2501
  • MORO67
    #2421
    Köszi megprobálom remélem sikerül.
  • Prince23
    #2420
    ott én a kurzort használom, és mkor meglátod felcsillani a kurzor jelét, abban a pillanatban nyomd le értelemszerűen az indexelést.
  • Seth
    #2419
    csak egy pillanatra nyomd meg akkor azt a gombot amit mutat
  • MORO67
    #2418
    Sziasztok most kezdtem el a játékot és máris elakadtam tudnátok segiteni abban hogy az elején rögtön az első pályánál mikor beszakad alattam a talaj és logok kb 3 másodpercig utána rögtön leesek és meghalok hogy tudok kimászni vagy mit kell ott csinálni mert teljesen tanácstalan vagyok .Ja persze mutat egy nyil jobbra de nem tudom mert ha arra nyomom a "D"-t akkor is leesek segitsetek légyszi.
  • Prince23
    #2417
    Juhééé, jön a mozifilm is!
  • Kindred Blades
    #2416
    ugyan, miért lenne a parázna pap kakukktojás :D
  • Prince23
    #2415
    Még kifejtem a pozitivumokat és a negativumokat is.

    +
    *gyönyörű grafika, igazi nextgen megvalósítás
    *vérfagyasztó zene és effektek
    *vérbeli horror hangulat a hentelős fajtából
    *imádnivaló karakterek, és kiváló természetfeletti képességek csapattagonként, bár Rawlings kissé kakukktojás a többiek közt
    *isteni angol szinkron!
    *átírt bibliai vallási felfogás
    *történelmi helyszinek
    *megszállás, amit "Ross-effektus"-nak nevezek :D
    *hangulatos bejátszások mai nextgennel -dialógusokkal magyar felirattal!
    *taktikai szempontból néhol Rawlings atya feltámasztása jól jön sokszor
    *többször végigjátszható!
    *trilógiára szánt pc-alkotás


    -
    *sok monoton öldöklés (a kultisták özönléseire gondolok)
    *kevés negatív karakterek (kultisták, légiósok, keresztes gyerekek) lehetett volna több is belőle. A kultistákkal minden küldetésen találkozunk. Unalmas felhozatal így ez
    *történelmi helyszínek közül nagyon hiányoltam a görögöket (spártaiak) és az egyiptomiaikat
    *összecsapott és rossz befejezés illetve bossfight a főgonosszal
    *un-multiplayer
    *Cole és Jones már nem lesz köztünk a második részben :(
  • Prince23
    #2414
    Ez a bőr c. pálya nem jön össze, nehéz fokozaton:(
    mit tegyek? pihentessem egy darabig?
  • DarkSector
    #2413
    Azért, mert később belátod majd, hogy a linearitás sem túl izgalmas, meg ha minden elsőre tuttti.
  • Kindred Blades
    #2412
    wááá, die double poster!

    Az kifejezetten jó pont volt a játékban, hogy minden egyes szereplő fóbiás, elmebeteg kicsit a maga módján. Nem ilyen Blacksite-féle unalmas alakok. Mondjuk nem hiszem, hogy valaha olvastam volna olyan Barker legényt, akiben normális karaktereken volt a hangsúly :)
  • Kindred Blades
    #2411
    Black
    Jonesy
    Cole
    Church
    Delgado
    és végül Rawlings.
    Egyedül közelharcban venni hasznát, mondjuk nehéz fokozaton azért örültem, ha a közelben volt, hogy gyorsan át tudjak hoppanni egy gyors feltámasztásra :)
  • Prince23
    #2410
    Sumér pályán vagyok, nehéz fokozaton. nagyon lol, már kész ideg vagyoka harmadik fejezetnél, a Bőr címmel. Jones és Black van csak, és Jones-szal kell szórakozzak telepátiával lol, nehéz :D Majd holnap.
  • Szuni
    #2409
    Nekem nagy nehezen sikerült addig nyomkodnom, míg valaki már nyújtja a kezét, meg is fog, de aztán csak leesek :( Miért kell így kezdeni egy játékot? Ha rövidet nyomok, sem húznak fel, ha hosszút se, semmi gombra nem reagál, csak leesek, valami tipp?
    Tudom béna vagyok, de nem szeretném már itt befejezni :)
  • Prince23
    #2408
    Na én most neki esek nehéz fokozatban... de ha nem bírom idegekkel, akkor feladom :D
  • ffxi
    #2407
    Rawlings nálam is használhatatlan :)
  • Prince23
    #2406
    Nekem a kedvenc karakterem:

    Cole, csak hát na, rohadt script!

    utána:
    Black
    Delgado
    Church
    Jones
    Rawlings

    Nálam ezek a sorrendek

    Nektek? :)
  • DarkSector
    #2405
    se gyorsan se lassan, se összevissza.
    hanem pont akkor amikor felvillan, ha előbb vagy később nyomod az AWSD-t, akkor leesel.
    Ennyi.
    kicsit gázos elsőre, és sokadszorra fog majd sikerülni, de meg lehet csinálni.
  • rgida666
    #2404
    [Csak halkan: a WASD billentyűkkel próbálod ugye?]
  • rgida666
    #2403
    Pedig az nagyon egyszerű. Nyomni kell amit mutat és sikerülni fog.
  • Sil3nt
    #2402
    valoszinu en vagyok nagyon bena, de maris a legelejen amikor logok a szakdek szelen es mutatja a nyilakat, hogy miket nyomjak meg ott elakadtam, ugyanis hiaba nyomom qurva gyorsan, vagy lassan, vagy egyszer vagy folyamatosan, barhogy de mindig lezuhanok a masodik nyil utan. valami tipp, hogy mit ronthatok el?
  • Prince23
    #2401
    Egyébként a történelmi küldetésekből még nagyom hiányoltam a spártaikat, és az egyiptomiakat!
  • Fbn Lx
    #2400
    nekem tetszett a végkifejlet.
    nem volt egy nagy játék összességében, de nem is volt rossz.
  • Prince23
    #2399
    Pfff mi szánalmas befejezése van már, most minek kelett a csat előtt 2 embert.......
    meg a harc is az elsőszülőttel rémgyenge!
    Ezuttal:
    Grafika: 9
    Hangok: 9
    Hangulat: 9
    Küldetések: 8
    Végkifejlet: 2
    Összahtás:8
    Összességében egy remek játék, amit elbasztak a végső finalboss-sal. Cseppet sem élvezetes mint a többi bosok. Így elronatni a végét, főleg hogy a kedvenc karakteremet kinyírták, Colet.
  • Prince23
    #2398
    Thx

    most is elakdtam, Sumér küldetés (sztem az utolsó küldetésrésznél vagyok) negyedik fejezeténél, van egy gladiator termelő, és az istennek sem tudom leállítani a termését. Már Jones telepatikus képességeivel is próbálkoztam. Meg a sniper csajjal is az összes gránátot felülre lőttem, amelyik irányítja, de aki legalul van az az isten vagy ki, arra meg egyáltalán nem fog a golyó.
    Körülnéztem a nagy teremben, de semmi...
    ????
  • Fbn Lx
    #2397
    túloldalon van még két ilyen négyzet a talajon, alfa csapatot asszem az 1-essel egyikre, bétát a másikra küldöd a 2-essel.
    vagy valahogy így. én is itt akadtam el.
  • besodrom
    #2396
    Sziasztok magyarítást keresnék a játékhoz segítségeteket előre is köszi...
  • wesker24
    #2395
    Ott szét kell választani a csapatot ! Plusz 2 embert kell még ráállitani arra a mozaik köre amelyiken te is állsz ! Aszzem van olyan bill parancs is nézd meg a controls menüt.
  • Prince23
    #2394
    Most akadtam el először a játékban, de nem vágom, h mit kell csináljak Billy-vel, a kardos csajszival, a Római tartomyány küldetésrész negyedik fejezeténél. Legyőztam a gladiatust, és utána van egy "szakadékféleség", ott átakrobatikáztam Billy-vel, és utána ráálltam a mozaikikonra. Szerintem vmi hidat kéne megnyissak a többiek számára. Utána azt pofázzák nekem, h szét kell szoródnunk, de hát nem akar váltani karaktert, hiába nyomkodoma SPACE-t, semmi reagálás nincs, nem is jelenik meg a karakterváltó menű.
    ??????
  • Prince23
    #2393
    Most magyarul tolom, eléggé odavág a játék. Keresztes hadjáratnál vagyok. a 5.-ik fejezetnél.
  • giba
    #2392
    Köszi a tippet,de nagyon nehezen rájöttem az egyes lövésekről sorozatra kell állitani a csuzlit utána szétlövi az alagut elejét a gerendákkal eggyut.
  • Gubberx
    #2391
    ha a mesterlövész nem tudja telekinézissel ellökni az útból akkor nem arra kell menni
  • giba
    #2390
    Nagyon örülnék annak ha valaki megtudná mondani,hogy a pálya elején mikor bemegy a csapat a katlanba van ott egy bejárat sziklával elzárva 3 gerendával .Na ott hogyan lehet tovább menni mert bármit teszek semmi nem jó.Törött a game ami nekem van,vagy ehez semmi köze neki.Ha valaki tudja irja már le itt nekem egy pár szóval,mert próbáltam keresni minden tőlem telhetőt de nem találtam semmit.

    Köszönöm szépen.
  • ffxi
    #2389
    Akkor nem jó oda a legújabb driver :)
  • DarkSidee
    #2388
    radeon x700 pro
  • ffxi
    #2387
    Pontosabban milyen VGA-d van?
  • DarkSidee
    #2386
    Nekem kellene egy kis segítség, szoval: felinstaláltam a jericho nevü gamet, elindítottam megvoltak az ilyen muvik de utánna elsötétül a képernyő,és csak a hangot hallom.Letöltöttem a legujabb ati drivert, de még így se jot.t Vki vmi ötlet?

  • Gunner
    #2385
    megvárod mig lefut a parancssor, nem kell bezárni... bezárja magát és kitörli a fájlokat... patience
  • TomDantes
    #2384
    Azt lenne a gondom, hogy magyarul nem működik a játék. Hafel teszem a magyarosítást, akkor hibát észlel és le áll.

    Angolul meg megy. Mi fenét lehet ezzel csinálni? Próbáltam úgy hogy előtte crak-elte, próbáltam hogy utánna, uninsattáltam a játékot...de semmi. Ez magyarul nem működik, tudjra rá valaki a megoldást?
  • felegyi
    #2383
    Az 1-es és a 3-as gombokkal irányíthatod őket, de gondolom már rájöttél!
  • The Protector
    #2382
    köszi.nem is tudtam h lehet irányítani öket h oda küldöm őket.Próbáltam lőni is a gombokat.Köszi szépen még1x is.