169
  • Szolnokboy1
    #169
    erről én is hallottam, de csak pletykákat
  • Jrex
    #168
    Lehet,h volt már róla szó,de a Pókemberből ismert Venom-ból is lesz 1 külön rész.
  • Szolnokboy1
    #167
    Már több, mint egy éve írtam, de ahogy nézem, igen jól megjósoltam a dolgokat :) Hátha most a Vasember nyomán nagyobb lesz a topic iránti érdeklődés.

    - A Vasember remekül nyitott a mozipénztáraknál, folytatás 2010-ben! Nem hivatalos, de tuti.
    - Black Widow (Fekete Özvegy) film egyelőre nem lesz, talán az Avengersben szerepelni fog.
    - Az Antman filmet elképzelhető, hogy Edgar Wright (Hot Fuzz, Shaun of the Dead) rendezi.
    - Továbbá Captain America, Thor illetve Nick Fury filmek is nagyon úgy néz ki manifesztálódni fognak.
    - Avengersnek így nem lesz akadálya.
    - Punisher: War Zone bemutató: 2008 december 5, mint tudjuk Ray Stevenson-nal a főszerepben.
    - Új Fantastic Four részt nem terveznek, inkább egy Silver Surfer kalandban gondolkodnak.
    - A Justice League mozi befuccsolt jogi gondok miatt, egyelőre.
    - És végül egy beszarásjó háromrészes minianimáció:
    ITT
  • Szolnokboy1
    #166
    Már nagyon régen írogattam a topikba, szóval most néhány hírt összeszedtem:

    Batman - Continous!(?)

    - Azt már ugye tudjuk, hogy Heath Ledger lesz Joker. Most kiderült, hogy Aaron Eckhart bújik Kétarc Harvey bőrébe (tökéletes választás!) valamint Katie Holmest Maggie Gyllenhaal váltja.

    Avengers

    - Készül film az Ant-man-nek, Black Widow-nak , Thornak és Nick Fury-nak (Sam Jacksonnal) továbbá lesz egy Hulk folytatás (Dominic Purcell helyett állítólag Adrian Brody-val) valamint 2009-ben Amerika Kapitánynak, így az Avengers filmnek sem lesz akadálya. Szeretettel várjuk.

    -A másik csapatot, a Justice League-et szintén tervezik. Ehhez egy ügyes fanpromo:

    itt

    -Az előzetes információk ellenére Ben Affleck nem vállalta a Daredevil 2 főszerepét.
    - A Megtorló ellenfele a második részben Jigsaw lesz. Nagyszerű karakter!
    - Egy nagyon érdekes nem megerősített hírfoszlány: Fény derült arra, hogy miért cameozik minden Spider man filmben Bruce Campbell. Sam Raimi tervez egy Ash vs Marvel Zombiez filmet. Ash Raimi régi kulthorrorjának
    az Evil Dead-nek a főgonosza, míg Bruce Campbell a trilógia főszereplője volt. Én személy szerint nem hiszek benne, de pletyka szinten elmegy.

    -A Lostból ismert Josh Halloway-t kérték fel annak idején Gambit szerepére az X-men 3ban, de ő akkor nem vállalta a két szerep hasonlósága miatt. Most viszont a 4. részre beadta a derekát tehát ő alakítja majd a szuperhőst.

    kb ennyi, ti is írjatok!
  • Szolnokboy
    #165
    Robert Downey Jr. lesz a Vasember! Éljeen!
  • Szolnokboy
    #164
    -A Fantastic Four 2-ben feltűnik a Puppet Master, akiről eddig mitsem hallottam, de igy utánaolvasva nem túl eredeti karakter.Tehát "a főszereplők egymás ellen forditása" poént már sokszor elsütötték. Inkább Silver Surfer!

    http://en.wikipedia.org/wiki/Puppet_Master_%28comics%29
  • Quantumleap
    #163
    Ha meg így van, akkor aszondom, inkább találnának ki valami újat. Látod, nekem mindenre van válaszom.
  • Szolnokboy
    #162
    Nem teljesen kizárt az sem hogy túlélte az a 3 tag, valahogy...de én sem tudom
  • Quantumleap
    #161
    Nem. A Returns a második epizód folytatása. (És érvényteleníti a megbukott 3.-4-et.)
  • NeoMaN
    #160
    És így az összes ez után következő rész is.
  • NeoMaN
    #159
    Őőőő, nemtom. :)))

    Sztem a Return egyfajta remake, egy tiszta lap.
    Superman a mai korban, az előző összes feldolgozás elfelejtésével.
    Csakúgy, mint a Batman begins.
  • Quantumleap
    #158
    Tehát nem folytatása a Returnsnak?
  • NeoMaN
    #157
    Remake....
    szvsz
  • Quantumleap
    #156
    De árulják már el nekem, hogy a f*szba lehet háromtagú brigád a következő Szupiban, amikor a második végén mindhárman elpatkoltak?
  • Panzerfaust
    #155
    Néger Fury? Én már a Néger vezéren is kiakadtam a Dardevilben. Nem mintha rasszista lennék. A megtorlósat meg elnéztem. Az is a képregény.net-en van fent.
  • Szolnokboy
    #154
    Hirmorzsák:

    -Jude Law lehet Zod (a háromtagú tuskó bagázs vezetője) a köv. Superman filmben.
    -Fantastic four 2 release date: 2007.Jan.31; AVP2 2006.dec.1
    -Úgy néz ki Dominic Purcell lesz Hulk

    ÉS

    -Samuel L. Jackson Nick Fury szeretne lenni, egy a marvel hősröl készülö filmben (hát nem ari? :P)
  • Panzerfaust
    #153
    Az is zsír nagyon, végülis Megtorló a csúcs.
  • Shiwo
    #152
    jaaa.. a megtorló/venom kombót olvastam :)

    meg asszem angolul a "Rozsomák megöli a Hulkot"-ot..de ez má nagyon képregény-témába megy át, arra meg van külön totyik :)
  • Panzerfaust
    #151
    Mi lett volna ha sorozat. Itt megtalálhatjátok
  • NeoMaN
    #150
    reális
    :)
  • Shiwo
    #149
    őő..hol is ? mikor is ?
  • Panzerfaust
    #148
    A megtorló is ember, mégis kiírtotta a teljes Marvel univerzumot.
  • NeoMaN
    #147
    Nesztek Batman VS Alien VS Preadtor MOVIE
    :)
  • NeoMaN
    #146
    Batman nem szuperember....
    Egyszerű halandó. Esélytelen. :)
  • Panzerfaust
    #145
    Azokat pölö ismerem, Batman vs Predator fönn van a gépen is, csak pocsék minőségben. Amúgy regelve vagyok a képregény.net-en, el is olvasom mindjárt.
  • Shiwo
    #144
    nem fogadnék a denevérre..
  • knightbali
    #143
    Akkor mit szólsz a Spanw és Batmanhez, vagy a Batman VS Predatorhoz?
  • Mincsi
    #142
    Nem tudjátok, h most ki jácca a Supermant?
  • Shiwo
    #141
    bocsi a méretért
  • Shiwo
    #140


    regeljé kepregeny.net-re oszt ott eltod olvasni..
  • Panzerfaust
    #139
    És azt hogy? Tényleg érdekel.
  • Shiwo
    #138
    volt kétszer is superman - pókica párosítás
  • Panzerfaust
    #137
    Nekem úgy rémlik, hogy Pókember Marveles, Batman, és Supermen pedig Dc-s. Tény hogy Batman, és Supermen sokat parádézott együt, de Pókemberrel nem hinném, hogy soka bratyiztak volna, maximum a Marvel vs DC-ben, de ott asszem Supermen Hulkal, Batman, pedig Amerika Kapitánnyal harcolt. Aztán lehet én vagyok hülye.
  • Szolnokboy
    #136
    Néhány hir:

    A Marvel a filmjeiben eddig nem szerepeltette (szerepeltethette!) együtt szuperhőseit, de most mindent megtesznek azért, hogy egy crossover-filmben találkozzon Amerika Kapitány, Thor és Hulk, adta hírül a Guardian...

    "A filmvásznon még nem volt rá példa, hogy a különböző, önálló világgal rendelkező hősök találkoznak, de a képregényekben régóta bevett szokás ez. Ilyen crossover keretében küzdött együtt a Denevérember Pókemberrel vagy Supermannel. Az Avengers című film forgatókönyvének a megírására Zak Penn-t kérték fel, aki a X-men 2-3-at és az Elektrát is jegyzi.

    A Marvelnek eddig nem volt saját stúdiója, ezért a Pókember jogait eladták a Sonynak, az X-Men a Foxhoz került, a Punishert a Lionsgate készítette el."

    VÉGRE ! ERRE VÁRTAM !

    Batman Continous(?) Update

    "Számos hollywoodi honlap számolt be arról a napokban, hogy végleg eldőlt a Harvey Dentet, alias Kétarcot alakító színész sorsa, s az előzetes tippekkel azonos eredmény született, ugyanis a skizofrén gyilkost Tommy Lee Jones után Ryan Phillippe fogja megformálni..."

    X-MEN folyt. köv.?

    "Bár hivatalosan véget ért a trilógiává bővült X-Men moziszéria, több különböző spin-off film tervei is a stúdió asztalán hevernek - az SFX információi szerint a legfrissebb és a legvalószínűbb a Zak Penn-féle Mutant Academy - Mutáns Akadémia lehet...

    Zak Penn volt a társszerzője az X-men 3: The Last Stand - A végső felállás filmnek is, és természetesen ő sem hagyhatta ki, hogy előálljon a saját változatával az új filmet illetően. Mint korábban írtunk róla, az eddigi tervek között két Wolverine film, valamint egy előzményfilm szerepelt, melyben a fiatal Charles Xavier professzor és Magneto találkozását és barátságát mutatnák be.

    "A fiatal X-menekről szeretnék írni" - mondta el Zak Penn az SFX-nek "azokról, akik még mindig az iskolában vannak". Hozzátette, hogy a karakterek 99%-a természetesen a meglévő X-men képregényekből jönnének - de nem szeretné kihagyni a lehetőséget, hogy egy saját mutáns karakterrel álljon elő.

    Megemlítette a "Riot at Xavier's" címet viselő füzetet is - annak a főellensége sok szempontból rosszabb, gonoszabb Magnetonál is. Mint az SFX-nek megjegyezte, az új karakterek használata egy új történetvonallal az X-men franchise felfrissítése lenne - ráadásul nem kell az elejétől elmesélni a történetet, mint például a Batman Begins esetében."

    Forrás: kepregeny.net
  • Szolnokboy
    #135
    Jah, felülről az 5ik-et nézzétek, ezt elfelejtettem mondani.
  • Szolnokboy
    #134
    Találtam még1 videót.

    Beszartok ezen is !
  • knightbali
    #133
    itt egy csomó bejátszás van
    http://www.youtube.com/watch?v=GaX4L0qiBvA&eurl=
  • Voltan
    #132
    Azt a qrva!
    Ez nagyon durván üt!
  • Shiwo
    #131
    nyah, itt is írja, hogy nem Tony Stark van a páncélban...

  • knightbali
    #130
    Jó játék lehet, csak már azért is mert ennyi karakter van benne, szerintem valami hasonló filmet is lehetne csinálni.