38
  • VRSDM
    #38
    azis elég érdekes, ahogy a repüléstől félnek, épp mostvolt 3éve a repülés 100adik évfordulója (tudom mert ottvoltam a kötelékben)... szoval aztis hogy tulspirálják ha 2gép már csak 100méterre egy hiba miatt egymással szembe ment 2 másik kifutón már aztis egyből " buzi RTL-es vagyok és F2őn kivételes hiba történt, két xyz utasszálító, egymással szemben repül és csak pár méter válaszotta el az ütközéstől"

    a repülés a legbiztonságosabb közelkedés, ugyazmegy ittis, valaki megöl valakit ráfogják erre mert enyihtőbb kürölmény mint az hogy szichopata... S:
  • Mike
    #37
    hozzád meg kiszólt? haverod?
  • Randal
    #36
    Ugyan má Fullmetal:)
    Egyébként ennyire tudod ki ez az ember?:)
  • Mike
    #35
    nem merted nyiltan vállalni ezt igaz-e? ezérrt kellett a másod/harmad/n. nick
  • Randal
    #34
    Az a 6 szörny + egy nő az már a hentai műfaj, csak hogy pontosak legyünk. A normál rajzfilm az az anime.
    A képregény meg a manga.

    Abban is sokféle műfaj van mint mongyuk a filmeknél.

    Csak sok ember kicsit fogalomzavarban szenved és nem tudja mi micsoda.
  • virs lee
    #33
    kérem kapcsolja ki...

    // a mangát azért én is betiltanám, angyon ratyi.
  • Alkarcsont
    #32
    Az biztosan hibbant volt. Én nagyon korán elkezdtem járni, csak volt egy kis baj: elbotlottam a küszöbben! Mit ad isten ez nekem fájt hamar megtanultam mi fáj és mi nem az esés után 2 hétig ismét négykézláb mentem miután úra rávettem magam a járásra. Aki beütötte magát vagy felhorzsolta a kezét az nem fogja azt csinálni, ami a Tom & Jerry-ben van, inkább jót szórakozik a mesén.
  • psishock
    #31
    "...halomra ölik a terhes nőket..."
    ilyet még életemben nem láttam, de érdekesen hangzik, látványos vizuális jelenség lehet, ugyan hol találkoztál ilyesmivel, van linked?

    "...6 szörny erőszakol darabokra 13 éves csajokat..." Hmmm, ez az egyik jobb fajta sorozatból való? :)

    "...apu puskával fenyegeti anyut..."
    hát ezt már tucatszámra játszák mindenféle b kategóriás filmekben is, nem igen kreatív, inkább már uncsi megoldás.
  • Ma2ska
    #30
    Városban meg kisbaltával.
  • Mike
    #29
    10000 emeberből 1, aki amúgy meg bekattanna mástól
    a fiúk agresszív játékokat játszanak, ez az élet rendje, ez teljesen normális
    a játék fikció
    a vérhiradó nem
  • Mike
    #28
    pl. itt magyarországon
  • Duncan Idaho
    #27
    A Véres jázték veszélyei:
    ( ugyanez igaz véres mangára filmekre stb...)

    Amikor a gyerek megnézi a filmet akármit ahol dúúl az erőszak halomra ölik a terhes nőket meg ilyenek akkor bekapcsolhat a gyerkőcben valami ami EGYÉBBKÉNT normális fejlődés esetén nem kapcsolt volna be!!! értitek ez a lényeg!
    BEKAPCSOL HAT !!!
    attól hogy te harcedzett magyar ifjú nem kattansz be ezektől, még lehet hogy más bekattan!
    Azért az epilepsziás rohamok se a teszvesz várostól vannak hanem inkább attól a mangától ahol 6 szörny erőszakol darabokra 13 éves csajokat...
    Egy ilyen rajzfilm még brutálabb is tud lenni mint egy játék vagy síma film...
    De a lényeg hogy különbözően reagáunk hasonló ingerekre! És ahol apu puskával fenyegeti anyut aztán a TV-ben is ezt látom... na akkor nagy koromban hogy oldom meg a hasonló helyzeteket?
    Na hello!
  • Ma2ska
    #26
    Igen? Hol?
  • HUmanEmber41st
    #25
    Nos így a játékról, a feltalálóról és a véres dolgokról eszembe jutott valami:
    Lehetne ilyen Wolfeinstein szerű betörős játékot csinálni, ( a Kremlbe, a Fehér házba vagy akár manapság a Parlamentbe) és lelőni a sok biztonsági őrt és politikust aztán a végére hagyni a főszörnyeteget.( Neveket nem mondok, csak semmi politika !! :) )Ha sikerül leölni, akkor kapsz egy fotót ( a játékban) amint a szörny hanyatt fekszik ( persze jelentős mennyiségű vérben) és a játékos a lábát a szörny mellére teszi :) :)
  • balazsm78
    #24
    Én is szeretem a "brutális" játékokat. Pl: DOOM 3, Painkiller, BLOOD stb, de ettől még eszembe se jutna felaprítani, vagy lelőni senkit.
  • Mike
    #23
    abban a kultúrában? amikor késel 5 percet a vonattal és szeppukut követsz el? :)

    öngyilkosságok terén azonban nekünk sincs mit szerénykednünk
  • MrStokes
    #22
    Viszont viszi a primet az ongyilkosok koreben :)
  • Mike
    #21
    régen vasvillával kergették egymást a gyerekek
  • Mike
    #20
    tökigaz
    a Tom és Jerry normális? az mehet? amerikai termék és nem csinálnak benne mást mint kivégzik egymást
  • Mike
    #19
    arról nem beszélve, hogy Japánban jóval kevesebb az erőszak, a gyilkosság, méghozzá nagyságrendekkel kevesebb mint a prűd, és az erőszak és a pronó iránt hajtóvadászatot folytató USA-ban
  • Mike
    #18
    na a vén trotty

    a hímek mindig a véres, öldöklős játékokat szeretik, ez van, nem kell szépíteni
  • rgerg
    #17
    Szerintem nem ille egy innen millió kilóméterre lévő országot fikázni egy olyan fórumon,ahol nem értenek meg egy egyszerű viccet (a 6500ms-re gondolok).Egy időben én is fikáztam őket,aztán beszéltem (jó)pár amerikaival és soha nem láttam meg azt a "kúrvanagy" különbséget.Ellenben nagyon kedvesek voltak és baromi jól éreztem magam velük.Nem ítélhetsz meg sokmillónyi embert az alapján amit a kormányuk csinál.Ha így lenne akkor kaszával járnék az (itthon) utcán és folyton suhogtatnám...
  • TommoT
    #16
    amerika más, az egy elbutult ország, mindenki azt hiszi amit lát és hall, nem gondolkodnak (tisztelet a kivételnek)
  • smv
    #15
    Én is visszagondolok, hogy milyen volt 8-10 évesnek lenni, és játszottam már akkor is véres játékokkal, és voala: még mindig nem öltem meg senkit.

    Nagyjából annyi valóságalapja van ezeknek a játék iránti anyázásoknak, mint annak amit psishock mondott.
  • Hoz_Hun
    #14
    Nem mond hülyeségget. Már elég régen, de volt olyan eset amerikában, mikor konkrétan a Tom&Jerry miatt hal meg egy kisgyerek. A báttya kilökte az ablakon és utána várta hogy felkeljen a kistesó és utánna újrakilökje. Persze nem kelt fel...
  • Alkarcsont
    #13
    "Az jobb ha a gyerek azt hiszi hogy ha ez zongora vagy vasalló a fejedre esik akkor, max kiesik 1-2 fogad, és ha utánna megrázod a fejed akkor már minden ok, esetleg még meg is zavarod aki ezt tette veled?" Bazz Tom & Jerry-t néztem sokat kis koromban mégsem hittem ezt amit te összehordasz! Egy kicsit vissza kellene gondolkoznod a gyerekkorodra, hogy akkor mit hittél és nem fogsz ilyen képtelen dolgokat mondani!
  • psishock
    #12
    Abban biztos lehetsz. :)
  • Ma2ska
    #11
    Szerintem az öreg nagyon jól látja a dolgokat. A pénzröl szól az egész.
  • psishock
    #10
    Vaószínûleg az ő idejében a világ sokkal finomabb és egyszerûbb volt. Mostanában más a helyzet.

    "Japánban már a gyerekek is véres képregényeket olvasnak az ebédjük mellett."
    Az jobb ha a gyerek azt hiszi hogy ha ez zongora vagy vasalló a fejedre esik akkor, max kiesik 1-2 fogad, és ha utánna megrázod a fejed akkor már minden ok, esetleg még meg is zavarod aki ezt tette veled? Szerintem nem különösebb építő jellege van ennek sem. Ha egy kocsi elüt, vagy egy fegyverrel eltalálnak akkor az biztosan fájni fog, vérezni fogsz és nem múlik el különösebb következmény nélkül, az is lehet hogy meghalsz. Ha kilapítanak akkor nem fújhatod fel egyszerûen a hüvelykújadat, hanem a jelenség párosul egy kis testnedvel (vérrel) és bizonyára konstans halállal.
    A mangákat nem kell szidni, azok is csak egy kifejezésforma. Vannak ugyanúgy nagyon jók és rosszabbak is. De a vér az hozzá tartozik az élethez mint a sex és a többi "tiltott" dolog is. Nem értem miért kell ez az állprûdséget/kereszténységet (amcsiban pl kegyetlen vallásosak lettek az emberek amióta bokor vezetésen van) ilyen intenzitásal hirdetni?
  • Bágyuj Attila
    #9
    nem lepett meg
  • Cat #8
    ennyien nem értik a poént...

    84 éves, nyilván marhalassan reagál, nem valók neki már a mai konzolos akciójátékok.
  • Molnibalage
    #7
    6,5 mp?????
  • Dredd
    #6
    na igen, 84 évesen már nem mai gyerek, hiába friss szellemileg.
  • Dzson
    #5
    Jaja, az öreg a téma a cikkben...
  • Adam II
    #4
    Ő az öregre célzott nem magára
  • LowEnd
    #3
    nekem speciel 0.1 sec, azaz 100 ms.
    ha a tied 6500 ms, akkor épp kómában heversz valahol...
  • Dzson
    #2
    A szem-kéz reakcióideje valahol 6500ms körül lehet. :)

    A kontroller megszokása 2 hét egy mai fiatalnál, aki előtte nem játszott egyáltalán vagy pc-n nyomta egérrel és billentyűkkel az ipart. A kormány megszokása is ugyanennyi (ha volt az unokának ilyen, bár fikázás nélkül mondom, de az xboxok nem rendelkeznek ffb kompatibilitással, igy a kormányos szimulációt el lehet felejteni). Meglátásom szerint a kezdők kontollerrel faltól falig pingpongot játszanak autóverseny gyanánt. :)
  • gyuri12
    #1
    hm...én csak azt nem értem hogy mé nem bír egy xbox-os autóversenyt lejátszani?