12300
10528995171446015691.jpg
  • spike0007
    #11938
    Ok srácok volt egy kurva nagy wtf a részben ami most esett le. Ugyebár Peter állandóan cserélgette a képességeit, de Clairét nem vette át ezidáig. Igen de amint átvette meggyógyult vagyis az eredeti másolós képességét visszakapta. Ugye ez a képesség vele született csak a papa elvette tőle. A végén azért repült mert a srác képességét is átvette. Hogy mi az ami ezt alátámasztja? A következő részben már álmodik a szirén csajról mint annó az első évadban Nathan balesetéről. Ergó megvan az eredeti képessége és most elkezdett gyűjteni. Meg bolond lenne a hallhatatlanságot repülésre cserélni és ezért is vigyorgott olyan sejtelmesen.Itt is az ideje hiszen Samuel bácsit és Sylart is le kell fegyverezni. Bár Sylar megint kicsit sötét ló lett. Mi ez a nem tud ölni wtf ezt nem értettem?
  • Fresh Duke
    #11937
    Ha annyira be akarnák fejezni a sorozatot, akkor amúgy se érdekelné őket, hogy hogy ér véget, szóval a befejezés szerintem maradni fog.
  • Ragnar360
    #11936
    jah persze a nézettség a lényeg :) ahhoz köthető a nézettség amit mondtam :D
  • Micsu
    #11935
    Nyugodj meg a nézettségen kívül semmi se érdekli a csatornát, nagyot esett a nézettség de még így se olyan alacsony hogy kasza legyen max ezért él még a sorozat, egyébként meg Greg Grunbergnek semmi köze ahhoz hogy kasza lesz e vagy sem, lehet pár hónap múlva forgathatnak új befejezést a sorozatnak :)
  • Ragnar360
    #11934
    ma estére várható a felirat
  • Ragnar360
    #11933
    en tudom miért nyomják ennyire a sorit... :) - mert az amcsik nagyon szeretik - tizenéveek pl meg mittomén, de beszéltem is egy párral meg minden, népszerű a sorozat attol függetlenül h voltak szar dolgok nem egyszer benne
  • Ragnar360
    #11932
    lol
  • Flamer
    #11931
    igen épp akartam kérdezni hogy nem vette észre hogy 2 részt nyomtak?:D:D
  • Bulykin
    #11930
    csak simán Bulykin
  • Micsu
    #11929
    atya úr isten
  • Bulykin
    #11928
    "Greg Grunberg Twitter-én megírta, hogy befejezték a Heroes 4. évad forgatását, nincs lezárás, van cliffhanger és minden bizonnyal ez azt is jelenti, hogy a Heroes vissza fog térni az 5. évadra."


    ámen
  • DONGUBA
    #11927
    thx mar meg akarom nezni
  • RAMyMamy
    #11926
    még erre a hétre ígérte a fordító
  • DONGUBA
    #11925
    sracok miko lesz a 14. resznek magyar felirata?
  • 5c0rp330n
    #11924
    en meg ugy vagyok vele hogy mar sehogy sem nezem. igazabol az elso evad volt talan az egyetlen ami emlitesremelto volt, annak a veget is elbasztak.
  • RAMyMamy
    #11923
    én is így vagyok vele
  • Cat 02 #11922
    Így már beugrott. Hát mit ne mondja, nem valami emlékezetesek a részek. Már csak megszokásból nézem :s
  • Athletic  Bilbo
    #11921
    Klicskótól olyat kap majd............ :)
  • precision
    #11920
  • Flamer
    #11919
    megakarja dugni klert.
  • Zomil
    #11918
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sok nem nagyon derül ki a 2 részböl, max talán annyi uj infot kaptuk, h a süket csaj egy szirén :D
    de már megint megy a kavarás, már nincs sok rész hátra sztem
    mennyi részböl is fog állni ez a fejezet?
    mert jó lenne már látni a végét, h mire számithatunk
  • ScarY MAN
    #11917
    Öreg Petrelli papi meg is ölte :) Hála neki "éledt újra"
  • Bulykin
    #11916
    váá tényleg :o
  • Bulykin
    #11915
    a-a:)
    biztos jól telnek a napjai odalent:D:D
  • Shiwo
    #11914
    látom bealudtál a sorozat egynéhány részén...már rég kihozták, azóta Petrelli-papa el is szívta a képességét, aminek hatására gyors öregedésnek indult, s mint jó vámpír a napfelkeltét nézve hamuvá omlott
  • Cat 02 #11913
    Koporsó, tenger, karó a fejbe, etc, annyi lehetőség van.
    Tényleg Hiro hallhatatlan barátját kihozták már a koporsóból ? :D
  • Bulykin
    #11912
    be kellet volna őt is zárni egy koporsóba...
  • RAMyMamy
    #11911
    szerintem csak kihasználja őket, biztos meg vannak neki a maga kis hátsó szándékai
  • RAMyMamy
    #11910
    dehisz halhatatlan :o

    (ámbár, ha a fejét levágnák, akkor meghalna, de ugyanez a helyzet sylarrel is. nem?)
  • Bulykin
    #11909
    nah igen...de mit?XD
    Samu célja meg szerintem egy olyan közösség kialakítása ahol a bestebb hősök vannak:D Hirózfalva
  • Cat 02 #11908
    Mennyivel jobb lenne a sorozat, ha Claire-t megölték volna még úgy 2 évaddal ezelőtt :s
  • precision
    #11907
    én majdnem elaludtam a mostani két részen...
    Samuel célja még mindig nem világos számomra
  • Golyo69
    #11906
    nézd meg az utolsó részt :D 12 :) az öreg csinált vele vmit és behülyült :D
  • Bulykin
    #11905
    hiányzott már a hiróz, de...a 13.rész lapos, a 14 meg jól indul és sokkal jobb de a végére az is ellaposodik:(
    azért kíváncsi vagyok
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mi a keci van Hiroval? az agytumor hatása?
    és Sylar mit akar Clairtől...vagy még ő se tudjaXD?
  • ACE
    #11904
    ja és először a duplarész második részét fordítják le!
  • mosoporr
    #11903
    Beszarás :D
  • Ragnar360
    #11902
    hihi tényleg duplarész :) jólecc - remélem mamár az 1ik részhez meglesz a sub :)
  • Bulykin
    #11901
    FFFFUUUU egy helyen üdülnek...tuti tukja

    duplarész powa el is felejtettem h lesz hiróz
  • Flamer
    #11900
    ték.4
  • Ragnar360
    #11899
    ez dee szaarr :DDD ahelyett h en kurhatnam szet :) /elfut nem röhög :)

    Micsu: :DDD teh :)