnom csak a nyelv miatt. Sokban külömbözik a az eredeti magyar, és a magyarosított nyelv (és ha igen miben)? Erre kérnék választ. Előre is köszi
  • blackcalibra
    #2302
    Szivesen! Örülök hogy sikerült. Jó játékot.