2501
  • mester1987
    #2501
    Akinél esetleg kilép vagy kifagy az tegye fel a régi AGEIA PhySx-et.
    Érdemes kitörölni a registry-ből is a régi törlése után, hogy tudjon települni, hogy ne érzékelje.
  • steweee
    #2500
    ez egy méltatlanul feledésbe merült játék. régóta szemezgettem már vele, de most végre volt időm és elővettem. három délután végigvihető, alig bírtam abbahagyni a végére annyira megtetszett.

    kicsit rá kellett érezni az ízére, ráadásul csak easy fokozaton érdemes játszani, mert annyira azért nem jók a csaták hogy szenvedni érdemes legyen vele, kivéve mazohistáknak.

    nagyon tetszett a sztori, de az nem meglepő hogy jó. és a karakterek kidolgozása, mindegyik más és másban jó, és mindenkire vannak olyan helyzetek, amikor őt érdemes használni.

    összességében aki még nem próbálta esetleg, vagy éppen abbahagyta vmi miatt, annak ajánlom utólag is hogy tegyen vele még 1 próbát
  • mester1987
    #2499
    Ha feléledne a topik, amit nem hinnék, akkor dobjon már egy PM-et aki tud megoldást Windows 7 lefagyásra/kék halálra kinél hogyan jön elő!!!
  • mester1987
    #2498
    Senkinél sincs megoldás Windows 7 x64-en fellépő kifagyásokra?
  • GTV
    #2497
    Jólvan látom visszaolvasva kicsit nem csak egyedül küszködök ezzel...
    Nézek WIN7 fixet osz' linkelem hátha kő valakinek.
  • GTV
    #2496
    Skacok, valakinél nem volt olyan hiba Windows 7 64 biten, 2 magos rendszeren, hogy a háttérzene vagy a karakterek hangja beakad és azután újraindul a gép?

    Annak idején Windows XP-nél mikor játszottam, nem emlékeztem ilyen hibára.
    Most végigvinném megint, csak a történet miatt, mert nagyon jó.
    Frissítettem a PhysX-et is, bár ez nem UE3-as engine.
  • uscGhost
    #2495
    Magyarosítottam a játékot és azt írja mikor indítanám hogy file access error, retry? ilyenkor mivan?
  • Jano
    #2494
    Nem, jól fut.
  • Prince23
    #2493
    Win 7 alatt nálatok is instabil a játék???
  • Jano
    #2492
    Jóvót.
  • dinomano
    #2491
    Nem tudom,ki hogy van vele...nem fikazodni akarok+"megmondani" a tutit, de ez a jatekmenet nekem NAGYON nem jött be...DOOM-on nöttem fel, nincs bajom az "ölj meg minel több ellenfelet; és megnyilik a kijarat"tipusu jatekok ellen; de ez nekem sok volt... Neha eleg köcsög, "szopatos" scriptelesek voltak, a sajat embereink ugy harcolnak mint az idiotak(vagy mint részeg orosz katonak :-P)... Nagyon sokat vartam a jatektol(Undying tetszett); talan ezert volt akkora csalodas...nem szoktam felbehagyni game-eket; de ezt felbehagytam és uninstall.
    Most SINGULARITY... tetszik!:-P igaz,hogy full bioshock,de a hangulata nagyon tetszik+nagyon szepen fut...:-p
  • tonyr #2490
    mindig ki van jelölve hogy melyik embereddel kell löni a gyermeket
    a fekafonott haju csaj képessége hogy kijelöli az ellenségek gyenge pontját.. itt látod melyik karakterrel kell éppen támadni a kiskölyköt :)
  • Csak77
    #2489
    Azt a babát(ufo?), vagymit, már annyira nem emlékszem. Azt tudom, hogy az öreggel kell valami voodoo varázslatot csinálni, de bármit csináltam, nem jött össze. Szomorú is voltam, mert a játék nagyon jó, és nem tudtam megcsinálni. :(
  • Deka1
    #2488
    Az a tanácsom, aki ilyen problémával találkozik mint az enyém, állítsa át a kurzor beállításokat, mert úgy már működik a dolog...
  • tonyr #2487
    melyik izét ? :)
    a lényeg hogy mindig a megfelelö emberrel kell löni a kiscsávot :)
  • Csak77
    #2486
    Én a legvégét nem tudtam megcsinálni. :( Pedig néztem youtube videókat meg minden, de nem tudtam kinyírni azt a izét.
  • Deka1
    #2485
    Sziasztok,

    nekem is az alábbi problémám van, kb másfél órát próbálgattam, de most már feladom. Ha valaki esetleg ki tudna segíteni egy mentéssel megköszönném. Egyéb esetben uninstall, eddig bírtam cérnával...
  • Kmarha
    #2484
    hja a jobbra nyilat be is veszi igy, de a balra-t nem. Akárhogy csinálom. Nyomva tartom, nyomogatom mint a hülye, a megfelelő pillanatban nyomom, a pillanat elött nyomom, a pillanat utan nyomom. Egayszerüen a balrát nem veszi be valamiért, akármelyik billre is rakom (furcsa mert a jobbrat lazán)
  • Csak77
    #2483
    Húú, az nem rossz!
  • ffxi
    #2482
    PC guru-hoz jár a teljes játék. Csupán 2000ft és van mit olvasgatni is :)
  • Evin
    #2481
    Szerencsére valaki már elkezdte a korrektúrát. Remélhetőleg egyszer elkészül és elérhető is lesz.
  • Kindred Blades
    #2480
    Nem akarok vad találgatásokba bocsátkozni, de ha négy hozzászólással alattad a feltelepített magyarításról van szó, akkor elképzelhető, hogy van :) Egyébként a hivatalosra is ráferne egy kis korrektúra, én ilyen munkát nem mernék kiadni a kezemből.
    Bár az is tény, hogy magyar nyelv csodáit nélkülözi az a hozzászólás, de hát istenem, van ilyen.
  • Zan
    #2479
    Sziasztok!

    Van magyarosítás a játékhoz?Tudom,kiadták magyarul,de nekem még az angol nyelvű van meg és ezért érdeklődöm,hogy lehet-e valahogyan azt magyarosítani?
  • PAtr0n
    #2478
    No 3 nap alatt kijáccottam. Az elején elég szürke volt, meg eleinte a sztorit sem értettem, de a végére rendesen megtetszett. Mondjuk a final eléggé összecsapott volt.
    Felőlem jöhet a folytatás, több lehetőséggel, szabadon bejárható tereppel, még több pályával, frappáns sztorival, akkor tuti befutó lehet.
    Nálam 10-ből kb. 8 pontos a játék. A szaksajtó nagyon lehúzta, pedig annyira nem lett rossz...sőt.

  • Doom 4
    #2477
    Hi tom hogy höülye kérdés de régen játszottam már vele. azt szertném megtudni hogy lehet e coopozni a játékkal vagy valahogy multizni?
  • ApPa123
    #2476
    (telepített verzióm van v mi, fullrip)
  • ApPa123
    #2475
    Hy mikor feldobom a magyarítást kijön kis dos v mi és elkezdi rakni de mindig kiír vmit h nem talál vmi file-t és leáll és utána nem is indul el a game miért van vki tudna segíteni pls?? előre is thx
  • MerlinW
    #2474
    cdgalaxis oldalán 2-3000Ft
  • Csak77
    #2473
    Én a főszörnyet egyszerüen nem tudtam megcsinálni... néztem youtube-on videót róla, de több óra után sem tudtam megcsinálni! :( (PC verzió.)
  • ewuk
    #2472
    lesz ez még nehezebb is, főleg a rómaiaknál.
  • steweee
    #2471
    hát vhogy sikerült, de én sem értem hogyan. mindegy, továbbjutottam, de utána kurva nehéz rész jön

    jó kis játék, úgy egy éve próbálom végigjátszani :)Ö:):)::):)

    1x csak sikerül, leírásom már van hozzá, sztem úgy a felénél lehetek
  • tonyr #2470
    én megvásárolnám a játékot ha valaki eladná !!!
    persze méltányos áron, elsö magyar kiadás érdekel !!!
    priviben irjatok ha lehet
  • Indigo
    #2469
    Nem. A telepatánál nyomj E billentyűt, célozd be a szörnyet, és állj rá Q billentyűvel. Ekkor a szörny nézőpontjába kerülsz. Keresd meg a tartályt, hogy nagyjából a képernyő közepén legyen, akkor megjelenik egy kis ikon, és nyomd egy 1-est (vagy 2-est, már nem emlékszem).
  • steweee
    #2468
    van a csákó aki nehézgéppuskás, annak van ilyen tűzdémon amit eldob. és a telepatával meg a lángoló szörnyet kell lelökni a tartályra?
  • Indigo
    #2467
    Nem a szörnyet kell lőni, úgyis jön a helyébe másik. Válszd ki Jonest, használd az asztrális kivetülés (vagy mi) képességét, és Q-val állj rá a szörnyre, majd célozd be a tartályt, és nyomj 1-es vagy 2-es gombot. A tartály felrobban, és tiszta a terep.
  • steweee
    #2466
    http://www.youtube.com/watch?v=eU0OXtJuCLM

    hát basszus itt van pont, a flames of angernek a vége felé. de én a videóból se értem hogy kell PONTOSAN megcsinálni...
  • steweee
    #2465
    vki segítsen már
    ott járok hogy egy nagy kapun kellene átmenni, ilyen gránátvetős szörnyek lőnek afal tetejéről. az angol nyelvű leírás azt mondja, hogy a palackos szörnyet úgy lőjem le, hogy vhová essen és az robbantja ki. de ezt mondja vmelyik csapattársam is. de 1xűen nem sikerül, nem értem pontosan hogy kellene leszedni a mocskot hogy jó helyre essen.

    plz help! mnem tudok továbbjutni hetek óta
  • Dj Lyon
    #2464
    Azt a fejtörőt úgy kell megoldani hogy CHurch-el átmész a másik oldalra (te már átmentél),ráálsz a mozaikra és a többiek felé fordulsz akik ottmaradtak és a célkeresztet ráviszed az egyik mozaikra és nyomsz egy 1 es gombot.
    majd ráviszed a másikra és nyomsz egy 2 es gombot. nah ekkor kinyílik a híd oszt kampó... lehet folytatni a küldetést
  • mephi666
    #2463
    olvass vissza kb 6 kommentet ;)
  • Viktorr
    #2462
    Hali.

    Van egy olan rész amikor Church-el átmásztam egy helyre és rá kellene állni 3 mozaikra hogy kinyissák az ajtót. Én rá is álltam,de a többiek valamiért nem.!!
    Ezt hogy lehet megoldani?