67
Spyware Terminator Free
  • bmate0007
    #67
    keresés végén rakd be biztonságosnak :D
  • 12site
    #66
    Sziasztok!

    Lenne egy hatalmas problémám fent van a Spware terminátor a gépen fasza minden klaffol az a baj tulságosan is feltettem egy keyloggert ilyen billentyűzetfigyelő.... az a baj a spyw. állandóan kidobja vírusnak. Nem lehet vhogy beállítani rajta hogy pl a gyorsvizsgálat mondjuk csakbizonyos helyeket nézzen át??? kéne mert így aki gépérefelteszem a keyloggert a spywarevel le tudja törölni és az nekem nem jó:D:D:D
  • Puhos
    #65
    Meg ezt!
  • Puhos
    #64
    Hi!

    Ezt találtam róla.
  • laurella
    #63
    sziasztok!
    ismeritek ezt?

    "mota113"
  • Zickler
    #62
    Nekem egy olyan kérdésem lenne hogy véletlenül leblokko9ltam egy fájlt, amit nem kellet volna. És azt szeretném megtudni hogy hogy tudon engedélyezni?
  • bmate0007
    #61
    Azért, mert nem tökéletes a fordítás..Van angol nyelv is.
  • Faterx
    #60
    Sziasztok
    Másfél éve ezt használom, meg(f)agyok vele elégedve, ám most frissítettem 2.04-re és nincsenek ékezetek. Csak ezzel. Ha valaki felrakta írjon valamit!
  • bmate0007
    #59
    Hát kéne.
  • slime001
    #58
    A Clam AV biztos olyan kis ratyi hogy a Biztonsági Központ említésre se méltatja
  • bmate0007
    #57
    Hello Mindenki!

    Nálatok is úgy van a dolog, hogyha integráljátok a ClamAV-st, akkor azt nem észleli a Biztonsági Központ?
  • zvaragabor
    #56
    Egy tárcsázót így elnevezni.
    http://www.spywareterminator.com/item/6498/Nunci.html
  • bmate0007
    #55
    Hát te tudod. Szétbaszod a rendszered. Én csak úgy felraktam 2 Internet Securityt,() és nem indult a gép.
  • Apocalipto
    #54
    Hát mer csak
  • bmate0007
    #53
    De. De hát éppen ezaz. Miért akarod bekapcsolni a Clam-ot, amikor a Nod sokkal hatékonyabb?
  • Apocalipto
    #52
    Egy kérdés: Ha bekapcsolom ebben a Clam Antivírust, akkor nem akad össze a noddal?
  • bmate0007
    #51
    Já ;)
  • Vardar
    #50
    ClamAV-vel tényleg hatékonyabb?
  • bmate0007
    #49
    hát akkor tölsd le és majd meglátod
  • Apocalipto
    #48
    Én ugyanolyannak látom gugliban
  • Apocalipto
    #47
    Jupéé :
  • bmate0007
    #46
    Megjelent a stabil 2.0-ás verzió. Új desisgnnal és sok más új funkcióval. Érdemes kipróbálni.
  • bmate0007
    #45
    ...amit én használni is fogok.
  • bmate0007
    #44
    Hát igen. Hogyha úgy lesz ahogy írják, akkor lehet, hogy ingyenes kémprogram-irtónak ez lesza number1.
  • zvaragabor
    #43
    Hát hogyha úgy lesz ahogy írják, főleg a Safe Database részét, akkor lehet kipróbálom és tesztelem 1-2 hétig, mert eddig engem egyedül az állandó védelem riasztott vissza a Terimnator használatától.
  • bmate0007
    #42
    Láttátok már az új béta(2.0) verzió pillanatképeit, és az új opciókat? szerintem állati jó lesz.
  • zvaragabor
    #41
    Én nem is használom, csak azért tettem föl, hogy megnézzem a #35-ös problémát(most ki is van kapcsolva). Sztem fölösleges, és haszontalan toolbar. :)
  • bmate0007
    #40
    sztem Crawler Toolbar-os dologgal valami piszokság van! nekem ugyanis eddig mindegyik antispyware-em jelezte, hogy valami gáz van ezzel a progival. de ettől függetlenül jó kis toolbar :)
  • zvaragabor
    #39
    #37 :( más ötletem nincsen
    #38 igen, de vírus máshonnan is be lehet kapni. fájlmegosztók, e-mail csatolások, háttértárolók(bár ez már ritka. Meg ahogy elnézem trójaiak ellen nem is véd.
  • slime001
    #38
    Amúgy iszonyat király kis toolbar! Szerintem egy ilyen jobb mint bármelyik
    virusirtó! Átlag felhasználó ha nem járkál virusos oldalon nem fog bekapni semmit!
  • slime001
    #37
    Nem működik :(
  • zvaragabor
    #36
    És hogyha kiveszed a pipát a Crawler Toolbar Settings > Web Security Guard > General Settings > Content Warning > mind két kockájából?
  • slime001
    #35
    Ezt a Crawler nevű toolbart ami a Terminatorral telepszik fel a gépre úgy szeretném beállitani ha ilyen "veszélyes" oldalra lép rögtön blokkolja és ne engedje megnyitni! Magyarul ne kérdezgesse hogy szeretném, nem szeretném egyszerüen TILOS! legyen! Valakinek van valami ötlete? Én már átnéztem a beállitásokat de nem jöttem rá
  • Apocalipto
    #34
    Osztom véleményeteket
  • zvaragabor
    #33
    Jaja, ingyenesnek nagyon jó.
  • bmate0007
    #32
    na mind1 az a lényeg, hogy 1 ingyenes programhoz képest ez 1 nagyon szoftver (szerintem)
  • bmate0007
    #31
    biztos
  • zvaragabor
    #30
    Az Internet Explorer ről szólnak.
  • bmate0007
    #29
    mivan vele?
  • zvaragabor
    #28
    vidd rá a kurzort a WinShock, BHO-k, Eszköztárak-ra, és olvasd el, mit ír.