12300
10528995171446015691.jpg
  • RAMyMamy
    #12018
    nem, mert még nem készült el
    elvileg holnap lesz
  • Jani79
    #12017
    Sziasztok! Valaki tud magyar feliratot a 16. részhez?

  • Bulykin
    #12016
    h annyira szar akkor minek nézed?
  • PrisonMan
    #12015
    13 millióról apadt le 4 millióra. Jaa DVD eladások, rögtön újítsák meg egyből még 2 évadra is -.-
  • Fresh Duke
    #12014
    Nem csak a nézettség számít, hanem a DVD eladások is. -.-
  • Bulykin
    #12013
  • PrisonMan
    #12012
    EPIC FAIL! "Nem, nem a Big Bang Theory egyeduralmának megtörésére célzok (...), hanem arra, hogy eddig azt mondtam, hogy a Heroes, legyen bármilyen alacsony a nézettsége a régi, hatalmas számokhoz képest, nincs veszélyben, mert NBC-szinten még mindig a legnézettebb. Most, dettó Jack Bauer-nek (is) köszönhetően a Heroes-ról a fentieket már nem tudom elmondani, mert (elcsépelt, tudom) soha nem látott mélységekbe került.
    http://www.sorozatjunkie.hu/2010/01/21/hetfoi-amerikai-nezettseg-01-12-eddig-tartott/

    Chuck (NBC, 20.00) – 6,65M – 3.8/6 (2.5, #10)
    The Jay Leno Show (NBC, 22.00) – 4,60M – 3.0/5 (1.3, #12)
    Heroes (NBC, 21.00) – 3,98M – 2.4/4 (1.8, #11)

    Ilyen nézettséggel kaszálják is el..
  • Bulykin
    #12011
    "a Heroes, legyen bármilyen alacsony a nézettsége a régi, hatalmas számokhoz képest, nincs veszélyben, mert NBC-szinten még mindig a legnézettebb."

    ezek után én biztosra veszem az 5.évadot
  • Zomil
    #12010
    hát valóban, eléggé béna rész volt. most már azért igy pár résszel a vége elött szeretném már látni, h merre tart a sorozat, mert ez igy kb. egy helyben lépkedés
  • Flamer
    #12009
    szerintem meg lali srác elvan kanászkodva :D_ASD:ASD_AS:DASD
  • precision
    #12008
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nekem sem tetszett annyira ez a megoldás... mármint Hiroról beszélek... bár ha mindezt lerendezik 5 percben és nem egy egész részen át akkor lehet jobb lett volna
    mindig is tudtam, hogy a nők az okai a világ összes problémájának... ugye már időszámításunk előtt is a nők miatt törtek ki háborúk (pl trójai háború) és azóta is a nők miatt van minden gáz :) ezt erősíti Sam nője is... az idióta tyúk :) megad neki mindent Samu bá, erre bocs de nem... :)
    Claire leszbis kalandja nekem tetszik :D kijöhetne belőle egy 18+ "spinoff" (gy.k.: egy jó kis xxx -re gondolok :D:D:D
  • Bulykin
    #12007
    16.rész meg mi a faszom volt? :S
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    minek kellett egy részt elbaszni arra hogy Hiro meggyógyul? ráadásul ilyen...hát gagyi módon. Nekem nem tetszett...
    Meg Sylar...most komolyan? annak ment oda hogy lezbit csináljon Claireből? lol


    viszont azt utolsó 5 perc ütött:D Samuel most beindul><
  • Bulykin
    #12006
    Peternek oylan képessége van, hogy egyszerre csak egy képessége lehet és akit megérint attól átveszi, a régi powerei eltüntek
  • gabo91
    #12005
    Hali.

    Elkezdtem nézni vizsga szünet alatt a sorit. s4e6-nál vagyok. Viszont egy valamit nem értek most.
    Jeremi lelőtte Peetert, miért kellett meggyógyítania?
    Elvileg halhatatlan nem? Ha elvesztette az inekcióval visszakapta, meg utána elvette syler képességeit akkor is megkapta volna...
  • Flamer
    #12004
    hw hiba. olvastam valahol.
  • Fresh Duke
    #12003
    2010.02.01 The Wall (18.)
    2010.02.08 Brave New World (19.)

    Állítólag lesz következő évad. (Conveniently fejezet címmel.)

  • Dean Winchester
    #12002
    akkor 17.résszel vége! tudni h lesz e kövi évad?
  • RAMyMamy
    #12001
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    erről most a tegnap látott, puruttyán lévő bukkakke milk reklám jutott eszembe _A:SD_A:SD_A:SD
  • Sp0ngeb0b
    #12000
    Sylar majd eljátszik Claire medvével Kép
  • RAMyMamy
    #11999
    mekkora volt :DDD
  • MerlinW
    #11998
    2010-Jan-18 Heroes 04x16 Pass/Fail
    2010-Jan-25 Heroes 04x17 The Art of Deception
  • Bulykin
    #11997
    használj addig btjunkie-t
  • precision
    #11996
    nemtom én se hogy mi van, de meggyógyulhatna már
    kb 1 hete már nem megy
  • Zomil
    #11995
    off: eztv.it oldallal nem tudjátok mi van? általában onnan szoktam tölteni a sorozatokat és már jópár napja nem jön be :S
  • jugen
    #11994
    Hello boys! :D
  • spike0007
    #11993
    Plussz gyanús volt hogy azt mondta megtartom ezt a képességet, rögtön utána meg egy másikat is lemásolt...ahhhhaa. Sztem minden egyes másolásnál már megtartja a képességeket. Lehet hogy Nathan halála okozta ezt nála, de nekem ez a tippem. Persze ugyis kiderül.
  • spike0007
    #11992
    Erre csak azt tudom mondani hogy várjuk ki a végét, egész pontosan az évadzárót. Nekem gyanús a Peter fiú. Egy biztos Samuelnek nagyon kellett Peter és a tetkós csajnak is aki kapcsolatba lépett vele. Szóval sztem megy a susmus Peter meg a vigyorgása óta sztem titkol valamit!
  • ldavid
    #11991
    na jó, csak vaklárma volt :)
    "NBC NOT Cancelling Heroes... I just got this link from a fan and thought to send it out"

    4x16 promó
  • ldavid
    #11990
    tudom, de ez két dolgot jelenthet: vagy tud valamit Grunny, vagy csak szopatja a népet
  • Bulykin
    #11989
    deezmiez? még szó se volt kaszáról...habár igaz h sokkal gyengébben szerepel mint annó.
  • Zomil
    #11988
    ha végre le tudnák zárni rendesen a történetet, normális végsö harccal minden maradék pénzt beledobva és olyat kapnánk amit nem felejtenénk el egyhamar, nem bánnám, ha ez lenne az utolso évad :)
  • ldavid
    #11987
    most mér' tweetelte ezt Grunberg?? nemár
    http://www.petitionspot.com/petitions/saveheroes/
  • Zomil
    #11986
    jó kis rész volt.
    Angela halála +1 :D

    Hiro részeken meg még mindig tudok nevetni :)
  • ForzaInter
    #11985
    Áá kár hogy Hiro magához tért, kegyetlen volt amit művelt:D
  • ACE
    #11984
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na most legalább kiderült hogy a feltételezések hogy megint gyűjti Peter a képességeket, baromság, azért álmodott mert anyu közben meglátogatta...
  • ldavid
    #11983
    Hiróék mekkorák voltak már :DD

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Janice-t meg alig ismertem meg először, hosszú hajjal jobb volt
    Angela elhalálozását én is támogatom
    amikor Angela beállított és Emma elment én is néztem egyet, de így már világos #11982

  • Flamer
    #11982
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    csakhogy tisztázzuk. péter táhivta a csajt a saját házába. ottvolt nála a cikk. ne ma csajnál. egyértelmű :D
    de attól függetlnül dögöjjön meg a vén muff :D
  • precision
    #11981
    ez a rész nem volt annyira rossz

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nemtom mér, de mikor megint megláttam Petrelli mamát felment bennem a pumpa... azt nem értettem, hogy a csellós csaj otthon volt, odahozta magához Petert, aztán megjelenik az anyja, a csaj meg csak úgy elmegy? A saját házából? :) No mind1, Petrelli mama fejét le kéne már tépni és feldugni a szottyadt ráncos valagába.
    Szerintem Samuék karneválja egy másik dimenzióban van, és az iránytű az átjáró, amivel oda lehet jutni. Ezért van az, hogy nem találtak ott semmit Bennették és hogy hirtelen megszűnt a nyomkövető jele.
    Peter álma pedig érdekes. Az szinte biztos, hogy a tükrös szobában amikor játszik (v. játszani fog) a csaj, akkor felerősíti a képességét, és Samu vagy arra fogja használni, hogy speckó emberkéket hozasson a karneválba, vagy nem speckó embereket küldjön a halálba (pl egy hely ahol felrobban egy bomba...stb). Ezért is mondta Peter v. az anyja, hogy emberek ezrei fognak meghalni a csellós csaj miatt.
    A Hiros rész pedig most tetszett :) Ando "I'm SWIMMING" -je komoly volt :D
  • Athletic  Bilbo
    #11980
    sylar azert ment klerberhez :), hogy meggyógyítsa őt is :)
    Ha petert sikerült akkor neki is kell a cuccból :)
  • Dean Winchester
    #11979
    funból öl...
    amikor kedve van öl..most olyan kedélyállapotban van,hogy nem akart ölni :D meg még bezavar Nathan emlékei :D