2501
  • Fbn Lx
    #2381
    na ezt én se értettem először...
    van egy gomb, amivel a csapattársaidat tudod küldözgetni oda, ahova mutatsz.
    neked rá kell állnod arra a kapcsolóra ami a talajból kiáll, a zúloldalon van még kettő, alfát az egyikre, omegát a másikra küldöd...
  • The Protector
    #2380
    Hy.Ott tartok ahol a dagadt csókáról szobrok vannak.Elértem egy nagy teremhez oszlopokkal.A túloldalra kellett az egyik csókával teleportszerűen beleszállni az ellenségbe és egy kart meghúzni.Nagy szakadék van középen tele karókkal.Churchel át kellett menni ráálltam középre aztán nem tom mit kell csinálni vmi padlóról meg cserepekről hadoválnak nekem.Vki írja meg mit kell csinálni.Köszi.
  • felegyi
    #2379
    Akkor te bizony rakd újra a játékot, mert az gáz!
  • crusaderzoli
    #2378
    na itt van a gond, mert nekem nem jelennek meg a nyilak
  • wesker24
    #2377
    Talán azért halsz meg mindig mert nem vagy elég gyors ! Ugyanis megjelennek a monitoron akkor a nyilak és olyan irányba kell őket vinni amerre mutassa ! De gyorsnak kell lenned ha nem akarsz meghalni !!
  • crusaderzoli
    #2376
    HILFE!!! A lelkek útjában vagyok, ahol fel kell robbantani 3 lövegtornyot. Felrobbantom mind a hármat és ekkor valahonnan jön egy gránát, felrobbanok majd egy szörny letépi az arcomat. Ezután ez ismétlődik, amíg nem nyomok egy ESC-t. Kérdés: ez programhiba vagy én rontok el valamit?

    Üdv
  • felegyi
    #2375
    Örülök hogy még írnak ebbe a topikba, anno amikor megjelent elég népszerű volt! Szerintetek mikor jön a 2. rész? Mert egyenlőre csak annyit tudni hogy lesz, mivel a játékból trilógiát készítenek. Én úgy saccolom hogy jövő ilyenkorra megkapjuk, Barker Mester nem akar újra az első rész hibájába esni, lesz benne multiplayer mód és a játékmeneten is változtatnak! Azt sugdolózzak hogy sokkal darkosabb lesz, mint a játék elején látható Introban!
  • cor72zke
    #2374
    Köszi sikerűlt:)
  • tonyr #2373
    ne a sebes hátu szörnyeket öld !!!
    a falon van 4 fogaskerék, azokon öld meg a hullákat, azt akkor a plafonnál kijön 1 logo csávo, és annak kell löni a hátát...
    ez kell kb 3-4x, azt utánna kell a föcsokát, me eltünik a pajzsa...
  • cor72zke
    #2372
    Hi!
    Ott tartok a pálya neve HÚS
    Egy emberke vérből nagy szörnyeket csinál megöltem már vagy 20 at de nem történik semmi itt mit kell csinálni??
    THX!
  • Mikiller
    #2371
    Ahaa, köszi:)
  • Fbn Lx
    #2370
    én se jöttem rá sokáig, de nem kell kilőni.
    a képesség arra jó, hogy nagy távolságból újraélesz másokat.
    egyszerűen csak rá kell vinni a kurzort egy távol lévő kiütött társra miközben gyúrod a kék fényt, aztán elengedni a q betűt amivel csinálod.
  • Mikiller
    #2369
    Az egyik szereplőnek a spéci képessége, hogy összedörzsöli a kezét és kék vmi lesz, azzal mit lehet csinálni? Nem tudom kilőni sehogy,pedig
    gondolom azt kéne.
  • wesker24
    #2368
    Ott azt kell csinálni hogy azt a dagadt szörnyet Abigail-el kell középre irányitani a telekinézis segitségével. Amint középen van megnyilik a portál és mehetsz tovább.
  • cor72zke
    #2367
    Hello!
    Valaki segítene ott tartok hogy az a pálya neve :" Belek"
    Megöltem a dagadt emberkét és lóg lefele valamit kellene csinálnom de nem tudom mit :S
    Aki tudja itt mit kell írjon pls!
    THX
  • tonyr #2366
    thx
  • Synit HUN
    #2365
    Asszem nmagoson láttam. 30 mega asszem.
  • tonyr #2364
    akinek megvan magyarul, ki tudná szedni belöle a magyarositásért felelös fájlokat ?
  • Zell44
    #2363
    Hy all tud vki segiteni fölraktam a játékot de miután le crackelem és inditom akor mindig ki irja hogy hiba küldése,mégse.
    elöre thx
  • SeriusLame
    #2362
    azt tudja valaki összesen hány chapter van a játékban ?
  • reaper4
    #2361
  • SeriusLame
    #2360
    nem rossz a játék, 1280*1024 6* smootinggel full maxon 8x anisoptropicus szuréssel +adaptive anti-aliassal teljes sebességgel suvit
    szeretem az véres-belezös gusztustalan gennyes játékokat.
  • SeriusLame
    #2359
    lol
  • Fbn Lx
    #2358
    jah megvan... 1-es és 3-as gombbal kell küldeni.
    Soha nem hazsnáltam még ezeket :D
  • Fbn Lx
    #2357
    és csak ennyit ismételget Ross hangja, hogy "We need to stand on each tile to activate the mechanism."
    De nem tok mit csinálni, én ráálltam amelyikre kell...
  • Fbn Lx
    #2356
    *Church-el, a leomló peremeken, na.
  • Fbn Lx
    #2355
    Kéne egy kis segítség...
    Hogy ez bug, vagy én vagyok hülye, nemtom.
    Rómában vagyok. annál a résznél, amikor van az a rohadtnagy szakadék, tele véres lándzsákkal, és Chucrh-el kell oldalt elmenni, a lomló peremeken...
    Na idáig jó, átjutottam a túloldalra, és itt van egy négyzet a talajon, amire rá kell állni uzgye... és a túloldalon, ahonnan eljöttem, van még kettő.
    na most azt mondják nekem, hogy ezekre mindre rá kell állni, és működésbe lép a híd a dárdamező fölött, de a csapattársaim a túloldalon b*sznak ráállni, és hiába állok rajta az enyémen, embert váltani meg ugye nem lehet.
    mi lehet a probléma?
  • SeriusLame
    #2354
    kösz a tippet, ha a videokarin nincs kulön bekapcsolva az élsmítás nekem is megy az "advanced smooting"
    probálgattam meik a jobb, és szerintem a játékban érdemesebb bekapcsolni
  • DarkSector
    #2353
    nemtuom énnekem 8x-en megy és mindent be tudok mellé kapcsolni.
    Valszeg driverekkel lehet probléma.
    Annyit tégy meg, hogy a VGA driverben mindent tegyél default-ra...vagyis alkalmazásvezéreltre.
  • SeriusLame
    #2352
    hi
    ez mér van hoyg a játék menujében van egy "advanced smooting" nevu beállytás, és ha felveszem pl 2x vagy 4x -re, elmegy a kép és nagy sötétség ?
  • DarkSector
    #2351
    Akkor hibás a játék, vagy elcsezszed a gombnyomogatást.
    Tudod mikor kijönnek a nyilak, hogy nyomd jobbra balra le fel.
  • habaki
    #2350
    Sziasztok!
    Kellene egy kis segítség!
    A bunkeros résznél vagyok mikor felrobbantottam a harmadik bunkert jön egy bomba én a földre kerülök és egy emberi szörny kezd el fojtogatni és mikor kiszabadulok a kezei közül ismét jön egy bomba és az egész kezdődik előröl.Mit kell csinálni itt?Elöre is köszi a segítséget!
  • DarkSector
    #2349
    Bazzeg az enterek valahogy becsúztak....
  • DarkSector
    #2348
    Jah
    igen
    a robbanás után
    sebezhető
    csak lődd ahogy tudod
    és a robbanást
    úgy kerülheted
    el
    ha elbújsz
    mondjuk a sír mögé
    és mindig kell
    fedezék
    de ha elég távol vagy néhány ebberedel
    akkor
    nem ér el olyan messze a robbanás
    és egy idő után már tovább marad sebezhető
    és jobb ha fejre mész
    Sőtt a szemüveges csajjal lassítsd be az időt, és úgy pofon egyszerű lessz.
  • Atys91
    #2347
    (Feketerózsa)
    Mikor egy nagy terembe vagyunk,és gyerekek szellemeit kell nyirni meg Maltheus-t (kéne) de mindig körbeveszi magát vmi szarral,utánna meg robban...
  • DarkSector
    #2346
    Melyik is az?
  • Atys91
    #2345
    Elakadtam!:(
    Maltheus-t h kell kinyirni?
  • kaposi1
    #2344
    2320
    Azért ennyit visszalehetne olvasni.
  • DarkSector
    #2343
    Ezekszerint.
  • mickemoto
    #2342
    Akkor csak én vagyok ilyen peches hogy nekem mindig lefagy a game?