12300
10528995171446015691.jpg
  • RAMyMamy
    #11978
    tudom
  • Bulykin
    #11977
    most is elvette úgy a tetkós csaj képességét
  • RAMyMamy
    #11976
    de mi az anyja picsájáért szórakozik (elnézést :Ð) már, a 2. évadban is el tudta venni Elle képességét anélkül, hogy megölte volna, de aztán mégis kinyírta.
    most meg bedepizett vagy wtf? a végén úgyis kinyír mkit sztem

    ja és: szeretnék egy Claire-mentes részt!
  • Micsu
    #11975
    a vége biztos ez lesz de samu az számító, megjátsza magát, manipulatív, attól még hogy azt mondta hogy Syler megölhette volna nem biztos hogy igaz is, csak nem akarja felfedni valódi erejét, célját
  • Fresh Duke
    #11974
    Akkor más irányból közelítem meg a dolgot: Ha Sylarnek nincs ez a "nem tud ölni" dolga, akkor előbb lenyeste volna Samu fél koponyáját, mire az észbe kapott volna.
    A sok "különleges ember" meg nem hiszem, hogy túl sokáig mellette fog állni, ha rájönnek, hogy milyen igazából, szerintem a fél karnevál elhúz onnét.
  • yosha
    #11973
    Peter nem fogja visszakapni az eredeti erejét, mivel mikor megvolt neki és a költségvetés is jóval nagyobb volt, akkor sem tudtak egy rendes fightot rakni az első fináléba.
    Sajnos a sztori drámai része került előtérbe, igy nem kell hatalmas csihipuhikra számítani, tuti valami tök egyszerű módon fogják elintézni Samet meg Sylart is.
  • Micsu
    #11972
    Sztem meg fullra le tudta volna reszelni a föld segítségével 1cmes darabokra (akkor már nem hiszem hogy újra tudná építeni magát mint egy t1000es), már elég sokan vannak a cirkuszban, ő meg egyre erősebb, sztem lesznek még itt meglepetések Samu erejével kapcsolatban
  • Bulykin
    #11971
    akkor lehet h rosszul gondolod és nem halott
  • Fresh Duke
    #11970
    Akire gondolsz az Eric Doyle, de nem ő feküdt a kocsiban, hanem a kötözködő jóember.

    Micsu: Samunak csak mákja volt. :D Nem tudom, hogy mi ez a "Sylar nem tud ölni" dolog, de nekem nagyon nem jön be. Épp elég "elmebeteg"-es epizód volt vele... Samu meg szerintem nem tudta volna megölni, mert szinte azzonal regenerálódik Sylar. Ráadásul nem tudja, hogy hol van a gyengepontja.
  • Dean Winchester
    #11969
    12.rész végén lehet látni,ahogy az az irányító koma (aki barbinak hivja clair-t) fekszik a kocsi hátulján (gondolom halott), most a 13.részben meg ő találja meg clairt ahogy samuel kocsijában matat.
    akkor most hogyis van ez?
  • Micsu
    #11968
    Samu ha akarta volna már most darabokra szedhette volna Sylart
  • Fresh Duke
    #11967
    #11962: A gyerek ereje, hogy beindít dolgokat. (Esetünkben egy képességet.)

    #11953: Ha jól tudom, halottat nem tud feltámasztani, hisz akkor feléleszthette volna a szüleit is. Továbbá Peter hasán volt egy nagy lyuk (hála a shotgunnak), az pedig begyógyult, szóval szerintem nem csak életet képes visszaadni.

    Peter régi/új képessége: Szerintem maximum Matt fiától kaphatja csak vissza. Claire vére szerintem max annyira tudná visszaadni, mint az életadó gyerek. Persze, lehet, hogy bevezetnek valami új képességet, ami visszahozza, vagy kitalálják, hogy "a bátyja megölése miatt keletkezett düh által tért vissza"... Majd kiderül. De remélem visszakapja a képességét.

    Sylar legyőzéséhez: Rengeteg megoldás létezik arra, hogy legyőzzék, pl:
    -Jön egy feketelyukas képességű ember, és beledobja.
    -Haiti leblokkolja.
    -Elássák. (Jó mélyre. Ebben például Samu is segíthetne. :D)
    -120 helyen megszúrják késsel, hátha eltalálják azt a pontot, amit kell.
    -Valami új képességet bevezetnek...
    -Peter felerősödik, azt elveri. (Ebben reménykedek én is, persze még mindig fenn áll a veszélye egy újabb kulcslyukas küzdelemnek. :/)

    De majd holnap (után) talán több minden kiderül. :D
  • spike0007
    #11966
    Lehet, de sokan, köztük én is adok-kapok harcot várunk!
  • Dynamic
    #11965
    Millió módon le lehet győzni Sylart, csak a forgatókönyv írók fantáziáján múlik. Nem kell feltétlenül adok-kapok harcot elképzelni. Az előző évad végén is - amikor Peter az elnök képében bedrogozta - csellel győzték le, hiába volt Sylarnak legalább 120 gyilkos képessége.
  • Micsu
    #11964
    Majd elválik, kár ezen filózni
  • spike0007
    #11963
    Az az egész lényege hogy minden képesség a legtöbb nem hétköznapi embernél veleszületett dolog. Az agynak van egy része ami irányítja a képességet.
    Azzal hogy Peter apja elvette a képességet Petertől a képességre való hajlama megmaradt csak olyan lett mint egy amnéziás, nem tudta már előhívni a képességeket mert odalett a másolós képesség odalett az összes.
    A második évadban se tudta hogy mi van, mert Haiti törölte az emlékeit, de pont Claire regenerációs képessége ami rendbehozta az agyát elkezdett emlékezni a képességek hasznáklatára majd később az összes emléke visszatért. Ugyanez történt most is visszakapta az alap képességét azzal hogy a teste regenerálódott mert má övé a képesség az agyának azon része is helyrejött ami a másoló képességért felelt.
    A Hirót meggyógyító srácról valóban nem tudunk semmit de ahogy Idavid is írta:
    akinek elvették a képességét, az nem vesztette el örökre!!! Ez a lényeg!
    Vagy az injekció általa keletkezett képessége fejlődött fel, mert ez is lehetséges. Emlékszem az első évadban azt hitte csak arra képes hogy adott pillanatban ha olyannal tartózkodik egy helyiségben akinek képessége van akkor azt másolja de csak addig míg ott van az illető. A többit tudjuk. Az új képességről is kiderülhet ez az, lehet hogy csak most tanulta meg uralni.
    De én amondó vagyok az alapképességét kapta vissza ahogy Hiro is visszakapta már korábban.Persze ez mind találgatás de nagy a valószínűsége.
    Ahogy a junkien írta valaki:
    Távolabbról nézve a dolgot, ha Peter nem erősödik vissza, ki más tudna a két nagyágyú ellen eséllyel kiállni?
  • ACE
    #11962
    Ja és honnan veszitek hogy a gyerek gyógyító? Ennyi erővel akkor a halál, élet adó másik srác is lehetne az, mert a gyerekről nem tudunk semmit, csak azt hogy visszaadta a képességét Hiro-nak. Ha volt ilyen, hogy valaki elvette a képességet, lehet hogy a Mat kölök meg épp az ellenkezője, Ő meg visszaadja a képességeket... Sehol nincs arra utalás, hogy a kölök gyógyítana...
  • ldavid
    #11961
    úgy értette, hogy akinek elvették a képességét, az nem vesztette el örökre, csak meg kell "gyógyulnia", hogy újra tudja használni

    Hirot a gyerek gyógyította meg, Petert meg Claire képessége
  • ACE
    #11960
    Eleve a MATT fiacskája egész más képességgel rendelkezik, mint a csaj, hiszen a fiúcska érintéssel hozta helyre Hiro-t, a csajnak meg egyszerűen regeneráló képessége van, nem tud érintéssel semmit csinálni... Sza'l nemértelek hogy miért vonsz párhuzamot...
  • ldavid
    #11959
    az erősebbeket nem tudná ő sem sokáig blokkolni
  • spike0007
    #11958
    Ja de a Haitit meg simán le lehet lőni mondjuk!:D:D
  • spike0007
    #11957
    Mégvalami: Mi a fenének akarna Peter annyira repülni, ha nem azért, hogy egyrészt Nathan előtt tisztelegjen másrészt meg minél több képességet szerezhessen minél hamarabb. Na de a következő részekből majd úgyis kiderül. Hajrá Pete ujra te leszel a legnagyobb powa!:))
  • spike0007
    #11956
    Ja és nem vette át Claire képességét idáig egyszer sem.
    De ha tévedek még mindig fennál annak a lehetősége hogy az új képessége fejlődött fel, ergo hogy most már ezzel is meg tudja tartani a képességeket. De amikor a háztetőn Claire megkérdezte tőle hogy miért kell neki West száma Pete meg mosolygott nekem egyből ez jött le hogy újra tud gyűjteni. De nem csak nekem a sorozatjunkien is jópáran erre tippelnek plussz a heroes websiton is egy csomóan. Szóval nem csak én találtam ki. Meg az előzetes és az álom is ezt erősíti. Meg végre történik is valami újra!:)
  • Zomil
    #11955
    igazábol a haiti simán el tudna intézni mindenkit :D
  • spike0007
    #11954
    Csak mivel "rokon" lelkek valszeg ezért van még Samuel életben.
  • spike0007
    #11953
    Az életadó csávó képessége csak arra jó hogy a halálból hozzon vissza embereket vagy öljön meg, de ha speciel ha levágják a karját valakinek ezzel a képességgel nem regenerálódik a karja. Pete azt csak sebgyógyításra tudta alkalmazni. Claire képessége ennél bonyolultabb. Mert szó szerint regenerál. Hiro a jó példa erre az Ő képességét is hiába vette el Petrelli papa mert igazából az benne van veleszületett dolog csak épp használni nem tudta amíg nem jött Matt fiacskája. Claire képességé meg viszahozta Peter képességét. Sztem tuti. Különben Sylar győz kiirnák hogy haha és hülyén érne véget a sorozat.Senki más nem tudja legyőzni Sylart Samuel se. Mert Sylar az Ő képességét is átveheti bármikor gyilkolás nélkül.
  • Dynamic
    #11952
    Nincs itt semmi extra. Egyszerre csak egy képesség lehet nála. Ezeket cserélgeti.
  • Shiwo
    #11951
    én is arra tippelek, hogy Nathan emlékére szerette volna a repülést..az álomlátós dolog meg lehet onnan jön, hogy a köv rész elején megtapogatja anyucit
  • tommec55
    #11950
    Sziasztok! Kerestetik a legjobb sorozatos karakter! Akinek kedve van, nézzen be erre a jópofa játékra, talán épp a Heroes szereplője lesz a végső győztes!

    http://karakterharc.wordpress.com
  • precision
    #11949
    szerintem a repülés egyszerűen azért kellett neki, mert szeret repülni és mert Nathan képessége is ez volt... rá akar emlékezni, ilyesmi... :)

    nincs számára kilátásban semmilyen fight, hogy kelljen neki a sérthetetlenség... a munkájához viszont a repülés jól jön
  • ACE
    #11948
    Vazzeg pár résszel ezelőtt is volt az az életadó csávó meg haláladó, az is meggyógyította, és akkor nem jött vissza neki? Komolyan mondom úgy túlcsavarod a fonalat hogy kész... Sőt szerintem a Claire-nek is régebben már átvette a sérthetetlenségét, szóljatok ha nem jól emlékszem...
    Szerintem spike te túlkombinálod a dolgokat...
    Arról meg hogy értelmetlen a sérthetetlenség lecserélése csak annyit tudok mondani, hogy úgy legalább tud mozogni, mert sérthetetlenséggel csak buszozni tudna... :D
  • spike0007
    #11947
    Ugye Sylar szavaival élve a képesség titka az agy. Ot mennek végbe a dolgok ott működnek. Petrelli papa ezt törölte Peterből egyszóval durván fogalmazva Peter elfelejette hogy kell másolni mint egy amnéziás....De most hogy meggyógyult ujra tudja hogy kell, vagy mondom az új képessége fejlődött fel. Szépen ki van dolgozva Peter szála és sztem ha az írók tökösek ezt bevállalják.
  • spike0007
    #11946
    Muszáj hogy így legyen mert a történetnek haladnia kell. De amúgy is hangulatos és jó az évad csak egy kis Peter vs. Samuel vs. Sylar harc megdobná méginkább.Valahol az első és a második évad között van eddig ez az évad sztem. A 3-ikat nem kellett volna túlbonyolítani. Na majd meglátjuk mi lesz.
  • Bulykin
    #11945
    értem:)
    van benne valami és jó lenne ha beigazolódna az elméleted><
  • spike0007
    #11944
    Ott van Hiro esete.
    Peter apja elvette tőle is képességeket, Matt fiacskája meg meggyógyította, visszadta neki. Igaz hogy annak ára lett. De itt is hasonló dolog történt. A képesség a dns-ében van csak nem tudta használni előhívni, az injekció segítségével sikerült de csak részben. Gondolkodtam is hogy miért nem vette át soha Claire képességét és ha átvenné mi történne....Én tartom magam az elmélethez, de majd meglátjuk mi lesz.
  • spike0007
    #11943
    Nathantől meg azért nem tudta átvenni anno a sérthetetlen cuccot sztem mert mindig az utoljára használt képességeket vette át tőle. Van még egy olyan elméletem is hogy nem az alap képessége tért vissza hanem az új képessége fejlődött, vagyis most már érintéssel tud képességeket gyűjteni amik meg is maradnak. Szóval vagy alapképesség vagy az új fejlődött fel. Mert azért ha Sylarrel le akar számolni gondolj bele a repülés kevés szóval értelmetlen lett volna lecserélni a gyógyulást. Itt többről van szó. Remélem igazam lesz de én ezt tartanám logikus lépésnek!
  • Bulykin
    #11942
    de miaz hogy meggyógyult? mi baja volt? az apja vette el a képességeit nem? nulla lett és kész..ez a képességelvevős meg úgy lett h benyomta magának a Suresh cuccát nem?
  • spike0007
    #11941
    Eltűnt a Haitis képesség igen mert átvette Clairét, de azzal hogy azt átvette ,meggyógyult. Olyan ez mikor amnéziája volt a második évadban de a gyógyító képessége helyrehozta az agyát hiába törölte a Haiti az emlékeit. Na most Claire képessége meg nemcsak arra volt jó hogy meglegyen ez a képesség hanem arra is hogy visszatérjen a másolós képessége ami az alap. Gondolom Ő se tudta hogy ez történik, de nekem gyanús hogy a sérthetelenséget hirtelen lecserélte és rejtélyesen mosolygott, nem nem itt képességgyűjtés folyik. . Utalásnak meg az álmok ott vannak, ami utoljára csak az első évadban működött nála hogy megálmodta a jövőt. Nézd meg a kövi rész előzetesét, abban is álmodik ja plusz a kezén lévő iránytű is megjelent újra.
  • ACE
    #11940
    Szerintem ez csöppet sántít, amit írtál... Eredetileg a haiti-nek volt a képessége nála, el is kábította vele az egyik rendőrt, utána meglőtték, és mikor átvette a Clair-ét, akkor meggyógyult, de semmi nem utal arra hogy a másolgatás meglenne neki, mert a haiti-é eltűnt. Eztán a repülés meg azért volt mert összehozta a repülős sráccal. Semmi nem utal arra hogy több képessége lenne...
  • Bulykin
    #11939
    hmm, ha így lesz akkor hell yeah!:D