198
kamu terrortámadás?
  • Effe88
    #198
    az
  • Braveheart
    #197
    hejes?
  • Saddalim #196
    hejes válasz g. és ezt nem csak akkor gondolták, hanem folyamatosan, most is...
  • Gerbill
    #195
    f)Tesco minőségű légvédelem
    g)nem is volt légvédelmük, csak úgy gondolták hogy a tudat hogy áthatolhatatlan légvédelmi rendszere van elriasztja a támadókat.
  • mrzed001
    #194
    Ezt kizárnám. Rakéták elleni is a P. légvédelme, és mivel amcsiknak is van jópár földközelben repülő robotbombája, hülyék lettek volna nem védekezni ez ellen is ...

    Valamint egy boeing nem tud olyan alacsonyan szállni (profi pilótával SEM), hogy ne látszana a radaron, illetve x támaszpont felett repült el, szóval semmi esély
  • Saddalim #193
    e) alacsonyan repült... szerintem marha magasról jövő rakétákkal és kütyükkel számoltak...
  • mrzed001
    #192
    A Pentagonnak über légvédelme van, ez tuti.
    Aztán persze felmerül a kérdés, hogy hogyan lehet, hogy ez a hightech cumó nem fedezte fel és semmisítette meg azt a k-baszott nagy felé tartó gépet riadóhelyzetben.
    a) látták, tudták, nem is akartak ellene tenni semmit
    b) ki volt kapcsolva a rendszer (2 WTC találat után fél órával ez azért már egy kissé hihetetlenül hangzik)
    c) szabotálták a rendszert (és nem az arabok)
    d) lopakodó technológiájú gép volt, ezért nem láthatták a P. kütyüi (kinek is van ilyen technológiája? Az araboknak tuti nem :P)
  • Saddalim #191
    detto
  • badsco
    #190
    Na tehát. A lényeg az, hogy összeesküvéseket mindig találtak ki az emberek, sokszor olyanok, akik el akarták tusolni az igzságot. Itt sem az a kérdés becsapódott-e, micsapódott be stb., hanem hogy kinek érte meg. Szaddám, Bin Laden, Amerika, vagy Bush és kicsiny csapata. Afganisztán azért kellett, mer muszáj volt vmivel lereagálni 9/11-et. Aztán jött irak az olajért, aztán Libanon a terület miatt Izraelnek. Majd jön egyiptom, és aztán arábia. Ezek gyerekek egy k*rva nagy háborúra készülnek. Csak sejteni lehet ki ellen. Az sem lényeg h mi volt eddig, ilyen átverés olyan izé meg amolyan. Nem, a lényeg ami ezután fog jönni. Ha most elkezdneém leírogatni, amik bennem vannak akkor vagy kitiltanak, vagy lehülyéznek. Olvasgatni kel ,és a végén rájöttök h meikbe van a több igazság. Amúgy mindenre meg van a maga összeesküvés elmélete. Realista, ha te elhiszel 1 mondom 1 magyarázatot, amit ugyanúgy nem bizonyítottak akkor nem kell lehülyézni a másikat, ha az nem. Lehet neked van igazad ( bár ezt kétlem) de akkor is hagy legyen már meg a jogunk ahhoz hogy ne elégedjünk meg azzal amit ezek leakarnak nyomni a torkunkon. Ja és még vmi egy kicsit elcsépelt, de : az igazság fáj, jobb a boldog tudatlanság. Néha én is elhiszem ezt.
  • Gerbill
    #189
    És a pentagon légvédelmi rendszere miért nem lőtte ki a közelgő veszélyes repülő tárggyat? Vagy az volt a gond hogy a pentagonnak nincs is védelmi rendszere és ezért tüntettek el minden felvételt vagy a lejebb olvashtó összeesküvéselméletek egyike miatt.
  • Gerbill
    #188
    Az is lehet hogy az egész mögött a katonai vezetőség volt, hogy a népet állítsák maguk mellé, mert ha már a pentagont is megtudták támadni akkor ott már csak nagy a veszély és nem ártana védekezni.
  • mrzed001
    #187
    Mondtam, #153 :)
    Ha már elfogadod, hogy itt talán mégsem az történt ami, akkor rögtön özönlenek a kérdések és összeomlik a NAGY kártyavár

    És miért ment volna bele egy robotrepülő???
    Az hogy a civileket támadás éri szép és jó, de még nem állítja teljes válszélességgel a katonai vezetést Bush mögé.
    Viszont ha személyesen ők voltak a célpont ... (külső E-ring a legfontosabb, a nagy embörkék helye) akkor máris teljes a katonai támogatottság bármilyen akcióhoz pölö
  • REALista
    #186
    És miért ment volna bele egy robotrepülő???
  • mrzed001
    #185
    Pontosan amit passatgt mond, egy kisebb gép ment bele.
    Az a kisebb gép meg turbinaméret meg egy turbina alapján bőven lehetett egy robotrepülő
  • passatgt
    #184
    bocs csak photoshoppolok és a képen jár az agyam szal egy kisebb gép ment bele:)
  • passatgt
    #183
    egy kisebb kép ment bele
  • REALista
    #182
    Szóval te azt mondod hogy a turbina darabot utólag vitték oda???
  • mrzed001
    #181
    Az egy darab turbina darabja, és mintha túl kicsi lenne ráadásul (max az ágyékáig ér)
    Nem tom ponosan ugyanaz az alitpus-e, de íme egy 737-es
  • passatgt
    #180
    Ok.Pedig reméltem,végre mondok valami hasznosat is
  • mrzed001
    #179
    Nem, mert akkor oldalra dőlt volna az épület, esetleg lecsúszik a tetejéről 20-30 szint ami közel sem olyan drámai, mint ha összedől
  • Cat 02 #178
    kerozin volt benen :)
  • passatgt
    #177
    Egyébként ha a wtc-t felrobbantották,akkor erre nem az lenne a logikus válasz,hogy a repülőben volt a robbanószer?
  • REALista
    #176
    #53
  • Gerbill
    #175
    Nem mondtál még egyetlen tényt sem. Vagy ha igen miért nem tudod megimételni. Soha nem mondasz konkrétumot, csak hogy hülyék vagytok, miért nem hiszitek el hogy az az igaz amit ÉN mondok, nem látjátok a tényeket, titeket nem érdekelnek a tények... Hagyd már abba ezt a nagyképűsködést. Mutass egy tényt.
  • REALista
    #174
    Az a baj hogy titeket nem érdekelnek a tények!Már linkeltem be én is és mások is olyan képeket amiken látszódnak a repűlőgép egyes darabjai!
  • TommoT
    #173
    érkezett egy telefonbejelentés nekik, csak ezt most kivételesen nem vizsgálták ki, mer állítólag hülyének nézték az embert :)
    amúgy érdekes, hogy a katasztrófa utáni napokban csak egy utasszálító gép szállhatott fel a repülőtérről, amin osama rokonai voltak (ezt most a fahrenheitből loptam:) )
  • Cat 02 #172
    távirányító :)

    teroirsták nem tudak rendesen vezetni szal amcsik segítettek nekik ¢¢ mer ugye ők elvuileg előre tudták csak baxta csinálni bármit is ¢¢
  • TommoT
    #171
    azok szerint mindkettő becsapódott... de egy-két képből ezt leszűrni, mert van valami kis dolog a gépen... lehet az még képhiba is vagy bármi :)
    csak leírtam, mint érdekesség :)
  • Cat 02 #170
    akkor megvan !

    a repülő be se csapotodd csak láthataltna lett :) és a rakéta robbant xD
  • TommoT
    #169
    egyszer egy nasas azt nyilatkozta, hogy azért, mert a régi gépeknek elveszett a papírjuk, ami alapján felépíthetnék újra
    az újak meg nem elég megbízhatóak, mint ugye a nemtomhogyhívják már, amiről állítólag csempe esett le... de egy felvetés szerint valójában a légvédelem lőtte le, mert elfelejtették kikapcsolni a berendezéseket
  • Gerbill
    #168
    Az is elég gáz hogy mostanában az űrhajóik meghajtórakétáiról egyfolytában potyog a szigetelés, ha még azt sem tudják megcsinálni akkor hogy jutnak el a holdra?
  • TommoT
    #167
    egyesek szerint még az amcsi holdraszállás elött már egy csapat orosz fennt volt a holdon... ezért mondta amstrong megérkezéskor, hogy "Úristenek, ezek itt vannak!", élő felvételen...és az orosz bázisról készült képeket nem szívesen hozták volna nyílvánosságra :)
    mielött hülyének néznétek ezt sem hiszem el, illetve nemtom, hogy igaz-e, de amstrong megszólalása attól függetlenül érdekes, amire azóta sem adott magyarázatot
  • mrzed001
    #166
    Inkább az a furcsa egyik másik képen, hogy azoknak a repcsiknek nem olyan a hasfestése, mint amilyet az a társaság használt éppen akkor
  • Cat 02 #165
    vkinek megvan ilyen szellemes könyv? mi abbol meséltünk oszt kiránduláson :S

    állítolag nem mertek kimenni a holdra mert vmi fényes dolgot láttak a közelben
  • mrzed001
    #164
    Erre talán csak azt a kérdést tenném fel, hogy miért is nem járt majd 20-30 évig ember a holdon?
    Miért is olyan nagy project-je a NASA-nak az Embert újra a holdra project?
    Hiszen már leszálltak egy csomószor őskori szar kis kabinokban (állítólag), akkor most miért nem ismétlik meg a mai hightech cumókkal?
  • TommoT
    #163
    ok, csak aki semmilyen érvet sem hajlandó elfogadni, az csak ezt gondolja végig... egy zuhanó boeing lett volna rajta, azon mit kell titkosítani? nemzetvédelem? ha igaz amit állítanak, akkor ezek a felvételek semmin sem módosítanának, a nemzetvédelemhez meg égvilágon semmi köze nem lenne...
    most hülyének fogtok nézni, de láttam 1-2 képet, amin azt próbálják bebizonyítani, hogy a wtcbe repült repülőkön a képeken látható egy fölösleges valami, amit egyesek rakétának néznek... na ez nekem is sok, de ha mégis, akkor érdekes lenne egy jó minőségű felvétel egy repülőről egy rakétával... az már végképp nem szálhatott fel a repülőtérről... :)
  • Gerbill
    #162
    Mert azokon nem tökéletesen látszódik a díszlet
  • TommoT
    #161
    mint ahogy azt sem érthető, a Holdról készült felvételek kb. fele miért tikosított... nemzetvédelem a holdon?
  • Cat 02 #160
    mert valszeg nem az repült amit állítanaki -.- xD
  • TommoT
    #159
    úgylátom mindenki mást mond... :)
    már csak azt mondja meg nekem vki, a normális felvételeket miértnem adják ki? amin látszana, hogy mi repült a levegőben?