327
  • Bachstein
    #247
    Fent van a teljes Legendary Tales ---> http://www.bachstein.atw.hu/

    Most a Power of the Dragonflmes-en dolgozok, ha lesz már vmi eredmény, szólok
  • Bachstein
    #246
    Köszi :)
  • Dzsiti999
    #245
    Jók lettek a fordítások
    De a legjobban az tetszik, hogy az olasz is le van fordítva
  • Dying Soul
    #244
    Osztom.
  • Bachstein
    #243
    jójó, majd meglátom mit tehetek
    (amúgy sztem az "A Night at the Opera" albumon a Battlefield a legjobb)
  • Dying Soul
    #242
    Attól függetlenül egyik legjobb BG szvsz. :P
  • Bachstein
    #241
    Az még nincs lefordítva, sztem nem is lesz
    + az Blind Guardian, szal nem si ide tartozik
  • Cat 02 #240
    Precious Jerusalem powa xD
  • Bachstein
    #239
    http://www.bachstein.atw.hu/

    Ajánlom, h lessétek meg, rajta van a Legendary Tales felének a fordítása, a többi részén még dolgozok + más együttesektől is van fent 1-2 szám. De persze folyamatosan készülnek az újabb fordítások is
  • zakika
    #238
    szuvjektiv minden besorolas
    kulonben nem lattama besorolast, csak magam fulehallasa szerint.
    lenyeg az hogy teccik vagy nem
  • Kokler69
    #237
    azert tunik power metalnak mert az.... symphonic Power metal (legalabbis a besorolas szerint)
  • zakika
    #236
    van benne sok prog elem. foleg az elso album ami teccik. masodik se rossz, de azt nem halgattam annyit. a tobbiben mar nincs leone, tahat hanyagoltam, de a hangzas ott is hasonlit az elso kettohoz
  • Dying Soul
    #235
    Bogarat ültettél a fülembe, most még egyszer meghallgatva, tényleg úgy hangzik mint valami power/heavy/prog keverék.
  • zakika
    #234
    hova sorolnad?
  • Dying Soul
    #233
    Az első lemez tuti nem prog.
  • zakika
    #232
    a zene inkab progmetal, tehat mashogy kell viszonyulni hozza
  • Dying Soul
    #231
    Jaja, de az szvsz közel sem ennyire jó, mint a Rhapsody. Fabio ott is nagyon jó, de a zene annyira nem az.
  • Dzsiti999
    #230
    aham. amúgy ha jól tudom Alex Holzwarth is játszik másik bandában (most ne kérdezzétek a nevét, de asszem a hiv. Rhapsody oldalon fent van)
  • zakika
    #229
    es fabio leonenak is volt side projectje, de mar kilepett belole. ismeritek a Vision Divine-t
  • Dying Soul
    #228
    bocs, rossz napom van.
  • Kokler69
    #227
    oh, ok en csak jot akartam
  • Dying Soul
    #226
    Topik is van róla. Mindenki tud róla.
  • Kokler69
    #225
    tisztaban vagytok vele hogy a gitarosnak van mar sajat egyuttese? tisztaban vagytok vele h eszeveszett jo zenekar? tisztaban vagytok vele hogy ez a nevuk: Luca Trulli
  • Dying Soul
    #224
    Ahogy mondod, de leginkább Luca. Alex a szimfónikus dolgokért, a korosukért és az ilyesmikért felel inkább.
    Szerintem egyébként egy neo-klasszikus metál lemezt kapunk a fantasy világából.
  • Dzsiti999
    #223
    Ő és Luca szokta írni a számokat a Rhapsody-ban nem? (így emléxem) :D mert ha igen, akkor a saját albuma is nagyon jó lesz remélhetőleg
  • Dying Soul
    #222
    Gondolom tudjátok, hogy Alex saját szólóalbumán dolgozik, ami elméletileg még idén kijön. Én rettenetesen várom!
  • Cat 02 #221
    itt asszem fenn van
  • Csoder
    #220
    http://www.heavylyrics.com/
    Google.com
  • Kokler69
    #219
    nemtudja valaki veletlen, h honnet lehet leszedni a legujabb lemez lyrcs-et?
  • Dying Soul
    #218
    Így van.
  • zakika
    #217
    en jobban szeretem a regieket. talan a rain of a thousand flames a legjobb - nem albumnak keszult, pedik tobb mint 40 perc es az a 7 dal ami rajta van vegig lekot es nincs olyan hogy unatkoznek mert valamelyik dal gyenge rajta
  • Cat 02 #216
    nekem nincs sorrend :D
    Dragonlands river , March of Swordmaster most ezek jutnak eszembe XD
  • Kokler69
    #215
    az albumok kozul pedig a Dawn of Victory a legjobb szerintem
  • Kokler69
    #214
    a gondom a szavazassal h az osszes szam eszmeletlen kiraly:S:P de ha mar donteni kell: 1. Emerald Sword 2. March of the Swordmaser 3. The Mighty Ride of the Firelord ;)
  • Dying Soul
    #213
    Rain of Thousand Flames is nagyon bejön, főleg, hogy szinte végig szól alatta a lábdob, nagyon kemény az alap Rhapsodyhoz képest. :P
  • Dying Soul
    #212
    Természetesen! :)
  • Cat 02 #211
    uccso 2 Legendary Tales ugye ? :)
  • Dying Soul
    #210
    Nálam a Knightrider of Doom, Rage of the Winter és a Warrior of Ice. :)
    Albumok, háát, ez nehéz. :P
  • Shiwo
    #209
    esetleg számba lehetne top 5, mert sok jó szám van, nehéz dönteni :)
  • Shiwo
    #208
    csinálhatnánk szavazást, hogy itt a fórumot nézők között mi a top 3 legjobb album és legjobb szám